|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Hidzama
20.2.2017 19:45:57   
ziel
Ne znam postoji li ovakva tema. Ako da, izvinjavam se. Ima li neko od vas da je radio hidzamu zbog bolova u vratnom dijelu kicme? I koliko je pomoglo? Koliko tretmana treba da se uradi?

< Poruku je uredio ziel -- 20.2.2017 19:47:06 >
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Hidzama
20.2.2017 21:13:32   
Leptirica87
Ziel, ja kada sam prvi put isla u SA da radim hidzamu,isla sam iskljucivo zbog bolova u ledjima.Kad sam bila mladja pala sam na ledja niz manju nizbrdicu na ledu,i povrijedim ledja,nakon 2 mjeseca padnem opet niz stepenice i povrijedim ledja.Tad me bas dokusurilo,povrijedila i bubreg,prsljenovi izletili,u tom momentu cak nisam mogla na noge nikako,tata me nosio,I godinama nije bilo sanse da sam mogla normalno spavati samo na stomaku,ali i to mi je pravilo problem jer nije prirodan polozaj.A o bolovima da ne pricam,na malu promjenu vremena od vrata do trtice bolovi.
I vjeruj mi da nakon prvog tretmana,ja sam pocela najnormalnije spavati na ledjima i funkcionisati.
Sad mi je hidzama obavezna barem jednom u godini dana.Jer hidzama ti cisti cijelo tijelo od necistoca koje tijelo skuplja zrakom,hranom,medikamentima,...
Vjeruj da neces pogrijesiti,sigurna sam da ce ti pomoci.
Hidzama lijeci bolesti od najobicnijih alergija pa do najtezih bolesti.

< Poruku je uredio Leptirica87 -- 20.2.2017 21:15:19 >

(odgovor članu ziel)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Hidzama
21.2.2017 6:33:38   
ziel
I ono vjecito pitanje, da li boli? user posted image
Cula sam cak da se sa hidzamom moze i Diabetes izlijeciti i takodje sterilitet... To nesto pravo dobro

_____________________________

novembar 2015 -
decembar 2017 -

(odgovor članu Leptirica87)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Hidzama
23.2.2017 15:52:57   
Leptirica87
hehehe ne boli bona,to isto kao kad neko ima duze nokte pa te zagrebe.Nije boga mi nista strasno.Mene vise boli kad me moja Sumeja zagrebe svojim kandjicama user posted image

Ja sam cula jako puno primjera da lijeci pa cak i sterilitet.Evo npr moj tata je prvi put odveo prijatelja na hidzamu a covjek nosi naocale citav zivot,i nakon prve hodzame covjeku se poboljsala skroz dioptrija.
E sad neznam ni koliko si upucena sa vjerske strane i koliko vjerujes u te stvari.Sigurno si cula da danas se svijet bavi svim i svacim,pa tako pravi i kojekakve gatke ili bolje receno sihre i sl.u tim slucajevima "oni" kruze kroz covjekovo tijelo putem krvi tj te neciste krvi i uzrokuju sve i svasta (svkakave bolesti i oboljenja),samim tim i sterilitet (u tim slucajevima privremeni),ne mislim na ono s medicinske strane.Ehhh kada oboljela osoba radi hidzamu,ta necistoca se izbacuje iz tijela a samim tim i "oni" unistavaju (ako me razumijes).
Malo je to kompleksna tema,ja ti znam puno jer sam nazalost imala dodira licno s tim,i ne bih pozeljela ni najvecem dusmanu.

Uglavnom, najbolje ako se odlucis da ides da to bude kod doktora nekog koji radi,i on ti sve fino moze da objasni i vezano za kojekakva oboljenja,jer spram onog gdje imas tegobu tu ti stavlja te casice,tj na odredjene tacke.
Ja idem kod doktora ovdje u Tuzli,mozda sam ti i spominjala na onoj temi.On radi u DZ u Zivinicama,samo neznam jel u hitnoj ili nekoj drugoj sluzbi.

(odgovor članu ziel)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Hidzama
23.2.2017 16:28:39   
ziel

IZVORNA PORUKA: Leptirica87

hehehe ne boli bona,to isto kao kad neko ima duze nokte pa te zagrebe.Nije boga mi nista strasno.Mene vise boli kad me moja Sumeja zagrebe svojim kandjicama user posted image

Ja sam cula jako puno primjera da lijeci pa cak i sterilitet.Evo npr moj tata je prvi put odveo prijatelja na hidzamu a covjek nosi naocale citav zivot,i nakon prve hodzame covjeku se poboljsala skroz dioptrija.
E sad neznam ni koliko si upucena sa vjerske strane i koliko vjerujes u te stvari.Sigurno si cula da danas se svijet bavi svim i svacim,pa tako pravi i kojekakve gatke ili bolje receno sihre i sl.u tim slucajevima "oni" kruze kroz covjekovo tijelo putem krvi tj te neciste krvi i uzrokuju sve i svasta (svkakave bolesti i oboljenja),samim tim i sterilitet (u tim slucajevima privremeni),ne mislim na ono s medicinske strane.Ehhh kada oboljela osoba radi hidzamu,ta necistoca se izbacuje iz tijela a samim tim i "oni" unistavaju (ako me razumijes).
Malo je to kompleksna tema,ja ti znam puno jer sam nazalost imala dodira licno s tim,i ne bih pozeljela ni najvecem dusmanu.

Uglavnom, najbolje ako se odlucis da ides da to bude kod doktora nekog koji radi,i on ti sve fino moze da objasni i vezano za kojekakva oboljenja,jer spram onog gdje imas tegobu tu ti stavlja te casice,tj na odredjene tacke.
Ja idem kod doktora ovdje u Tuzli,mozda sam ti i spominjala na onoj temi.On radi u DZ u Zivinicama,samo neznam jel u hitnoj ili nekoj drugoj sluzbi.

Kako cesto ides tom u Tz? I koliko kosta jedan tretman?

_____________________________

novembar 2015 -
decembar 2017 -

(odgovor članu Leptirica87)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Hidzama
23.2.2017 16:47:25   
Galicia
Ne lijeci sterilitet samo da se zna.

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu ziel)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Hidzama
23.2.2017 19:47:48   
Leptirica87

IZVORNA PORUKA: ziel


IZVORNA PORUKA: Leptirica87

hehehe ne boli bona,to isto kao kad neko ima duze nokte pa te zagrebe.Nije boga mi nista strasno.Mene vise boli kad me moja Sumeja zagrebe svojim kandjicama user posted image

Ja sam cula jako puno primjera da lijeci pa cak i sterilitet.Evo npr moj tata je prvi put odveo prijatelja na hidzamu a covjek nosi naocale citav zivot,i nakon prve hodzame covjeku se poboljsala skroz dioptrija.
E sad neznam ni koliko si upucena sa vjerske strane i koliko vjerujes u te stvari.Sigurno si cula da danas se svijet bavi svim i svacim,pa tako pravi i kojekakve gatke ili bolje receno sihre i sl.u tim slucajevima "oni" kruze kroz covjekovo tijelo putem krvi tj te neciste krvi i uzrokuju sve i svasta (svkakave bolesti i oboljenja),samim tim i sterilitet (u tim slucajevima privremeni),ne mislim na ono s medicinske strane.Ehhh kada oboljela osoba radi hidzamu,ta necistoca se izbacuje iz tijela a samim tim i "oni" unistavaju (ako me razumijes).
Malo je to kompleksna tema,ja ti znam puno jer sam nazalost imala dodira licno s tim,i ne bih pozeljela ni najvecem dusmanu.

Uglavnom, najbolje ako se odlucis da ides da to bude kod doktora nekog koji radi,i on ti sve fino moze da objasni i vezano za kojekakva oboljenja,jer spram onog gdje imas tegobu tu ti stavlja te casice,tj na odredjene tacke.
Ja idem kod doktora ovdje u Tuzli,mozda sam ti i spominjala na onoj temi.On radi u DZ u Zivinicama,samo neznam jel u hitnoj ili nekoj drugoj sluzbi.

Kako cesto ides tom u Tz? I koliko kosta jedan tretman?


Od kako sam se porodila isla sam dva outa, a i prije sam isla svakih 6mj otorilike a radim od 2014.
A kosta 30,00KM

(odgovor članu ziel)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Hidzama
23.2.2017 20:58:27   
muaaa
Radila sam hidzamu,ne boli apsolutno nista....uradila sam je radi migrene...uspjesno koliko toliko 4 mjeseca me glava nije boljela...a inace se hidzama ponavlja pa je vrijeme da opet idem.Sad cu s malo vise casica,skolioza i migrena...svakako mi odlicno dodje jer sam u klimaxu pa i organizam da malo iscisti.Ja sam odusevljena

_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu Leptirica87)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Hidzama
23.2.2017 22:36:58   
Leptirica87

IZVORNA PORUKA: muaaa

Radila sam hidzamu,ne boli apsolutno nista....uradila sam je radi migrene...uspjesno koliko toliko 4 mjeseca me glava nije boljela...a inace se hidzama ponavlja pa je vrijeme da opet idem.Sad cu s malo vise casica,skolioza i migrena...svakako mi odlicno dodje jer sam u klimaxu pa i organizam da malo iscisti.Ja sam odusevljena


Jestel hidzamu radili na glavi,obzirom da ste je radili radi migrene.
Ja se razmisljam naredni put jednu casicu na glavi da mi stavi,jer naleti mi nekad period da su mi glavobolje cesto.Kosa mi je duga i gusta pa bih mogla nekako zakamuflirati taj mali dio gdje bih morala odstranit kosu za jednu malo casicu user posted image

(odgovor članu muaaa)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Hidzama
24.2.2017 13:52:34   
muaaa

IZVORNA PORUKA: Leptirica87


IZVORNA PORUKA: muaaa

Radila sam hidzamu,ne boli apsolutno nista....uradila sam je radi migrene...uspjesno koliko toliko 4 mjeseca me glava nije boljela...a inace se hidzama ponavlja pa je vrijeme da opet idem.Sad cu s malo vise casica,skolioza i migrena...svakako mi odlicno dodje jer sam u klimaxu pa i organizam da malo iscisti.Ja sam odusevljena


Jestel hidzamu radili na glavi,obzirom da ste je radili radi migrene.
Ja se razmisljam naredni put jednu casicu na glavi da mi stavi,jer naleti mi nekad period da su mi glavobolje cesto.Kosa mi je duga i gusta pa bih mogla nekako zakamuflirati taj mali dio gdje bih morala odstranit kosu za jednu malo casicu user posted image


Nije mi stavljao casice na glavu vec negdje oko vratne kicme...2 casice je stavljao

_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu Leptirica87)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Hidzama
24.2.2017 14:14:07   
aidana
Gdje i kod koga se moze u Sarajevu uraditi?

(odgovor članu muaaa)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Hidzama
27.2.2017 21:11:20   
Leptirica87

IZVORNA PORUKA: aidana

Gdje i kod koga se moze u Sarajevu uraditi?


Aidana u Sarajevu imas dr Merim Omerhodzic, ja sam kod njega prvi put radila 2014god i on je tad bio jedini certificiran dr u BiH, a kostalo je 80 KM, sad neznam jel jos ta cijena. Ukucas na google i izbacit ce ti podatke gdje je. Ja nisam iz Sa tako da neznam kako se zove to naselje, uglavnom sve su tu zgrade i njegova ordinacija je u jednoj od tih zgrada i mora se naravno narucit. user posted image

(odgovor članu aidana)
Neposredna veza do poruke: 12
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *