|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Igracke iz kucne radinosti
13.11.2008 12:11:27   
bebacha
user posted image  posto smo neke mame obecale postavit slike igracaka koje su pravile a nisu to ispunileuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ev da ja otvorim novu temu.stavljate slike,ideje.ej da nama djeca imaju i koju igracku a da nisu pravljene u Kiniuser posted image user posted image

< Poruku je uredio acudesa RR -- 4.8.2010 16:32:46 >


_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Igracke iz kucne radinosti
13.11.2008 12:58:28   
mivica
Ja nista ne pravim, al moj bebac je sad u fazi kad su mu najinteresantnije sve vrste kutijica i kesa, tako da on to rukicama cupa na sve strane user posted image user posted image user posted image , pa eto od kese napravim lopticu user posted image

_____________________________

Bakir, 21.06.2008.

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Igracke iz kucne radinosti
13.11.2008 13:08:35   
batterfly
Od kartonske kutije napravimo garazu za bi-bije...user posted image user posted image user posted image user posted image
A nedavno mu je moj tata od gipsa napravio tunel i ofarbaouser posted image

Manjem djecaku,voli da pravi buku,pa kupim one bombone "cedevita",pa mu dodje kao zveka,a i suska onaj najlon,pa se i s tim zabavi....user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mivica)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Igracke iz kucne radinosti
13.11.2008 13:22:57   
travnicanka
Nedavno smokupili knjigu u kojoj su cetri najslavnije princeze:pepeljuga,snjeguljica,uspavana ljepotica i ljepotica i zvijer i svaka ima svoje predmete po kojima je djeca prepoznaju,tako da imaju skice i objasnjenja i mi onda pravimo razne maske,krune, kutijice,leptirice narukvice...Ajli je to jako zanimljivo,a Adi nam samo smeta jer on to jos nista ne konta,on samo vjeruje u kamioncice...

(odgovor članu batterfly)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Igracke iz kucne radinosti
18.1.2009 12:57:51   
merima_s
Sad sam pronasla ova dva krasna linka sa uputstvom za pravljenje kuhinjice za nase curice. Bas sam se odusevila.Moram ih podijeliti s vama. Na ovoj stranici mozete naci jos puuuno toga za napraviti.
http://jas.familyfun.go.com/arts-and-crafts?page=CraftDisplay&craftid=11470
http://jas.familyfun.go.com/arts-and-crafts?page=CraftDisplay&craftid=11093

Cim ugrabim vemena probat cu nesto slicno.

(odgovor članu travnicanka)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Igracke iz kucne radinosti
18.1.2009 14:53:46   
MELLI
user posted image


Slabo se vidi,ali ova kućica iza,user posted image je iz naše kućne radinosti.Ako nađem bolju sliku postaviću

(odgovor članu merima_s)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Igracke iz kucne radinosti
18.1.2009 15:19:09   
MELLI
user posted image user posted image

(odgovor članu MELLI)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Igracke iz kucne radinosti
18.1.2009 15:34:56   
merima_s
user posted image Super je, bas mi se svidja. Vjerujem da nije ni tesko napraviti a veselje je obostrano.
Mi smo planirali napraviti kucicu za pijesak ali taj "projekat" ceka toplije dane.user posted image



(odgovor članu MELLI)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Igracke iz kucne radinosti
18.1.2009 15:51:42   
MELLI

Uopće nije teško.Mada su tata i deda bili glavni projektanti i izvođači radovauser posted image user posted image user posted image .
Mi smo iskoristili jedan stari regal koji smo htjeli baciti,prekrojili par dasaka,zavrnuli par šarafa,zaštitili ivice,pokrili ceradom i natrpali igračke.
Dijete presretno, a sa njom i miuser posted image .
Na proljeće i mi imamo neke planove za neko "pijesak-igralište".

(odgovor članu merima_s)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Igracke iz kucne radinosti
18.1.2009 16:06:31   
nikka
Super Melli svaka čast,te dječije kućice su inače užasno skupe.
A neznam kakva je kućica za pijesak što merima s spominjeuser posted image
Ja sam prošle godine sinu u dvorištu napravila okvir za pjesak, jednostavno napravila kocku od četiri daske(okvir)
visine 20cm i s njim obilježila travu,zatim iskopala zemlju u toj kocki dubine 20cm i postavila unutra okvir od daske,ubacili pijesak i to je to.
Mislim da je djeci to omiljeno igranje vani,samo treba paziti da nebude na direktnom suncu nego po mogućnosti u hladovini,a ako nemate hladovine onda suncobran može poslužitiuser posted image

(odgovor članu MELLI)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Igracke iz kucne radinosti
18.1.2009 16:09:28   
MELLI
E i ja sam mislila na to kada sam rekla pijesak-igralište.Zvuči mi super a znam da će djeca biti oduševljenauser posted image user posted image

(odgovor članu nikka)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Igracke iz kucne radinosti
18.1.2009 17:17:09   
merima_s
Na taj fazon i ova "kucica" samo sto pored bazena s pijeskom ima pokretni krov, koji kad se igra zavrsi, sluzi kao poklopac. Nama je to super rjesenje jer imamo problema s cica macama koje vole da prave "nered" u takvim sredinama.user posted image






(odgovor članu nikka)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Igracke iz kucne radinosti
28.5.2010 12:56:08   
Anoniman
razmisljam da Andreju napravim NA BALKONU korito sa pijeskomuser posted image ...ima li iko da je to uradio? treba mi inf. sta i kako? ima li  tih korita gotovih za kupiti ovdje kod nas? moze li to uopste na balkon ili cu poluditi cisteci 

(odgovor članu merima_s)
  Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Igracke iz kucne radinosti
28.5.2010 13:08:00   
hanabanana
IZVORNA PORUKA: dadada

razmisljam da Andreju napravim NA BALKONU korito sa pijeskomuser posted image ...ima li iko da je to uradio? treba mi inf. sta i kako? ima li  tih korita gotovih za kupiti ovdje kod nas? moze li to uopste na balkon ili cu poluditi cisteci 


Ima u Merkuru na Stupu kupiti korito, ali ne znam da je to "igračka" za balkona.
Do duše ako ti je balkon 20 kvadrata, zašto ne.

S druge strane, ako govorimo o dvorištu, ako imate plješćanik obavezno ga pokrivajte jer dolaze cuke i mace i piške unutra. Ne daj Bože kakve zaraze.


(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Igracke iz kucne radinosti
28.5.2010 13:24:26   
Anoniman
ma da je bogdo 20m2...ima 4m2...ali bih mogla od recimo 1m2 napraviti korito ili ako ima vec to gotovo da nije veliko...ja sretna...sa druge strane stavim stolice i jos zagradim vrata od balkona  malim sigurnosnim vratima tj resetkom da ne moze tek tako sa punom kanticom pijeska u dnevnu

(odgovor članu hanabanana)
  Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Igracke iz kucne radinosti
28.5.2010 13:39:19   
Anoniman
za one koji imaju bastu tj. dvoriste...evo odlicne ideje kako zastititi pijesak da ne postane wc maca a ujedno je i klupa...ovo se stvarno lako moze napraviti

user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Igracke iz kucne radinosti
28.5.2010 13:39:33   
Skvo RR
Dadada, to tvoja umjetnicka crta progovara...user posted image
A mozda je glupo pitanje, ali kako mislis da miruje i da se igra samo na balkonu? To ce ti samo revati da udje da izadje, da uzme ovo, da uzme ono...a plus morat ces ga vazda pri pustanju u kucu, stresti i ocistiti, hahaha ako je to pravi izraz, bit ce pjeska svuda...Bolje ti je kada malo ugrije stavi bazencic...pa nek se brcka..Mi kada dodjemo iz parka iz nje ispadaju pijesak i kamenciciuser posted image  vas dan.

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Igracke iz kucne radinosti
28.5.2010 13:43:12   
Skvo RR
A kako ces ga napraviti, ako se ipak odlucis...Otidji u OBI i daj dimenzije i nek ti oni izrezu okvir i pod...Tamo imas kupiti i pjesak. Mislim da bi ljepljenje moglo se obaviti i ljepilom za drvo...jer nije gabaritna konstrukcija.

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Igracke iz kucne radinosti
28.5.2010 13:49:06   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Skvo RR

Dadada, to tvoja umjetnicka crta progovara...user posted image
A mozda je glupo pitanje, ali kako mislis da miruje i da se igra samo na balkonu? To ce ti samo revati da udje da izadje, da uzme ovo, da uzme ono...a plus morat ces ga vazda pri pustanju u kucu, stresti i ocistiti, hahaha ako je to pravi izraz, bit ce pjeska svuda...Bolje ti je kada malo ugrije stavi bazencic...pa nek se brcka..Mi kada dodjemo iz parka iz nje ispadaju pijesak i kamenciciuser posted image  vas dan.
ma toga me najvise i strah...pravo da ti kazem nismo se jos ono bas igrali u pijesku, pa ne znam sta me ceka...znaci da odustanem odmahuser posted image

(odgovor članu Skvo RR)
  Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Igracke iz kucne radinosti
28.5.2010 14:00:23   
milenium

IZVORNA PORUKA: dadada

razmisljam da Andreju napravim NA BALKONU korito sa pijeskomuser posted image ...ima li iko da je to uradio? treba mi inf. sta i kako? ima li  tih korita gotovih za kupiti ovdje kod nas? moze li to uopste na balkon ili cu poluditi cisteci 


dadada ,zašto ne uzmeš onaj okrugli najjeftiniji bazen,onaj plitiki,onaj sa samo 2 šlaufa okolo od 5-6km,u to staviš malo pjeska i ima se dijete gdje igrat a pjesak na okupuuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Igracke iz kucne radinosti
28.5.2010 15:18:42   
acudesa
IZVORNA PORUKA: dadada

razmisljam da Andreju napravim NA BALKONU korito sa pijeskomuser posted image ...ima li iko da je to uradio? treba mi inf. sta i kako? ima li  tih korita gotovih za kupiti ovdje kod nas? moze li to uopste na balkon ili cu poluditi cisteci 

napravi!
daj nekom stolaru da ti napravi korito 1mx1m, malo dublje i super...moj malac se takvim glupostima naviše zabavi...
evo upravo piše po kuglicama za kolače, sasula mu ih u tepsiju i on šara....a, već sam jednom usisavala kuću radi toga (danas), al nema veze..
ja njemu dam malo snijega (brašna) u šerpu i on voza mali bager, razgrće snijeg-satimauser posted image ...jest da ga moram presvući od glave do pete nakon toga i usisati tepih, ali to je super za razvoj djeteta

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Igracke iz kucne radinosti
4.6.2010 23:24:38   
milenium
link

ovo ne spada baš u kućnu radinost.al ovo bi moglo na balkon ,ima dio za pjesak i dio za vodu pa može kuhati kolačiće od blata,ili dvorac ili se samo igrati s vodomuser posted image

< Poruku je uredio milenium -- 4.6.2010 23:25:08 >

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Igracke iz kucne radinosti
4.6.2010 23:27:39   
milenium
evo još jedan link linkuser posted image

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Igracke iz kucne radinosti
4.6.2010 23:36:26   
Anoniman
pa ovo je ekstra mileniumuser posted image user posted image user posted image user posted image ...hvala...gdje ovo mogu naci????

a molimo moderatore da prebace ovo na igracke ako ovdje smetauser posted image

(odgovor članu milenium)
  Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Igracke iz kucne radinosti
4.6.2010 23:55:25   
milenium
ja sam ovo slikala sad ovaj tjedan samo da tebi ovdje mogu pokazati.a meni to ne treba jer ja imam okućnicu.a ovo je idealno za one koji su u stanu pa mogu na balkon.75km mislim da košta.u jednom ovdje lokalnom tržnom centru.možda ima i u konzumu.

< Poruku je uredio milenium -- 4.6.2010 23:56:43 >

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *