|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Iskustvo sa dr.Ediba Saracic pulmoalergolog
8.10.2017 23:03:21   
dzenetaiman
Molim vas za iskustvo sa ovom dr.? Da li je strucna? Pouzdana? Ili da ganjam dr.Velmu Selmanovic ili Adisu Cengic
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Iskustvo sa dr.Ediba Saracic pulmoalergolog
9.10.2017 11:29:53   
aidana
Profesorica Saracevic je stara doktorica s mnogo iskustva i ako dijete ima respiratornih problema ona je definitivno prava adresa jer je subspecijalista, djeciji pulmolog. Ja imam samo pozitivno iskustvo s njom. Ne znam o cemu se radi ali ja djecu vodim samo kod respiratirnih problema, za sve drugo imam pedijatra u DZ. Obzirom da je sin imao hronicnu bolest, cesto smo je posjecivali. Drugo dijete nisam nikako vodila do sad.
Meni se svidja sto je detaljna, ne daje antibiotik za sve i sto se i dalje dodatno edukuje i upucena je u nova istrazivanja. Mm je medicinske struke pa su oni znali po pola sata diskutovati. Sve detaljno objasni. S druge dvije doktorice nemam iskustva.
Pretrazi malo i forum mislim da se prof spominje na nekim temama.

(odgovor članu dzenetaiman)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Iskustvo sa dr.Ediba Saracic pulmoalergolog
9.10.2017 11:50:01   
madame noire
.

< Poruku je uredio madame noire -- 9.10.2017 11:58:41 >

(odgovor članu dzenetaiman)
Neposredna veza do poruke: 3
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *