|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Izgled vagine
15.11.2009 23:17:41   
Anoniman
Da li ste zadovoljne izglednom vaše vagine i da li ste spremne operativnim putem promijeniti oblik? Naime, ja razmišljam već duže vrijeme o tome da operišem vaginu, jer mi se ne sviđa više. Kako prolazi vrijeme sve je drugačija a ja imam sve više i više kompleksa. Čak ni u sexu ne uživam kao ranije. Radi se o tome da su unutrašnje usnice vagine opuštene i da izviruju izvan usana vagine, tako da me to i boli. Valjda gaćice nadraže osjetljivo mjesto pa me zna i boliti. Dajte molim vas da razgovaramo o tome, pišite i pod anonimno, samo da pričamo. Vjerujem da mnogo žena ima ovaj problem ali su ovakve teme još uvijek tabu u našem "bosanskom" društvu. Da li naše bolnice rade ovakve operacije??
  Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Izgled vagine
15.11.2009 23:22:20   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Anoniman

ali su ovakve teme još uvijek tabu u našem "bosanskom" društvu. Da li naše bolnice rade ovakve operacije??




Nisu tabu, al je ovo porodični forum posvečen svemu što je vezano za bebe. Doduše i to što ti spominješ ima veze sa bebama user posted image  al mi nekako iskreno nije mjesto toj temi na ovom forumu. Možda nisam u pravu, al to je moje mišljenje - tema user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Izgled vagine
15.11.2009 23:26:22   
Ella_H
Anoniman svaka cast kad imas vremena misliti o vagini
ja iskreno da kazem nemam i sretna sam da je svoja na svom
poslije poroda hahaha i slazem se s enisom moja preporuka ti je
da razgovaras s ginekologom/icom o tome bez zezancije

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Izgled vagine
15.11.2009 23:27:27   
Hanady RR
Aaaaaaaaaaaaaaaaa...jest vala anoniman u pravu si tema je tabu pa bi najbolje bile da kako si je postavila/postavio tako i zaključaš.

To je bar moje mišljenje.user posted image




_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Izgled vagine
15.11.2009 23:32:46   
Anoniman
Rekoh ja, tabu!!!!!! A zašto???? Zato što još uvijek mnogim ženama treba probuditi svijest. Da li je postavljena tema umjesto Izgled vagine - Izgled stomaka niko ne bi rekao ovako nešto ali o vagini niko ne želi ništa reći osim ovog što je već rečeno. Pa drage žene, to je NORMALNO, svugdje u svijetu se razgovara o tome. Vagina je dio našeg tijela, isto kao i noga, ruka, glava, stomak, zadnjica. Ne mislim da se tema treba brisati pa ko voli nek izvoli.

(odgovor članu Hanady RR)
  Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Izgled vagine
15.11.2009 23:33:50   
Anoniman
Anoniman 2

Ma, kakva operacija?! Malo minivala, šminka i naušnice i bit će mala "maca i po"!!! user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Izgled vagine
15.11.2009 23:34:08   
Ella_H
TABU TABU jes honey

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Izgled vagine
15.11.2009 23:36:18   
Hanady RR
Čuj vagina dio našeg tjela...a jesi ti sigurna/siguran. Ja nikad nisam čula to...
Jel to izraste negdje blizu ruke? hajd ti to nama malo opiši, ti si svjetski tip forumaša razumiješ se u svjetske teme pa ti to nama sve potanko i naširoko piši vas noć a mi ćemo kad nam djeca napune 18 kad im nemoramo više kuhati i spremati za njima sve to pročitat i dati ti adekvatan odgovor. Taman tad to više neće biti tabu tema.


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Izgled vagine
15.11.2009 23:36:40   
Adana
user posted image
Mislim da je tema na mjestu. user posted image  Spada pod seksualnost, i nigdje nije precizirano da mora biti vezano za djecu. A i kao sto rece ako se moze pisati o stomaku, mrsanju, depiliranju, uredjivanju i sl. zasto se ne bi pisalo i o ovome? user posted image
Nadam se da ces dobiti neki odgovor i informacije.
Ne znam da li kod nas rade ovakve operacije, ali i to se moze raspitati. Znam da rade u svijetu i to je super. I razumijem te u potpunosti sto se tice nezadovoljstva. Kao sto je neko nezadovoljan izgledaom i velicinom grudi i svega ostalog, zasto ne bi mogao biti i izgledom svoje vagine?
Mada mislim da nema potrebe da budes anonimna ako mislis da sve ovo nije tabu i da je tema na mjestu...
LP

< Poruku je uredio Adana -- 15.11.2009 23:38:37 >


_____________________________

Naša ljubav Asja je došla 17.07.2008.g :-)

The best thing to spend on your children is TIME...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Izgled vagine
15.11.2009 23:39:15   
Anoniman
Ok, onda nisam u pravu, ako je tema na pravom forumu onda


IZVORNA PORUKA: Anoniman

Anoniman 2

Ma, kakva operacija?! Malo minivala, šminka i naušnice i bit će mala "maca i po"!!! user posted image



potpisujem user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Izgled vagine
15.11.2009 23:47:33   
Mik Mik
Ne razumijem zašto bi ovo bila tabu tema?! Pa valjda svi znamo šta je vagina i smatram da se ne treba tema brisati i da treba o ovome govoriti, ko želi. Ako se govori o grudima, zašto se ne bi moglo govoriti i o vagini. Mislim da sam negdje čitala da se radi i kod nas na Koševu. Najbolje da se raspitaš kod svog ginekologa.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Izgled vagine
15.11.2009 23:58:04   
teta berta
  Anonimna stvarno ti ne mogu dati savjet, jer nisam ni od kog cula da je radio nesto slicno, ali tvoj doktor ce ti sigurno dati dobar savjet... sve u svemu ako to tebi i fizicki stvara problem, to je i razlog vise da to i uradis...sretnouser posted image









< Poruku je uredio Amelaa RR -- 17.11.2009 11:20:46 >


_____________________________

Imam dva zlata, to su Nika i njen tata -:)

(odgovor članu Mik Mik)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Izgled vagine
16.11.2009 0:04:44   
Hanady RR
Ne znam tačno šta u mom postu ti nije bilo jasno...
ovo nije dotična forumašica nego neko ko se krije jer koliko vidim anoniman je...ja sam forumašica i uvjek vas otvoreno pitam o svemu. Ovo je forum koji zaista dozvoljava da se svako javi i da svako postavi temu. Baš me čudi da smatrate da neko ko nije toliko iskren da bar formira nick i postane članom naše zajednica postavlja nam temu koja s mje tačke gledišta liči na provokaciju nas mama i onih kojima želimo pomoći da postanu mame u razmjenjivanu svojih iskustava.

I baš mislim evo izvinjavam se što mi je ova tema neukusna i što se tebi teta berta moj post nije svidio pa i ja želim da dam vrlo sofisticiran prijedlog aninimnom članu. obrati se svom ginekologu i nek ti je uljepša tako da svi kad te sretnemo na ulici shatimo kako si ti najljepša među nama.

Idi bre...n emožeš ni napisat ako ti se nešto ne dopada odmah te neko nagazi i proziva. Eto ja baš moram o svemu da imam super mišljenje jer čim nije kao kod drugi odmah nije kako treba.




_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu teta berta)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Izgled vagine
16.11.2009 0:08:54   
teta berta
IZVORNA PORUKA: Hanady

Čuj vagina dio našeg tjela...a jesi ti sigurna/siguran. Ja nikad nisam čula to...
Jel to izraste negdje blizu ruke?




Ovo mi je bas djelovalo kao vrijedanje...... Mislim da nije bilo potrebe za tim... A uostalo zena je htjela po pitanju svoje privatnosti ostati anonimna... Ovdje nas ima dosta koje smo se i uzivo upoznale, tako da mi nije cudno ako neko ima problem, a ne zeli da drugi otkrije ko se krije iza te osobe...


_____________________________

Imam dva zlata, to su Nika i njen tata -:)

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Izgled vagine
16.11.2009 0:12:35   
Hanady RR
nema potrebe da me citiraš a nisam rekla da nisam vrijeđala neko da je anoniman nas isprovocirao svojim postom i da sam otvoreno vratila istom mjerom kao i tebi. ja sam članica foruma i ne stidim se iznijeti svoje mišljenje a Bogami ni pitanje. A ako smatraš da je ovo što si citirala uvrjedljivo neznam šta bi ti onda bilo smješno do mame koja ima dvoje djece. a svi znamo kako se bebe rađaju zar ne?

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu teta berta)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Izgled vagine
16.11.2009 0:14:45   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: noaa

hanady ja isto mislim da pola ovih anonimnih nas zajuser posted image .


U potpunosti se slažem sa tobom. i zaista ponekd posmilim da je to isti lik. A i u anketama nas izludit zna...ma mislim ja iskreno sa vama djelim svoj život svoj dan i zbog toga sam upravo učestvujući u raspravi imala baš neugodno iskustvo ni kriva ni dužna ali opet nisma pobjegla i nisma se skrila iza nekog drugog nicka a kamoli postala anoniman.


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Izgled vagine
16.11.2009 0:20:13   
teta berta
Mene anonimna nije uopce isprovocirala.... A zena je rekla da joj to i fizicki stvara problem tj.da ju boli... I da zbog toga ne moze uzivati ni u sexu...
A nemam pojma kako izgleda vagina nakon poroda, ja rodila na carskiuser posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Imam dva zlata, to su Nika i njen tata -:)

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Izgled vagine
16.11.2009 0:23:19   
Hanady RR
Izgleda bolje nego prije bar tako kaže stručnjak koji mi je zašio pa pozvao mog mm da vidi kako je bolja nego što je prije bilauser posted image user posted image user posted image user posted image i zamisli on je tada sredio a ja drugu bebu na carski rodila i možda je ovo prava zajednička poruka za anoniman -izdrži sa sex-om dok ne napraviš bebu nakon toga dobiješ besplatnu rekonstrukciju-

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu teta berta)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Izgled vagine
16.11.2009 0:25:15   
noaa
teta berta izgleda isto ako ti je dr.strucan sa iglom i koncemuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

NOA 16.03.09 mamina krofnica(je curica)

(odgovor članu teta berta)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Izgled vagine
16.11.2009 0:26:14   
teta berta
osim ako ne rodis na carskiuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Imam dva zlata, to su Nika i njen tata -:)

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Izgled vagine
16.11.2009 0:28:23   
noaa
a da stavimo sliku prije i posljeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

NOA 16.03.09 mamina krofnica(je curica)

(odgovor članu teta berta)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Izgled vagine
16.11.2009 0:35:27   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Adana

user posted image
Mislim da je tema na mjestu. user posted image  Spada pod seksualnost, i nigdje nije precizirano da mora biti vezano za djecu. A i kao sto rece ako se moze pisati o stomaku, mrsanju, depiliranju, uredjivanju i sl. zasto se ne bi pisalo i o ovome? user posted image


potpisujem, ne kužim forumašice koje burno reagiraju na ovakve teme, zašto?
tema je na mjesta, juriš svi na remont vaginauser posted image

(odgovor članu Adana)
  Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Izgled vagine
16.11.2009 0:36:09   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Anoniman

IZVORNA PORUKA: Adana

user posted image
Mislim da je tema na mjestu. user posted image  Spada pod seksualnost, i nigdje nije precizirano da mora biti vezano za djecu. A i kao sto rece ako se moze pisati o stomaku, mrsanju, depiliranju, uredjivanju i sl. zasto se ne bi pisalo i o ovome? user posted image


potpisujem, ne kužim forumašice koje burno reagiraju na ovakve teme, zašto?
tema je na mjesta, juriš svi na remont vaginauser posted image


ops poruka je moja, neznam odkud dodje anonimanuser posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Izgled vagine
16.11.2009 0:47:01   
mynxlee
E, vala i ne proucavam je da sad znam kakva je. Da joj nesto fali valjda bi mi MM rekao user posted image

_____________________________

Jedina pahuljica koja je sletila 21.12.2008. godine, sletila je u moje narucje i zove se Ivan.

S jesenjim liscem dosla je i Antea 28.10.2010. i sletila u mamine ruke.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Izgled vagine
16.11.2009 0:56:53   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: mynxlee

E, vala i ne proucavam je da sad znam kakva je. Da joj nesto fali valjda bi mi MM rekao user posted image


user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu mynxlee)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *