|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   JU "Djeca Sarajeva" - Vrtići
15.6.2009 16:55:28   
Mama1
http://www.djecasarajeva.edu.ba/stranice/komplet.htm

Za mame koje tek trebaju da upisu svoje malisane u vrtic ....
Slike vrtica ... I jos dodatnih informacija

user posted image


< Poruku je uredio maja78 RR -- 1.6.2012 13:48:44 >


_____________________________

Mnogi ljudi će ti prolaziti kroz život, ali samo pravi prijatelji će te voljeti i ostaviti trag u srcu.

ellma
Elmini

Neposredna veza do poruke: 1
   RE: JU " djeca sarajeva " - Vrtici
5.3.2012 23:00:46   
shejla
da li mi neko moze reci gdje se tacno nalazi ovaj VRtic "Leptiric"??? Ulica je kranjceviceva, ali ne znam tacno gdje je to??? To nam je sada dezruni vrtic, umjesto Skenderije, koji prokisnjava user posted image Ide li neko u taj...kakav je? Mi nismo isli nikako od snjegova, evo tacno mjesec... ali ujutro moramo, pa cemo u taj Leptiric, tamo su nase tete i djeca...user posted image

_____________________________

29.3.2009. rodila se ljubav najveca...mamina curica Lamija :)



(odgovor članu Mama1)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: JU " djeca sarajeva " - Vrtici
6.3.2012 10:41:01   
Emmy
IZVORNA PORUKA: shejla

da li mi neko moze reci gdje se tacno nalazi ovaj VRtic "Leptiric"??? Ulica je kranjceviceva, ali ne znam tacno gdje je to??? To nam je sada dezruni vrtic, umjesto Skenderije, koji prokisnjava user posted image Ide li neko u taj...kakav je? Mi nismo isli nikako od snjegova, evo tacno mjesec... ali ujutro moramo, pa cemo u taj Leptiric, tamo su nase tete i djeca...user posted image

Šejla moje dijete ide u Leptirić i sve pohvale za učiteljice i organizaciju vrtića. Ako već nisi našla, vrtić se nalazi u stambenoj zgradi u Kranjčevićevoj, preko puta Doma pisaca, odmah pored vrtića je i Konzum, malo je zabačeno, ali najbolje ti je da pitaš nekoga za smjernice kada već dođeš na tu lokaciju.

_____________________________

Mamina radost 20.12.2006.
Druga radost stigla 20.08.2010.

(odgovor članu shejla)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: JU " djeca sarajeva " - Vrtici
6.3.2012 10:46:48   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: Emmy

IZVORNA PORUKA: shejla

da li mi neko moze reci gdje se tacno nalazi ovaj VRtic "Leptiric"??? Ulica je kranjceviceva, ali ne znam tacno gdje je to??? To nam je sada dezruni vrtic, umjesto Skenderije, koji prokisnjava user posted image Ide li neko u taj...kakav je? Mi nismo isli nikako od snjegova, evo tacno mjesec... ali ujutro moramo, pa cemo u taj Leptiric, tamo su nase tete i djeca...user posted image

Šejla moje dijete ide u Leptirić i sve pohvale za učiteljice i organizaciju vrtića. Ako već nisi našla, vrtić se nalazi u stambenoj zgradi u Kranjčevićevoj, preko puta Doma pisaca, odmah pored vrtića je i Konzum, malo je zabačeno, ali najbolje ti je da pitaš nekoga za smjernice kada već dođeš na tu lokaciju.


šejla staneš pred konzum i ideš lijevo....prema alpiniuser posted image
nećeš fuliti vidjet ćeš leptiririćeuser posted image
Sin moje zaove ide u taj vrtić...ona je prezadovoljna on ide već 3-ću godinu....
jedva čeka da joj i mlađa kćer krene na tutu da je tu prebaci...ioako je zadovoljna i zvončićem jasličkom grupom...al teta Zijadu iz Leptirića zaista hvali i samo dijete...
ja sma nekoliko puta išla...i upoznala i teta Zijadu a A je već veliki i prerpiča komletan dan...nema se šta dodati sem da je zadovoljstvo djeteta najvažnije a lako postignuto tamouser posted image
I kćer od naše Pahuljice ide u taj vrtić...i kod nje smao riječi havle imaju...možeš i sa njom da se tipkaš o istomuser posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Emmy)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: JU " djeca sarajeva " - Vrtici
10.3.2012 12:27:42   
emirita
neki dan mi drugarica prica kako je njen djecak isao sa vrticem u pionirsku da gledaju dinosauruse,pa onda u posjetu hitnoj pomoci. njen malac ide u drzavni vrtic na pofalicima,ne znam sad tacno dal se zove srecica il zvjezdica,tako nekako :).
eh mene sad zanima da li i u ostalim drzavnim vrticima isto tako vode djecu u neke posjete,da li su to neke posjete organizovane na nivou svih vrtica ili taj program zavisi pojedinacno od svakog vrtica. pitam to zato sto tu pionirsku u djecijem gradu mojmilo niko ni spomenuo nije. djeciji grad mojmilo je stvarno super,al kad vidim koliko djece ima u grupama,muka mi bude :(,kako ce igdje voditi grupu u kojoj ima 36 djece :)

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: JU " djeca sarajeva " - Vrtici
5.4.2012 18:55:21   
maja78 RR
Kod nas u vrticu danas obavijest da ce se organizovati radionica za roditelje i ja se prijavila, vidjet cemo sta ce to biti, a pozdravljam ideju.

_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu emirita)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: JU " djeca sarajeva " - Vrtici
5.4.2012 21:30:17   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: maja78 RR

Kod nas u vrticu danas obavijest da ce se organizovati radionica za roditelje i ja se prijavila, vidjet cemo sta ce to biti, a pozdravljam ideju.


Ja mislim das su ovo radinoce o kojima je taurus pislaa na nekoj do tema...
vrlo pohvalno i imaju materijela za isto...
koliko se sjećam nije baš bilo puno roditelja što je šteta...

njoj su se jako svidjele radionice, a njen sud zaista cjenim pa sma još tada donijela odluku d abih iste i ja posjetila...

sutra vodim dijete u predškolsko pa ću da i sama se raspitam oko prijave na ove radionice...smao se nadam da će nam popodnevni termini biti u skladu sa svim dosadašnjim obvezama.user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: JU " djeca sarajeva " - Vrtici
5.4.2012 21:41:38   
selebriti

IZVORNA PORUKA: maja78 RR

Kod nas u vrticu danas obavijest da ce se organizovati radionica za roditelje i ja se prijavila, vidjet cemo sta ce to biti, a pozdravljam ideju.


Koji vrtic, do kad su prijave, kad pocinje?

_____________________________

Life begins at the end of your comfort zone

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: JU " djeca sarajeva " - Vrtici
5.4.2012 22:17:12   
turbomama
da li je u vasim vrticima sprovedeno istrazivanje o respiratornim oboljenjima i alergijama (neki EC projekat koji imlementira REC u saradnji s Zavodom za Javno zdravstvo FBiH)?

_____________________________

Svi smo mi djeca. Jedina je razlika u našim igračkama.....

(odgovor članu selebriti)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: JU " djeca sarajeva " - Vrtici
5.4.2012 23:07:54   
eko beba
IZVORNA PORUKA: Emmy

IZVORNA PORUKA: shejla

da li mi neko moze reci gdje se tacno nalazi ovaj VRtic "Leptiric"??? Ulica je kranjceviceva, ali ne znam tacno gdje je to??? To nam je sada dezruni vrtic, umjesto Skenderije, koji prokisnjava Ide li neko u taj...kakav je? Mi nismo isli nikako od snjegova, evo tacno mjesec... ali ujutro moramo, pa cemo u taj Leptiric, tamo su nase tete i djeca...

Šejla moje dijete ide u Leptirić i sve pohvale za učiteljice i organizaciju vrtića. Ako već nisi našla, vrtić se nalazi u stambenoj zgradi u Kranjčevićevoj, preko puta Doma pisaca, odmah pored vrtića je i Konzum, malo je zabačeno, ali najbolje ti je da pitaš nekoga za smjernice kada već dođeš na tu lokaciju.


šejla staneš pred konzum i ideš lijevo....prema alpini
nećeš fuliti vidjet ćeš leptiririće
Sin moje zaove ide u taj vrtić...ona je prezadovoljna on ide već 3-ću godinu....
jedva čeka da joj i mlađa kćer krene na tutu da je tu prebaci...ioako je zadovoljna i zvončićem jasličkom grupom...al teta Zijadu iz Leptirića zaista hvali i samo dijete...
ja sma nekoliko puta išla...i upoznala i teta Zijadu a A je već veliki i prerpiča komletan dan...nema se šta dodati sem da je zadovoljstvo djeteta najvažnije a lako postignuto tamo
I kćer od naše Pahuljice ide u taj vrtić...i kod nje smao riječi havle imaju...možeš i sa njom da se tipkaš o istom


I moj D. ide u "Leptirić" ... sve pohvale za tete ... i naravno za učitelja Faruka!
Bebača bih trebala upisati u septembru u jaslice, pa me zanima ima li ko čije dijete ide u onaj vrtić pored pijace Ciglane (ne znam kako se zove). imaju li dvije smjene? Kakve su tete? Onda bih morala i starijeg prebaciti od septembra u taj ... a baš mi je žao, jer se na tete u Leptiriću baš navikao.

_____________________________

Mjesec i Sunce - 23.01. 25.08.

(odgovor članu turbomama)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: JU " djeca sarajeva " - Vrtici
6.4.2012 6:56:49   
maja78 RR
IZVORNA PORUKA: selebriti


IZVORNA PORUKA: maja78 RR

Kod nas u vrticu danas obavijest da ce se organizovati radionica za roditelje i ja se prijavila, vidjet cemo sta ce to biti, a pozdravljam ideju.


Koji vrtic, do kad su prijave, kad pocinje?


Mislim da se odnosi na roditelje djece koja idu u taj vrtic, vrtic je Kosuta i svakako ako zelis pitat cu danas pa ti javim

_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu selebriti)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: JU " djeca sarajeva " - Vrtici
16.4.2012 9:15:47   
selebriti

IZVORNA PORUKA: maja78 RR

IZVORNA PORUKA: selebriti


IZVORNA PORUKA: maja78 RR

Kod nas u vrticu danas obavijest da ce se organizovati radionica za roditelje i ja se prijavila, vidjet cemo sta ce to biti, a pozdravljam ideju.


Koji vrtic, do kad su prijave, kad pocinje?


Mislim da se odnosi na roditelje djece koja idu u taj vrtic, vrtic je Kosuta i svakako ako zelis pitat cu danas pa ti javim


A, ... mi smo u "Djecijem gradu" ... znaci nista .... hvala...

_____________________________

Life begins at the end of your comfort zone

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: JU " djeca sarajeva " - Vrtici
16.4.2012 10:21:50   
taurus
IZVORNA PORUKA: selebriti


IZVORNA PORUKA: maja78 RR

Kod nas u vrticu danas obavijest da ce se organizovati radionica za roditelje i ja se prijavila, vidjet cemo sta ce to biti, a pozdravljam ideju.


Koji vrtic, do kad su prijave, kad pocinje?


provjeri u vrtiću Srećica...blizu ti je, ja sam tamo išla....nema veze da li ti dijete ide u taj vrtić
i nije bitno da se prijaviš odmah na početku...ja sam propustila prvu radionicu i krenula od druge
a mogu ti i ja pitati kad budem sutra vodila R u vrtić...pa ti javimuser posted image

(odgovor članu selebriti)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: JU " djeca sarajeva " - Vrtici
16.4.2012 10:34:00   
selebriti
IZVORNA PORUKA: taurus

IZVORNA PORUKA: selebriti


IZVORNA PORUKA: maja78 RR

Kod nas u vrticu danas obavijest da ce se organizovati radionica za roditelje i ja se prijavila, vidjet cemo sta ce to biti, a pozdravljam ideju.


Koji vrtic, do kad su prijave, kad pocinje?


provjeri u vrtiću Srećica...blizu ti je, ja sam tamo išla....nema veze da li ti dijete ide u taj vrtić
i nije bitno da se prijaviš odmah na početku...ja sam propustila prvu radionicu i krenula od druge
a mogu ti i ja pitati kad budem sutra vodila R u vrtić...pa ti javimuser posted image


E, ne moras, imam direct info iz Srećice, samo se nisam sjetila da pitam user posted image

Hvala ti Taurus, .. naleti nekad na razgovore, .. user posted image user posted image


_____________________________

Life begins at the end of your comfort zone

(odgovor članu taurus)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: JU " djeca sarajeva " - Vrtici
21.4.2012 12:06:43   
maja78 RR
E necete vjerovati ali radionica jos nije pocela i to samo iz razloga sto nema dovoljan broj prijavljenih. Ja sam mislila treba tu puno roditelja kad saznam da je u prosloj radionici bilo 6, znaci nije se ni 6 roditelja prijavilo. Stvarno zalosno!
Ja jedva cekam

_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu selebriti)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: JU " djeca sarajeva " - Vrtici
21.4.2012 12:38:12   
selebriti

IZVORNA PORUKA: maja78 RR

E necete vjerovati ali radionica jos nije pocela i to samo iz razloga sto nema dovoljan broj prijavljenih. Ja sam mislila treba tu puno roditelja kad saznam da je u prosloj radionici bilo 6, znaci nije se ni 6 roditelja prijavilo. Stvarno zalosno!
Ja jedva cekam


Ne obuhvata jaslicki uzrast...

_____________________________

Life begins at the end of your comfort zone

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: JU " djeca sarajeva " - Vrtici
21.4.2012 14:56:47   
maja78 RR
IZVORNA PORUKA: selebriti


IZVORNA PORUKA: maja78 RR

E necete vjerovati ali radionica jos nije pocela i to samo iz razloga sto nema dovoljan broj prijavljenih. Ja sam mislila treba tu puno roditelja kad saznam da je u prosloj radionici bilo 6, znaci nije se ni 6 roditelja prijavilo. Stvarno zalosno!
Ja jedva cekam


Ne obuhvata jaslicki uzrast...


ne razumijem kakve to ima veze sa brojem prijavljenih roditelja?


_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu selebriti)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: JU " djeca sarajeva " - Vrtici
21.4.2012 21:43:44   
taurus
IZVORNA PORUKA: maja78 RR

E necete vjerovati ali radionica jos nije pocela i to samo iz razloga sto nema dovoljan broj prijavljenih. Ja sam mislila treba tu puno roditelja kad saznam da je u prosloj radionici bilo 6, znaci nije se ni 6 roditelja prijavilo. Stvarno zalosno!
Ja jedva cekam


stvarno žalosno, eto koliko su roditelji zainteresovani za odgojuser posted image
nas je bilo 8, a u vrtić ide cca 120 djece....znači ni 10% roditelja se nije prijavilo

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: JU " djeca sarajeva " - Vrtici
21.4.2012 21:49:38   
selebriti

IZVORNA PORUKA: maja78 RR

IZVORNA PORUKA: selebriti


IZVORNA PORUKA: maja78 RR

E necete vjerovati ali radionica jos nije pocela i to samo iz razloga sto nema dovoljan broj prijavljenih. Ja sam mislila treba tu puno roditelja kad saznam da je u prosloj radionici bilo 6, znaci nije se ni 6 roditelja prijavilo. Stvarno zalosno!
Ja jedva cekam


Ne obuhvata jaslicki uzrast...


ne razumijem kakve to ima veze sa brojem prijavljenih roditelja?



Ma kazem ja za sebe user posted image ... moja ide u jaslicku grupu, ... a planirala sam se prijaviti, ...

_____________________________

Life begins at the end of your comfort zone

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: JU " djeca sarajeva " - Vrtici
23.4.2012 9:28:51   
emirita
rece mi muz da je juce u avazu bilo da ce se za slijedeci mjesec placati umanjen iznos za vrtic za 33,33 KM (zbog one dvije snjezne sedmice februara).
ja ne stigoh provjeriti info u nasem vrticu,al reko da obavijestim mame pa nek se raspitaju.

(odgovor članu selebriti)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: JU " djeca sarajeva " - Vrtici
23.4.2012 9:33:45   
emirita
http://www.dnevniavaz.ba/vijesti/sarajevo/91679-februarski-racuni-za-vrtice-manji-za-33-30-maraka.html

(odgovor članu emirita)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: JU " djeca sarajeva " - Vrtici
23.4.2012 9:42:18   
maja78 RR
IZVORNA PORUKA: selebriti


IZVORNA PORUKA: maja78 RR

IZVORNA PORUKA: selebriti


IZVORNA PORUKA: maja78 RR

E necete vjerovati ali radionica jos nije pocela i to samo iz razloga sto nema dovoljan broj prijavljenih. Ja sam mislila treba tu puno roditelja kad saznam da je u prosloj radionici bilo 6, znaci nije se ni 6 roditelja prijavilo. Stvarno zalosno!
Ja jedva cekam


Ne obuhvata jaslicki uzrast...


ne razumijem kakve to ima veze sa brojem prijavljenih roditelja?



Ma kazem ja za sebe user posted image ... moja ide u jaslicku grupu, ... a planirala sam se prijaviti, ...


hoces da pitam da ides kod nas pa da dolazis, jer sam cula da je u prosloj radinici bila roditeljka cije dijete nije islo u kosutu?


_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu selebriti)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: JU " djeca sarajeva " - Vrtici
23.4.2012 9:52:32   
Emmy

IZVORNA PORUKA: emirita

http://www.dnevniavaz.ba/vijesti/sarajevo/91679-februarski-racuni-za-vrtice-manji-za-33-30-maraka.html

Super emiritauser posted image

_____________________________

Mamina radost 20.12.2006.
Druga radost stigla 20.08.2010.

(odgovor članu emirita)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: JU " djeca sarajeva " - Vrtici
23.4.2012 10:45:20   
selebriti

IZVORNA PORUKA: maja78 RR

IZVORNA PORUKA: selebriti


IZVORNA PORUKA: maja78 RR

IZVORNA PORUKA: selebriti


IZVORNA PORUKA: maja78 RR

E necete vjerovati ali radionica jos nije pocela i to samo iz razloga sto nema dovoljan broj prijavljenih. Ja sam mislila treba tu puno roditelja kad saznam da je u prosloj radionici bilo 6, znaci nije se ni 6 roditelja prijavilo. Stvarno zalosno!
Ja jedva cekam


Ne obuhvata jaslicki uzrast...


ne razumijem kakve to ima veze sa brojem prijavljenih roditelja?



Ma kazem ja za sebe user posted image ... moja ide u jaslicku grupu, ... a planirala sam se prijaviti, ...


hoces da pitam da ides kod nas pa da dolazis, jer sam cula da je u prosloj radinici bila roditeljka cije dijete nije islo u kosutu?



Hoću, hvala

_____________________________

Life begins at the end of your comfort zone

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: JU " djeca sarajeva " - Vrtici
24.5.2012 13:48:36   
djoisa
http://www.klix.ba/vijesti/bih/u-sarajevskom-vrticu-gdje-boravi-100-djece-otpadaju-plafoni/120524025#

tuzno..i strasno..gdje borave nasa djeca

(odgovor članu selebriti)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *