|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Jastuk na kojem spavate
13.11.2008 9:05:37   
Crvena
Nadam se da sam na dobrom mjesu postavila temu, ali ako nisam molim moderatore da to isprave.
Naime, imam problema sa glavoboljom i bolovima u vratu zbog jastuka na kojem spavam. Trenutno trazim idealan jastuk, pa se nadam da cete mi vi pomoci u tome.Zanima me kakva su vasa iskustava sa dormeo i slicnim jastucima?Nedavno sam jedan takav vidjela u Merkatoru, nije mi se cinio los.
user posted image
Mislila sam na ovakav jastuk.
Citala sam na netu neke savjete kako odabrati pravi jastuk, ali me zanima i vase misljenje. Unaprijed hvala na pomoci.





< Poruku je uredio acudesa RR -- 10.2.2010 17:58:39 >


_____________________________

Volite svoju djecu i kad su kriva, jer će ih život kažnjavati i kad nisu.
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: jastuk na kojem spavate
13.11.2008 9:25:47   
travnicanka
Ja takodje muke mucim sa vratom i jastucima.Taj anatomski je zivo s*anje,samo izvlacenje para......ja sam ga probala jos davno,znojila sam se jako puno,nije mi uopste odgovarao.
Majjka mi je poslala iz Bosne jedan lijepi vuneni...i super je sad zasad.

(odgovor članu Crvena)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: jastuk na kojem spavate
13.11.2008 9:29:14   
mamy Sabina
Imam jastuk takvog oblika,anatomski!
Užas,ko da u oluku spavam!
Jednu noć probali,ustala ko zombi,pospremili pod francuski ležaj i
više ga nikad ne izvadismo!
Možda nekome i odgovara,meni je katastrofa!

< Poruku je uredio mamy2 -- 13.11.2008 9:33:23 >


_____________________________

Boj se ovna, boj se govna, a kad ću živjeti?



(odgovor članu travnicanka)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: jastuk na kojem spavate
13.11.2008 9:32:49   
nesanica
Ja sam isto cula da je ovaj jastuk samo izvlacenje para od ljudi, nikakve koristi....
Ja mogu i bez jastuka kad sam umorna, ma i na stolici zaspatiuser posted image


(odgovor članu mamy Sabina)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: jastuk na kojem spavate
13.11.2008 9:40:37   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: travnicanka

Ja takodje muke mucim sa vratom i jastucima.Taj anatomski je zivo s*anje,samo izvlacenje para......


isto ovako... kupili ga davno, ako se sjecate kad je tek pocela reklama: jastuk sa magnetom... tada kostao oko 90 km... zali Boze para... hem je bio pretvrd, hem je mene vrat jos vise bolio...
ne znam sad kakvi su i od cega se prave... al kupi sto jeftiniji ako vec zelis... mislim da ih ima oko 20 km koliko sam cula... pa da ti bar nije zao ako ti ne bude odgovarao...



(odgovor članu travnicanka)
  Neposredna veza do poruke: 5
   RE: jastuk na kojem spavate
13.11.2008 9:48:35   
Dinkica
Ja isto namjeravam promjeniti jastuk, sad mi je neki debeli vuneni, pa je bas visok i potvrd (valjda se to treba precesljavati user posted image ), gledala sam u Exclusive prodavnici imaju super Odejine proizvode, pogledaj mozda ti nesto bude odgovaralo. Cijene su od 50 km pa dalje...

http://www.odeja.si/sl/index.php?sv_path=20,31,34&tid=40&pid=191

(odgovor članu nesanica)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: jastuk na kojem spavate
13.11.2008 9:51:34   
Crvena
Hvala na odgovorima, pomogli ste mi .Navikla sam spavati na tankom jastuku, nakon njega probala sam lio jastuk (nadam se da znate o kojem govorim), ali jos gore ujutro ko da me je voz pregazio.Ako ne ovakav (dormeo i sl), kakav onda da kupim i gdje? Poooooomagajteuser posted image

_____________________________

Volite svoju djecu i kad su kriva, jer će ih život kažnjavati i kad nisu.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: jastuk na kojem spavate
13.11.2008 9:52:12   
Romali
I ja imam anatomski još od 2003.god. Koštao je 110 KMuser posted image .Tda sam imala problema s vratom i leđima i baš mi je odgovarao.
Kad je bol prošla, užasno mi je smetao. Možda sam ja to samo umislilauser posted image

Uglavnom, sad imam neki najobičniji.

_____________________________

23.4.2008. A.O. promijenio moj svijet :)
14.4.2014. Z. promijenila našu planetu :)




(odgovor članu Dinkica)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: jastuk na kojem spavate
13.11.2008 10:10:01   
ziki
Ja sam na anatomskom probla da spaam 15 min i odustala, pa je onda muz jedno 2-3 dana a sad ga koristim da podignem noge zbog vena.

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu Romali)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: jastuk na kojem spavate
13.11.2008 10:43:00   
simba
Nebih dala nizasto ovaj na kojem spavam......
user posted image

_____________________________

Moj sin RIAD, Moj zivot novi!

(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: jastuk na kojem spavate
13.11.2008 10:50:43   
M kao Mama
Imam paletu jastuka, liso, anatomski, vuneni, i bogami vuneni mi ja najtibolji,

(odgovor članu simba)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: jastuk na kojem spavate
13.11.2008 10:51:54   
Anoniman
meni su najbolji pernati jastuci, i meni i mužu najviše odgovaraju. Lijepo se prilagođavaju prema glavi i možete ga zgužvati kako god hoćete. Ja već nekih osam godina ne mogu bez njega i taj "anatomski" mi se čini kao cjepanica naspram moga.

< Poruku je uredio Shee -- 13.11.2008 10:52:35 >

(odgovor članu simba)
  Neposredna veza do poruke: 12
   RE: jastuk na kojem spavate
13.11.2008 10:57:24   
suncan_dan

mi imamo ove i zadovoljni smo.


user posted image

user posted image








_____________________________

VOLIM VAS!!!

(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: jastuk na kojem spavate
13.11.2008 11:04:15   
mamina princeza
meni ovaj ne odgovara nikako ... al ovaj slican kao iz odeje je super ...imala sam nesto slicno...skroz tanak a onako fin mekan moze se "upast" u njega

_____________________________

Moja princeza 04.07.2008
Moj princ 26.02.2012

(odgovor članu suncan_dan)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: jastuk na kojem spavate
13.11.2008 13:11:25   
travnicanka
E ovo je nesto najnovije na trzistu iz Tempura....ludnica kako su madraci udobni.Prije neki dan sam bila u trgovini i lezala na jednom bracnom krevetu.
Udobni,mekani i formiraju se prema tijelu,od cega su ih napravili nemam pojma....mjesavina nekih raznih materijala....cijena im govori sve...kostaju prilicno puno...kredit na par godina bi rijesio probleme sa ledjimauser posted image user posted image

(odgovor članu suncan_dan)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: jastuk na kojem spavate
13.11.2008 13:43:22   
suncan_dan
user posted image user posted image user posted image al su stvarno user posted image user posted image user posted image

_____________________________

VOLIM VAS!!!

(odgovor članu travnicanka)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: jastuk na kojem spavate
13.11.2008 13:48:23   
Emina*
IZVORNA PORUKA: Shee

meni su najbolji pernati jastuci, i meni i mužu najviše odgovaraju. Lijepo se prilagođavaju prema glavi i možete ga zgužvati kako god hoćete. Ja već nekih osam godina ne mogu bez njega i taj "anatomski" mi se čini kao cjepanica naspram moga.


I sto, isto user posted image   user posted image   user posted image


_____________________________

Bakir
20.04.2008.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: jastuk na kojem spavate
13.11.2008 21:26:38   
Mik Mik
Ja imam isto Temput jastuk već godinu dana i odličan je, ne bih mogla bez njega. Čak kada idem na put nosim ga sa sobom, ustvari uvijek ga šlepam za sobom. Dobro kod ovih jastuka je što postoje razne veličine. Moraš otići da izmjere koji ti je jastuk potreban a inače ovi jastuci su napravljeni iz posebnih materijala koji su namjenski napravljeni za astronaute, tako reče teta što prodaje. Super su i svima bih preporučila. Ja sam svoj kupila u Unitic-u i koštao je oko 180 KM.

(odgovor članu Crvena)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: jastuk na kojem spavate
13.11.2008 21:56:40   
Crvena
Hvala drage moje. Mik Mik otici cu do Unitica da vidim. Hvala jos jednom



_____________________________

Volite svoju djecu i kad su kriva, jer će ih život kažnjavati i kad nisu.

(odgovor članu Mik Mik)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: jastuk na kojem spavate
13.11.2008 22:43:33   
maida 28
Jao tolike pare za jastuk datiuser posted image user posted image mene bi tek glava zabolila a bogami i ledja dok ga isplatimuser posted image user posted image (sala) kad mi se spava zaspem cak i wc ppppsssssssuser posted image user posted image user posted image  

(odgovor članu Crvena)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: jastuk na kojem spavate
22.6.2009 21:18:07   
Crvena
Ostadoh ja duzna da pokazem koji jastuk kupih.user posted image Na kraju sam se odlucila za Dormeo klasik. Odlican je. Konacno sam se naspavala.
user posted image


_____________________________

Volite svoju djecu i kad su kriva, jer će ih život kažnjavati i kad nisu.

(odgovor članu maida 28)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: jastuk na kojem spavate
23.6.2009 14:21:50   
emma.L
Amway jastuk mi je zakon, jedan je prije nekoliko godina koštao 70 KM. Normalnog je oblika, samo manji od klasičnog jastuka. Ja sam većinom spavala na stomaku i bez jastuka, ali sam u trudnoći morala promijeniti naviku user posted image  i tako sada koristim taj jastuk. Unutra je neka pjena koja bi kao trebala poprimati svoj oblik uvijek nakon popuštanja pritiska, međutim, time se baš ne mogu pohvaliti- ipak se mora protresti kao i svaki drugi. Ali čvrstoća je taman, hipoalergena je pjena, super se pere i suši, i zaista godi i meni i MM.

_____________________________

Ema, kokola i sreća najveća, 15.10.2008.
Timur, radost mamina, 9.10.2011.

(odgovor članu Crvena)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: jastuk na kojem spavate
23.6.2009 14:30:34   
Lalana
ova tema kao da je za mene otvorenauser posted image
ja isto muku mucim sa jastucima, ali nikako da nadjem odgovarajuci, probala sam skupe, jeftine, svakakve ali i meni se cini da od svih najbolje pristane perjani jastuk.
Problem je meni sto mi nekada naidje period kada bih samo na visokom jastuku spavala, dok opet nekada mi to smeta, pa uzmem ravan.
mozda sam ja ters user posted image user posted image
bice mi koriisni svi ovi savjeti
Hvala svima i Crvenoj sto je otvorila temu
Zaboravih jos pitati koliko cesto se vuneni jastuci moraju precesljavati, mozda se odlucim za njega jer sam cula da su zdravi i da se ne znoji na njima, sto je meni opet prica za sebe, svako jutro kada ustanem jastuk mokaruser posted image

(odgovor članu emma.L)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: jastuk na kojem spavate
3.7.2009 23:08:10   
dana3
Cekam da mi svekrva posalje vuneni jastuk jer se MM i ja vucemo za njegov isti.ovde su katastrofa jastuci...

_____________________________

kisik je pronadjen u 18 vijeku...kako smo do tada disali-nije poznato

(odgovor članu Lalana)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: jastuk na kojem spavate
12.8.2009 21:38:40   
dana3
IZVORNA PORUKA: dana3

Cekam da mi svekrva posalje vuneni jastuk jer se MM i ja vucemo za njegov isti.ovde su katastrofa jastuci...





jastuk stigao-rucni rad,domaca proizvodja,meni vrat i ledja boljeuser posted image  

_____________________________

kisik je pronadjen u 18 vijeku...kako smo do tada disali-nije poznato

(odgovor članu dana3)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *