|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   KAPUTI
8.11.2011 17:12:15   
HNF
Ne znam da li vec ima ova tema negdje, interesuje me gdje ima kupiti dobrih kaputa, malo dužih, i kolike su im cijene otprilike,
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: KAPUTI
9.11.2011 1:16:38   
Galicia
Evo moj novi, zadovoljna duzinom i kvalitetom. Jedino nisam nikad imala bijeli, pa vidicemo kako ce se ponasati.


http://oldnavy.gap.com/browse/product.do?cid=55474&vid=1&pid=839574&scid=839574022

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu HNF)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: KAPUTI
9.11.2011 8:57:08   
sarisari
ja imam tri bijela i jedan crno bijeli malo jeste teže za održavati ali ako ih redovno nosiš na hemijsko ili pereš ovisno od materijala nije problem

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: KAPUTI
9.11.2011 10:26:12   
canim
Bude u Happeningu svake godine finih kaputica, dobar sastav a i cijene pristupacne, doduse ne znam sta ove zime imaju u ponudi jer mi kaput ne treba ali svakako vrijedi otici i pogledati.

Galicia
, bas lijep kaput i ne znam jeli tvoj cisto bijeli, ovaj na slici je kao krem nijansa, bas lijepa boja user posted image

(odgovor članu sarisari)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: KAPUTI
9.11.2011 10:38:55   
Hanady RR
Kaputi u Nikolasu vrijede svojih para.
ja imama dugi sivi iz nikolasao i kratki bijeli...
cijene su pa pristupačne ako ćete ih nosti više sezona...
Iz heppeniniga imama crni do koljena...njega sam na sniženju pretprošle godine platila 180 KM (čoha je mogla biti i kvalitetenija po mom mišljenju)
imama i iz mitexa kratki do struka...kaput-jaknica crni njega sma na sniženju platila 80 KM i zaista su im super kaputi...ovaj je baš zahvalan i čoha je topla
Imam iz H&M-a smeđi kratki do koljena
Eh imam dovoljno kaputa al imama si želju za jednim oker-krem boja...kao ovaj galicijin...fali mi u kolekciji sad sam u potražnji za takvim...
najpristupačniji takvi sma vijedla u Moni user posted image za sada...al nema veze neletim ja na neko sniženje ne žuri mi seuser posted image




_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu canim)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: KAPUTI
9.11.2011 10:47:59   
Lejla Ka
Little Indija. Imam jaknu, volim je pravo. Jako kvalitetan štof, pristupačne cijene, različiti krojevi i veliki izbor boja.

_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: KAPUTI
9.11.2011 10:49:59   
Amrino
Kao i sve ostalo- Zara user posted image .
I muski i zenski kaputi 80- 150 KM a odlicni su!


_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010



(odgovor članu Lejla Ka)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: KAPUTI
9.11.2011 10:55:24   
HNF
Hvala puno zene, naci cu valjda nesto, obici cu sve, pa valjda nesto bude i za moj ukus hehe

(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: KAPUTI
9.11.2011 11:04:24   
Nedi
Na proljece sam kupila u Belisimi predivan ljubičasti kaput na sniženju, ne sjećam se tačno koliko je bio ali sigurno nije više od 65KM. Kolegica je na početku sezone platila barem duplo. Ove godine planiram uzeti isto na proljece i na sniženju jedan smeđi.

(odgovor članu HNF)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: KAPUTI
9.11.2011 11:37:44   
Galicia
Moj je bijeli skroz. Na slici je prikazan u oker boji, ne znam sto mi nije prikazano u bijeloj.
Ova prodavnica oldnavy je meni zakon. Ovaj isti kaputic je bio $90 prije 2 sedmice, i uvijek budu snizenja nakon par sedmica. Sacekala sam te dvije sedmice i naravno snizen je u pola cijene. Niko sretniji od mene. Ja vam zelim da vam se sto prije old navy otvori jer ima haos stvari i za zenske i muske i djecicu. Snizenja su nenormalna kod njih.

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: KAPUTI
10.11.2011 13:48:49   
lajlac
Malo sam zalutala na temu, ali bih voljela znati, ako mi moze HNF pomoći, kako otvoriti novu raspravu, novu temu foruma? Slaba sam u svemu ovome, pa mi treba pomoć!!!! Hvala unaprijed

_____________________________

Lajla

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: KAPUTI
10.11.2011 15:55:17   
HNF
Kada se prijavis, izaberes poglavlje gdje zelis smjestiti svoje pitanje, npr. ja sam izabrala MODA I LJEPOTA, i onda imas u lijevom uglu pise nova tema crvenim slovima, iznad svih tema koje su postavljene vec. Tu kliknes i napises naslov i text kakav zelis. valjda si razumjela sta ti govorimuser posted image

(odgovor članu HNF)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: KAPUTI
10.11.2011 17:56:07   
lajlac
Hvala!!! Ja se izvinjavam sto sam poremetila temu. A sto se tice kaputa, ima sirok izbor na online kupovini, svima preporucujem ebay....

_____________________________

Lajla

(odgovor članu HNF)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: KAPUTI
11.11.2011 14:50:26   
bananica
IZVORNA PORUKA: Galicia

Evo moj novi, zadovoljna duzinom i kvalitetom. Jedino nisam nikad imala bijeli, pa vidicemo kako ce se ponasati.


http://oldnavy.gap.com/browse/product.do?cid=55474&vid=1&pid=839574&scid=839574022


user posted image super je

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: KAPUTI
11.11.2011 15:26:15   
Galicia
Apropo mog novog kaputica. Malo prije sam se sredila, novi kaputic nabacila, otisla u obliznju prodavnicu da kupim nesto, dodjem kuci, skidam kaputic kad na njemu jos visi cijena na rukavu. user posted image  I to crvena cijena zna se da je na snizenju. Zemljo otvori se.

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: KAPUTI
11.11.2011 15:56:42   
niki83
Ah joj..vidjeh temu, prava za mene!! Ja sam se jucer prvo obradovala, pa razocarala..Tako lijep kaputic nadjem u Mitexu 199KM, i kaze teta ima br. 38 i to samo taj broj ostao, uh srce mi OVOLIKO..kad sam ga probala, malen miuser posted image jedva zakopcam dugmad..otrcim odmah i do druge trgovine Mitex u Ze, tamo ga naravno nikako nema..
Forumasice iz Sa bih zamolila da mi kazu koliko Mitexovih prodavnica gore ima i gdje se nalaze..joj sanjala sam kaputic sinocuser posted image mogla bi mi i rodica kupiti gore ako bi nasla...


_____________________________

N&N

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: KAPUTI
11.11.2011 17:47:57   
ananas_ze
.kad sam ga probala, malen miuser posted image jedva zakopcam dugmad.

a da dugmad pomjeris user posted image


_____________________________

Ništa živ čovjek ne može izgubiti što mu jedno proljeće ne bi moglo povratiti, niti može biti čovjek trajno nesrećan dok Bog daje da se duša liječi zaboravom a zemlja obnavlja proljećem.


S~proljeće~ 05.04.2014.
S~zvijezda smijalica~ 06.03.2017

(odgovor članu niki83)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: KAPUTI
11.11.2011 18:27:48   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Galicia

Moj je bijeli skroz. Na slici je prikazan u oker boji, ne znam sto mi nije prikazano u bijeloj.
Ova prodavnica oldnavy je meni zakon. Ovaj isti kaputic je bio $90 prije 2 sedmice, i uvijek budu snizenja nakon par sedmica. Sacekala sam te dvije sedmice i naravno snizen je u pola cijene. Niko sretniji od mene. Ja vam zelim da vam se sto prije old navy otvori jer ima haos stvari i za zenske i muske i djecicu. Snizenja su nenormalna kod njih.


Ja pregledala ima finih stvvarcica  za djecake  pa sam kontala nesto naruciti,moze za dk ...user posted image

(odgovor članu Galicia)
  Neposredna veza do poruke: 18
   RE: KAPUTI
11.11.2011 18:30:26   
Galicia
Marina, ima super stvari. Stvarno sam zadovoljna. Ja i braticima tu uzimam garderobicu. Dobre su im pidzamice, jaknice, ma sve. Od do.
Ako hoces, mogu ja odavde poslati, nije nikakav problem. Mislim ako tu ne dostavljaju, mogu uvijek ja.

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: KAPUTI
11.11.2011 18:39:00   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Galicia

Marina, ima super stvari. Stvarno sam zadovoljna. Ja i braticima tu uzimam garderobicu. Dobre su im pidzamice, jaknice, ma sve. Od do.
Ako hoces, mogu ja odavde poslati, nije nikakav problem. Mislim ako tu ne dostavljaju, mogu uvijek ja.


Ima za Dk cak  mi pretvori u kruneuser posted image nije los taj toj bijeli...Ja imam 3 crna,jedan ruzicasti,crveni,smedji kaput,u potrazi sam za crnim dugim  opet,imala ga i ostavim drugarici u Sarajevu,da mi je opet ...

(odgovor članu Galicia)
  Neposredna veza do poruke: 20
   RE: KAPUTI
11.11.2011 18:43:12   
Anoniman
user posted image user posted image hvala sto nudis pomoc

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 21
   RE: KAPUTI
11.11.2011 18:46:04   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: MarinaDK

IZVORNA PORUKA: Galicia

Marina, ima super stvari. Stvarno sam zadovoljna. Ja i braticima tu uzimam garderobicu. Dobre su im pidzamice, jaknice, ma sve. Od do.
Ako hoces, mogu ja odavde poslati, nije nikakav problem. Mislim ako tu ne dostavljaju, mogu uvijek ja.


Ima za Dk cak  mi pretvori u kruneuser posted image nije los taj toj bijeli...Ja imam 3 crna,jedan ruzicasti,crveni,smedji kaput,u potrazi sam za crnim dugim  opet,imala ga i ostavim drugarici u Sarajevu,da mi je opet ...
ma bjAzite...sta mi raditeuser posted image ...ja jos ne skontah kako sebi cizme da posaljem a da me ovi nasi ne oderuuser posted image ...a vamo mi ovakve linkove stavljateuser posted image
zeeeeen dadada....zeeeeeeeeeeeeenuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 22
   RE: KAPUTI
11.11.2011 18:53:55   
bananica
IZVORNA PORUKA: MarinaDK

IZVORNA PORUKA: Galicia

Moj je bijeli skroz. Na slici je prikazan u oker boji, ne znam sto mi nije prikazano u bijeloj.
Ova prodavnica oldnavy je meni zakon. Ovaj isti kaputic je bio $90 prije 2 sedmice, i uvijek budu snizenja nakon par sedmica. Sacekala sam te dvije sedmice i naravno snizen je u pola cijene. Niko sretniji od mene. Ja vam zelim da vam se sto prije old navy otvori jer ima haos stvari i za zenske i muske i djecicu. Snizenja su nenormalna kod njih.


Ja pregledala ima finih stvvarcica  za djecake  pa sam kontala nesto naruciti,moze za dk ...user posted image



i ja bih narucila isti kao tvoj samo u crnoj boji i za curicu nesto, super su stvarciceuser posted image user posted image , moram nekako sa rodicom skontati da u Njemacku dostave do nje, a ona meni

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: KAPUTI
11.11.2011 19:02:24   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: MarinaDK

IZVORNA PORUKA: Galicia

Marina, ima super stvari. Stvarno sam zadovoljna. Ja i braticima tu uzimam garderobicu. Dobre su im pidzamice, jaknice, ma sve. Od do.
Ako hoces, mogu ja odavde poslati, nije nikakav problem. Mislim ako tu ne dostavljaju, mogu uvijek ja.


Ima za Dk cak  mi pretvori u kruneuser posted image nije los taj toj bijeli...Ja imam 3 crna,jedan ruzicasti,crveni,smedji kaput,u potrazi sam za crnim dugim  opet,imala ga i ostavim drugarici u Sarajevu,da mi je opet ...
ma bjAzite...sta mi raditeuser posted image ...ja jos ne skontah kako sebi cizme da posaljem a da me ovi nasi ne oderuuser posted image ...a vamo mi ovakve linkove stavljateuser posted image
zeeeeen dadada....zeeeeeeeeeeeeenuser posted image



Narucis  na moju adresu  a aj cu za sa daposaljem bus linijom,rjesen problem

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 24
   RE: KAPUTI
11.11.2011 19:04:40   
bananica
IZVORNA PORUKA: MarinaDK

IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: MarinaDK

IZVORNA PORUKA: Galicia

Marina, ima super stvari. Stvarno sam zadovoljna. Ja i braticima tu uzimam garderobicu. Dobre su im pidzamice, jaknice, ma sve. Od do.
Ako hoces, mogu ja odavde poslati, nije nikakav problem. Mislim ako tu ne dostavljaju, mogu uvijek ja.


Ima za Dk cak  mi pretvori u kruneuser posted image nije los taj toj bijeli...Ja imam 3 crna,jedan ruzicasti,crveni,smedji kaput,u potrazi sam za crnim dugim  opet,imala ga i ostavim drugarici u Sarajevu,da mi je opet ...
ma bjAzite...sta mi raditeuser posted image ...ja jos ne skontah kako sebi cizme da posaljem a da me ovi nasi ne oderuuser posted image ...a vamo mi ovakve linkove stavljateuser posted image
zeeeeen dadada....zeeeeeeeeeeeeenuser posted image



Narucis  na moju adresu  a aj cu za sa daposaljem bus linijom,rjesen problem



ma ne daju nama ni da platimouser posted image , nema nam drzave na spisku

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *