|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Kad vam neko nepoznat zvoni na vrata?
2.7.2009 14:27:30   
Nedi
U zadnje vrijeme jako često mi se dešava da neko zvoni na vrata, a po belaju uvijek kad smo bebac i ja sami u kući. Kad provirim vidim muškarca srednjih godina "ko od brda odvaljen" i  prosi. Neki budu i sa dugom bradom ili momak 20-tak godina. Baš neki dan mlad momak zvoni i pitam"ko je" kaze "otvori pa ćeš vidjeti, gospođo ovo je 20 vijek ne priča se kroz zatvorena vrata". I ja ga virim onako drži cigaru u ustima, zdrav, prav i traži da otvorim pa će mi reći šta hoće. Bože sačuvaj, ja se prepala iza zatvorenih vrata, naravno da mu nikad ne bih otvorila.
Šta vi radite u ovakvim situacijama? I da li se i vama ovo događa jer meni dolaze sedmično po 2-3 puta i baš me nešto prpa


_____________________________

24.12.2007.
24.o9.2013.
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Kad vam neko nepoznat zvoni na vrata?
2.7.2009 14:32:21   
Skvo RR
Nikada ne otvaram vrata nepoznatim licima.....zivjela spijunka!!!

user posted image user posted image user posted image






_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Kad vam neko nepoznat zvoni na vrata?
2.7.2009 14:33:02   
NANICA
Ja u vecini slucajeva ne otvaram. Samo provirim i ako nije neko ko mi je poznat ne otvaram. Desilo se u nasoj zgradi da je djevojka toboze prosila a u stvari "prosila" za drogu jer je ispred zgrade na klupi cekao momak na kojem se vidjelo da je narkoman.
Ne znam kakva su ti vrata ali sigurno nisu neka koja se mogu gurnuti i tek tako otvoriti. Zato ne otvaraj user posted image

_____________________________

Ljuljka, 06/10/2003
Pahuljan, 12/02/2009

In Our Darkest Hour
In My Deepest Despair
Will You Still Care?
Will You Be There?

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Kad vam neko nepoznat zvoni na vrata?
2.7.2009 14:45:19   
Nedi
Ma ne otvaram ni za živu glavu ali jedan dan taman krenula vani sa bebacom i nisam smjela izaći kontam možda su još u zgradi....kod nas su prije nekoliko godina tarasu na zadnjem spratu zauzeli narkomani, bilo je šprica skoro na svakom spratu, jedva ih policija istjerala(morali štelu ganjati) i imali su ključ od ulaznih vrata zgrade a nijedan ne živi u zgradi. Od tada me strah, sad bih se mijenjala za stan koji nije u centru grada

_____________________________

24.12.2007.
24.o9.2013.

(odgovor članu NANICA)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Kad vam neko nepoznat zvoni na vrata?
2.7.2009 14:45:47   
mišur
Ja nikada ne otvaram!
Nema šanse! Provirim kroz špijunku i ako vidim nepoznatu facu, samo se okrenem i odem, a on/ona neka nastavi zvoniti..
Ja lagano kuliramuser posted image

(odgovor članu NANICA)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Kad vam neko nepoznat zvoni na vrata?
2.7.2009 14:50:12   
tea lana
Ja ne otvaram nikome,meni mora pozvoniti na interfon da mu ulazna vrata otvorim.Ja se ne javljam nikome sem ako ranije nisi javio da ces doci.A ako se ko zaista poznat zadesi sva sreca na mob pa me zvrcnu i kazu da su oni ispred vrata.

(odgovor članu mišur)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Kad vam neko nepoznat zvoni na vrata?
2.7.2009 14:52:34   
bebana27
imam spijun vidim ko je.
ne otvaram nepoznatim osobama jedino kad je mm tu onda otvara a ja nikad pogotovo jer sam skorom cijeli dan sama

_____________________________

20.09.2009 sam postala najsretnija osoba na svijetu jer sam u zagrljaj dobila svoga sina....Vole te mama i tata
06.09.2010 god.dobili smo prvi zubic sedam dana kasnije i drugi zubic
13.09.2011 rodio se drugi sin Adem

(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Kad vam neko nepoznat zvoni na vrata?
2.7.2009 14:59:20   
Romali
Imamo interfon i blindo vrata sa špijunom i nekad nemam nikakve koristi od toga. Obično je to kad neki papak iz zgrade pođe u prodavnicu 'na brzaka' pa ne ponese ključ, nego stavi ciglu ili drvo ispod ulaznih vrata da ostanu otvorena. Zmaislite pametnjakovića user posted image

Svakakvi likovi hodaju okolo i jednostavno se ušetaju u zgradu.

Naravno da prvo gledam kroz špijun i ne otvaram, ali oni su to , čini mi se, prevazišli. Sada jednosatvno hvataju za šteku,a naravno da ima ljudi koji zaborave zaključati čim uđu u stan.
Prije 2 godine radnoj kolegici je lopov ušao u stan u sred dana, bilo ih je 5 odraslih u dnev.boravku. Niko ništa nije čuo,a on se poslužio bez problema.


_____________________________

23.4.2008. A.O. promijenio moj svijet :)
14.4.2014. Z. promijenila našu planetu :)




(odgovor članu bebana27)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Kad vam neko nepoznat zvoni na vrata?
2.7.2009 15:05:08   
Chuchi
mozda ce biti smjesno, ali meni do vrata niko i ne moze doci od moje sveki!user posted image user posted image
A ni ja ne bih otvarala nikome, nego paliju kraj vrata, pa ako i ne daj Boze provali docekam ga na forhend! user posted image

_____________________________

Samo su tri muškarca u mom životu ;))

(odgovor članu Romali)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Kad vam neko nepoznat zvoni na vrata?
2.7.2009 15:14:44   
Blue rose RR
IZVORNA PORUKA: Romali

... Sada jednosatvno hvataju za šteku,a naravno da ima ljudi koji zaborave zaključati čim uđu u stan.
...


Zato ja imam vrata ulazna bez šteke i ne mogu se ovoriti sa vanjske strane bez ključa, koji naravno je uvijek sa unutrašnje strane.
A što se tiče zvonjenja nepoznatih, nema šanse da bih otvorila. Brate mili, od kud ja znam ko je i šta je...
Špijunka zakon.

_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu Romali)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Kad vam neko nepoznat zvoni na vrata?
2.7.2009 15:17:18   
Romali
IZVORNA PORUKA: MaryamAmina RR


Zato ja imam vrata ulazna bez šteke i ne mogu se ovoriti sa vanjske strane bez ključa, koji naravno je uvijek sa unutrašnje strane.



Bilo me strah kupiti ta vrata radi same sebe- izađem da pometem ispred, vrata se zatvore  i ostanem tamo ( taj sam scenario uvijek imala u glavi, eto kako sam smotana user posted image )


_____________________________

23.4.2008. A.O. promijenio moj svijet :)
14.4.2014. Z. promijenila našu planetu :)




(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Kad vam neko nepoznat zvoni na vrata?
2.7.2009 15:20:07   
Blue rose RR
user posted image user posted image user posted image user posted image  Ih nisam jednom, ali sreća pa Bog dao stolara u porodici, sad sad razvali vrata, pa opet popravi user posted image


Zato ključ na vezicu, pa oko vrata, i : " meti, meti, meti ispred svoga praga ..."

_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu Romali)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Kad vam neko nepoznat zvoni na vrata?
2.7.2009 15:25:10   
Lulu_
do mene dok dodjes ...user posted image
imamo prva vrata na koja zvonis i javim se ja gospodja na interfon
ako mi se svidis otvorim
onda imaju druga vrata
debelo staklo sa zicom u sredini ili sta je vec
ako mi se jos vise svidis otvorim
onda tek moja ulazna blindirana vrata i spijun
tu prolazis posljednju kontrolu
NIKAD NE OTVARAM I CESTO ISKLJUCIM SVA ZVONA A KAD NEKO KUCAuser posted image A BEBA SPAVA
EH ONDA SE PRAVO NALJUTIM,to su obicno prosjaci i odmah zovem predsjednika kucnog savjeta koji jedva ceka da se posvadja.
po belaju su moja vrata prva i tako da im turnjea odmah zavrsavauser posted image

_____________________________

Naomih 27.03.2008 9.41 hm...

I''''m Starting With The Man In,The Mirror,I''''m Asking Him To Change His Ways,And No Message Could Have
Been Any Clearer,If You Wanna Make The World,A Better Place,Take A Look At Yourself, And,Then Make A Change

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Kad vam neko nepoznat zvoni na vrata?
2.7.2009 15:26:03   
dzeni_nl
I ja imam interfon, a i ulazna vrata od zgrade, kao i od stana su bez steke, ne mogu se otvoriti bez kljuca. Jedni mi je problem kad neko zvoni sto nevidim ko je, a jos ni jezik dobro ne razumijem, pa tako i kad se javim na interfon ne otvarem sem ako je TNT posta. A i postar se zna cesto vratiti, jer mu ne otvorim, kad moram gledati sa prozora ko mi zvoni na vrata. Muz mi je obecao postaviti kameru, pa da u buduce odmah vidim ko zvoni. Al zato ja imam drugi problem, zivim na prvom spratu, a vani se djeca igraju sa loptom, pa im cesto padne ne moj balkon. I tako jedne prilike ja sama u stanu, mrak vec poceo da pada, kada odjednom vidim crnac mi na balkonu, kao da je sa neba pao. Pitam ga sta radi tu, kaze popeo se da uzme lopu i jos mi pametnjakovic govori da mu otvorim balkon pa da izadje kroz stan, ma kazem ne zanima me kako si se popeo tako i salazi. Prestravila sam se ziva, a cijela ulica sve crnci, jedino ja i mm bijelci.

_____________________________

Ima nade za bolje sutra...
04.09.2010 rodila se Marisa mamina radost najveca.

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Kad vam neko nepoznat zvoni na vrata?
2.7.2009 15:27:19   
Lulu_
IZVORNA PORUKA: Romali

IZVORNA PORUKA: MaryamAmina RR


Zato ja imam vrata ulazna bez šteke i ne mogu se ovoriti sa vanjske strane bez ključa, koji naravno je uvijek sa unutrašnje strane.



Bilo me strah kupiti ta vrata radi same sebe- izađem da pometem ispred, vrata se zatvore  i ostanem tamo ( taj sam scenario uvijek imala u glavi, eto kako sam smotana user posted image )



i ja sam smotana i upravo mi se to desilo 3 puta kao curici . mama i tata polude jer ja stojim dva sahta ispred stana dok oni ne dodju sa poslauser posted image
a moja prijateljica je izasla i zatvorila vrata a beba joj ostalauser posted image

_____________________________

Naomih 27.03.2008 9.41 hm...

I''''m Starting With The Man In,The Mirror,I''''m Asking Him To Change His Ways,And No Message Could Have
Been Any Clearer,If You Wanna Make The World,A Better Place,Take A Look At Yourself, And,Then Make A Change

(odgovor članu Romali)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Kad vam neko nepoznat zvoni na vrata?
2.7.2009 15:32:48   
Romali
IZVORNA PORUKA: Lulu_

a moja prijateljica je izasla i zatvorila vrata a beba joj ostalauser posted image


Joooooooooj, ovo je noćna mora user posted image
Umrla bih od straha


_____________________________

23.4.2008. A.O. promijenio moj svijet :)
14.4.2014. Z. promijenila našu planetu :)




(odgovor članu Lulu_)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Kad vam neko nepoznat zvoni na vrata?
2.7.2009 15:38:05   
Blue rose RR
Prije nego Romali umreš traži majstora da ponese štemajzl i čekić da razvali vrata, da možeš ući. user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu Romali)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Kad vam neko nepoznat zvoni na vrata?
2.7.2009 15:38:19   
Nedi
Još bi mi samo to falilo... da mi se zatvore vrata umrla bi od straha, moja mašta bi razvila situacije koje vjerovatno nisu ni moguće

_____________________________

24.12.2007.
24.o9.2013.

(odgovor članu Romali)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Kad vam neko nepoznat zvoni na vrata?
2.7.2009 15:40:18   
bloom
Ako nije najavljen, moze do sutra da zvoni

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Kad vam neko nepoznat zvoni na vrata?
2.7.2009 15:51:14   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: bloom

Ako nije najavljen, moze do sutra da zvoni

i kod mene isto ovako. A muž ima svoj ključ čak ni njemu ne otvaram.
Kakvo je vrijeme došlo, svega me je strah.


(odgovor članu bloom)
  Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Kad vam neko nepoznat zvoni na vrata?
2.7.2009 15:57:11   
almai
i mi imamo u zgradi interfon ali kako je ljeto i puno djece u zgradi ima,tako da nam dosadi svikih 5min. zvonjava i ostavimo vrata po danu otvorena.Kako su vrata otvorena tako i mi imamo nenajavljeni gostiju u zgradi od ciganki pa do prosjaka.A ja se uvijek zalaufam misleci da je neko od djece pa otvorimuser posted image .Prije mj. mi je ciganka u po bijela dana ukrala klompe koje ispred vratauser posted image uh...jos ih nisam prezalila.

_____________________________

moja su djeca zlatna...
kad spavaju:))

(odgovor članu bloom)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Kad vam neko nepoznat zvoni na vrata?
2.7.2009 16:22:04   
dinaa
Meni kad neko pozvoni na vrata moja djeca prva trce i vriste tako da nema sanse da isfoliram da nema nikoga u kuci,naravno prvo pogledam na spijunku i ako je neko nepoznat ne otvaram a tamo ispred vrata onda redovno cujem"ma otvori slobodno djeca galame"user posted image

_____________________________

Moja djeca su moje najvece blago!!!

(odgovor članu almai)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Kad vam neko nepoznat zvoni na vrata?
2.7.2009 16:34:40   
tweety
U zgradu može ušetati ko hoće jer se vrata obično samo zaključavaju navečer.Imamo blindo vrata i špijunku,nikad ne otvaram nepoznatim.

_____________________________

Prince `05
Princess `08

Ente kalbii, ente kullun fii hajatii..."Moje si srce, sve si u zivotu mom..."

(odgovor članu dinaa)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Kad vam neko nepoznat zvoni na vrata?
2.7.2009 16:41:03   
Leva
Ja imam velikog psa koji tako jako zalaje kada neko nepoznat zvoni na vrata da nema teoretske sanse da se taj neko zadrzi duze od 10 sek. pred vratima i nabilava jesam li kuci ili nisam. user posted image user posted image user posted image
Svi ljudi koje poznajem mi se najave ostali mi i nisu bitni...

_____________________________

.-..-.
`·.·´ nakon 5 IUI i 5 ICSI su došla dva sunašca...
?/
/? "Uspjeti znači prihvatati neuspjeh za neuspjehom ne
/ \ gubeći entuzijazam"...
http://sunasce.blogger.ba/

(odgovor članu tweety)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Kad vam neko nepoznat zvoni na vrata?
2.7.2009 16:43:46   
Ilhana RR
ja nikom neotvaram vrata koga nepoznajem, pogledam kroz spijunku uvijek i ako mi neko nije poznat netotvaram. A uvijek su mi vrata od kuce zakljucana normalno i plus sigurosna brava koja se nemoze obiti...

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu tweety)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

EPIDURALNA ANESTEZIJA
isabella

Dali bi se odlucile za epiduralnu anesteziju na drugom porodu obzirom da je prvi bio katastrofa tezak??

DA (59%)

NE (41%)


Broj svih glasova: 104

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *