|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Kada prvi put u kino ili pozoriste?
30.7.2009 16:15:08   
Crvena
Nadam se da je tema na dobro mjestu, ako nije moderatori sorryuser posted image

Kao sto i naslov teme kaze interesuje me kada ste prvi put odveli dijete u kino ili pozoriste?
Koja je to idealna dob?
Naravno da treba odabrati prikladan crtic  ili neku simpa lutkarsku predstavu po mogucnosti da ne traje dugo (pretpostavljam)user posted image

Vasa iskustva, pleaseuser posted image


_____________________________

Volite svoju djecu i kad su kriva, jer će ih život kažnjavati i kad nisu.
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Kada prvi put u kino ili pozoriste?
30.7.2009 23:21:18   
dana3
tri godine mislim da su dovoljne da dijete moze da izdrzi da gleda neku kracu predstavu ili crtic od nekih 45 minuta do sat vremena.ovo ti govorim jer sam vidjela djecu tog uzrasta u kinima.e sad zavisi od djeteta koliko mu se moze paznja zaokupiti.ako moj nastavi ovako kao sad-mi cemo u kino kad napuni 18goduser posted image user posted image user posted image

_____________________________

kisik je pronadjen u 18 vijeku...kako smo do tada disali-nije poznato

(odgovor članu Crvena)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Kada prvi put u kino ili pozoriste?
31.7.2009 8:30:13   
Crvena
Dana3, mozda bi nam kino na otvorenom bilo najboljeuser posted image imali bi prostora za trkuuser posted image

_____________________________

Volite svoju djecu i kad su kriva, jer će ih život kažnjavati i kad nisu.

(odgovor članu dana3)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Kada prvi put u kino ili pozoriste?
15.1.2010 18:00:18   
R&T@
Mi sutra, abd, idemo prvi put u kino!
Kupljene karte, i mami i princezi.
Gledat cemo "Princeza i žaba"!
Javit cemo vam kakva je bila reakcija.
P.S. Hoce li još neko ići?


_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Crvena)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Kada prvi put u kino ili pozoriste?
20.1.2010 19:35:09   
R&T@
Oduševljene i princeza i mama!user posted image
Film je divan i mislim da sam pogodila pravo vrijeme i pravi film za prvu posjetu kinu.user posted image
Sjedila je i gledala(a kuci rijetko gleda tv), sa milion pitanja....
Posebna je bila reakcija:"Kako je veeeelika televizija...."

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Kada prvi put u kino ili pozoriste?
20.1.2010 19:38:17   
Hanady RR
e tajra u kom terminu igra ovaj crtić, baš me zanima...i mi bi išle ovih dana.

Mi smo gledale ledeno doba u augustu, baš se oduševila...mislim da bi je ova priča ¸o princezi još više dojmila.


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Kada prvi put u kino ili pozoriste?
20.1.2010 19:45:22   
Anushka
mi smo isli na dodjelu paketica u pozoriste i po programu je prvo bila djecja predstava "moderna pepeljuga".. moj alen se nije prepao mraka ali je previse galamio i dobacivao pa nismo mogli ostati unutrauser posted image , stim da sam ja stajala jer on nema sanse da miruje meni u krilu. Dosta djece od 2 god pa i vise se rasplakalo kad su ugasili svjetla, ali sam vidjela i jednog djecacica od 16 mjeseci koji je sat vremena presjedio mami u krilu i pregledao predstavu.. od djeteta zavisi. Ako i kod kuce ima strpljenja da sjedi mirno i zadrzi paznju onda voditi dijete svakako, ali ja cu kao i dana3, nacekati se da to vrijeme dodje..

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Kada prvi put u kino ili pozoriste?
3.2.2010 19:11:33   
Crvena

IZVORNA PORUKA: tajra

Oduševljene i princeza i mama![image]

user posted image user posted image user posted image za princezu i mamuuser posted image user posted image
Moja princeza jos uvijek nije isla u kino, ali zato je sa odusevljenjem pratila predstavu Ruzno pace (vjerovatno jer nije dugo trajala)user posted image

_____________________________

Volite svoju djecu i kad su kriva, jer će ih život kažnjavati i kad nisu.

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Kada prvi put u kino ili pozoriste?
29.11.2011 11:42:27   
pocahontas
već neko vrijeme razmišljam da odvedem R. na neku dječiju predstavu. Iskreno, prvo sam razmišljala nije li prerano u smislu da neće toliko dugo sjediti, pa me zanima, za koji su uzrast predstave u sarajevu rađene, koliko traju i generalno iskustva mami s predstavama i djecom do 3 god. i naravno, preporuka predstave je dobrodošla, jer ja nemam pojma koje igraju i koje su zanimljive! user posted image

_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu Crvena)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Kada prvi put u kino ili pozoriste?
29.11.2011 11:54:21   
hanabanana
Ja sam H. u tom uzrastu prvo odvela u kino.
Djeca se znaju uplašiti ugašenih svjetala, ali i to zavisi od dijeteta do dijeteta.
U pozorište je išla sa nepune 4 godine. Njoj se više svidja pozorište nego kino.

Gledali smo Buku, jako joj se svidjela.
I Bor visoko do neba.

U starijoj dobi je gledala Ruzno pace ( EeasWest centar ), baletske predstave, a zadnji put i operu. ( Jezeva kucica ).

< Poruku je uredio hanabanana -- 29.11.2011 11:59:12 >

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Kada prvi put u kino ili pozoriste?
29.11.2011 12:09:36   
pocahontas
IZVORNA PORUKA: hanabanana

Ja sam H. u tom uzrastu prvo odvela u kino.
Djeca se znaju uplašiti ugašenih svjetala, ali i to zavisi od dijeteta do dijeteta.
U pozorište je išla sa nepune 4 godine. Njoj se više svidja pozorište nego kino.

Gledali smo Buku, jako joj se svidjela.
I Bor visoko do neba.

U starijoj dobi je gledala Ruzno pace ( EeasWest centar ), baletske predstave, a zadnji put i operu. ( Jezeva kucica ).


ma kakvo kino i crtani--ni kući ih ne gleda...
opčinjen je sada plišanim igračkama i dijalogom koji vodi sa svojim "drugairima" (tata glumi ludilo i daje glasove i čiku Ćeli, i medi, i cuki Bubiju i Bongiju itd.), pa sam pomislila da bi mu više bilo interesantno nešto živo da gleda, neka lutkarska predstava,,,user posted image user posted image


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Kada prvi put u kino ili pozoriste?
29.11.2011 12:12:25   
bebacha
mi smo prije par dana gledali  lutkarsku predstavu.Ajla se bas svidjelo,voli to.zna sjedit i po sat i po i gledat nesto tipa predstave,djecijeg koncerta ili priredbe.inace nije djete koje sjedi.kod nas jako rjetko ima neki program za djecu a crtani u kinu jos manje.

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Kada prvi put u kino ili pozoriste?
29.11.2011 12:13:00   
hanabanana
Odvedi ga u Pozorište mladih i najgore što se može desiti jeste da budate morali izaći nakon 10 minuta, ako mu se ne svidi.

Moj izbor: Bor visoko do neba.

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Kada prvi put u kino ili pozoriste?
29.11.2011 12:14:36   
hanabanana
http://www.infobar.ba/kategorije/go-out-calendar/pozoriste_mladih/predstave/hrabri_zecic_uplasic.php

Hrabri zečić uplašić.
Mogla bih i ja svoje mladje dijete odvesti u pozorište u nedelju.
Igra 04. decembra.

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Kada prvi put u kino ili pozoriste?
29.11.2011 12:15:48   
pocahontas
IZVORNA PORUKA: hanabanana

Odvedi ga u Pozorište mladih i najgore što se može desiti jeste da budate morali izaći nakon 10 minuta, ako mu se ne svidi.

Moj izbor: Bor visoko do neba.



e ovo mi treba-naziv predstave koja bi mogla biti zanimljiva djetetu od 2,5 godine user posted image
hvala!
i to što kažeš, mi ćemo se skockati i srediti i svo troje familijarno prvi put u pozorište, zabiljećiti to fotoaparatom taj događaj i odlazak, a u najgorem slučaju ćemo u po frke izaći gotova priča user posted image


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Kada prvi put u kino ili pozoriste?
29.11.2011 12:18:48   
juni
Jezevu kucicu obavezno pogledati, i za roditelje i za djecu user posted image Emil je gledao prije mjesec dana i sad kad prodjemo kraj pozorista uvijek spomene da je unutra jezeva kucica user posted image U kino smo isli nekoliko puta i svaki put je odgledao crtani do kraja, pa me onda nagovara da opet idemo, isti crtani da gledamo. Iako mislim da crtani koji se prikazuju u kinu nisu jos za njih, cini mi se da su za stariju djecu od 5-6 godina.

_____________________________

EMIL,7.9.2008.

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Kada prvi put u kino ili pozoriste?
29.11.2011 12:20:13   
Blue rose RR
Sa dvije godine je prvi put otišla na lutkarsku predstavu, sa tri i pol je otišla prvi put u kino.
U suštini nikada nije kasno, shodno djetetovim zanimanjima. A na kraju krajeva uvijek se može izaći sa predstave/kina kada ocijenite da je djetetu dosta.


_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Kada prvi put u kino ili pozoriste?
29.11.2011 12:27:53   
pocahontas
IZVORNA PORUKA: hanabanana

http://www.infobar.ba/kategorije/go-out-calendar/pozoriste_mladih/predstave/hrabri_zecic_uplasic.php

Hrabri zečić uplašić.
Mogla bih i ja svoje mladje dijete odvesti u pozorište u nedelju.
Igra 04. decembra.


ovo se ubilo za nas...zeko mu je jako zanimljiv i sve sto on jede-kupus, mrkva i td. odlično! idemo! user posted image user posted image


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Kada prvi put u kino ili pozoriste?
29.11.2011 12:33:47   
mamina princeza
IZVORNA PORUKA: hanabanana

http://www.infobar.ba/kategorije/go-out-calendar/pozoriste_mladih/predstave/hrabri_zecic_uplasic.php

Hrabri zečić uplašić.
Mogla bih i ja svoje mladje dijete odvesti u pozorište u nedelju.
Igra 04. decembra.


ovdje pise drugacije i mislim da je ispravnije jer je ipak njihova stranica ..... vidite ovdje repertoar za decembar
http://www.pozoristemladih.ba/bos/rept.asp

mis mo gledali prosle godine ovu predstavu .. al vjerovatnoc emo ponoviti. sad u nedelju mso po drugi put macka u cizmama. sta cu kad nema puno predstava a roano smo krenuli. u kinu smo prvi put bili nedavno i bilo je ok al pozoriste joj se puuuno vise svidja.



_____________________________

Moja princeza 04.07.2008
Moj princ 26.02.2012

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Kada prvi put u kino ili pozoriste?
29.11.2011 12:34:45   
mamina princeza
ups moja greska .. novembar jos uvijek ovdje hihihihih
pricekajte koji dan pa ce izaci decembar
hihihi
nije infobar prolupao nego ja



< Poruku je uredio mamina princeza -- 29.11.2011 12:36:51 >


_____________________________

Moja princeza 04.07.2008
Moj princ 26.02.2012

(odgovor članu mamina princeza)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Kada prvi put u kino ili pozoriste?
29.11.2011 12:35:48   
pocahontas
IZVORNA PORUKA: mamina princeza

IZVORNA PORUKA: hanabanana

http://www.infobar.ba/kategorije/go-out-calendar/pozoriste_mladih/predstave/hrabri_zecic_uplasic.php

Hrabri zečić uplašić.
Mogla bih i ja svoje mladje dijete odvesti u pozorište u nedelju.
Igra 04. decembra.


ovdje pise drugacije i mislim da je ispravnije jer je ipak njihova stranica ..... vidite ovdje repertoar za decembar
http://www.pozoristemladih.ba/bos/rept.asp

mis mo gledali prosle godine ovu predstavu .. al vjerovatnoc emo ponoviti. sad u nedelju mso po drugi put macka u cizmama. sta cu kad nema puno predstava a roano smo krenuli. u kinu smo prvi put bili nedavno i bilo je ok al pozoriste joj se puuuno vise svidja.




ovdje ja vidim samo repertoar za novembar?user posted image


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu mamina princeza)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Kada prvi put u kino ili pozoriste?
29.11.2011 12:38:59   
hanabanana
Ja mislim da nije ispravnije, jer je ovo repertoar za novembar, a danas smo 29.11.

A upravo sam rezervisala tri karte za nedelju. user posted image

(odgovor članu mamina princeza)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Kada prvi put u kino ili pozoriste?
29.11.2011 12:40:12   
mamina princeza
IZVORNA PORUKA: pocahontas

IZVORNA PORUKA: mamina princeza

IZVORNA PORUKA: hanabanana

http://www.infobar.ba/kategorije/go-out-calendar/pozoriste_mladih/predstave/hrabri_zecic_uplasic.php

Hrabri zečić uplašić.
Mogla bih i ja svoje mladje dijete odvesti u pozorište u nedelju.
Igra 04. decembra.


ovdje pise drugacije i mislim da je ispravnije jer je ipak njihova stranica ..... vidite ovdje repertoar za decembar
http://www.pozoristemladih.ba/bos/rept.asp

mis mo gledali prosle godine ovu predstavu .. al vjerovatnoc emo ponoviti. sad u nedelju mso po drugi put macka u cizmama. sta cu kad nema puno predstava a roano smo krenuli. u kinu smo prvi put bili nedavno i bilo je ok al pozoriste joj se puuuno vise svidja.




ovdje ja vidim samo repertoar za novembar?user posted image



ja kriva:) hihihih
onda je super repertoar za decembar:) vidim ima i aladin 11.12. jel to to :) super mni to bas ganjamo tu nismo gledali. onda je super. inace za prvi put za mladju djecu hrabri zecic uplasic i tigricek su mi super nekako najlaksei za razumjeti i bas lutkarske predtsave( macak u cizmama je  malo zbunjujuci jer se vidie i ljudi i lutke) mad aje nama stvarno sve super:)


_____________________________

Moja princeza 04.07.2008
Moj princ 26.02.2012

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Kada prvi put u kino ili pozoriste?
29.11.2011 12:42:20   
Lady26
OT, princezo user posted image  jesi li primila pp? Juce ili prekjuce?

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu mamina princeza)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Kada prvi put u kino ili pozoriste?
29.11.2011 12:45:24   
mamina princeza
sad tek vidjela i odgovrila :) ne brini za te stvari i ja sam zaboravila ........  nego hajde u pozoriste :)))) 

_____________________________

Moja princeza 04.07.2008
Moj princ 26.02.2012

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *