|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Kada ste shvatile da je vas muz onaj pravi?
1.3.2007 13:40:23   
Yuna
Ili niste još sigurne da je?

< Poruku je uredio dina RR -- 17.9.2008 17:44:01 >
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Kada ste shvatile?
1.3.2007 14:36:31   
Lejla K
Nakon ovoliko godina braka, već sam sigurna. Na sreću, jeste pravi. Shvatila sam kad se naš odnos nakon stupanja u brak i početka zajedničkog življenja nije nimalo izmjenio. I potvrđivala nakon svake manje ili više problematične situacije koju smo zajedno prolazili.

(odgovor članu Yuna)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Kada ste shvatile?
1.3.2007 17:12:53   
Anoniman
Ja se nikad nisam zapitala je li on pravi, jer znam da jeste! To mi svojim postupcima dokazuje svaki dan, na srecu! A i zivjeli smo skupa malo prije vjencanja i vec tada sam vidjela da nas dvoje super funkcionisemo, jer nam je bilo puno bolje nego kad smo hodali! A i sad je i ne bih ovo mijenjala ni za sta na svijetu!

(odgovor članu Lejla K)
  Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Kada ste shvatile?
1.3.2007 20:53:41   
sreca
Zabavljali smo se 7 godina, nije bilo svadja ni tada nesto posebno, sitnice neke ali do raskida nije dolazilo.Tako da hvala bogu sad u braku je mnogo bolje nego sto sam ja i zamisljala da ce biti. JESTE on je taj pravi, mada uma mana, lijen je puno i to mi ide strasno na zivce ali inace je sve ok.
Samo jos ta mala bebica i niko srecniji....................

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Kada ste shvatile?
5.3.2007 15:25:47   
Ivona RR
Ja sam 100% sigurna da je on onaj pravi, i to sam znala od samog pocetka nase veze. user posted image user posted image user posted image , a moj dragi mi svakim danom pokazuje da sam napravila pravi izbor user posted image



_____________________________

Rijeci su isto kao i gomila ljudi, nije nuzno znati za sve, odaberi za sebe samo one PRAVE...

(odgovor članu sreca)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Kada ste shvatile?
5.3.2007 16:48:48   
Anoniman
user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  za nase fine muzice!

(odgovor članu Ivona RR)
  Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Kada ste shvatile?
14.3.2007 15:35:18   
LejlaR
user posted image user posted image user posted image user posted image evo i od mene.
Ja sam se sa svojim puzicem jako kratko zabavljala u odnosu na prethodne veze.Sve su trajale godinama a na zivot s njim sam se odlucila nakom nepuna cetiri mjeseca.Sve nam je bilo super,nikada nisam ni pomislila da je to nesto bezveze pa sam nakon par mjeseci sredila vizu za njemacku i dosla ovamo kao njegova vjerenica sto nisam bila dok se ovdje nismo vjerili.Svi su se cudili kako se neplasim krenuti na tako dug put i na nesigurno ali ja sam bila sigurna da je to to i stvarno je bilo.Sada mislim kako ranije ustvari i nisam mislila glavom vec sam slusala srce i kako sam se mogla zestoko zaj..... ali imala sam srece i naletila na pravog u sto sam svaki dan sigurnija

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Kada ste shvatile?
14.3.2007 15:57:36   
Ema6
Da i ja odgovorim...

Ja i moj princ snova se dugo vec zabavljamo. Od pocetka sam osjecala da je to nesto pravo posebno, al ne zato sto sam bila pre zaljubljena nego sto je bio na sve nacine "pravi". sto sam ga vise upoznavala, vise sam se zaljubljivala. A sad, poslije dugo vremena osjecam i dalje da je on taj pravi, i da nema niko na svijetu koji bi mi bolje pasao. A tek ljubav!!! Sve jaca i jaca! samo treba uzivati. A pogotovo treba biti zahvalan sto si nasao nekog ko te ispunjava do kraja. E sad, jos kad nase malo bebce dodje, mislim da cu biti naj sretnija na svijetu.

(odgovor članu LejlaR)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Kada ste shvatile?
14.3.2007 16:59:56   
Anoniman
E bas ste mi sve slatke i bas se radujem kad procitam ovako nesto lijepo! user posted image

(odgovor članu Ema6)
  Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Kada ste shvatile?
14.3.2007 19:47:30   
Happy
Zaista je prelijepo ovako nešto čuti i pročitati!!! Svaka čast, još boljih i ljepših danauser posted image user posted image . Ti si Lejla, kao i naša Yuna i ona je došla za svojim srcemuser posted image user posted image user posted image
Bravo

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Kada ste shvatile?
15.3.2007 10:41:59   
Lejla K
Isti pravac, različit smjer. Yuna je za svojim srcem došla, a Lejla otišla user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Happy)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Kada ste shvatile?
15.3.2007 14:02:15   
LejlaR
Otisla sam i nekajem se.Sada kad imamo naseg pisulinca jos je ljepse ali moram priznati da bih bila puuuuno sretnija da sam u svom Sarajevu,medju svojim narodom,blizu prijatelja i rodbine.
Jel` tebi Yuna fali to?

(odgovor članu Lejla K)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Kada ste shvatile?
15.3.2007 22:43:51   
Yuna
Na neki način mi fali...ali opet nekako mi se čini da je trenutno ovako najbolje.
Fale mi moji peseki, rodbina i prijatelji, Zagreb, hrvatska zastava i grb u prostorijama (uh tak mi je čudno bilo kad odjednom nisam nigdje viđala...navikneš se na takve sitnice, a da ni ne primijetiš)...recimo automatski očekujem da će biti crveno bijele kockice na zidu neke ustanove, a onda se iznenadim jer je plavo žuto.user posted image

(odgovor članu LejlaR)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Kada ste shvatile da je vas muz onaj pravi?
15.9.2008 17:24:50   
lamka
nakon nekih 6 mjeseci zabavljanja sam shvatila da ga volim a kako je vrijeme prolazilo  shvatila sam da ne bih mogla zivjeti bez njega.i dan danas je tako nakon 4 godine braka jos vijek ga volim kao prvog dana ako ne i vise jer mi je podario moju malu princezu

< Poruku je uredio dina RR -- 17.9.2008 17:45:20 >


_____________________________

Lamija duša duše moje
21.08.2006

(odgovor članu Yuna)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Kada ste shvatile da je vas muz onaj pravi?
15.9.2008 17:39:00   
mamyca
To sam shvatila kad se jednom nismo vidjeli nekoliko dana,nedostajao mi je drama,tad smo bili mozda neka 2,3 mjeseca u vezi.user posted image

< Poruku je uredio dina RR -- 17.9.2008 17:45:51 >


_____________________________

Hamza 11.3.2008.

(odgovor članu lamka)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Kada ste shvatile da je vas muz onaj pravi?
15.9.2008 17:57:48   
mamsi
Nakon par izlazaka sam shvatila da je to to i da je on taj,baš stvoren za meneuser posted image

< Poruku je uredio dina RR -- 17.9.2008 17:47:35 >

(odgovor članu mamyca)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Kada ste shvatile da je vas muz onaj pravi?
15.9.2008 18:03:55   
medavi
user posted image user posted image user posted image user posted image prvu noc prvi izlazak
da nisam bila srednjoskolka i to 3 razred udala bih
se te noci al eto moralo je malo pricekat da ja zavrsim
skolicu....

< Poruku je uredio dina RR -- 17.9.2008 17:48:09 >


_____________________________

MAMINI MOMCI
HARIS 18.04.2002
SAMED 04.07.2005

(odgovor članu mamsi)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Kada ste shvatile da je vas muz onaj pravi?
17.9.2008 14:33:11   
neki
Cim sam ga ugledala jednostavno sam znala da je on TAJuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Na 4.izlasku me ja zaprosio,i pristala sam s odusevljenjem.Zabavljali smo se 6mjeseci,jer smo cekali da opremimo sprat,inace bi i prije...Uh kako ga voooooooooolimuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio dina RR -- 17.9.2008 17:49:02 >

(odgovor članu medavi)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Kada ste shvatile da je vas muz onaj pravi?
17.9.2008 15:56:19   
jasmina_mm
Od prvog trenutka kad smo se ugledali znala sam da je on osoba koja ce mi znaciti puno u zivotu. Zajedno smo vise od osam godina i jos uvijek se volimo kao onog dana kada smo se ugledali. Kad je prvi put otkako smo u braku morao ici u zagreb sluzbeno samo 24 sata srce mi je htjelo puci. Tada sam shvatila da ne mogu bez njega i da ga volim neopisivo. I zahvaljujem Bogu sto smo uspjeli iako smo se jako mladi upoznali i niko nije vjerovao u nasu vezu. Ali eto mi smo jos zajedno i aBd bicemo jos dugo dugo...

< Poruku je uredio dina RR -- 17.9.2008 17:50:07 >


_____________________________

dusha mamina 11.10.2007.

upravo zato sto je tako topao, osmjeh je ljepsi od bilo kojeg cvijeta na svijetu....

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Kada ste shvatile da je vas muz onaj pravi?
17.9.2008 16:09:47   
makana
e svaka vam čast
user posted image
mi smo oboje "lutali" nekoliko mjeseci prije nego što smo sve duhove, predrasude, loše principe i koješta još sveli na nulu od koje smo počeli da gradimo onaj sjaj u očima

< Poruku je uredio dina RR -- 17.9.2008 17:50:38 >


_____________________________

strpljen - spasen

(odgovor članu jasmina_mm)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Kada ste shvatile da je vas muz onaj pravi?
17.9.2008 16:13:54   
M kao Mama
upravo ova makana mi je pomogla da shvatim da je moj muž onaj pravi i danas se jasno sjećam našeg razgovora u jednoj kafani, haha, ha, uz krempite neizostavne, kada mi je postavila par pitanja, na koje sam sama sebi odgovorila i shvatila šta želim u životu.

Makana hvala ti, što si mi savjetima pomogla da danas bude, ono što jesam supruga, i majka jedne prekrasne djevojčice

< Poruku je uredio dina RR -- 17.9.2008 17:51:24 >

(odgovor članu makana)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Kada ste shvatile da je vas muz onaj pravi?
17.9.2008 16:16:53   
makana
user posted image

< Poruku je uredio dina RR -- 17.9.2008 17:51:43 >


_____________________________

strpljen - spasen

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Kada ste shvatile da je vas muz onaj pravi?
18.9.2008 11:06:47   
Jajan
Odmah sam znala da je on covjek mog zivota.......user posted image user posted image

(odgovor članu Yuna)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Kada ste shvatile da je vas muz onaj pravi?
18.9.2008 14:48:31   
mynxlee
na drugi pogled sam znala da je on TAJ, onaj pravi. svakim danom sam sve vise i vise ubjedjenija u to.

_____________________________

Jedina pahuljica koja je sletila 21.12.2008. godine, sletila je u moje narucje i zove se Ivan.

S jesenjim liscem dosla je i Antea 28.10.2010. i sletila u mamine ruke.

(odgovor članu Jajan)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Kada ste shvatile da je vas muz onaj pravi?
18.9.2008 15:10:38   
Blue rose RR
Između dva svitanja !

_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu mynxlee)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *