|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Kako se oblačite kad ste kod kuće?
27.2.2010 14:42:41   
Atarka
Interesuje me sta najradije oblacite kad ste u okrilju svoga doma, da li ste u trenerkama i u "au naturel" varijanti bez sminke ili su to neke kucne haljine? Gdje kupujete kucnu garderobu? Naime, u zadnje vrijeme ne mogu naci pristojnu trenerku (valjda sam promasila zadnja snizenja, a nova roba jos nije dosla), a da budem iskrena sita sam vise i trenerki. Dajte meni i drugima ideje kako da budemo lijepo obucene i po kuci, a da opet bude udobno.
Nisam nasla temu o ovome, a ako ipak postoji, moderatori znaju gdje ce nas uputitiuser posted image


_____________________________

30.09.2009
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Kako se oblačite kad ste kod kuće?
27.2.2010 14:44:55   
aida.
Kako sam trudnica najradije sam i u kuci a i van kuce u helankama i preko nekoj tunici.... tako sam najrahatnija user posted image user posted image

_____________________________

14.03.2010. :-) Erol

(odgovor članu Atarka)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Kako se oblačite kad ste kod kuće?
27.2.2010 14:51:04   
SdZ
Ja sam inace u trenerkama,a imam i par salvara,majice koje nosim u kuci trudim se da budu jednostavne i lagane.To mi je najudobnija odjeca,a kad mi dolaze gosti,neki posebni,onda se preobucem u nesto "ljepse"user posted image user posted image
Sminku u kuci ne koristim,nekad stavim kremu u boji i maskaru,ali samo nekad...user posted image user posted image


_____________________________

<3 28.6. <3
Zivot je dobio svoj smisao...

(odgovor članu aida.)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Kako se oblačite kad ste kod kuće?
27.2.2010 14:56:08   
reallove
Trenerkauser posted image ....udobne,pamucne i plisane..imam u gotovo svim bojamauser posted image

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu SdZ)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Kako se oblačite kad ste kod kuće?
27.2.2010 15:01:12   
Honey3
trnerkauser posted image udobna pamucna,u necem drugom neznam obavljati kucne poslove...
a kad neko dolazi onda svecana trenerkauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Moj muž je pametniji od mene. Bolje se on oženio, nego što sam se ja udala. :))))

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Kako se oblačite kad ste kod kuće?
27.2.2010 15:06:11   
faris06
Najcesce trenerka, kad neko dolazi farmerice uz neku pamucnu kosulju, nista specijalno. Nesto razmisljam da  kupim neku duzu haljinu , kao one indijske, jednostavno, lijepo, udobno, ali kod mene obicno ostane na razmisljam.

(odgovor članu Honey3)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Kako se oblačite kad ste kod kuće?
27.2.2010 15:12:02   
Atarka
Gdje kupujete trenerke, za vas iz Sarajeva? Koju god sam kupila na pijaci, nakon 2-3 pranja se grozno ofuca. Kupila sam i u Tiffaniju donji dio, ali koljena se taaako otegnu, ma fuj.

_____________________________

30.09.2009

(odgovor članu faris06)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Kako se oblačite kad ste kod kuće?
27.2.2010 15:13:12   
ivanak
Dres i zaogrnem se trenirkom od flisa i kućne papuče.
Ako baš netko dođe - obučem novu majicu i to je to.



_____________________________

-> 17.06.2009. je došao mamin i tatin frajer - mali Antonio

-> 21.07.2010. je mali Antonio dobio sestru Paulu :-)

(odgovor članu faris06)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Kako se oblačite kad ste kod kuće?
27.2.2010 15:22:06   
Visnja RR
donji dio trenerke kao za fitness... dakle one ravne koje se ne izvlace na koljenu... nekoliko kupila u Intersportu i papreno platila oko 90 km (samo donji dio) a onda mi drugarica rece da iste takve mogu da se kupe na pijaci Otoka... i stvarno iste takve po 20 km.. bitno da nisu debele i da fino padaju i da se na izvlace na koljenu...
Gore oblacim razne maice od onih kratkih uz tjelo do sirokih i dugih... MM najvise voli kad nosim njegove u kojim izgledam slampavo user posted image
Uvjek nasminkana user posted image i kad znam da nigdje necu ici niti ce me iko vidjeti...

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu ivanak)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Kako se oblačite kad ste kod kuće?
27.2.2010 15:22:43   
Meri29
Trenerka, najbolje se osjecam u njoj, gore neka udobna majica koja ne steze i super. Kada nam neko dolazi, ako nije neko bas, bas prisan, onda obucem farmerke user posted image Ljepse se osjecam ako nisam u kucnoj varijanti kad nam neko dolazi

Imam ustvari i par pamucnih haljinica ispod koljena i one su udobne pravo, ali za takve stvrai moras imati i noge sređene tip top, a sada sa malom bebom moram priznati da mi se omakne pa se ne obrijem po dva-tri danauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio Meri29 -- 27.2.2010 15:25:25 >


_____________________________

Stigla sam 25.11.2009
Mama i tata su sad najsretniji na svijetu ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(odgovor članu ivanak)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Kako se oblačite kad ste kod kuće?
27.2.2010 15:38:22   
DM

IZVORNA PORUKA: Atarka

Gdje kupujete trenerke, za vas iz Sarajeva? Koju god sam kupila na pijaci, nakon 2-3 pranja se grozno ofuca. Kupila sam i u Tiffaniju donji dio, ali koljena se taaako otegnu, ma fuj.

Ma ja mislim da i ptice na grani pjevaju fratelli i david's (kol'ko sam dosadna sa njima)!
Otkrila sam prvo dječije dukserice,koje sam nekada znala i otkuhati ,a nisu se razvukle niti ofucale,možda malo boja da izblijedi,a i neizblijedila nakon tooooliiiko pranja!
Trenutno imaju prodavnicu NIna ,na fojničkom raskršću(to se proizvodi negdje u Kiseljaku),a ponekad se nađu u Škafi i u Orandžu!
Cijene povoljne:Ja sebi kupim trenerku za 16-25 KM,dječije su 10 Km,dukserice od 15 KM pa nadalje....


_____________________________

Čim želja prestane biti želja,
čim minu čežnja, ni slasti više nema!

(odgovor članu Atarka)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Kako se oblačite kad ste kod kuće?
27.2.2010 17:46:54   
vjestica
trenerku i gore neku majicu koja je očuvana, ali sam je prestala nositi vani
naći dobru trenerku na pijaci koja se neće razvući, ni poderati na šavu nakon 2 pranja je po meni premija i odustala sam od jeftinih trenerki (iako sam uvijek bila protiv toga da dajem puno para za nešto što nosim po kući)
po sportskim radnjama se može naći na sniženju dobar donji dio trenerke nike, adidas i sl, za 40 - 50 maraka i to se  više ispalti, nego dati 20 km za nešto sa pijace što nakon 2 pranja neće ličiti ni na šta


_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu DM)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Kako se oblačite kad ste kod kuće?
27.2.2010 17:58:44   
Anoniman
ja kupujem u magmi trenerke ...donji dio 25 KM...meni su user posted image ...a vala grehota  mi dati 60-100 KM za trenerku u kojoj ne treniramuser posted image

(odgovor članu vjestica)
  Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Kako se oblačite kad ste kod kuće?
27.2.2010 18:35:28   
Ilhana RR

IZVORNA PORUKA: Visnja RR

donji dio trenerke kao za fitness... dakle one ravne koje se ne izvlace na koljenu... nekoliko kupila u Intersportu i papreno platila oko 90 km (samo donji dio) a onda mi drugarica rece da iste takve mogu da se kupe na pijaci Otoka... i stvarno iste takve po 20 km.. bitno da nisu debele i da fino padaju i da se na izvlace na koljenu...
Gore oblacim razne maice od onih kratkih uz tjelo do sirokih i dugih... MM najvise voli kad nosim njegove u kojim izgledam slampavo user posted image
Uvjek nasminkana user posted image i kad znam da nigdje necu ici niti ce me iko vidjeti...


Hehe identicno samo bez tog sminkanja... nesminkam se uvijek ni kad izlazim haahahaha =)

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Kako se oblačite kad ste kod kuće?
27.2.2010 18:44:32   
Nunichi
IZVORNA PORUKA: vjestica

trenerku i gore neku majicu koja je očuvana, ali sam je prestala nositi vani
naći dobru trenerku na pijaci koja se neće razvući, ni poderati na šavu nakon 2 pranja je po meni premija i odustala sam od jeftinih trenerki (iako sam uvijek bila protiv toga da dajem puno para za nešto što nosim po kući)
po sportskim radnjama se može naći na sniženju dobar donji dio trenerke nike, adidas i sl, za 40 - 50 maraka i to se  više ispalti, nego dati 20 km za nešto sa pijace što nakon 2 pranja neće ličiti ni na šta



Isto ovako...
Jeftine jako brzo zavrse u krpama, tako da volim imati manji broj trenerki, ali da se ne moram presvlaciti kad neko "navrne". user posted image
Helanke i tunikice...
Ljeti dobar sorc i nesto na bretele, ma ljepota...

I jos da dodam, maskara na trepusama, zg melem, skoro pa uvijek. user posted image

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Kako se oblačite kad ste kod kuće?
27.2.2010 18:45:56   
lilith
IZVORNA PORUKA: vjestica

trenerku i gore neku majicu koja je očuvana, ali sam je prestala nositi vani
naći dobru trenerku na pijaci koja se neće razvući, ni poderati na šavu nakon 2 pranja je po meni premija i odustala sam od jeftinih trenerki (iako sam uvijek bila protiv toga da dajem puno para za nešto što nosim po kući)
po sportskim radnjama se može naći na sniženju dobar donji dio trenerke nike, adidas i sl, za 40 - 50 maraka i to se  više ispalti, nego dati 20 km za nešto sa pijace što nakon 2 pranja neće ličiti ni na šta


vjestice ja sam odlicne trenerke nasla na pijaci na ciglanama...samo u jednoj kucici i zena prodaje samo trenerke...jednu njenu imam kojoj je vec dvije godine i bukvalno je kao nova...placam ih po 30,35 kod te zene


< Poruku je uredio lilith -- 27.2.2010 18:47:02 >


_____________________________

Tri najneobicnije rijeci Kada izgovaram rijec Buducnost, prvi slog već odlazi u proslost. Kada izgovaram rijec Tišina, narusavam je. Kada izgovaram rijec Nista, stvaram nesto sto se ne smjesta u bilo kakvo nepostojanje.

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Kako se oblačite kad ste kod kuće?
27.2.2010 18:58:45   
jasmina_mm
trenerke i samo trenerke ne mogu po kuci podnijeti farmerke a ni haljine, a sto se majica tice zavisi najvise nosim muzeve i rijetko kad sam nasminkana po kuci....

_____________________________

dusha mamina 11.10.2007.

upravo zato sto je tako topao, osmjeh je ljepsi od bilo kojeg cvijeta na svijetu....

(odgovor članu lilith)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Kako se oblačite kad ste kod kuće?
27.2.2010 19:00:22   
neki
IZVORNA PORUKA: jasmina_mm

trenerke i samo trenerke ne mogu po kuci podnijeti farmerke a ni haljine, a sto se majica tice zavisi najvise nosim muzeve i rijetko kad sam nasminkana po kuci....

Identicnouser posted image

(odgovor članu jasmina_mm)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Kako se oblačite kad ste kod kuće?
27.2.2010 19:15:29   
leona81
trenerke i malo nasminkana ili bar sjaj na ustima...

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Kako se oblačite kad ste kod kuće?
27.2.2010 19:16:35   
jasmin
Moj muzic zasluzuje samo najbolje izdanje heheheh.Oci nasminkane uvijek.Po kuci najmanje nosim trenerku.Gosti se najavljuju,pa imam vakta obuci nesto sto inace oblacim kad izlazim,dakle,pristojnije,a za muza sve i svasta :).

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Kako se oblačite kad ste kod kuće?
27.2.2010 19:17:20   
de_de
IZVORNA PORUKA: zaha

trnerkauser posted image udobna pamucna,u necem drugom neznam obavljati kucne poslove...
a kad neko dolazi onda svecana trenerkauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image Potpisujem, a sto se tice sminkanja, to smo zaboravili da postoji


_____________________________

Keno mamino zlato
22.11.2009.

(odgovor članu Honey3)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Kako se oblačite kad ste kod kuće?
27.2.2010 19:57:52   
mudrost

IZVORNA PORUKA: jasmin

Moj muzic zasluzuje samo najbolje izdanje heheheh.Oci nasminkane uvijek.Po kuci najmanje nosim trenerku.Gosti se najavljuju,pa imam vakta obuci nesto sto inace oblacim kad izlazim,dakle,pristojnije,a za muza sve i svasta :).

user posted image user posted image user posted image
i kod mene je tako isto


_____________________________

nasa dusa Šejma 22.2.2009

...za cim moja dusa zudi,u Dzennetu Tvome ima...

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Kako se oblačite kad ste kod kuće?
27.2.2010 20:22:41   
sarayka
Donji dio trenerke i maica kratkih rukava... Sminka, samo ako sam s posla dosla pa nisam skinula. vikendom odmaram kožu , samo kremica i dosta.

_____________________________

Ljube vas Lamija i mama :)

"Kad nam sreća zatvori jedna vrata, često nam otvori i druga, ali mi
ponekad znamo predugo gledati u ona zatvorena i ne vidimo otvorena." - Helen Keller

(odgovor članu mudrost)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Kako se oblačite kad ste kod kuće?
27.2.2010 20:24:15   
ivana st
Nosim trenerke, pamučne majce i tople kućne papuče koje su unutra obložene vunom. Šminku i inače rijetko stavljam, a grudnjak oblačim  kad idem vanka. Nisam od onih koje i u kući moraju izgledat besprijekorno.

_____________________________

Per aspera ad astra
2011 je stiglo naše sunce
2012 čekamo još jednu srećicu

(odgovor članu mudrost)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Kako se oblačite kad ste kod kuće?
27.2.2010 22:28:16   
Atarka
IZVORNA PORUKA: dadada

ja kupujem u magmi trenerke ...donji dio 25 KM...meni su user posted image ...a vala grehota  mi dati 60-100 KM za trenerku u kojoj ne treniramuser posted image


Na koju si Magmu mislila, Urban Republic ili nesto trece?
E da mi je naletiti na jednu dobru koja se ne rasteze..
Lilith, objasni mi gdje se nalazi ta teta na Ciglanama, please.
Znate sta, ja nesto razmisljam da sasijem haljinu na preklop, te su mi haljine bas zahvalne i lijepo izgledaju (citaj: sakriju visak :)

_____________________________

30.09.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *