|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Kapice
14.10.2009 13:13:01   
bebano
Zenice drage,
 
kakve kapice stavljate vasoj djeci ovih dana i da li uopste stavljate. Moj djecacic je plavusan, a jedva da i ima malo kosice, pa razmisljam da mu je hladno po glavici jer je ovih dana bas pohladno. Ja mu stavim kapuljacu kada izlazi medjutim nisam sigurna da li je to dovoljno. Nekako mi je ostao bez kapa, jer su mu one od prosle godine male user posted image . Neku bi kao vunenu ali ne mora imati ono za usi, znate one kao produzetke. Te su mi bas ono kada je zestoki minus. Jeste gdje vidjeli ovakve kapice, kao sto ja zamislih user posted image ?


_____________________________

Luka - Mamina sreća
27.05.2008

Sunce moje malo :-))

Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Kapice
14.10.2009 13:19:59   
lilix
ja sam takvu kapu, vunenu, kupila prošle godine u FIS-u, za planine i baš velikih minusa, inače nosimo ove obične kapice, na pijaci potraži kod onih teta što pletu, bude super kapica, mi smo kupili jednu i od juče je nosimo

_____________________________

08.02.2007.
23.04.2010.
mama rodila svoje kolačiće

(odgovor članu bebano)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Kapice
14.10.2009 13:25:54   
bebano
Ma da te bas debele vunene imamo i mi i one su mi za zestokih minusa i planine. Ma vidis, nije mi palo na pamet na pijaci da pogledam.

_____________________________

Luka - Mamina sreća
27.05.2008

Sunce moje malo :-))


(odgovor članu lilix)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Kapice
14.10.2009 13:36:20   
Suzana
I mi sinoć izašli malo sa dječacima (poludili u kući dva dana) i fakat je bilo hladno.
Isto mi je pala kapica na pamet, ali sam im stavila samo kapuljače. Za zimu imam te sa ušima, ali ću morati zbaviti i neke za ovo vrijeme.
Btw, njih dvojica APSOLUTNO ne dozvoljavaju kapu na glavi, i samo skidaju, srećom, sinoć kapuljaču nisu, vjerovatno su i sami osjetili da je hladno.
Pa se nadam da neću imati ovaj problem, jer sam imala ljetos sa kačketićima i šeširićima.



_____________________________

Edi i Mak - DOUBLE BLESSING
27.05.2008.

Moji životi, ljubavi, sreće najveće...

(odgovor članu bebano)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Kapice
14.10.2009 13:43:37   
mišur
Ja sam nedavno prevrnula sve radnje u BL, ali bukvalno sve, u potrazi za kapicom za ovo vrijeme...
Našla sam jednu pamučnu,malo deblji pamuk, u nekoj bezveznoj radnji i to jedva veličinu jer je moj momak već veliki i ima poveliku glavicuuser posted image
Našla sam još jednu vunenu, ali tanja verzija vuneuser posted image , baš za ovo vrijeme, u Oviesse...
Mislim da bi ti takva baš odgovarala, Bebano...
I moj plavušan nema baš nešto kosice, pa mi kapice dođu pod obavezno ovih dana...


(odgovor članu Suzana)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Kapice
14.10.2009 13:52:53   
emma.L
Nedavno smo krenuli na planinu i ja sam se rasletjela po Dobrinji, jer sam u zadnji tren skontala da Emi prošlogodišnja kapa ne može ni tjeme pokriti user posted image . U Azel Franceu sam našla debele vunene, a u Atlasu preko puta sam joj kupila finu kapicu, deblji pamuk, dobro duboku (neki kroj koji nema one klapne ali pokriva i vrat i uši) i sa vezicom oko vrata. Komotna joj je, ali ne pada na lice- ma prezadovoljna sam, iako mi je malo prebebasta. Glavno da je njoj ok. A ona je isto valjda shvatila šta je mraz, pa nije skidala (inače šnale i trake za uši ne ostaju dulje od dvije minute na glavi). Košta 8 KM.
A mene zanima šalevi i kape, ali isto pamučni, ne za onaj debeli minus. Tamo na skafanderima ću isto podići temu- pošto ni to ne možemo naći user posted image .

_____________________________

Ema, kokola i sreća najveća, 15.10.2008.
Timur, radost mamina, 9.10.2011.

(odgovor članu mišur)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Kapice
14.10.2009 16:27:58   
Romali
Imamo 2 takve kape, baš kako opisuješ. Posudili smo ih od Tweetynog dječaka user posted image , a HM su obje.
Ja sam jednu kupila u Iani ovog ljeta, mislila na vrijeme na zimu.  Ah, nekad sam ponosna na sebe, ali samo nekad user posted image


_____________________________

23.4.2008. A.O. promijenio moj svijet :)
14.4.2014. Z. promijenila našu planetu :)




(odgovor članu emma.L)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Kapice
14.10.2009 17:30:00   
Amrino
Mi imamo dvije od prosle godine koje nam jos uvijek mogu. Kupila sam ih u TL na snizenju po 6 KM ali vjerujte da nigdje nisam ni vidjela bolje! 100 % je pamuk i nisu od one debele vune nego su pletene ali kao koncane a dovoljno tople. Imaju i nastavke za usi...Jedna je svijetlo plava a druga teget.

_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010



(odgovor članu Romali)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Kapice
14.10.2009 17:35:21   
Visnja RR
jos kad bi mi neko rekao kako natjerati djete da nosi kapicu...
Asja je to htjela samo oko 9-og mjeseca...i vise nikad...
Maloprije ode s tajom u setnju bez kapice... ni kapuljacu nece...valjda da ne pokvari loknice user posted image  help! user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Kapice
14.10.2009 19:39:11   
Tidzi
Ovdje ima da se kupi one kapice sto nisu predebele koje nose bas kad je snijeg i fakat minus, vec one..kao da kazem..srednje debele (nisi ni pretanke, a ni predebele), bas za ovo jesenjsko prohladno vrijeme. Kupili smo je prije 2 sedmice, i ovih zadnjih dana nam je bas dobro dosla. A kako je krenulo sa ovim vremenom, izgleda da cemo uskoro morati nabaviti i one debele sa produzetcima koji pokrivaju usi.

_____________________________

Adin 12.01.2007
Elma 22.09.2008
Erna 02.08.2010

"Zivot je procitan roman, samo sto se u romanu mozes vratiti na predhodne stranice, a u zivotu nikad na prosle dane!"

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Kapice
14.10.2009 21:29:11   
bebano
IZVORNA PORUKA: mišur

Našla sam još jednu vunenu, ali tanja verzija vuneuser posted image , baš za ovo vrijeme, u Oviesse...
Mislim da bi ti takva baš odgovarala, Bebano...
I moj plavušan nema baš nešto kosice, pa mi kapice dođu pod obavezno ovih dana...




E bas cu pogledati u Oviesse jer mi se cini, kako si opisala, da bi to moglo biti to sto trazim. Thanks user posted image

_____________________________

Luka - Mamina sreća
27.05.2008

Sunce moje malo :-))


(odgovor članu mišur)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Kapice
14.10.2009 21:37:03   
bebano
Hvala svima na odgovorima user posted image . Cini mi se da cu naci to sto trazim. Pored Oviesse pogledat cu i u ostalim radnjama koje ste mi preporucile.
 
Sto se tice skafandera emma.L ja sam prosle godine sinu nasla divan, predivan u Azelu na Dobrini i to od one firme Jacadi koja je bas exclusiva za djecu (francuska firma), a platila ga 30 KM. I ne bude mi mrsko, otvorim njihov web i nadjem isti takav koji kosta 60 Eura hehehe. Kada budete besposlene posjetite stranicu da malo uzivate www.jacadi.fr user posted image

_____________________________

Luka - Mamina sreća
27.05.2008

Sunce moje malo :-))


(odgovor članu bebano)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Kapice
14.10.2009 21:41:28   
Ilhana RR
ja mojoj Lamiji koristim kapice iz HM, one su unutra od onog materijala fleece, kao one dekice male a vanjska strana je pletena...

trenutno nosamo ovaj model...

user posted image

user posted image


_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu bebano)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Kapice
14.10.2009 23:05:51   
mamma mumi
U Sarajevu imaju u BK kapice fine, tj kompete sal i rukavice, a na carsiji ima radnja ispod Begove djamije samo vunene stvari zena prodaje ,pa bi i tu trebalo biti

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Kapice
15.10.2009 12:52:52   
bebbe RR
Uh... Ja kao luda kupujem kapice u H&Mu, ali moj problem od samog početka je to da naša beba neće kapice. Nije ih htjela kada je bila sasvim mala, cijelo ovo ljeto nikada nam nije uspjelo održati šeširiće i kačketiće na glavi, a evo, ovih dana, kao imam ambiciju da joj stavim kapicu jer je hladno, a ona nema puno kose, pa mi opet ne uspjeva. Ponekad je nekako zavaram kapuljačom, ali kapa - no way! Ima li iko savjet kako naučiti bebose da nose kape ili je to, kao i ovo pitanje, naučna fantastika?

_____________________________

26.02.1995. Anja, prva najveća ljubav!
25.11.2008. Ema, mamina šarmerka!

(odgovor članu mamma mumi)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Kapice
15.10.2009 13:36:49   
Amrino
Moj Hamza je isto nekada odbijao kapice i skidao ih...Ispostavilo se da mu nisu odgovarale...Neke ni dan danas nece. Jednostavno ni ja nikada nisam recimo podnosila vunene kape jer bockaju, srbe...smetaju...Ovaj moj bez problema hoce ove dvije (gore opisane) i kacket. Nekad insistira i da mu stavim kapuljacu od duksa ali mislim da je to zbog toga sto smo mu mi jednom stavili kapuljacu i stavili ga pred ogledalo i onda opalili hvalaspjev, te "Jao kako ti je super...Jesi frajer...isl. " i njemu to bilo smijesno i simpaticno. 

_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010



(odgovor članu bebbe RR)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Kapice
15.10.2009 14:52:41   
bebano
Nasla sam kapicu u Oviesse (ko zna Misur mozda tu koju si i ti Luki kupila, kada imaju iste pidzamice nebi me cudilo da imaju i kapice user posted image ).
Uglavnom nisam imala vremena da dalje trazim, pa kupih ovu za prvu pomoc. Lijepa je, od tanje vune, nema produzetke za usi, na teget i svijetlije plave siroke pruge. Taman za ovo vrijeme. Jos samo da je ne pocne skidati user posted image .  
 

_____________________________

Luka - Mamina sreća
27.05.2008

Sunce moje malo :-))


(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Kapice
15.10.2009 15:11:46   
Skvo RR
IZVORNA PORUKA: Ilhana

ja mojoj Lamiji koristim kapice iz HM, one su unutra od onog materijala fleece, kao one dekice male a vanjska strana je pletena...

trenutno nosamo ovaj model...

user posted image

user posted image



Preslatkoooo!!!

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Kapice
15.10.2009 15:14:09   
Skvo RR
IZVORNA PORUKA: Visnja RR

jos kad bi mi neko rekao kako natjerati djete da nosi kapicu...
Asja je to htjela samo oko 9-og mjeseca...i vise nikad...
Maloprije ode s tajom u setnju bez kapice... ni kapuljacu nece...valjda da ne pokvari loknice user posted image  help! user posted image


I mi imamo isti problem! Nema kakvih modela nemamo kapica, ali smizli nece, pa nece.....U sustini, u zadnje vrijeme, ne idu ni snalice, ni gumice, ni trakice.....Ljubi mama svog djecaka....user posted image user posted image

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Kapice
15.10.2009 15:46:30   
Gigana
Vidjela sam u Todoru u Merkatoru pravo slatke kapice, pogledajte!

_____________________________

Vedo 2007.g. i
Esma 2012.g.

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Kapice
15.10.2009 17:40:24   
Anoniman
Oviese, ja danas kupila kapicu i sal, super je, ima i u orkestri ali ipak preskupo

(odgovor članu Gigana)
  Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Kapice
15.10.2009 17:46:15   
sarayka
Plizz postavite kape iz oviesse.... user posted image

_____________________________

Ljube vas Lamija i mama :)

"Kad nam sreća zatvori jedna vrata, često nam otvori i druga, ali mi
ponekad znamo predugo gledati u ona zatvorena i ne vidimo otvorena." - Helen Keller

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Kapice
15.10.2009 19:40:39   
Ilhana RR

IZVORNA PORUKA: skvo

IZVORNA PORUKA: Visnja RR

jos kad bi mi neko rekao kako natjerati djete da nosi kapicu...
Asja je to htjela samo oko 9-og mjeseca...i vise nikad...
Maloprije ode s tajom u setnju bez kapice... ni kapuljacu nece...valjda da ne pokvari loknice user posted image  help! user posted image


I mi imamo isti problem! Nema kakvih modela nemamo kapica, ali smizli nece, pa nece.....U sustini, u zadnje vrijeme, ne idu ni snalice, ni gumice, ni trakice.....Ljubi mama svog djecaka....user posted image user posted image


Pokusajte sa ovakvim kapicama kao sto sam ja Lamiji uzela, da se mogu vezati ispod brade... i moja Lamija neda kapice al ova moze da joj ostane na glavi =)

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Kapice
15.10.2009 20:04:44   
*Seve*
Ja mom sinu uzimam u H&M,Beneton i Manor....I jako sam zadovoljna kapicama.
Evo par primijera:Ovu imamo.
http://img01.imagefra.me/img/img01/2/10/15/f_p64bsm2gj8lm_1745287.jpg
I ovu.
http://img38.imagefra.me/img/img38/2/10/15/f_p64bsm2gj2fm_8116d34.jpg
Ove smo koristili dok je bio manji.
http://img38.imagefra.me/img/img38/2/10/15/f_p64bsm2gjanm_4d0e0f9.jpg
Evo jos za curice.
http://img38.imagefra.me/img/img38/2/10/15/f_p64bsm2gj3cm_d563684.jpg
 
 

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Kapice
15.10.2009 20:06:41   
neki
Seve,user posted image user posted image user posted image Preslatke su zaistauser posted image

(odgovor članu *Seve*)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *