|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Klinac i klinceza Sarajeva
6.11.2009 9:36:14   
babina beba
GLASAJTE ZA (pise) MEJREM, 3 godine (zvacu da ih naruzim) na broj 033 629-020 ili www.grandcentar.info ili info@sgc.ba. mozete glasati do 25 Novembra. Glasanje je za klinca i klincezu Sarajeva! HVALA
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Klinac i klinceza Sarajeva
6.11.2009 9:38:55   
maja78 RR
Bas gledam sta je to, danas doslo u avazu, niti znam za taj grand niti sta je :(

_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu babina beba)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Klinac i klinceza Sarajeva
6.11.2009 9:39:35   
tea lana
mislim da niste morali otvarati novu temu zbog toga,mogli ste staviti u potpis tako bi ispod svakog vaseg posta koji napisete bilo ovo.

< Poruku je uredio tea lana -- 6.11.2009 9:40:23 >

(odgovor članu babina beba)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Klinac i klinceza Sarajeva
6.11.2009 9:45:17   
babina beba
Tea Lana, hvala na prijedlogu!
Maja78, nema veze sto neznas: GLASAJ! Hvala





GLASAJTE ZA (pise) MEJREM, 3 godine (zvacu da ih naruzim) na broj 033 629-020 ili www.grandcentar.info ili info@sgc.ba. mozete glasati do 25 Novembra. Glasanje je za klinca i klincezu Sarajeva! HVALA

(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Klinac i klinceza Sarajeva
6.11.2009 21:35:20   
mamma mumi
Nadam se Bebina beba da se neces ljutiti, sto cu i ja pozvati RR mame da glasaju za TARIKA HURICA 14 mj, za naj klinca, a tvoja kcerka nek bude naj klincet++za i super

(odgovor članu babina beba)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Klinac i klinceza Sarajeva
6.11.2009 21:47:44   
Visnja RR
evo od 0 do 24 m

http://www.grandcentar.info/index.php?option=com_content&view=article&id=178&Itemid=15

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu mamma mumi)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Klinac i klinceza Sarajeva
6.11.2009 21:59:19   
mama_debeljuca
Mi smo glasali za Asju, Tarika i Merjem user posted image user posted image user posted image

_____________________________

:-)

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Klinac i klinceza Sarajeva
6.11.2009 22:35:12   
Anoniman
Nisam znala za ovo.... user posted image  ne može se više prijaviti? Jesam li dobro skontala da je prijava bila do 20.10.?

Nema veze, glasat ćemo za drugarice i drugove user posted image

(odgovor članu mama_debeljuca)
  Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Klinac i klinceza Sarajeva
6.11.2009 23:23:06   
mamma mumi
Hvala mama_debeljuca. user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Klinac i klinceza Sarajeva
6.11.2009 23:24:33   
maja78 RR
i ja cu za sviju :) Ma sva su djeca medena

_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu mamma mumi)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Klinac i klinceza Sarajeva
8.11.2009 11:39:57   
istra09
Glasali smo za Asju.
Pravi je medić.user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Mamina sreća Leonarda se rodila 07.07.2009. i učinila me najsretnijom ženom na svijetu.

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Klinac i klinceza Sarajeva
8.11.2009 20:42:51   
anelinos
jel vi imate poteskoca prilikom glasanja ja vec 4 sata pokusavam da glasam i nemogu a juce sam jedva glasala jako sporo ide.... Tetkina Princess je nominirana ....

(odgovor članu istra09)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Klinac i klinceza Sarajeva
8.11.2009 20:47:35   
mamma mumi
ne da imam problema sa glasanjem, vec im i zbrajanje glasova ije dobro. Juce npr moj tarik imao 0,30%, a danas 0,27%, mislim da je ovo farsa. A cula sam da im bas ti izbori nisu bolja strana. Tako kada su birali misice nake Granda dali ljudi br., telefona u novinama na koji se moze glasati, a br. nije bio tacan, vec dali od nake stare zene br, ova poludila.user posted image

(odgovor članu anelinos)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Klinac i klinceza Sarajeva
8.11.2009 20:55:33   
anelinos
naravno da je ovo farsa i to velika ja i sestra otisle sa maleckom na proglasenje pobjednika dole u centar kad ona njihova menadjerica kaze  : "eto mi nismo mogli da se odlucimo  svi su lijepi slatki pa odgadjamo proglasenje a detaljnije ce biti u novinama kako i sta a vi se lijepo provedite u sopingiranju.. " i sad mi recite da to nije marektinski trik da se dole trosi a kisa padala ljudi dosli sa djecom ma uzas..... meni nije jasno kako je prvoplasirani nabrao 13% glasova jer  meni sestra kaze da ona glasa vec dva dana po cjeli dan a mala ima tek 1,5 % glasova .... a ija sam evo pokusala danas da glasam i nisam uspjela ni jednom.... zalosno al izleda da je i u djecijim igrama sve namjestaljka i stela.... 

(odgovor članu mamma mumi)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Klinac i klinceza Sarajeva
9.11.2009 20:40:14   
Sadita
 cao cao i mi smo se prijavili na natjecaj za naj klinac i klinceza pa ako zelite glasajte i za mene moje ime ja Alem Haseta ; ) na 033629020 ili www.grandcentar.info
hvala vam unaprijed

(odgovor članu babina beba)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Klinac i klinceza Sarajeva
9.11.2009 20:43:13   
Anoniman
Pa, žene drage, zar vas nije ničemu poučilo Hippovo takmičenje?!

(odgovor članu Sadita)
  Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Klinac i klinceza Sarajeva
9.11.2009 20:43:57   
škorpija

IZVORNA PORUKA: pingpong

Pa, žene drage, zar vas nije ničemu poučilo Hippovo takmičenje?!


potpisujemuser posted image

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Klinac i klinceza Sarajeva
9.11.2009 21:18:16   
anelinos
ja nemam rijeci prijavljena je curica od moje sestre Ajna Silajđžić i ja od juce nikako nisam mogla da glasam putem interneta jel vi mozete ... ja sam jutros zvala i rekla im ona mi je blago rekla pojma nemamo sta je u pitanju.... namjestaljka naravno .... a jel se glasovi putem emaila pikaju i ako moze neko da mi kaze sta je bilo sa hipp takmicenjem nisam upoznata...

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Klinac i klinceza Sarajeva
9.11.2009 21:25:51   
Anoniman
Na Hippovom takmičenju smo svi glasali k'o ludi i za svoje i za tuđe bebice... bili su uključeni i članovi uže i šire porodice, prijatelji, komšije : ) Neki su mogli glasati bezbroj puta tokom dana, neki svaki put kad se konektuju, a neki jednom ili nijednom dnevno... Helem, neki su čak mogli i ukucati broj željenih glasova, pa su tako neka dječica dobila 3000 glasova preko noći.
Svaka čast našim mališanima, svi su oni medeni, ali me ta takmičenja pravo živciraju... i tu čovjek mora imati "štelu" user posted image

(odgovor članu anelinos)
  Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Klinac i klinceza Sarajeva
9.11.2009 21:38:44   
anelinos
hvala ti na objasnjenju ja sam se cudila kad mije sestra dala stranicu da glasam ja sam mogla da glasam svako 10 put a jedan dan sam  se zainatila i glasala d0 4 ujutru a moja bebica je imala tek 1% glasova.. pa mi nije nikako jasno kako prvoplasirani je nabrao 13 % prosto nemoguce al dobro.... ja sma glasala i za drugu djecu jer ja sam luda za djecom ... al stvarno nije fer stavit stranicu a nemoci glasat na njoj bas bezveze .. al sto ti kazes nek su oni nama zivi i zdravi , a stela je sastavni dio naseg zivota nazalost ....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Klinac i klinceza Sarajeva
10.11.2009 12:38:06   
Sadita
naravno nek su oni nama zivi i zdravi, mi neocekujemo nista posebno od ovog takmicenja kao sto sami kazete ni meni nije jasno  kako sve ovo ide,..
jutros sam zvala da glasam kad ono linija u kvaru a juce su mi rekli da je do dizajna sto se nemoze putem neta glasat i da ce sto prije moguce kvar odklonit.......
al evo ni dans nista... upravu si ni meni nije jasno kako neko ima 13 % a ev na primjer mi puno nas je zovemo i glasamo a na istom postotku stojimo!!!!!user posted image
ma ja vjerujem da je i ovo opet sela al covjek sve misli da ce ic regularnim tokom
pooooooozzzdrav svim mamama i user posted image njihovim klincima i klincezama

(odgovor članu anelinos)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Klinac i klinceza Sarajeva
10.11.2009 12:46:37   
Visnja RR
joj kakva sam ja mama ...prijavih djete a jos ni jednom nisam glasala user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Sadita)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Klinac i klinceza Sarajeva
10.11.2009 12:53:36   
babina beba
Ma, kreteni. Ja sma zvala i nalijepila ih, ali boli ih uvo za sve.  Ja od jutros nemogu nikako da glasam kazu preoptereceno. Nemoguce ja pokusavam 3 sata bar jedan glas al nece nikako tako da sam odustala.

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Klinac i klinceza Sarajeva
10.11.2009 13:09:50   
DZANINI

koliko se puta moze glasat...i kad su nove prijave za 11 mjesec.....user posted image

(odgovor članu babina beba)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Klinac i klinceza Sarajeva
10.11.2009 13:10:52   
Visnja RR
kolko ja znam ovo nije takmicenje po mjesecima...

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu DZANINI)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *