|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Kolibrić
22.12.2009 9:27:52   
Hurma
user posted image
http://kolibric.info/

predobra stranica za mališane a naravno i roditelje... obavezno posjetite... sigurna sam da cete naci super stvari za download :)

< Poruku je uredio acudesa RR -- 1.8.2010 18:35:12 >
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Kolibrić
22.12.2009 20:55:56   
Hanady RR
hvala draga evo mi već download zadali :)

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Hurma)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Kolibrić
22.12.2009 20:57:04   
Hanady RR
e vidiš baš mi pade na pamet da nezna tko neki web site da skinem dječije pjesme koje su kolibri izvodili. ja imam ploče kada sam bila djete al bi baš voljela djecu da učim njihove pjesmice...a nešto niakako kolibre da nađem



_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Kolibrić
22.12.2009 21:37:39   
Kolibric
naravno da znamo:
Kolibri djecije pjesmice na:
http://kolibric.info/?page_id=4&vasthtmlaction=viewtopic&t=9.0#

Lijep pozdrav!

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Kolibrić
22.12.2009 22:54:32   
acudesa
Kolibrićuser posted image user posted image user posted image
Palčićuser posted image user posted image
Najboljiuser posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Kolibric)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Kolibrić
22.12.2009 22:59:49   
Hanady RR
ajoj super je . Hvala , ja malo bih smotana mi skidamo bojanke a pjesmice čekale do sada.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Kolibrić
24.12.2009 10:20:02   
HanaBana
Mi smo se pretplatili na ovaj casopis u vrticu i super je s tim da je Hana sinoc novi broj iscijepala do posljednjeg lista a bio dobar kalendaruser posted image user posted image user posted image
Cak je  njen vrtic izasao na sredini jednog broja ovog casopisa.
Hura za Kolibricuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Hana 26/06/07- mamina najbolja prijateljica

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Kolibrić
2.1.2010 10:08:17   
Crvena
Wow, hvala ovakvih materijala nikada dostauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Volite svoju djecu i kad su kriva, jer će ih život kažnjavati i kad nisu.

(odgovor članu HanaBana)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Kolibrić
11.1.2012 12:16:04   
Hanady RR
Pitanje....

jel neko zna na koji način se može pretplatiti na časopis Kolibrić.
Dali imaju mjesečnu dostavu na kućnu adresu...ili gdje ga mjesečno kupiti za djecu koja ne idu u vrtić.

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Crvena)
Neposredna veza do poruke: 9
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *