|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Koliko djece žele imati vaši muževi?
11.10.2009 21:09:00   
Anoniman
mm me psihicki izmori,on bi samo da ja radam djecu,imamo trojeuser posted image ,a on bi jos,neznam sta mu je,jos mi obecava velike pare kao nagradu.ali ja necu o tome jos ni da razmisljam,sto se tice financiski mozemo,ali nemam puno vremena,jer sve sama oko troje djece.je li kod vas slicno ili je mmuser posted image pocela sam svaku noc da bjezim od njega,nemogu ni da se vise opustim sve me strah trunoce user posted image

< Poruku je uredio bebbe RR -- 28.4.2010 11:47:08 >
  Neposredna veza do poruke: 1
   RE: koliko vasi m zele djece?
11.10.2009 21:16:47   
nikita
meni je tek prvi na putu ali mislim da broj djece bez obzira na financije treba biti dogovor...pa nismo mi zene masine za radanje djece...svaka cast i na to troje, oni ne kontaju da nije lako ni nosit 9 mj. ni rodit a ni gojiti jer svako dijete trazi sebi paznju i bez obzira koju radost pricinjavaju ipak ima mnogooo obaveza oko njih...a gdje su ostale stvari koje se jos od zene ocekuje...jos ako ti nema tko pomoci...

_____________________________

Boze hvala ti na ovom najljepsem daru...
EI 16.11.2009.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: koliko vasi m zele djece?
11.10.2009 21:22:47   
Ella_H
Mah drage zene svi bi skoro muzevi naravno voljeli sto vise djece
jer nerazumiju u potpunosti trud koji zena ulaze u radjaje
i odgajanje djece, nije nam lako nikako...Mog licno nesmijem ni pitati za brojku
hehe ali ja opet uvijek sam razmisljala nekako troje djece ali sta god bude sudjeno
sad sa dvoje sam jako pretrpana ali djeca su najvece blago i radost naseg zivota

(odgovor članu nikita)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: koliko vasi m zele djece?
11.10.2009 21:25:37   
irenaSA
Pozdrav svim mamicama i user posted image

Hehheh mi smo htjeli jednog user posted image  a dobit ćemo akbd user posted image user posted image .

_____________________________

Sarah, mamina i tatina princeza stigla je na ovaj svijet 16.02.2010. godine
Dani, mamin i tatin princ stigao je na ovaj svijet 19.09.2014 .godine
Iza tuge vedrije je nebo...iza tuge čistija je duša...

(odgovor članu Ella_H)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: koliko vasi m zele djece?
11.10.2009 21:31:22   
reallove
mi smo planirali 2-3 aB ali kako nam Bog da,sada imamo jednog malog pa cemo napraviti breakuser posted image

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu irenaSA)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: koliko vasi m zele djece?
11.10.2009 21:42:17   
sarayka
Idući cilj nam je 2. pa onda ko zna iako meni je to u današnje vrijeme taman, al ko zna! MM ima isto misljenjeuser posted image

_____________________________

Ljube vas Lamija i mama :)

"Kad nam sreća zatvori jedna vrata, često nam otvori i druga, ali mi
ponekad znamo predugo gledati u ona zatvorena i ne vidimo otvorena." - Helen Keller

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: koliko vasi m zele djece?
11.10.2009 21:43:14   
Blue rose RR
Po meni bi naslov teme trebao da stoji "koliko VI želite djece", pri tome "VI" bi značilo moj muž i ja.
Ne mogu da zamislim da se u 21. vijeku razmišlja u jednoumlju, da jedan bračni drug ima primat nad drugim.

I ovo prvo moje dijete, je došlo onog momenta kada smo ZAJEDNO odlučili da na bebici "radimo", ni prije, ni poslije.

Vjerujem da većina bračnih parova želi više djece od jednog, ali isto tako (hvala Bogu) velika većina odlučuje o daljem rađanju, nakon što preispita sve svoje mogućnosti.
Pri tome ne misleći samo na to "kako ću dijete prehraniti prvih nekoliko mjeseci", ili onom "svako dijete ima svoju nafaku" - i pri tome mi vazda na um padnu one emisije socijalnog karaktera gdje bračni par, živi u trošnoj kući, imaju 6,7,8 ... djece, sve uho do uha, i onda naravno (kao po ustaljenom običaju) susjedi, mjesna zajednica, opština, kanton i država im kriva što oni ne mogu da žive dostojanstveno čovjeku.

Pitam se zar bračni parovi ne razgovaraju o planiranju i porodici opšte ?!!!


_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: koliko vasi m zele djece?
11.10.2009 21:48:21   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: MaryamAmina RR

Pitam se zar bračni parovi ne razgovaraju o planiranju i porodici opšte ?!!!



razgovaraju, ali nekad žena želi više/manje djece od svog supruga
Nisu svima brakovi "civilizirani" u tom obimu, neko se sa svojim suprugom ne može olako dogovoriti ni oko ručka
Anonimnu mori briga što je njen suprug navalentan da ona rodi još djece a pored troje ona smatra da je djece dosta, šta tada učiniti? kako postupiti?
neznam ni samauser posted image  ja bi ugradila spiralu, i ako iste nisam zagovornik, a suprug ne mora ni da znauser posted image  


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: koliko vasi m zele djece?
11.10.2009 21:51:39   
Niobe
potpisala bih prvi dio posta od Maryam.
mm ne moze slijepo forsirati trudnocu ako je ja ne zelim i obrnuto.
to ne mogu da shvatim.
Ne zelimo vise djece.


_____________________________

♥ Masterpiece - 03.09.2009.♥
Ako već tučete decu, tucite ih bez razloga, jer su svi drugi razlozi gluplji.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: koliko vasi m zele djece?
11.10.2009 21:54:37   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Niobe

potpisala bih prvi dio posta od Maryam.
mm ne moze slijepo forsirati trudnocu ako je ja ne zelim i obrnuto.
to ne mogu da shvatim.
Ne zelimo vise djece.



jao Niobe ko da neznaš Balkanceuser posted image
mojih 80% prijateljica se ne pitaju u braku ni o čemu, ustvari meni prezentiraju da su želje njihove i njihovih muževa identičneuser posted image user posted image user posted image  kod njih pali ona ako ga ne možeš promijeniti pridruži mu se



_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Niobe)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: koliko vasi m zele djece?
11.10.2009 21:54:51   
tea lana
s obzirom kako sam divno prosla na porodu moj muz ne smije ni da predlozi jos koje dijete.Ja trenutno ne zelim vise djece ali ko zna mozda se za par godina i predomislim.Mada je on uvijek ranije govorio da je najbolje dvoje.
A definitivno sam za to da se to dogovorom odluci.

(odgovor članu Niobe)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: koliko vasi m zele djece?
11.10.2009 21:59:07   
Niobe
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: Niobe

potpisala bih prvi dio posta od Maryam.
mm ne moze slijepo forsirati trudnocu ako je ja ne zelim i obrnuto.
to ne mogu da shvatim.
Ne zelimo vise djece.



jao Niobe ko da neznaš Balkanceuser posted image
mojih 80% prijateljica se ne pitaju u braku ni o čemu, ustvari meni prezentiraju da su želje njihove i njihovih muževa identičneuser posted image user posted image user posted image  kod njih pali ona ako ga ne možeš promijeniti pridruži mu se




ma znam, al eto, ja sam valjda imala tu srecu da nabasam na coeka koji je meni savrsen, pa mi je malo tesko da shvatim tako neke stvari user posted image


_____________________________

♥ Masterpiece - 03.09.2009.♥
Ako već tučete decu, tucite ih bez razloga, jer su svi drugi razlozi gluplji.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: koliko vasi m zele djece?
11.10.2009 22:05:08   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Niobe

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: Niobe

potpisala bih prvi dio posta od Maryam.
mm ne moze slijepo forsirati trudnocu ako je ja ne zelim i obrnuto.
to ne mogu da shvatim.
Ne zelimo vise djece.



jao Niobe ko da neznaš Balkanceuser posted image
mojih 80% prijateljica se ne pitaju u braku ni o čemu, ustvari meni prezentiraju da su želje njihove i njihovih muževa identičneuser posted image user posted image user posted image  kod njih pali ona ako ga ne možeš promijeniti pridruži mu se




ma znam, al eto, ja sam valjda imala tu srecu da nabasam na coeka koji je meni savrsen, pa mi je malo tesko da shvatim tako neke stvari user posted image



ma i kod mene je u braku zaista sve lijepo poredano, ja nisam taj tip da me neko može dovesti u šišu al znam dobro kakvi su Balkanci, oni bi da je sve po njihovom, tamo gdje može da im prođe a može kod 80% žena.....
Nažalostuser posted image  
Savjet anonimnoj pametan ne bi mogla dati, sam si krojač svoje sreće

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Niobe)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: koliko vasi m zele djece?
11.10.2009 22:12:19   
acudesa
ja mislim da to upšte nije fer sa njegove strane, da mimo tvoje želje planira porodicu, pa valjda si i ti dio te porodice, valjda se i tebe nešto pita. Očito ima jako malo obaveza u vezi djece pa samo uživa u odgoju.
meni su velike porodice super i zavidim svakome ko ima veliku porodicu, ja sam odrasla u jednoj maloj porodici i uvijek sam zavidjela na situaciji kad braća i sestre ne trebaju nikoga za igru i ostalo, a kad porastu djeca-imaju najveće bogatstvo svijeta-braću i sestre, ALI ako to nije i tvoja želja, mislim da to gubi smisao. U svemu tome sretna porodica je osnov


_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: koliko vasi m zele djece?
11.10.2009 22:21:15   
bebano
IZVORNA PORUKA: MaryamAmina RR

Po meni bi naslov teme trebao da stoji "koliko VI želite djece", pri tome "VI" bi značilo moj muž i ja.
Ne mogu da zamislim da se u 21. vijeku razmišlja u jednoumlju, da jedan bračni drug ima primat nad drugim.

I ovo prvo moje dijete, je došlo onog momenta kada smo ZAJEDNO odlučili da na bebici "radimo", ni prije, ni poslije.

Vjerujem da većina bračnih parova želi više djece od jednog, ali isto tako (hvala Bogu) velika većina odlučuje o daljem rađanju, nakon što preispita sve svoje mogućnosti.
Pri tome ne misleći samo na to "kako ću dijete prehraniti prvih nekoliko mjeseci", ili onom "svako dijete ima svoju nafaku" - i pri tome mi vazda na um padnu one emisije socijalnog karaktera gdje bračni par, živi u trošnoj kući, imaju 6,7,8 ... djece, sve uho do uha, i onda naravno (kao po ustaljenom običaju) susjedi, mjesna zajednica, opština, kanton i država im kriva što oni ne mogu da žive dostojanstveno čovjeku.

Pitam se zar bračni parovi ne razgovaraju o planiranju i porodici opšte ?!!!



user posted image  Bravo!! Kao da sam ovo ja pisala.

_____________________________

Luka - Mamina sreća
27.05.2008

Sunce moje malo :-))


(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: koliko vasi m zele djece?
11.10.2009 22:21:48   
Blue rose RR
IZVORNA PORUKA: Anoniman

mm me psihicki izmori,on bi samo da ja radam djecu,imamo trojeuser posted image ,a on bi jos,neznam sta mu je,jos mi obecava velike pare kao nagradu.ali ja necu o tome jos ni da razmisljam,sto se tice financiski mozemo,ali nemam puno vremena,jer sve sama oko troje djece.je li kod vas slicno ili je mmuser posted image pocela sam svaku noc da bjezim od njega,nemogu ni da se vise opustim sve me strah trunoce user posted image


Ono što je mene frapiralo jeste boldirani dio. user posted image user posted image

Žalosno .

Vesseela nisu to Balkanci, to su po meni  "khkjhdlishc.kslhčadsli" (neću da se izražavam da ne povrijedim nekoga), toga svugdje ima, nego mi spavamo, budimo se, živimo, radimo, umiremo na Balkanu, i mislimo da je to samo kod nas....



_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: koliko vasi m zele djece?
11.10.2009 22:26:44   
Niobe
p.s. nije mi jasan onaj dio s novcanom nagradom. user posted image

_____________________________

♥ Masterpiece - 03.09.2009.♥
Ako već tučete decu, tucite ih bez razloga, jer su svi drugi razlozi gluplji.

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: koliko vasi m zele djece?
11.10.2009 22:30:41   
bebano
IZVORNA PORUKA: Anoniman

mm me psihicki izmori,on bi samo da ja radam djecu,imamo trojeuser posted image ,a on bi jos,neznam sta mu je,jos mi obecava velike pare kao nagradu.ali ja necu o tome jos ni da razmisljam,sto se tice financiski mozemo,ali nemam puno vremena,jer sve sama oko troje djece.je li kod vas slicno ili je mmuser posted image pocela sam svaku noc da bjezim od njega,nemogu ni da se vise opustim sve me strah trunoce user posted image


Zenice draga pa smijes li ti sa svojim muzem otvoreno pricato o tome da ne zelis vise da radjas user posted image . Izvini ali meni ovo stvarno nije jasno. Nema te stvari o kojoj ne mogu pricati sa MM, a ne oko ovako bitnih stvari. Nema toga koliko zeli on djece, a koliko ja, nego smo to valjda MI.   

_____________________________

Luka - Mamina sreća
27.05.2008

Sunce moje malo :-))


(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: koliko vasi m zele djece?
11.10.2009 22:35:34   
MELLI
IZVORNA PORUKA: Anoniman

mm me psihicki izmori,on bi samo da ja radam djecu,imamo trojeuser posted image ,a on bi jos,neznam sta mu je,jos mi obecava velike pare kao nagradu.ali ja necu o tome jos ni da razmisljam,sto se tice financiski mozemo,ali nemam puno vremena,jer sve sama oko troje djece.je li kod vas slicno ili je mmuser posted image pocela sam svaku noc da bjezim od njega,nemogu ni da se vise opustim sve me strah trunoce user posted image


Prvo na ovaj prvi podvučeni diouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Kakve pare,kakva nagradauser posted image
Šta si ti njemuuser posted image
Čuj,daj da ti napravim dijete, pa reci cijenu da te isplatimuser posted image

Što se ovog drugog dijela tiče apsolutno je jasno zašto bi on htio još djece.
Koliko sam shvatila njegova briga o potomstvu završava izbacivanjem ejakulatauser posted image

Moj savjet, prepusti mu mjesec dana apsolutnu brigu oko djece,kuće i svega što uključuje tvoje obaveze,pa onda upitaj koliko bi još djece želio.

Nevjerovatno mi je, zaista , da briga o brojnosti potomstva pada samo na jednog supružnika.
Pita li se tebe išta tuuser posted image

Izvini ako sam gruba,ali ovakve me stvari baš izbace iz takta.


(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: koliko vasi m zele djece?
11.10.2009 22:41:35   
acudesa
Žena je u behutu i treba joj pomoć-mislim da joj je samo vesela ponudila rješenjeuser posted image user posted image  

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu MELLI)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: koliko vasi m zele djece?
11.10.2009 22:44:26   
maja78 RR
U danasnje vrijeme je strasno da se tako nesto desava, da ispada da ti nemas pravo glasa i da mu sluzis za radjanje i to sa nagradama.
Draga anonimna malo skupi hrabrosti i stani u kraj tome, pokusaj razgovarati, jer i ti si bitna u toj porodici i braku podjednako kao i on.


_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu MELLI)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: koliko vasi m zele djece?
11.10.2009 22:52:32   
Ex Yu
pa mislim da on i nezna da postoji kontracepcija nemora ni da zna ugradi spiralu kako vesela rece ako imas mogucnosti sakriti to od njega il za pocetak podzi da pijes tablete al naravno nemoj d amu govoris "jednostavno nece da ce zakaci" user posted image user posted image kad je takav harlov ... cuj pare a boga ti ko da radjas drugima a ti si samo privremeno trudna ... trebo bi te jos osigurat i platit ti minuli rad boze sacuvaj

_____________________________

Danijal 09.06.2009

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: koliko vasi m zele djece?
11.10.2009 22:58:06   
Domac
koliko ona kaze user posted image

(odgovor članu Ex Yu)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: koliko vasi m zele djece?
11.10.2009 22:59:43   
almai
iskreno receno da sam na tvom mjestu ja bih stavila spiralu da on inezna pa nek onda prica sta hoce.Ovako vam se moze 'omaket'pa si onda ti nadrljala.JA te u potpunosti razumijem jer sam i sama majka troje djece i znam koliko posla ima oko njih.Smatram sebe dobrom majkom a da mi cetvrto dijete trenutno dode nebi bila ni dobra supruga ni majka.Pretrpana obavezama sama bih sebi isla na zivce,a tako i okolini,stoga draga moja trk kod dr. i osiguraj seuser posted image

_____________________________

moja su djeca zlatna...
kad spavaju:))

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: koliko vasi m zele djece?
11.10.2009 23:01:31   
teta berta
Zelimo koliko nam Dragi Bog dadne.....

_____________________________

Imam dva zlata, to su Nika i njen tata -:)

(odgovor članu Domac)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *