|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Koliko mjesečno zarađujete?!
27.9.2007 13:57:06   
Mimoza
Koliko zaradite mjesečno ako nije tajna, i koliko mislite, da bi morali zaraditi, da bi živjeli normalan život?
Dali ste sa platom zadovoljni?

< Poruku je uredio bebbe RR -- 28.4.2010 17:01:07 >
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: vaša zarada
27.9.2007 14:19:23   
Suncica*
Ja ne zaradjujem, ja trosimuser posted image user posted image ..Salim se..moj muz jako dobro zaradjuje tako da imamo jedan lep zivot i mozemo sebi bas sve da priustimo..mada ja jedva cekam da moja devojcica stasa za vrtic, pa da i ja pocnem da radim..

(odgovor članu Mimoza)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: vaša zarada
27.9.2007 14:58:33   
Blue rose RR
Svojim životom i životnim standardom sam i više nego zadovoljna. I muž i ja radimo, tako da imamo malo veća primanja od standardnih (pošteno zarađeno), ali kada otplatimo kredite za stan, onda...šalim se. Samo je bitno lijepo rasporediti novac, i na vrijeme podmiriti obaveze. A što se tiče vrtića, još uvijek kikicu čuva moja mama,kojoj plaćam 200 km. Ne želim da iskorištavam odnosno uskraćujem nečije slobodno vrijeme, a  moj muž i ja smatramo da je tako najbolje.user posted image

(odgovor članu Suncica*)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: vaša zarada
11.3.2008 10:38:40   
kovrdjava
Pa sobzirom da mi muz prilicno dobro zaradjuje oko 2000KM i ja 700KM imamo svoj stan,vikendicu,auto i nase malo sunce nama ne treba nista osim ljepog zdravlja i ljubavi.Al danas kod nas u BiH je jako teska situacija i ja nemogu shvatiti kako ljudi mogu prezivjeti od minimalne plate ili penzije...user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Mimoza)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: vaša zarada
12.3.2008 18:34:59   
almai
hvala Bogu pa neko ima primanja  od 2000km u ovoj nasoj drzaviuser posted image user posted image user posted image .
Kovrdava,ako nije tajna reci nam gdje tvoj muz radi, pa ima tako velika primanja?

(odgovor članu kovrdjava)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: vaša zarada
12.3.2008 20:54:33   
Amela V.
Izvini draga Mimoza, ali nisam mogla a da ne odolim.... mislim da ti pitanje koliko zaradite mjesecno nije bas na mjestu. Nemoj sad molim te da se ljutis na mene ni ti ni druge forumasice, ali to je moje misljenje...
Zeleci vam i dalje sve najbolje.....

(odgovor članu almai)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: vaša zarada
13.3.2008 9:04:18   
saba
IZVORNA PORUKA: Amela V.

Izvini draga Mimoza, ali nisam mogla a da ne odolim.... mislim da ti pitanje koliko zaradite mjesecno nije bas na mjestu. Nemoj sad molim te da se ljutis na mene ni ti ni druge forumasice, ali to je moje misljenje...
Zeleci vam i dalje sve najbolje.....



Slazem se! Vrlo nepristojno pitanje, bez obzira sto se ovdje ispricavamo anonimno.

(odgovor članu Amela V.)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: vaša zarada
13.3.2008 10:59:20   
kovrdjava
Radi u banci,al da ti iskreno kazem ja bih voljela da ima manja primanja al da toliko ne radi,zadnji mjesec je stalno je na putu,pa se jako brinem...user posted image user posted image

_____________________________

Koja ostane,zlata vrijedi...

(odgovor članu almai)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: vaša zarada
24.3.2008 14:52:59   
amdi
Primanja su jedna povjerljiva stvar koja se ticu mene i moje porodice. U ustanovi u kojoj radim zaposlenici imaju skoro ista primanja i svi znamo kolika su ta primanja, a kazem skoro jer varira zbog radnog staza, a niko ne smije pricati niti se usuditi da razgovara na tu temu

_____________________________

veliki 22.3.2005
mala 17.7.2007

(odgovor članu kovrdjava)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: vaša zarada
16.5.2008 9:45:05   
kana
samo kazem,ko voli- neka izvoli da odgovara na ovakva pitanja!

_____________________________

"ako ne znaš voliti sebe,nećeš znati voljeti ni druge.."
TARIK 03.03.2008. mamina ribica:)

(odgovor članu amdi)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: vaša zarada
16.5.2008 14:05:13   
Aminad
IZVORNA PORUKA: kana

samo kazem,ko voli- neka izvoli da odgovara na ovakva pitanja!



slažem se,

tema je otvorena a ko neće ne mora odgovarati (kao što sam npr. jauser posted image user posted image user posted image )
niko nije prisiljen da mora odgovoriti na svaku temu
ja iskreno neke teme otvorim iz radoznalosti da pogledam šta tamo pišu ostali
svako ima pravo pitati a hoću li ja odgovoriti eeeeeee sad?????!!!!!!!!!!!!

(odgovor članu kana)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: vaša zarada
18.5.2008 14:00:13   
iva1974
slazem se.ja svoju plaću i plaću muza nekrijem nikada.Radim u državnoj sluzbi i imam ukupnu plaću 1500KM a muz oko 1300.Trenutno nam opet raspravljaju o plaćama u Parlamentu i da Parlamentarci nisu povezali nase plaće sa svojim vjerojatno bih dobili već povećanje:ovako čekamo 4.6 za donošenje zakona.Imamo stan i auto na kredit a krcato novca trošima na liječenje neplodnosti.Zadovoljni smo,nekada bolje nekada lošije

(odgovor članu Aminad)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: vaša zarada
18.5.2008 14:01:59   
iva1974
IZVORNA PORUKA: Amela V.

Izvini draga Mimoza, ali nisam mogla a da ne odolim.... mislim da ti pitanje koliko zaradite mjesecno nije bas na mjestu. Nemoj sad molim te da se ljutis na mene ni ti ni druge forumasice, ali to je moje misljenje...
Zeleci vam i dalje sve najbolje.....

pa zena je htjela samo napraviti usporedbu jel zarađujemo dovoljno za zivot.

(odgovor članu Amela V.)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: vaša zarada
18.5.2008 18:49:38   
malecka60
Mislim da nisam jedina koja ce ovo reci. Nasa mjesecna primanja iznose 450 KM! user posted image
Ja trenutno ne radim, muz radi, zivimo u zajednici, imamo svoj auto, placamo hranu i neke racune, a nama koliko ostane za nekakav "luksuz". Skromni smo ljudi, tako da nemamo nekakvih extra prohtjeva. Moji roditelji "ulete" par stotica i tako. Jedna je cinjenica, da bih voljela raditi, da muz i ja kupimo stan i da mi pomazemo svoje roditelje. Ali tako je i neka je covjek zdrav, a sve ostalo ako dodje - dobrodoslouser posted image

(odgovor članu iva1974)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: vaša zarada
18.5.2008 20:48:31   
Enemy
IZVORNA PORUKA: saba

IZVORNA PORUKA: Amela V.

Izvini draga Mimoza, ali nisam mogla a da ne odolim.... mislim da ti pitanje koliko zaradite mjesecno nije bas na mjestu. Nemoj sad molim te da se ljutis na mene ni ti ni druge forumasice, ali to je moje misljenje...
Zeleci vam i dalje sve najbolje.....



Slazem se! Vrlo nepristojno pitanje, bez obzira sto se ovdje ispricavamo anonimno.


Ko hoce da odgovara,moze.Ko nece,ne mora.Mnogo je nepristojnijih pitanja od ovog,pa se pise sve i svastA.Odmah se zena treba na lomacu,samo sto je rekla''ako nije tajna'',ko hoce ,ko nece ,ima drugih tema,koje su nepristojnije itekako za nekog,pa cak i privatnije od ove teme.

(odgovor članu saba)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: vaša zarada
18.5.2008 21:00:06   
malecka60
Pitanje mozda jeste malo indirektno, ali ko nece odgovarati - ne mora, ko hoce - bujrum.

(odgovor članu Enemy)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: vaša zarada
18.5.2008 21:49:03   
nikka
E svaka ti čast Malecka,neznam kako to uspijevate,moji osobni troškovi mjesečni su oko 300 eura,o ostalom neželim da govorim koliko zarađujemo i trošimo malo mi je neugodno.
Jedna je velika istina da čovjek što više ima veći su mu prohtjevi.

(odgovor članu malecka60)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: vaša zarada
18.5.2008 21:54:05   
iva1974
IZVORNA PORUKA: malecka60

Mislim da nisam jedina koja ce ovo reci. Nasa mjesecna primanja iznose 450 KM! user posted image
Ja trenutno ne radim, muz radi, zivimo u zajednici, imamo svoj auto, placamo hranu i neke racune, a nama koliko ostane za nekakav "luksuz". Skromni smo ljudi, tako da nemamo nekakvih extra prohtjeva. Moji roditelji "ulete" par stotica i tako. Jedna je cinjenica, da bih voljela raditi, da muz i ja kupimo stan i da mi pomazemo svoje roditelje. Ali tako je i neka je covjek zdrav, a sve ostalo ako dodje - dobrodoslouser posted image

potpisujem!!!!!
suprug i ja imamo dobra primanja i zaista materijalno nam nista nedostaje.
ALI
nas smijeh svakodnevno nema cijenu
ema cijenu ni dugo očekivani plač bebe
nema cijenu sreća
mislim da je plaća bitna donekla ali neke stvari se nemogu platiti
Dala bih ja svoju plaću za plač bebe i za ono "mama" ali odoh u off topic


(odgovor članu malecka60)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: vaša zarada
19.5.2008 8:48:03   
malecka60
Draga Nikka ni sami ne znamo kako uspijevamo. user posted image
U pravu si kad kazes da kad covjek vise ima novca veci su i prohtjevi.
MM i ja ne mozemo nesto extra "prohtjevati" kad nismo u situaciji da to radimo. user posted image
Ali takav je zivot, tezak. Neko se bori na ovaj, a neko na onaj nacin.
Zato ljudi treba da cijene zdravlje i Boga mole za dobro. user posted image

(odgovor članu nikka)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: vaša zarada
19.5.2008 9:08:30   
malecka60
Iva1974, poslala sam ti PP.user posted image

(odgovor članu iva1974)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: vaša zarada
19.5.2008 11:53:51   
Sanida
Što se tiče tih parlamentaraca,hm...i da dobijete povišice to će biti 10% najviše...Znam jer mi muž radi u državnoj službi,a jedno od roditelja mi je u parlamentu.A što se itče ovog pitanja,nije umjesno nikako!!!
Ko dobro zarađuje jedva će dočekati da odgovori,a ko loše biti će ga stid.A ako i kaže ostale će ju sažalijevati...SIGURNO...I nemojte da se uvrijedite,ali ja mislim da je to privatna stvar,jer ćemo se u startu razlikovati,a ja ne želim da kada se sjetim npr.kovrdžave,da kažem:aha,to je ona što joj muž zarađuje 2000KM...
P.S.izvini kovrdžava,ovo je samo usporedba,nista zlonamjerno...Usput, i ja radim u banci.
Sve u svemu pitanje je bezveze...bez uvrede mimoza.Pusicee...

(odgovor članu iva1974)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: vaša zarada
19.5.2008 11:59:01   
camm
IZVORNA PORUKA: Suncica RR

Ja ne zaradjujem, ja trosimuser posted image user posted image ..Salim se..moj muz jako dobro zaradjuje tako da imamo jedan lep zivot i mozemo sebi bas sve da priustimo..mada ja jedva cekam da moja devojcica stasa za vrtic, pa da i ja pocnem da radim..

isto  ovako.

_____________________________

Ja tek sada kuzim da ne kuzim, sta kuzim, sta ne kuzim, sta mi je tesko skuziti, sta ne mogu prokuziti, ali jedno kuzim...:D

(odgovor članu Suncica*)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: vaša zarada
19.5.2008 12:03:26   
Amelaa RR
IZVORNA PORUKA: Sanida

a ja ne želim da kada se sjetim npr.kovrdžave,da kažem:aha,to je ona što joj muž zarađuje 2000KM...
P.S.izvini kovrdžava,ovo je samo usporedba,nista zlonamjerno...


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


< Poruku je uredio amelaa RR -- 19.5.2008 12:04:04 >


_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna

(odgovor članu Sanida)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: vaša zarada
19.5.2008 12:54:08   
iva1974
IZVORNA PORUKA: Sanida

Što se tiče tih parlamentaraca,hm...i da dobijete povišice to će biti 10% najviše...Znam jer mi muž radi u državnoj službi,a jedno od roditelja mi je u parlamentu.A što se itče ovog pitanja,nije umjesno nikako!!!
Ko dobro zarađuje jedva će dočekati da odgovori,a ko loše biti će ga stid.A ako i kaže ostale će ju sažalijevati...SIGURNO...I nemojte da se uvrijedite,ali ja mislim da je to privatna stvar,jer ćemo se u startu razlikovati,a ja ne želim da kada se sjetim npr.kovrdžave,da kažem:aha,to je ona što joj muž zarađuje 2000KM...
P.S.izvini kovrdžava,ovo je samo usporedba,nista zlonamjerno...Usput, i ja radim u banci.
Sve u svemu pitanje je bezveze...bez uvrede mimoza.Pusicee...

pa za povišicu bas nisam sigurna da će biti samo 10% oko toga je i nastala frka.Meni osobno nije bitno povećanje nego više da nam plate noćni rad i blagdane ali policajcima itkako jeste .

(odgovor članu Sanida)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: vaša zarada
19.5.2008 13:04:47   
denny
Kovrdjava, u kojoj ti banci muž radi? Moj isto radi u banci i recimo da je dobro plaćen. Pod ovim "recimo" mislim na to da on nikad ne dođe doma prije 7-8(to je najranije), a redovito i puno kasnije, i stalno je negdje na putu. Subotu isto redovito ode odradit. Pa zato ne znam koliko je stvarno to lijepo, jer moj sin više skoro niti ne pita gdje je tata, jer je naviko da ga nikad nema. Kad dođem s posla smo uglavnom sami, i što se tiče organiziranja slobodnog vremena, redovito mi više ni ne pada na pamet. Tužno ali istinito.

(odgovor članu kovrdjava)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *