|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Koliko ste uredne i sta je za vas neurednost
26.9.2008 22:01:41   
Lulu_
 user posted image     

koliko kod vas kuci "mora" biti uredno?
dali svaka stvarcica ama bas svaka mora da bude na svom mjestu ili ste malo leyernije.
dali se kod vas ukuci primjeti da neko yivi ili vam je uvijek kao da ste dosli u iylog neke robne kuce sa namjestajem.
kod mene je cas ovako cas onako.
po rasoloyenju mada bih voljela da je uvijek sve kao na iylogu a moja najbolja prijateljica opet kaze da mryi totalni red jer nema dom dusu hm?user posted image  ja tako ne mislim, mada volim kod nje doci i osjecam se ono bs domace ali kod sebe to nemogu gledati uvijek

< Poruku je uredio acudesa RR -- 1.8.2010 14:21:37 >


_____________________________

Naomih 27.03.2008 9.41 hm...

I''''m Starting With The Man In,The Mirror,I''''m Asking Him To Change His Ways,And No Message Could Have
Been Any Clearer,If You Wanna Make The World,A Better Place,Take A Look At Yourself, And,Then Make A Change
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: koliko ste uredne i sta je za vas neurednost
26.9.2008 22:08:09   
malecka60
MM kaze za mene da sam bolesna sto se nekih stvari tice. Istina je da volim da je uredno i cisto u kuci, ali ne gledam kako je kod drugih. Mozda je to mana, mozda vrlina, ili bolest. Pretpostavljam kad dodje bebica aBd, necu moci cistiti kao prije, ali sto se mora mora.

_____________________________

D 23.09.2006. :(
A 10.10.2008. :)

(odgovor članu Lulu_)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: koliko ste uredne i sta je za vas neurednost
26.9.2008 22:13:41   
Crvena
Sa dvoje male djece tesko je odrzavati red kao u izlogu neke robne kuce, ali se trudim da je sve na svom mjestu. Ako kazem da tri puta u toku sedmice usisavam i brisem parkete, navece kad svi legnu slazem igracke i sve ostalo raspremam da me ne bi nered docekao ujutro kad ustanem. Ti prosudi koliko sam urednauser posted image
Ne smatram  da je to sto radim ispravno, ali sta cu kad sam takva. user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Volite svoju djecu i kad su kriva, jer će ih život kažnjavati i kad nisu.

(odgovor članu Lulu_)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: koliko ste uredne i sta je za vas neurednost
26.9.2008 23:02:55   
Lulu_
user posted image  nagovori svoju jdecu fazonom da pokupe igracke.jao kako je mene moja mama varala.ko prije pokupi dobije poklon ja se slomim a poklon hahahha cokoladicauser posted image

_____________________________

Naomih 27.03.2008 9.41 hm...

I''''m Starting With The Man In,The Mirror,I''''m Asking Him To Change His Ways,And No Message Could Have
Been Any Clearer,If You Wanna Make The World,A Better Place,Take A Look At Yourself, And,Then Make A Change

(odgovor članu Crvena)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: koliko ste uredne i sta je za vas neurednost
26.9.2008 23:10:30   
medavi
user posted image lahko je rec nagovori kad znaju sve zivo
skontaju te odmah kad hoces da i dobijes s necim
MM i moja dva gerilca toliko nereda prave
da ja svaki dan !!! moram prat kupatilo
svaki dan usisavati , ves- masina svaki danuser posted image
dorucak rucak vecera
okucnica i vrt pa se zna desit da se
toliko premorim pa po 3 dana neradim nista
samo kuham(jer bez toga nemoze) i perem sudje
a kad sam bila sama sve mi je bilo ko u izlogu
robne kuceuser posted image
sve su to slatke obaveze jer jos neradim u struci
al kad i to dodje imam brigu....


_____________________________

MAMINI MOMCI
HARIS 18.04.2002
SAMED 04.07.2005

(odgovor članu Lulu_)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: koliko ste uredne i sta je za vas neurednost
26.9.2008 23:16:34   
camm
stavrno vodim racuna o urednosti od kuce pa i same sebe
nekad sama se zapitam dokle tako jer mislim da sam i previse vezana za kucu i tu urednost u njoj i okolo kuce.
ne volim kad me neko kopira sta ja radim i sto ja volim ,pa kad odem kod nekog da vidim nesto slicno
iz moje kucne radinosti.

imam ja jednu mahalasu i ona voli u sve da zavuce nos i da pogleda malo okolo po coskovima
da vidi imal gdje koje praskauser posted image  meni je to cinicno i jos kad me pitauser posted image kako je ovako kod tebe
a imas dijete a stim da nam je mal ovaj nas prostor u kojem boravimo.










_____________________________

Ja tek sada kuzim da ne kuzim, sta kuzim, sta ne kuzim, sta mi je tesko skuziti, sta ne mogu prokuziti, ali jedno kuzim...:D

(odgovor članu Crvena)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: koliko ste uredne i sta je za vas neurednost
26.9.2008 23:24:42   
medavi
Pa cam nezna covjek sta je gore ili kad je tijesno
il kad imas previse prostora
u oba slucaja moras da se posvetis mnaksimalno
mali -pa tijesno i sve na jednom mjestu
a veliki-i kad ne koristis neke sobe ili
recimo sprat kao sto je kod mene slucaj
prasina pada
kamenac se skuplja na wc-u
nezna se sta je goreuser posted image
i onda jos misleci kako imas dovoljno prostora nabacas
nekih nepostrebnih stvari koje ti stvaraju jos vecu zbrku
Ja se prilicno dobro nosim s obavezama
mada moram priznat kad sam se tek udala....
ko mladost mislis samo ce se uradit a ono tebe ceka sveuser posted image


_____________________________

MAMINI MOMCI
HARIS 18.04.2002
SAMED 04.07.2005

(odgovor članu camm)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: koliko ste uredne i sta je za vas neurednost
26.9.2008 23:53:01   
Lulu_
ne znam kako je kod vas ali kod mene MM ne smije ali as ne smije nista ostavljati za sobom da ja sklonim ne bitno sto sam trenunto domacica to ne znaci da sam njegova dama za sklanjanje.to je za mene star postivanja.a i usisa mi i opere kupatilo.ne zna puno toga ali polahko godine supred ama.nekad nije znao ni to i kleo se da nece naucituser posted image

_____________________________

Naomih 27.03.2008 9.41 hm...

I''''m Starting With The Man In,The Mirror,I''''m Asking Him To Change His Ways,And No Message Could Have
Been Any Clearer,If You Wanna Make The World,A Better Place,Take A Look At Yourself, And,Then Make A Change

(odgovor članu medavi)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: koliko ste uredne i sta je za vas neurednost
26.9.2008 23:54:02   
Anoniman
jao medavi, i ti opet uspiješ i na RR stići! Svaka čast!
I ja sam bila puno lijenja kad sam se tek udala, čitav dan bih se razvlačila da nešto uradim... A sad sve radim u letu! Ujutro kad ustanem perem zube i časkim pošpricam i obrišem lavabo, zategnem po sobama, napravim krevet, namirim mašine, svaka tri dana obrišem police, koje su prepune điđa, i svaka ima svoje mjesto, ali zato mi je kuća što se namještaja tiče minimalistički uređena, pa je prostor prostraniji i samim tim je manje nereda, usisavam jednom sedmično, jer nema potrebe pored nas dvoje za češćim.
Tako da je uvijek poprilično sterilno, ali meni dom tek čistoćom dobija toplinu, kad sjednemo da se odmorimo, a oko nas nema ništa što nam bode oči.

(odgovor članu medavi)
  Neposredna veza do poruke: 9
   RE: koliko ste uredne i sta je za vas neurednost
27.9.2008 0:01:01   
medavi
E shee vidis evo ti slika mog ambijenta u ovom trenu
Mali samed skraba po svesci nesto, hari jos nije zaspo valja se i hoce i nece
mm lezi pije kafu  pusi i uzima jednu po jednu casu te za vodu te za sok
hari ode piskit
obavezno ce ostavit "svasta" iza sebe
samed baca igracke trazi flomaster zeneniuser posted image
a maloprije su jeli neki keks kog ima svud po kuci itd....
a ja sjedim na rr-u
jer ako budem gledala sta mi rade ima da poludim
pa kad se sve smiri svi polijezu
onda ja uzmem jedno po jedno da cistim slazem....
ako si primjetila vecinom sam u kasne sate na rr-u
to ti govori koliko vremena imamuser posted image


_____________________________

MAMINI MOMCI
HARIS 18.04.2002
SAMED 04.07.2005

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: koliko ste uredne i sta je za vas neurednost
27.9.2008 0:02:25   
Anoniman
kod mene muž više mrzi nered od mene, tako da stalno ide i ako vidi da nešto nije na mijestu kupi, iako se zna desiti i da se presvlači i sve ostavi van ormara, ali se na kraju opet on za to pobrine. Ali ja uglavnom dovedem stan u red dok njega nema, i on nema potrebe da se za to brine. Samo ako u kuhinju uđe, to mi je problem jer sve zakomplikuje, dok jaje ispeče milion posuda isprlja.user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 11
   RE: koliko ste uredne i sta je za vas neurednost
27.9.2008 0:05:30   
Lulu_
hahhaha
kad sam se udala sljedece sam rekla MM sve djelimo ali je kuhinja mojauser posted image

_____________________________

Naomih 27.03.2008 9.41 hm...

I''''m Starting With The Man In,The Mirror,I''''m Asking Him To Change His Ways,And No Message Could Have
Been Any Clearer,If You Wanna Make The World,A Better Place,Take A Look At Yourself, And,Then Make A Change

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: koliko ste uredne i sta je za vas neurednost
27.9.2008 0:06:40   
Anoniman
medavi, dobra si.:)
ma i ja sumnjam da će ovi ukrasi moći ovako stajati kad se mala dočepa svojih nogu, a i jedna je sad zasad, uz to se iskreno nadam da će kod nje što prije proraditi ona ženska žica, pa da će i ona mami da pomaže.user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 13
   RE: koliko ste uredne i sta je za vas neurednost
27.9.2008 0:08:18   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Lulu_

hahhaha
kad sam se udala sljedece sam rekla MM sve djelimo ali je kuhinja mojauser posted image

user posted image hajd sve, al kad ti to njegovo probaš, ništa niščim.user posted image
Samo me unervozi.

(odgovor članu Lulu_)
  Neposredna veza do poruke: 14
   RE: koliko ste uredne i sta je za vas neurednost
27.9.2008 0:08:25   
Lulu_
hahahhahahaha Shee samo se nadaj...valja ti preko dugog puta

_____________________________

Naomih 27.03.2008 9.41 hm...

I''''m Starting With The Man In,The Mirror,I''''m Asking Him To Change His Ways,And No Message Could Have
Been Any Clearer,If You Wanna Make The World,A Better Place,Take A Look At Yourself, And,Then Make A Change

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: koliko ste uredne i sta je za vas neurednost
27.9.2008 0:08:53   
medavi
user posted image to ti ja pricamuser posted image
trudi se on jadnik da mi ko nesto pomogne al slabo je to
samo mi jos vise smeta jer neznam gdje mi sta ostavi
al ima jednu dobru osobinu, nepetlja se gdje mu nije mjesto
pogotovu kad ja nesto planiram
on stvarno postuje moje odluke
nije picajzla, a ja volim da nije davez pa nek moram sto sta za njim
i uradituser posted image


_____________________________

MAMINI MOMCI
HARIS 18.04.2002
SAMED 04.07.2005

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: koliko ste uredne i sta je za vas neurednost
27.9.2008 0:11:04   
Lulu_
mah nebi ni probala.kod mog MM specijalitet momackh dana je bio banana na tanjiru preko stavi ,pazite sad, cokoladu za kuhanje i ,sad jos vise pazite, u mikrovalnu.......totalni zatvoruser posted image

_____________________________

Naomih 27.03.2008 9.41 hm...

I''''m Starting With The Man In,The Mirror,I''''m Asking Him To Change His Ways,And No Message Could Have
Been Any Clearer,If You Wanna Make The World,A Better Place,Take A Look At Yourself, And,Then Make A Change

(odgovor članu Lulu_)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: koliko ste uredne i sta je za vas neurednost
27.9.2008 0:14:29   
medavi
user posted image user posted image user posted image user posted image muz ti je zakon
ima i moj slicnih bisera
npr. jede eurokrem prstom iz tegleuser posted image user posted image user posted image user posted image
kasika nepoznat objekat nikad vidio nikad cuo



_____________________________

MAMINI MOMCI
HARIS 18.04.2002
SAMED 04.07.2005

(odgovor članu Lulu_)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: koliko ste uredne i sta je za vas neurednost
27.9.2008 0:18:05   
Lulu_
jao jao mirza i nutella.ljubav je to
a kad smo zivili u njemackoj kao momak i cura dorucak je sljedeci...10 onih knopers keksova ili snita sta je vec.ugrije mljeko u mikrovalnu i nagura tako taj keks i kasikom ga jede tako smezuranog i mokrog user posted image  jao jao pa sve tako dok ne spuca svih 10

_____________________________

Naomih 27.03.2008 9.41 hm...

I''''m Starting With The Man In,The Mirror,I''''m Asking Him To Change His Ways,And No Message Could Have
Been Any Clearer,If You Wanna Make The World,A Better Place,Take A Look At Yourself, And,Then Make A Change

(odgovor članu medavi)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: koliko ste uredne i sta je za vas neurednost
27.9.2008 0:19:01   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Lulu_

mah nebi ni probala.kod mog MM specijalitet momackh dana je bio banana na tanjiru preko stavi ,pazite sad, cokoladu za kuhanje i ,sad jos vise pazite, u mikrovalnu.......totalni zatvoruser posted image

dobar pokušaj!!!user posted image
a neurednost je za mene, da odgovorim na dr. dio pitanja kad se vidi da dugo vremena nije ništa rađeno, kao na onim reklamama za cilit bang, šporet- DA SE KOMIRAŠ! Da hodaš preko stvari, da je u kupatilu česma bijela od kalka, da kuća ima ustajali miris i da iz ormara ispadaju stvari... uglavnom mi ovo naumpada, a ostalo se i nekako može tolerisati.

(odgovor članu Lulu_)
  Neposredna veza do poruke: 20
   RE: koliko ste uredne i sta je za vas neurednost
27.9.2008 0:20:44   
Lulu_
hahahah
zamislite njih ostavit jedno 10 dana da kuhaju  spremaju hahahahahahauser posted image user posted image user posted image
ej zapetljaj crjeva im ne gin

_____________________________

Naomih 27.03.2008 9.41 hm...

I''''m Starting With The Man In,The Mirror,I''''m Asking Him To Change His Ways,And No Message Could Have
Been Any Clearer,If You Wanna Make The World,A Better Place,Take A Look At Yourself, And,Then Make A Change

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: koliko ste uredne i sta je za vas neurednost
27.9.2008 0:21:53   
jasmina_mm
e medavi i kod mene ti je ista situacija samo ja imam MM i jednog gerilca, pa i ja najcesce navece kad polijezu sve pospremam. Evo npr. juce sam bila toliko bolesna da nisam mogla ustati iz kreveta cijeli dan i kuca je naravno bila kao da je atomska pala. Smokija, plazme, mrva na sve strane, tona sudja u kuhinji, WC katastrofa a ja ni makac. Zato danas stala nisam a evo i sad kad pogledam luda kuca i opet pospremanje. Evo ih spavaju obojica hBuser posted image

_____________________________

dusha mamina 11.10.2007.

upravo zato sto je tako topao, osmjeh je ljepsi od bilo kojeg cvijeta na svijetu....

(odgovor članu medavi)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: koliko ste uredne i sta je za vas neurednost
27.9.2008 0:23:16   
Anoniman
Ma za ovo bi trebala posebna tema 'specijaliteti naših muževa' npr. muž od shee: gumeno jaje, ljute papričice od kojih otpadaju uši, i tost sa maslinovim uljem i bijelim lukom (ovo treće i može nekako proći, jer nema se šta puno pogriješiti!)

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 23
   RE: koliko ste uredne i sta je za vas neurednost
27.9.2008 0:23:43   
Lulu_
ma znate sta evo ja priznajem prva sta me briga user posted image  ja imam zenu svoju sa dvie zlatne rke dodje mi svake sedmice ali nije mi majke mi neuredno dok ona ne dodje odrzavam ja to user posted image

_____________________________

Naomih 27.03.2008 9.41 hm...

I''''m Starting With The Man In,The Mirror,I''''m Asking Him To Change His Ways,And No Message Could Have
Been Any Clearer,If You Wanna Make The World,A Better Place,Take A Look At Yourself, And,Then Make A Change

(odgovor članu jasmina_mm)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: koliko ste uredne i sta je za vas neurednost
27.9.2008 0:26:52   
medavi
Zene ja nevjerujem da ima one strahote u stavrnostiuser posted image mislim ono s rekalma cilit bang i sluser posted image
zna se sta je pesinlukuser posted image a sta kad je razbacano po kuci kojekakve sitnice i
tu i tamo koje carape i....user posted image salim se
al stvarno ja sam bolesna kad vidim da mi je neko od njh
pokvasio kupatilo i ulijepio pastom za zube umivaonik
pa mm ima obicaj da se brije masinicom za sisanje user posted image
mos mislit dlacica svud naokolouser posted image user posted image
al sta cu nezna on drugacije
a tamam posla da se svadjam zbog toga
inace imamo divan odnos u svemu
pa se moze koja mana i tolerisatuser posted image

< Poruku je uredio medavi -- 27.9.2008 0:28:32 >


_____________________________

MAMINI MOMCI
HARIS 18.04.2002
SAMED 04.07.2005

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *