|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Konzumacija cigareta?
19.2.2016 17:15:13   
pony2507
Evo jedno pitanje za sve forumasice

Da li konzumirate cigarete? Ako da,koliko? Da li ste pusile u trudnoci? Da li se u vasem stanu pusi?


Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Konzumacija cigareta?
19.2.2016 17:32:45   
škorpija

IZVORNA PORUKA: pony2507

Evo jedno pitanje za sve forumasice

Da li konzumirate cigarete? Ako da,koliko? Da li ste pusile u trudnoci? Da li se u vasem stanu pusi?




Ne nikad nisam pušila, muž ne puši i u našoj kući se ne puši, može samo na balkon ko želi

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu pony2507)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Konzumacija cigareta?
19.2.2016 17:37:27   
Isha

IZVORNA PORUKA: škorpija


IZVORNA PORUKA: pony2507

Evo jedno pitanje za sve forumasice

Da li konzumirate cigarete? Ako da,koliko? Da li ste pusile u trudnoci? Da li se u vasem stanu pusi?




Ne nikad nisam pušila, muž ne puši i u našoj kući se ne puši, može samo na balkon ko želi


Isto kao kod skorpije user posted image .

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Konzumacija cigareta?
22.2.2016 21:30:55   
MicoTico
Ne pusim,mm je stalno u on-off fazi,prestane na par njeseci,pa pocne,pa opet prestane... on ne pusi u kuci. Gosti pusaci koji nam dodju,puse. Nikad gostu ne bih "zabranila"da zapali cigaru u mojoj kuci. Poslihe izracim,zapalim svijece i super. Zavjese nemam, tepihe nemam,nema se sta ni usmrditi od dima

_____________________________

Ubuntu! (ja sam zato što mi jesmo)

(odgovor članu Isha)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Konzumacija cigareta?
22.2.2016 21:34:33   
Visnja RR
Pusim....imala dva puta pauzu po godinu dana...al opet se vratim poroku...
zimi pusim u kuhinji...ljeti mogu u stanu jer je uvjek sve otvoreno...al cesce pusim na balkonu
gosti mogu uvjek zapaliti u stanu... nemam zavjese...skoro uvjek zapalim one antitabaco svijecea a i imam kapi za ovlaiva zraka za neutraliziranje duhanskog dima...

MM nije nikada pusio

< Poruku je uredio Visnja RR -- 22.2.2016 21:36:24 >


_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu MicoTico)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Konzumacija cigareta?
22.2.2016 21:44:19   
Skvo RR

IZVORNA PORUKA: pony2507

Evo jedno pitanje za sve forumasice

Da li konzumirate cigarete? Ako da,koliko? Da li ste pusile u trudnoci? Da li se u vasem stanu pusi?




Više pitanja..i evo odgovori
DA, kutija,NE, DA

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu pony2507)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Konzumacija cigareta?
22.2.2016 21:47:37   
LieToMe RR

IZVORNA PORUKA: Isha


IZVORNA PORUKA: škorpija


IZVORNA PORUKA: pony2507

Evo jedno pitanje za sve forumasice

Da li konzumirate cigarete? Ako da,koliko? Da li ste pusile u trudnoci? Da li se u vasem stanu pusi?




Ne nikad nisam pušila, muž ne puši i u našoj kući se ne puši, može samo na balkon ko želi


Isto kao kod skorpije user posted image .

Isto i kod mene user posted image


_____________________________

...od nakita je nosila jedino oči!
Leona 2.1.2013. Mamina slika i prilika
Nora 24.8.2015. Voli tata svoju Noru najvise na svijetu!

(odgovor članu Isha)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Konzumacija cigareta?
22.2.2016 21:56:20   
bejbibi
Ja ne ,mm da - al u wc-u user posted image ne dozvoljavam u blizini djece ...jedino kad nam gosti dolaze onda se pusi u dnevnom boravku ,al zato su djeca pretezno u drugoj sobi :)

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu LieToMe RR)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Konzumacija cigareta?
22.2.2016 22:06:42   
magicalani

IZVORNA PORUKA: Skvo RR


IZVORNA PORUKA: pony2507

Evo jedno pitanje za sve forumasice

Da li konzumirate cigarete? Ako da,koliko? Da li ste pusile u trudnoci? Da li se u vasem stanu pusi?




Više pitanja..i evo odgovori
DA, kutija,NE, DA

Isto ovako, ako izuzmemo da sam uspjela smanjiti i da mi kutija bude dva dana.

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Konzumacija cigareta?
22.2.2016 22:21:39   
muaaa

IZVORNA PORUKA: pony2507

Evo jedno pitanje za sve forumasice

Da li konzumirate cigarete? Ako da,koliko? Da li ste pusile u trudnoci? Da li se u vasem stanu pusi?




Konzumiram
10-tak dnevno
Pusila u jednoj,u drugoj ne
Samo u kuhinji zimi,ljei na balkonu

_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu pony2507)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Konzumacija cigareta?
22.2.2016 22:36:06   
ziki
Ja ne pušim, muž je strastveni pušač al ljeto zima puši na balkonu kao i gosti pušači. Djeca su imala dojenački bronhitis i izborili smo se i nema gosta čiji hatar mi je važniji od njih.

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu muaaa)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Konzumacija cigareta?
22.2.2016 22:42:08   
magicalani
Ja samo da dodam da iako sam pusac vec 10 godina, nije mi uopste problem ne pusiti kod nekoga kuci ili izaci na balkon.

(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Konzumacija cigareta?
23.2.2016 7:04:12   
loptica7
Pusila i prestavala vec nekoliko puta. Dolazila sam u faze po 2 kutije dnevno. Sad ne pusim od NG. U trudnocama nisam pusila.
U kuci se pusi. Gostima ne bih zabranila, osim da djeca imaju neke probleme kao kod Ziki, bronhitis i sl.
Dok su bili bebe, kad gosti dodu odnesem ih u sobu, a kucu izracim.
Mm sad pusi, ali on kako radi i nema ga u kuci po cijeli dan.

Nije mi problem biti u gostima i ne pusiti. Meni ne smeta ako se kod nekog ne moze pusiti u kuci.


_____________________________

"Nitko se ne može vratiti u prošlost i stvoriti novi početak. Ali svatko može početi danas i stvoriti drugačiji završetak."

(odgovor članu magicalani)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Konzumacija cigareta?
16.5.2016 4:10:13   
McNulty
Ne pusim vec 8-9 godina, supruga takodjer ne pusi. U stanu ne damo da se pusi, mada niko normalan i ne pokusava pored djece.
Mene su cigare toliko unazadile da sam fasovao astmu, srecom kutarisao sam se na vrijeme, jacao pluca fizickom aktivnoscu i radio na imunitetu i sad sam dobar, ne koristim nikakvel ijekove.
Nisu mi nikako jasni ljudi koji truju svoju djecu, cesto vidim u autu kako roditelj s cigarom u ustima vozi a dijete sjedi pozada, mislim kako neko moze biti toliki kreten. Trudnice isto, ljetos sam sreo jednog druga u kaficu i tako pricamo, dodje mu supruga, trudna, tako malo pricamo o djeci kad hanuma zapali cigaru, ja se sje*o... mislim prije 30-40 godina ljudi i nisu znali kakvo je zlo cigara, ali danas kad na svakom koraku upozaravaju da cigara izaziva rak uzeti cigaru dok nosis dijete user posted image

(odgovor članu loptica7)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Konzumacija cigareta?
16.8.2016 21:53:43   
boki11
Pušim čitav život. Prestao bio čak dvije godine, udebljao se 20 kila i čim sam se propušio odmah pao za 20 kila. Dok nisam pušio probao sam trčanje, trudio se biti na dijetama, ali nije pomoglo... Sada se varam sa cigarama, i čuvam svojih 93kg....

(odgovor članu McNulty)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Konzumacija cigareta?
18.8.2016 14:57:19   
salmy

IZVORNA PORUKA: McNulty

Ne pusim vec 8-9 godina, supruga takodjer ne pusi. U stanu ne damo da se pusi, mada niko normalan i ne pokusava pored djece.
Mene su cigare toliko unazadile da sam fasovao astmu, srecom kutarisao sam se na vrijeme, jacao pluca fizickom aktivnoscu i radio na imunitetu i sad sam dobar, ne koristim nikakvel ijekove.
Nisu mi nikako jasni ljudi koji truju svoju djecu, cesto vidim u autu kako roditelj s cigarom u ustima vozi a dijete sjedi pozada, mislim kako neko moze biti toliki kreten. Trudnice isto, ljetos sam sreo jednog druga u kaficu i tako pricamo, dodje mu supruga, trudna, tako malo pricamo o djeci kad hanuma zapali cigaru, ja se sje*o... mislim prije 30-40 godina ljudi i nisu znali kakvo je zlo cigara, ali danas kad na svakom koraku upozaravaju da cigara izaziva rak uzeti cigaru dok nosis dijete user posted image

Često kažem da većinom kokuzi puše...
Život ih utuko djece ko u priči niko ne radi a garka je tu....majku mu kako?
Valjda ih smiri sta li
Meni je to čisto bacanje para....kutija običnih cigareta košta oko 4 km...puta 30 dana i tako godinu...
To je čista rata kredita...koju svjetla obraza ispusis i istreses u smeće...

(odgovor članu McNulty)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Konzumacija cigareta?
19.8.2016 18:45:13   
boki11
Jeli netko od vas koji ste prestali probao neke preparate kao dodatnu pomoc? Mozda neki flaster ili nesto slicno?
Ja sam bio prestao bez ikakve pomoci, ali sam na zalost utjehu bio pronasao u hrani. Sada nesto razmisljam, mozda da se okrenem nekim prirodnim napitcima, voce ovo ono.... Da izbacim kekse i cola sokove.... www.kakolijeciti.com/prirodni-lijek-koji-cisti-pluca-od-nikotina/

Vidio sam taj clanak pa me ponijelo razmisljanje o prestanku..

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Konzumacija cigareta?
19.8.2016 18:48:04   
boki11

IZVORNA PORUKA: salmy


IZVORNA PORUKA: McNulty

Ne pusim vec 8-9 godina, supruga takodjer ne pusi. U stanu ne damo da se pusi, mada niko normalan i ne pokusava pored djece.
Mene su cigare toliko unazadile da sam fasovao astmu, srecom kutarisao sam se na vrijeme, jacao pluca fizickom aktivnoscu i radio na imunitetu i sad sam dobar, ne koristim nikakvel ijekove.
Nisu mi nikako jasni ljudi koji truju svoju djecu, cesto vidim u autu kako roditelj s cigarom u ustima vozi a dijete sjedi pozada, mislim kako neko moze biti toliki kreten. Trudnice isto, ljetos sam sreo jednog druga u kaficu i tako pricamo, dodje mu supruga, trudna, tako malo pricamo o djeci kad hanuma zapali cigaru, ja se sje*o... mislim prije 30-40 godina ljudi i nisu znali kakvo je zlo cigara, ali danas kad na svakom koraku upozaravaju da cigara izaziva rak uzeti cigaru dok nosis dijete user posted image

Često kažem da većinom kokuzi puše...
Život ih utuko djece ko u priči niko ne radi a garka je tu....majku mu kako?
Valjda ih smiri sta li
Meni je to čisto bacanje para....kutija običnih cigareta košta oko 4 km...puta 30 dana i tako godinu...
To je čista rata kredita...koju svjetla obraza ispusis i istreses u smeće...

Jeli tako racunas i kada popijes alkoholno pice? Mislim, koliko ih popijes pa pretvoris u ratu kredita? Od sebe i muza, mozda mozete zivjeti u duplo vecem prostoru ako budete na vodi i nekad sok popijete, bez kave svaki dan.

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Konzumacija cigareta?
19.8.2016 22:21:53   
salmy

IZVORNA PORUKA: boki11


IZVORNA PORUKA: salmy


IZVORNA PORUKA: McNulty

Ne pusim vec 8-9 godina, supruga takodjer ne pusi. U stanu ne damo da se pusi, mada niko normalan i ne pokusava pored djece.
Mene su cigare toliko unazadile da sam fasovao astmu, srecom kutarisao sam se na vrijeme, jacao pluca fizickom aktivnoscu i radio na imunitetu i sad sam dobar, ne koristim nikakvel ijekove.
Nisu mi nikako jasni ljudi koji truju svoju djecu, cesto vidim u autu kako roditelj s cigarom u ustima vozi a dijete sjedi pozada, mislim kako neko moze biti toliki kreten. Trudnice isto, ljetos sam sreo jednog druga u kaficu i tako pricamo, dodje mu supruga, trudna, tako malo pricamo o djeci kad hanuma zapali cigaru, ja se sje*o... mislim prije 30-40 godina ljudi i nisu znali kakvo je zlo cigara, ali danas kad na svakom koraku upozaravaju da cigara izaziva rak uzeti cigaru dok nosis dijete user posted image

Često kažem da većinom kokuzi puše...
Život ih utuko djece ko u priči niko ne radi a garka je tu....majku mu kako?
Valjda ih smiri sta li
Meni je to čisto bacanje para....kutija običnih cigareta košta oko 4 km...puta 30 dana i tako godinu...
To je čista rata kredita...koju svjetla obraza ispusis i istreses u smeće...

Jeli tako racunas i kada popijes alkoholno pice? Mislim, koliko ih popijes pa pretvoris u ratu kredita? Od sebe i muza, mozda mozete zivjeti u duplo vecem prostoru ako budete na vodi i nekad sok popijete, bez kave svaki dan.

Ne konzumiramo alkohol..imamo vlastiti stan..vlastito auto i nemamo kredit....
A vodu ne kupujemo teče iz slavine...sokove ne pijemo samo domaće a kaHfu konzumiramo redovno...mogu ti reći da je zlatna džezva mrak...
I da..imamo poslovni prostor isto vlastiti😉😀
Ma saso mange vjeruj...sve jer ne konzumiramo cigarete
Hos još?😁😁😁

(odgovor članu boki11)
Neposredna veza do poruke: 19
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *