|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Kratka kosa
11.3.2013 11:49:13   
draguljče
Baš me interesuje vaše mišljenje kako gledate na žene koje imaju kratku kosu? I šta mislite kako muškarci gledaju na iste?
Znam da je sve do toga kako nekome stoji, ali me interesuje malo dublje razmišljanje? user posted image

_____________________________

Boj se ovna, boj se govna, pa kad ću onda živjeti?!

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Kratka kosa
11.3.2013 12:08:32   
Anoniman
Meni se ne doada kratka kosa kod zene. Jednostavno nije mi dovoljno zenstvena. Naravno ima par izuzetaka, koje imaju savrsenu glavu za istu, predivan osmijeh, lice...ali te se na prste jedne ruke mogu izbrojati.

(odgovor članu draguljče)
  Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Kratka kosa
11.3.2013 12:11:27   
ladyblue RR
ja obožavam svoju kratku kosu. ja sam baš kratko ošišana (imama samo 1-2 cm kose) i osjećam se sjajno. prije toga sam imala dugu kosu i bila mi je smor samo takav. rodila sam se kako sam je ošišala. meni kratka kosa stoji i ide uz moj karakter. i to baš ova, skroz kratka.

nikada više duga kosa. nije to za mene.

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Kratka kosa
11.3.2013 12:11:54   
Silver
oduvijek sam zeljela kratku kosu, medjutim nemam hrabrosti za to user posted image imam dugu i kovrdzavu kosu pa ne znam bas kako bi na kraju izgledalo, zeljela bi da izgledam kao Halle Berry a bojim se na kraju bi izgledala kao ove starije kone sa sprzenim minivalom user posted image

_____________________________

...kad iz ljubavi zivot nastane...
* 10.01.2012.g.*

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Kratka kosa
11.3.2013 12:12:35   
Medić*
Ja sam ljubitelj krace kose, ne volim predugu kosu.

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Kratka kosa
11.3.2013 12:14:39   
Lady26
Cijeli zivot imam kratku kosu i mislim da mi jako dobro stoji...
Pustala sam, imala raznih duzina ali se uvijek vratim kratkoj...
Nekad sam sebi jako zenstvena, a nekad se osjecam kao musko user posted image
Sve u svemu i zene sa kratkom kosom znaju biti jako zenstvene i sexy user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Kratka kosa
11.3.2013 12:15:17   
Adana
Meni se sviđa kratka kosa. I nekoliko puta sam bila ošišana skroz kratko.
I što Pahuljicaa kaže ima žena kojima ista savršeno stoji, ponekad ljepše nego duga kosa... (npr. naša Lady26 user posted image )
A što se neke druge strane tiče mislim da žene mogu biti jednako ženstvene, lijepe i sexy i sa kratkom i sa dugom kosom, ipak nije samo do kose. user posted image
Sve u svemu jako me često ''povuče'' da se ošišam ali mi ne stoji baš najbolje, i ne da mi se ''peglati'' stalno oko održavanja frizure...
Mene je MM upoznao sa kraćom kosom, i eto već smo 9 godina skupa. user posted image
Tako da mislim da i muškarci sasvim normalno gledaju na dužinu kose. Možda ima onih koji više vole dugu kosu kod žene, ali kako oni gledaju cijelu sliku sumnjam da kratka kosa može da ga ''odbije''. user posted image

< Poruku je uredio Adana -- 11.3.2013 12:17:01 >


_____________________________

Naša ljubav Asja je došla 17.07.2008.g :-)

The best thing to spend on your children is TIME...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Kratka kosa
11.3.2013 12:16:36   
mamina princeza
Ja nisam ljubitelj kratke kose kod zena... kod sebe posebno. kao malu stalno sume sisali nakratko pa valjd aostala trauma i zelja za dugom kosom. Meni je isto duga kosa simbol zenstvernostii i srednje duga mad aima i izuzetak kad nekom bas lijepo stoji krtaka kosa i kad je dobra frizura i ja cu reci da je superuser posted image

_____________________________

Moja princeza 04.07.2008
Moj princ 26.02.2012

(odgovor članu Silver)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Kratka kosa
11.3.2013 12:18:26   
Hannica
Ja mislim da je duga kosa mnogo zenstvenija,ali moram priznati da mi se svidja i kratka kosa ako ne kome bas dobro stoji.Mislim da bi i meni stajala,ali ja nam kukavica,nemam hrabrosti za to,bojim se da je ne bi znala odrzavati.user posted image Sta ako ne bude to to a nema povratka.user posted image


_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Kratka kosa
11.3.2013 12:18:48   
aida.
Ja ne volim kratku kosu, mada poznajem neke osobe kojima bas fino stoji... Al mislim da ja nikad necu osjec kosu, volim da je duzauser posted image

_____________________________

14.03.2010. :-) Erol

(odgovor članu mamina princeza)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Kratka kosa
11.3.2013 12:18:51   
ljubičica 28
Volim vidjeti kratku kosu kod žena na kojima izgleda super, a inače sam veći ljubitelj duge kose.

_____________________________

Gospodaru moj,
ne dopusti da me zavara uspjeh, niti poraz baci u očaj. Podsjećaj me stalno da je neuspjeh iskušenje koje prethodi uspjehu...

asthenozoospermia, produženi ciklusi

01.04.2011. mamino proljetno sunce

(odgovor članu mamina princeza)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Kratka kosa
11.3.2013 12:19:03   
bebana27
ja imam kratku kosu na paz osisana i ne mislim nista lose o tome svako se sisa onako kako misli da njemu pase prema obliku glave bar meni tako kaze frizerka kad se sisam

_____________________________

20.09.2009 sam postala najsretnija osoba na svijetu jer sam u zagrljaj dobila svoga sina....Vole te mama i tata
06.09.2010 god.dobili smo prvi zubic sedam dana kasnije i drugi zubic
13.09.2011 rodio se drugi sin Adem

(odgovor članu mamina princeza)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Kratka kosa
11.3.2013 12:20:51   
Blue rose RR
IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa

Meni se ne doada kratka kosa kod zene. Jednostavno nije mi dovoljno zenstvena. Naravno ima par izuzetaka, koje imaju savrsenu glavu za istu, predivan osmijeh, lice...ali te se na prste jedne ruke mogu izbrojati.



Upravo ovako.
Ja se ne mogu zamisliti kratke kose, vjerovatno iz razloga što cijeli život imam dugu kosu. I nekako mi ne predstavlja problem održavanje iste.
A kako muškarci gledaju na žene kraće kose - ne znam ovisno o tome šta je njihov tip.


_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Kratka kosa
11.3.2013 12:22:43   
ziki
najvise volim kratku kosu, najjednstavnija za odrzavanje. I inace ne volim duge kose do po ledja maximalno al preko toga ja ne znam kako to neko moze trpjet kad mene nervira dok gledam. i ne vezem kratku kosu sa nedostatkom zenstvenosti

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu mamina princeza)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Kratka kosa
11.3.2013 12:23:42   
Visnja RR
ne mogu sebe zamisliti s kratkom kosom...ali mi ne bi ni pristajala...
ali znam mnoge lijepe žene s kratkom kosom...mada bile bi lijepe i s dugom vjerujem...



_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Kratka kosa
11.3.2013 12:30:51   
Cmokvica
Čitav život sam imala dugu kosu.
Trenutno imam kraću frizuru i kad god se pogledam u ogledalo, imam osjećaj da to nisam ja :(
Postoji par žena koje su zaista meni lično mnogo ljepše sa kratkom frizuricom.
Kada sam ja u pitanju - glasam za izgled sa dugom kosom.

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Kratka kosa
11.3.2013 12:44:44   
muaaa
Ja imam skroz kratku kosu.Nemogu se zamisliti s dugo vise,imala sam i predugu cak do polovine ledja.Meni je lijepo i vidjeti zenu s kratkom frizuricom.

Neznam kako ostali muskarci ali mm bas voli ovaj tip frizure.

a nemoze svako ni imati lijepu frizuricu kratku,zavisi od tipa koseuser posted image



_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu Cmokvica)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Kratka kosa
11.3.2013 12:53:35   
Hannica
Kada budem starija;,aBd,planiram nositi kratku frizuru,meni se ne svidja duga kosa kod starijih teta.user posted image
Tek mi je 28,imam jos fore.

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu muaaa)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Kratka kosa
11.3.2013 12:54:09   
ananas_ze

IZVORNA PORUKA: muaaa



a nemoze svako ni imati lijepu frizuricu kratku,zavisi od tipa koseuser posted image



da dodam i crtice i lica i oblik glave

_____________________________

Ništa živ čovjek ne može izgubiti što mu jedno proljeće ne bi moglo povratiti, niti može biti čovjek trajno nesrećan dok Bog daje da se duša liječi zaboravom a zemlja obnavlja proljećem.


S~proljeće~ 05.04.2014.
S~zvijezda smijalica~ 06.03.2017

(odgovor članu muaaa)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Kratka kosa
11.3.2013 12:57:03   
muaaa

IZVORNA PORUKA: ananas_ze


IZVORNA PORUKA: muaaa



a nemoze svako ni imati lijepu frizuricu kratku,zavisi od tipa koseuser posted image



da dodam i crtice i lica i oblik glave

Tako jeuser posted image

_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu ananas_ze)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Kratka kosa
11.3.2013 12:59:37   
Lady26
Kratka kosa + tonu gela, nema fule user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu muaaa)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Kratka kosa
11.3.2013 13:02:07   
muaaa

IZVORNA PORUKA: Lady26

Kratka kosa + tonu gela, nema fule user posted image user posted image user posted image user posted image


Ja gel ne koristim niti mi treba,samo malo kreme moze i obicnauser posted image

_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Kratka kosa
11.3.2013 13:03:09   
malena sharena
Ja sam bila osisana na 2 cm skoro cijelu srednju skolu i super mi je stajala ta frizura. A baska sto nisam razmisljala o vrstama sampona, regeneratora, nisam koristila ni cesalj ni cetku. Sad imam kosu do ramena i moram se bas potruditi da frizura lici na nesto. Duga kosa mi jeste zenstvenija kad je kvalitetna, zdrava, kad je frizura dobro uradjena, kad kosa nije izmaltretirana raznim tretmanima.

_____________________________

Ne znas ti majko, kako je dijete roditi

(odgovor članu muaaa)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Kratka kosa
11.3.2013 13:05:06   
malena sharena
A kako muskarci gledaju na zene s kratkom kosom? Mene su nekad znali zaustaviti na ulici da mi kazu kako mi je super imidz, a bilo je i onih koji su mi govorili da nisam ni musko ni zensko, vec - ONO user posted image

_____________________________

Ne znas ti majko, kako je dijete roditi

(odgovor članu malena sharena)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Kratka kosa
11.3.2013 13:05:18   
Lady26
IZVORNA PORUKA: muaaa


IZVORNA PORUKA: Lady26

Kratka kosa + tonu gela, nema fule user posted image user posted image user posted image user posted image


Ja gel ne koristim niti mi treba,samo malo kreme moze i obicnauser posted image

Ti si starija gospodja user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu muaaa)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *