|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Kurje oci na peti
5.2.2011 20:55:09   
atel
Zdravo svima, ja sam nova na forumu. Imam sina koji je(neznam kako ni zasto), dobio kurje oko na peti Zanima me da li neko ima iskustva sa tim ili da li ima neki dr u sarajevu gdje bih mogla dijete odvesti da mu pomognem.
Pokusala sam sa sa lijekom koji je natapa na ranu iz apoteke , ali meni se cini da se samo vrtim u krug...
Hvala ako mozete pomoci.

Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Kurje oci na peti
5.2.2011 23:14:53   
sirnica
Baš mi je žao dječaka. Ne pomažu kapi, ali pomažu flasteri, najbolji su Shoolovi. To se obično javlja zbog neudobne obuće.

_____________________________

sve mamino 17.3.2008. i 17.6.2013.

(odgovor članu atel)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Kurje oci na peti
16.2.2012 20:22:42   
HAHA
Mome Hamzi(5,5god.) se na prstu i peti jedne noge pojavilo po jedno kurje oko,ovo na peti ga počelo boljeti.Jutros sam ga vodila pedijatru,tražila uputnicu za dermatologa,ali on mi savjetovao da prvo probamo sa kremom.Imate li možda još kakav savjet za ovo?

_____________________________

Harun 27.11.2010. Hamza 23.08.2006.

(odgovor članu sirnica)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Kurje oci na peti
16.2.2012 22:49:12   
Dida79

IZVORNA PORUKA: sirnica

Baš mi je žao dječaka. Ne pomažu kapi, ali pomažu flasteri, najbolji su Shoolovi. To se obično javlja zbog neudobne obuće.


Ja sam kupovala ove flastere starijem sinu ali nam nista nisu pomogli user posted image
Sad se vide male crne tackice pa ima ih sigurno 7,8 neko mi kaze da mu probam to pincetom povuci..a kako kad njega to boli a ja bas nisam smjela a ni vicna za takve zahvate

Imal iko neku drugu metodu ili da idemo na hirursko ostranjivanje i gdje uopste da ga vodim..pojma nemam user posted image

(odgovor članu sirnica)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Kurje oci na peti
16.2.2012 23:02:05   
taurus
dida ako su ostali crni vrhovi kupi u apoteci imunal kapi i stavljaj kao obloge na vatu preko noći....ako možeš i preko dana
znam da ti zvuči čudno zašto imunal kapi, ali takve promjene na koži su uglavnom virusnog karaktera i ovaj fazon pomogne
probaj...ne možeš ništa izgubitiuser posted image

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Kurje oci na peti
16.2.2012 23:10:29   
Dida79
Da jesu bas crni vrhovi isto mali koncici vire odozdo..ok znaci imunal kapi probam sa tim
Hvali ti ,ti si moja dezurna savjetnica cim sezona krene castim te jagodama user posted image

(odgovor članu taurus)
Neposredna veza do poruke: 6
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *