|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Marama ili sal kao modni detalj
12.5.2010 20:55:37   
Ilhana RR
Ja uzivam u maramama, imam dosta marama i salova... ja ih naravno koristim kao modni detalj al nekad znaju biti prakticni =)

Dobila sam od brata i snahe za rodjendan novi sal, cim napunim bateriju od aparata slikam i postavm ;)

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Marama ili sal kao modni detalj
12.5.2010 21:34:22   
Ilhana RR
Evo slikice =)

user posted image

Svidja mi se boja pogotovo =)

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Marama ili sal kao modni detalj
12.5.2010 21:40:25   
Hanady RR
ilhana ja bih se kladit mogla da smo na nekoj temi o šalovima pričale...ti imaš lini mi se i arafata slikala si ga...nemoj ženo da duplu temu zadamo...da nam ne bude žik žikuser posted image user posted image user posted image

ja jako volim šalove, svih boja dezena i veličina...najviđe nosim pašmine ili šalove tih omjera ....neke sam kupila ili dobila nikada ih nisma stavila al volim da ih imamuser posted image user posted image user posted image

nosim ih kao modni detalj često...zimi posebno...
a uvijek imam kombinaciju podkapica i večikih marama sa odjećom prikladom za tevhide i mevlude.

ljeti nosim široke i velike uvijek navečer...to mi dođe kao blejlezer na ljetne haljineuser posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Marama ili sal kao modni detalj
12.5.2010 21:43:24   
salmy
Neznam jeli dupla i trodupla tema ali bas sam sretna sto naletih na istu
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Ja sma LUDA za maramama salovima esarpama.....imam ih svih boja velicina dezena......samo kad se natakarim na jednu ne skidam je!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
to je moj problemuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Marama ili sal kao modni detalj
12.5.2010 21:43:52   
Ilhana RR

IZVORNA PORUKA: Hanady RR

ilhana ja bih se kladit mogla da smo na nekoj temi o šalovima pričale...ti imaš lini mi se i arafata slikala si ga...nemoj ženo da duplu temu zadamo...da nam ne bude žik žikuser posted image user posted image user posted image

ja jako volim šalove, svih boja dezena i veličina...najviđe nosim pašmine ili šalove tih omjera ....neke sam kupila ili dobila nikada ih nisma stavila al volim da ih imamuser posted image user posted image user posted image

nosim ih kao modni detalj često...zimi posebno...
a uvijek imam kombinaciju podkapica i večikih marama sa odjećom prikladom za tevhide i mevlude.

ljeti nosim široke i velike uvijek navečer...to mi dođe kao blejlezer na ljetne haljineuser posted image user posted image user posted image user posted image



majke mi i ja se mogu ubjediti da smo negdje o maramama pricali ali nemogu nigdje temu da nadjem... haj ti pokusaj =)

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Marama ili sal kao modni detalj
12.5.2010 21:44:40   
salmy
IZVORNA PORUKA: salmy

Neznam jeli dupla i trodupla tema ali bas sam sretna sto naletih na istu
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Ja sma LUDA za maramama salovima esarpama.....imam ih svih boja velicina dezena......samo kad se natakarim na jednu ne skidam je!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
to je moj problemuser posted image user posted image user posted image
Zaboravih napisati da i ovo svoje djete smorih motajuci mu marame oko glave!! MM se ibreti jel mu zena puklauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Marama ili sal kao modni detalj
12.5.2010 21:46:55   
teacher75
volim vidjet na drugom al sama ih rijetko nosim. naravno zimi je sak obavezan, al marame rijetko nosim jer me nerviraju kad mi se motaju oko vrata, a i ne znam ih fino zavezati. esarpe uopce ne nosim

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Marama ili sal kao modni detalj
12.5.2010 21:49:00   
Hanady RR
e selmy i ja tako...imam sigurno 150 maram i šalova i na sve to zimu provedem sa dva šalauser posted image user posted image user posted image

ljubičasti i jedna smeđe-maslinasto zeleno-sivi sa srebrenim koncima u sebi kombinacija šala na pruge....

mm mi kaže da pobacam ono iz ormara...a ja gluho bilo...sve fino složeno u kutije od cipela po bojama i dezenima...nikome ne smeta a meni godra kad vidim.

kod tebe je onaj tirkizno plavi sa onom kožnom jaknom efektan pravouser posted image

ja imam crno-bjelu araft a haman kod ilhane sam vidjela i crveno.-bijelu e nju sam imala dupljak al nije to to...fali mi orginaluser posted image da stoji u ormaruuser posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Marama ili sal kao modni detalj
12.5.2010 21:49:38   
acudesa
Ja imam punu kuću marama...(raznih oblika)....uvijek nastojim odjeću upotpuniti maramom...baš ih volim....a, zadnji sjani sivi mi je najdraži...da me nije stid ne bih ga skidala....možeš od njega raditi šta god hoćeš....skupiti u šaku, prekriti se skoro cijela njime...mrak je

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Marama ili sal kao modni detalj
12.5.2010 21:50:41   
salmy
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

ja imam crno-bjelu araft a haman kod ilhane sam vidjela i crveno.-bijelu e nju sam imala dupljak al nije to to...fali mi orginaluser posted image da stoji u ormaruuser posted image

eh ta user posted image user posted image ja je vidjeh prosli put kod Viole! ne htjede je prodat!
Cekam sljedeci bazaruser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Marama ili sal kao modni detalj
12.5.2010 21:51:42   
Ilhana RR

IZVORNA PORUKA: Hanady RR

ja imam crno-bjelu araft a haman kod ilhane sam vidjela i crveno.-bijelu e nju sam imala dupljak al nije to to...fali mi orginaluser posted image da stoji u ormaruuser posted image



u mene je crno bijeli sa djerdanima viseci okolo haahha :P

ja kad sam bila mladja, furalo se ono fol turban... ma ja ga nisam skidala sa glave heheheh =) mislim da imam sliku na fejsu negdje...

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Marama ili sal kao modni detalj
12.5.2010 21:52:54   
Hanady RR
ja acudesa imam kao onaj tvoj sivi isti samo kombinacija  crne i sive (sjajne) oruge uzdužne...i garant je super...ja njega nosim na moru na crnu lanenu haljinu na bretele sa srebrenim šunjalicama...sad mi fale srebrene šunjalice ove su jadne dale sve od sebeuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Marama ili sal kao modni detalj
12.5.2010 21:54:48   
Ilhana RR
Jeste neke, nekomentarisete mi onako lijepu torbu :(((

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Marama ili sal kao modni detalj
12.5.2010 21:55:50   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: teacher75

volim vidjet na drugom al sama ih rijetko nosim. naravno zimi je sak obavezan, al marame rijetko nosim jer me nerviraju kad mi se motaju oko vrata, a i ne znam ih fino zavezati. esarpe uopce ne nosim

ma sve zavisi od nekog stajlinga eto ja i ti imamo sličnih ili istih kupljenh detalja ali nam se stajling ipak razlijue...kontaš.
ja imam ešarpi..tovaruser posted image user posted image user posted image

sa mojim poslom još pogotov na sud kad idme i to...treba mi dobrih odjela i takvih kombinacija...i ja uvijek imam mogućnost da jedno te isto dojelo za drugom ešarom napravim novim komadom odjeće...samo štancam drugu košulju i drugu ešarpu...pa nekad suknja nekad pantole a sako istiuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Marama ili sal kao modni detalj
12.5.2010 21:57:41   
Ilhana RR

IZVORNA PORUKA: Hanady RR

IZVORNA PORUKA: teacher75

volim vidjet na drugom al sama ih rijetko nosim. naravno zimi je sak obavezan, al marame rijetko nosim jer me nerviraju kad mi se motaju oko vrata, a i ne znam ih fino zavezati. esarpe uopce ne nosim

ma sve zavisi od nekog stajlinga eto ja i ti imamo sličnih ili istih kupljenh detalja ali nam se stajling ipak razlijue...kontaš.
ja imam ešarpi..tovaruser posted image user posted image user posted image

sa mojim poslom još pogotov na sud kad idme i to...treba mi dobrih odjela i takvih kombinacija...i ja uvijek imam mogućnost da jedno te isto dojelo za drugom ešarom napravim novim komadom odjeće...samo štancam drugu košulju i drugu ešarpu...pa nekad suknja nekad pantole a sako istiuser posted image user posted image user posted image



sta je to ??

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Marama ili sal kao modni detalj
12.5.2010 21:58:52   
acudesa
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

ja acudesa imam kao onaj tvoj sivi isti samo kombinacija  crne i sive (sjajne) oruge uzdužne...i garant je super...ja njega nosim na moru na crnu lanenu haljinu na bretele sa srebrenim šunjalicama...sad mi fale srebrene šunjalice ove su jadne dale sve od sebeuser posted image

joj ja ću ih još kupiti...zaljubljena sam u njega

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Marama ili sal kao modni detalj
12.5.2010 22:00:28   
acudesa
IZVORNA PORUKA: Ilhana RR

Jeste neke, nekomentarisete mi onako lijepu torbu :(((

nako ti je torbauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Marama ili sal kao modni detalj
12.5.2010 22:02:20   
Ilhana RR

IZVORNA PORUKA: acudesa RR

IZVORNA PORUKA: Ilhana RR

Jeste neke, nekomentarisete mi onako lijepu torbu :(((

nako ti je torbauser posted image user posted image user posted image


Eh nadji na google translator sta znaci "SMAKEN ÄR SOM BAKEN" :P

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Marama ili sal kao modni detalj
12.5.2010 22:02:45   
Hanady RR
ešarpa ti je šal uži od materijala tanjih u bojama...obično ide na odjela i kostime...često se i u kompletu kupuje...
e sad da imam aparat ja bi ti uslikala...
kablo sam kupila sal mobilac mi se puni...ebiga


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Marama ili sal kao modni detalj
12.5.2010 22:05:33   
Hanady RR
neće ni slika sa neta..user posted image user posted image user posted image user posted image

evo link pa pogledaj ima svega

http://slikarstvo.wetpaint.com/page/SVILENE+MARAME,+E%C5%A0ARPE,+OGRLICE+OD+SVILE+I+KRAVATE

ispod ti piše pta je ešarpa



< Poruku je uredio Hanady RR -- 12.5.2010 22:07:55 >


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Marama ili sal kao modni detalj
12.5.2010 22:07:12   
Ilhana RR
aha nice... ovo ko malo svecanije =)

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Marama ili sal kao modni detalj
12.5.2010 22:08:56   
Ilhana RR
hoce bona ja ti dva puta uredjivala da se vidi al ti pokvaris :P

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Marama ili sal kao modni detalj
12.5.2010 22:09:04   
acudesa
SMAKEN ÄR SOM BAKEN


_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Marama ili sal kao modni detalj
12.5.2010 22:09:22   
Hanady RR
pa otprilike je svečanije...samo ko ih ima u izboklju kao ja ...kombinira ih svakako...
ja recimo sam nekada nosila bijelu košulju, pa unutra uvučem ešarpu...a na sve to nabijem famrmerke i teksanu strukiranu jaknu.user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Marama ili sal kao modni detalj
12.5.2010 22:09:53   
Ilhana RR

IZVORNA PORUKA: acudesa RR

SMAKEN ÄR SOM BAKEN




hahahahhahahaha =) :P

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *