|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Masaža
6.8.2010 14:56:22   
rose 87
Dolaskom bebe,novih obaveza,dojenja i sl. do nedavno nisam imala ni malo vremena za sebe,u zadnje vrijeme osjetim bolove u vratu,napetost i bolove u ledima
znam da je to sve rezultat pretrpanog rasporeda pa sam odlucila obavezno barem jednom sedmicno odvojiti nekih sat vremena za sebe a mislim da je masaza odlican nacin i da se opustim i da rijesim bolove koje osjecam 
Interesuje me dali vi idete na masazu i kakvi su vasi utisci?
Moze li neko da preporuci dobru masazu u Zeniciuser posted image user posted image user posted image ako ne ovako onda pp


_____________________________

Mamino sunce - 26.12.2009
Mamin smjesko - 20.01.2015
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Masaža
6.8.2010 16:31:14   
emma.L
Ja ti mogu o utiscima samo - prije sam išla često (kada sam imala svo vrijeme svijeta za sebeuser posted image ), sada baš rijetko to sebi priuštim, a mislim da je to nešto čega se mame beba ne bi smjele odricati.
Nevjerovatno kako djeluje protiv stresa i kako obnovi zalihe energije. Pogotovo masaža cijelog tijela. Toplo preporučujem, ali nažalost nisam iz Ze i nikog ti ne bih mogla preporučiti.
Ali isto tako preporučujem i sat vremena u toploj kupki doma - ovo me je izvlačilo i psihički i fizički kad je Emili bila još nervozna beba koja nije voljela šetnje ni ljude user posted image . Jeftinije, jednostavnije, a fino oraspoloži.

_____________________________

Ema, kokola i sreća najveća, 15.10.2008.
Timur, radost mamina, 9.10.2011.

(odgovor članu rose 87)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Masaža
18.11.2010 14:53:23   
saso
Drage forumasice,malo pokrecem i ovu temu.Imam velikih problema sa ledjima,diskopatija i skolioza user posted image .Bila sam kod ljekara i preporucili mi jedino masaze,plivanje i vjezbe.Sad me interesuju prvenstveno masaze te vas toplo molim da mi javite ukoliko znate neke dobre centre za masazu. Koliko je cijenom i jeste li zadovoljni istim ukoliko ste koristili?


_____________________________

"Najusamljenije mjesto na svijetu je ljudsko srce u kojem nema ljubavi."

Kikica - mamino malo pile :)


(odgovor članu emma.L)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Masaža
18.11.2010 16:22:52   
muby
IZVORNA PORUKA: saso

Drage forumasice,malo pokrecem i ovu temu.Imam velikih problema sa ledjima,diskopatija i skolioza user posted image .Bila sam kod ljekara i preporucili mi jedino masaze,plivanje i vjezbe.Sad me interesuju prvenstveno masaze te vas toplo molim da mi javite ukoliko znate neke dobre centre za masazu. Koliko je cijenom i jeste li zadovoljni istim ukoliko ste koristili?



I mene bi ovo zanimalo.
Dok sam isla u DZ na fizikalne samo sam se prehladila.
Ljetos sam isla kod jednog cike u Modrici na terapije strujom, laserom i masaze. Tretman je trajao min sat vremena, a cijena je bila nevjerovatnih 10KM.
I to mi je zaista pomoglo dok nisam opet malo duze nosala bebaca.
Jedva cekam ljeto da opet odem u Modricu.

(odgovor članu saso)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Masaža
18.11.2010 16:29:55   
sporty mamaa
IZVORNA PORUKA: muby

IZVORNA PORUKA: saso

Drage forumasice,malo pokrecem i ovu temu.Imam velikih problema sa ledjima,diskopatija i skolioza user posted image .Bila sam kod ljekara i preporucili mi jedino masaze,plivanje i vjezbe.Sad me interesuju prvenstveno masaze te vas toplo molim da mi javite ukoliko znate neke dobre centre za masazu. Koliko je cijenom i jeste li zadovoljni istim ukoliko ste koristili?



I mene bi ovo zanimalo.
Dok sam isla u DZ na fizikalne samo sam se prehladila.
Ljetos sam isla kod jednog cike u Modrici na terapije strujom, laserom i masaze. Tretman je trajao min sat vremena, a cijena je bila nevjerovatnih 10KM.
I to mi je zaista pomoglo dok nisam opet malo duze nosala bebaca.
Jedva cekam ljeto da opet odem u Modricu.


I meni treba masaza, imam isto skoliozu i problema s vratom, posebno na promjenu vremena... Na sa fizijatrija je bezze dadnu ti par terapija i vozdra, dalje se snalazi, a privatno mi skupo...

(odgovor članu muby)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Masaža
18.11.2010 16:30:08   
Anoniman
ja sam isla u MHS ...to vam je u fojnickoj...blizu merkatora...imaju i web. str...proguglajte

samo su znatno skuplji od ovog mubyinog...ne mogu se sjetiti tacno...mislim da je oko 30 m

(odgovor članu muby)
  Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Masaža
19.11.2010 10:35:46   
saso
Ma ja bih samo masaze sad,a vjezbe radim kuci u letuuser posted image .Cula am da ima negdje i u Vistafonu centar za masazu pa kontam da odem,mislim da je pola sata 25 km.

_____________________________

"Najusamljenije mjesto na svijetu je ljudsko srce u kojem nema ljubavi."

Kikica - mamino malo pile :)


(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Masaža
28.3.2011 20:17:16   
M kao Mama
Da malo podignem temu, treba mi dobra masaža u sarajevu, ali da je žena masažer, može te li mi ni nekoga preporučiti.

(odgovor članu saso)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Masaža
5.4.2011 13:20:14   
sarisari
ja imam poznanicu koja je fiziotarapeut- viši i ona dolazi na kućnu adresu da masira, odlicna je, ukoliko si zainteresirana pošalji mi pp

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Masaža
5.4.2011 14:00:25   
sarisari
mama alma evo ti broj pa ti nju kontaktiraj 061 436 810 zove se Azra i neces se pokajati vjeruj mi zena je extra, masira perfektno

(odgovor članu sarisari)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Masaža
5.4.2011 15:54:49   
mama2009
ja idem u Lukavicu na masazu, mnogo povoljnije nego u gradu

_____________________________

Princeza dosla 05.02.2010

(odgovor članu sarisari)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Masaža
28.10.2012 3:09:21   
amra_sa
Nedavno odradila 10-tak masaža na termomasažnom krevetu i + dvije manualne, obzirom da imam problema sa vratnom kralježnicom i vrtoglavicama.Masaže su me preporodile.
Imam u planu sljedeći mjesec aBd da kupim masažnu podlogu.Inače volim kombinaciju ležanje + masaža. Ne da mi se da samu sebe masiram user posted image



_____________________________

"Čovječe, ne možeš zlo činiti a dobru se nadati ... "

(odgovor članu mama2009)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Masaža
1.2.2013 22:56:05   
narin3
E drage, ja sam se sva ukočila, ne mogu se okrenuti i baš mi treba manuelna masaža, pa ima li koja dobar i povoljan prijedlog u Sa?Hvalaa


_____________________________

O vjernici, tražite sebi pomoći u strpljivosti i obavljanju molitve! Allah je doista na strani strpljivih..(El Bekare 153)

(odgovor članu amra_sa)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Masaža
1.2.2013 23:00:45   
Visnja RR

IZVORNA PORUKA: narin3

E drage, ja sam se sva ukočila, ne mogu se okrenuti i baš mi treba manuelna masaža, pa ima li koja dobar i povoljan prijedlog u Sa?Hvalaa



pitaj Skvo RR ... ona je nedavno imala neku super tetu koja dolazi na kucnu adresu

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu narin3)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Masaža
1.2.2013 23:24:51   
M kao Mama
e, kad sam pitala za masažu i nikad ne odoh, neku noć ovaj moj mesar, ne maser, nego mesar me izmasira, kad glavom ne platih, haman mi pomomi ovu neku košćicu, joj me boli,

morampod hitno da nađem sebi maserku, koja ide na adresu grozno sam potvrda

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Masaža
1.2.2013 23:28:43   
Hanady RR
E šteta što nećete muško...imam pravo dobrog...i cijena bi se dala i termini lijepo udesiti preko meneuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Masaža
1.2.2013 23:33:15   
Visnja RR

IZVORNA PORUKA: Hanady RR

E šteta što nećete muško...imam pravo dobrog...i cijena bi se dala i termini lijepo udesiti preko meneuser posted image


user posted image user posted image
htjedoh tvog predloziti al kontam ti znas bolje o kome je rijec...pa ti predlozi user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Masaža
1.2.2013 23:36:43   
Hanady RR
pa eto profeonalac viši diplomirani fiziotarašeut radi masažu na kućnoj adresi uz posjedovanje profesiolanoga stola za masiranje..., diskrecija zagrantirana , cijena i termini pod dogovoru...ko hoće nek se javi na PP:..
posljednjih 10 godina bavi se istimuser posted image
pruža usluga relaksirajuće masaže...medicinskih kao i vježbi potrebnih kao posljedice moždanog udara, paraplegije itd...



_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Masaža
1.2.2013 23:39:19   
Visnja RR
user posted image user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Masaža
2.2.2013 9:43:02   
vjestica
hanady ispravka, tm je bio viši fizioterapeutski tehničar,a sada je diplimirani fizioterapeut

_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Masaža
2.2.2013 10:17:30   
tinkivinki

IZVORNA PORUKA: vjestica

hanady ispravka, tm je bio viši fizioterapeutski tehničar,a sada je diplimirani fizioterapeut

jesi i ti od te struke Vjestice?joj jest mi ruzno napisati tvoj nick,kao da te vrijedjam

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Masaža
2.2.2013 13:35:49   
vjestica

IZVORNA PORUKA: tinkivinki


IZVORNA PORUKA: vjestica

hanady ispravka, tm je bio viši fizioterapeutski tehničar,a sada je diplimirani fizioterapeut

jesi i ti od te struke Vjestice?joj jest mi ruzno napisati tvoj nick,kao da te vrijedjam

jesam, studirala sa mužem od hanady user posted image

_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu tinkivinki)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Masaža
2.2.2013 17:55:03   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: vjestica

hanady ispravka, tm je bio viši fizioterapeutski tehničar,a sada je diplimirani fizioterapeut


ja sve iskombinovalauser posted image
i treću i četvrtuuser posted image user posted image

Hvala na ispravci, baš bi mi zahatario ovouser posted image

< Poruku je uredio Hanady RR -- 2.2.2013 18:01:07 >


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Masaža
2.2.2013 18:00:33   
MicoTico
Joj Hanady, što nisi bliže tj. što mi tm nije bližeuser posted image
U BL nisam upratila masere koji idu po kućama, a baš mi valjao jedan takav.
I meni se više sviđaju maseri, nego maserke user posted image

_____________________________

Ubuntu! (ja sam zato što mi jesmo)

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Masaža
2.2.2013 18:01:47   
Hanady RR
E ne ide na tako dalek put user posted image
al to ne znači ako dođeš kad u sa da ti isto ne možemo organiziratuser posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu MicoTico)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *