|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Molba za premještaj radnog mjesta
16.3.2011 13:05:29   
The stranger
Imam jedno pitanje.Zaposlena sam u državnoj službi u opštini u Oštroj Luci tri godine.U međuvremenu sam se udala, rodila dijete i preselila se u Banja Luku.Trenutno sam na porodiljskom.Radno mjesto mi je udaljeno 80 km.Zna li neko kome bi se obratila sa zahtjevom za premještaj u grad u kome živim ili neki drugi grad koji je bliži mjestu boravka?
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Molba za premještaj radnog mjesta
16.3.2011 17:13:55   
marinčii
J a nemam iskustva ni znanja o tvom pitanju,al evo dižem temu nadam se da će ti se javiti neko ko te može uputiti na pravo mjesto,sretno!


_____________________________

Matej 10.7.2009.
Andrej 9.12.2014.
Danas je,možda više nego ikad prije,istina da će način na koji se ponašamo prema djeci odrediti budućnost svijeta!

(odgovor članu The stranger)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Molba za premještaj radnog mjesta
16.3.2011 18:02:58   
M kao Mama
ovdje ima dosta pravnica, nadam se da će se uskoro koja javiti

(odgovor članu marinčii)
Neposredna veza do poruke: 3
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *