|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Najbolji frizerski saloni
23.9.2012 20:18:03   
draguljče
Mogle bismo ovdje podijeliti iskustva. Čuti dobre savjete i preporuke takođe.
A meni konkretno treba neki dobar, baš dobar frizer da nije naučio šišati na jedan način i to primjenjuje na svima i koji zna posao, a ne da zna nekolicinu frizura i smatra se nekim profesionalcem. Molim vas pišite svoja mišljenja i iskustva. user posted image user posted image

_____________________________

Boj se ovna, boj se govna, pa kad ću onda živjeti?!

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Najbolji frizerski saloni
23.9.2012 20:23:06   
Full Moon
Hoce li ovo sad biti reklame, mislim ako mozemo ja cu predloziti, da cujem moderatore, hmmmm

(odgovor članu draguljče)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Najbolji frizerski saloni
23.9.2012 20:44:34   
draguljče
Ja se najiskrenije nadam da neće biti problema da se predlože, iskomentarišu kako pojedini frizeri tako i cijene u salonima u kojima rade. A pošto su nam sve moderatorke nadam se da se neće buniti, i njima je frizura bitna. user posted image
Moderatorke, please. user posted image

_____________________________

Boj se ovna, boj se govna, pa kad ću onda živjeti?!

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

(odgovor članu Full Moon)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Najbolji frizerski saloni
23.9.2012 20:55:04   
treće
Sanela, ID u Hrasnom, bila prije u Robotu u Hrasnom baš dobra

(odgovor članu draguljče)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Najbolji frizerski saloni
23.9.2012 21:23:42   
zvončica
Ja ne volim frizere user posted image zato sto kad kazem samo vrhovi i da oblikuje stepenasto ( a inace volim dugu kosu kod sebe ) osisaju me do ramena user posted image , a stvarno nema potrebe...
Mogla bi proci ova u Merkuru na Otoci na drugom spratu frizerka...mlada je i zna moderno sisati i nisu skupi...

_____________________________

Volim sve sto vole mladi :D

(odgovor članu treće)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Najbolji frizerski saloni
23.9.2012 21:25:49   
Hanady RR
Ja imam svoga frizera najboljeguser posted image
sad nisma vam sigurna da nije reklamauser posted image

ne znam šta da kažemuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu zvončica)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Najbolji frizerski saloni
23.9.2012 21:26:47   
Full Moon
Meni je bitno sisanje, a feniranje i ta sranja me nerviraju, zato mi se zasad jedino svidja kako sisa Edo, on je radio u Hrasnom kod Robota, sad je u gradu, ako kome treba info gdje radi ili broj tel. nema frke, moze preko pp, samo cijene su mu user posted image

(odgovor članu zvončica)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Najbolji frizerski saloni
23.9.2012 21:49:14   
sretna_mama
U Zenici salon Gloss , nema boljeg..preko puta KŠC-a..ako kome bude trebao broj, neka se javi..ima i grupa na fb..možete vidjeti frizure...Cijene extra..

< Poruku je uredio Visnja RR -- 23.9.2012 21:58:36 >

(odgovor članu Full Moon)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Najbolji frizerski saloni
23.9.2012 22:05:54   
draguljče

IZVORNA PORUKA: Full Moon

Meni je bitno sisanje, a feniranje i ta sranja me nerviraju, zato mi se zasad jedino svidja kako sisa Edo, on je radio u Hrasnom kod Robota, sad je u gradu, ako kome treba info gdje radi ili broj tel. nema frke, moze preko pp, samo cijene su mu user posted image


Ma joooj, ja bih platila i skupo samo da mi neko uradi nešto što mogu sama kasnije održavati. Svi me srede, isfeniraju i dobro je dok traje frizura iz salona, ali kad operem kosu nastaje haos, uopšte ne znam šta da radim, a frizure nigdje ni na vidiku.

Hanady (lažo jedna user posted image ), ja nekako mislim da je sve reklama, i koje pelene se koriste, i preparati za kosu,....user posted image user posted image

_____________________________

Boj se ovna, boj se govna, pa kad ću onda živjeti?!

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

(odgovor članu Full Moon)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Najbolji frizerski saloni
23.9.2012 22:18:02   
bananica
ja volim svog frizera,cini mi se da nema boljeguser posted image


(odgovor članu draguljče)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Najbolji frizerski saloni
23.9.2012 22:18:38   
bananica
.

< Poruku je uredio bananica -- 23.9.2012 22:19:09 >

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Najbolji frizerski saloni
23.9.2012 22:22:32   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: draguljče


IZVORNA PORUKA: Full Moon

Meni je bitno sisanje, a feniranje i ta sranja me nerviraju, zato mi se zasad jedino svidja kako sisa Edo, on je radio u Hrasnom kod Robota, sad je u gradu, ako kome treba info gdje radi ili broj tel. nema frke, moze preko pp, samo cijene su mu user posted image


Ma joooj, ja bih platila i skupo samo da mi neko uradi nešto što mogu sama kasnije održavati. Svi me srede, isfeniraju i dobro je dok traje frizura iz salona, ali kad operem kosu nastaje haos, uopšte ne znam šta da radim, a frizure nigdje ni na vidiku.

Hanady (lažo jedna user posted image ), ja nekako mislim da je sve reklama, i koje pelene se koriste, i preparati za kosu,....user posted image user posted image

user posted image

ne mješam se ja u te reklame...
nego ja imama kosu koja je fakat teška..komlikovana i slabo koji firzer mi se raduje kad mu dođemuser posted image
al moj duggodišnji je chanel no 1, suad me šiša...ja glavu nedam da mi svako dirauser posted image
e kad me on ošiša briga me ko će da me fenira...pa čak i sama mogu da se malo ispeglam uz koirštenje kristala ili silikonskoga ulja...

uglavnom...ne mislim ga mjenjat...ptovalio mi je i dušu...kad vidi da ko sosoa pusštam duge kose a ono ofucano on me lijepo ošiša bez da me pita ištauser posted image prije sma se ljutila al sam skontala spašacva me čovjek...user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu draguljče)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Najbolji frizerski saloni
23.9.2012 22:26:09   
hapymum
user posted image bas citam komentare,i ja sam frizerkauser posted image

_____________________________

30.05.2012 02:20 Hana
03.07.2014 07:40 Ejna

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Najbolji frizerski saloni
23.9.2012 22:33:15   
draguljče
Ma hapymam, ti mi trebaš kao vazduh.
Kako održavati ovu frizuru, kojim preparatima, način? Kako je ovo ošišano? Treba li se fenirati ako imaš neku polukovrdžavu kosu, tj. neke bičeve koji su u mokrom stanju kovrdžavi onako?

http://www.dodaj.rs/f/j/iV/2wvgV8Go/eva-longoria-1024x768-22.jpg



_____________________________

Boj se ovna, boj se govna, pa kad ću onda živjeti?!

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

(odgovor članu hapymum)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Najbolji frizerski saloni
23.9.2012 22:35:54   
Hanady RR
draguljče ovo samo za slikanja bogamiuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu draguljče)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Najbolji frizerski saloni
23.9.2012 22:43:02   
draguljče

IZVORNA PORUKA: Hanady RR

draguljče ovo samo za slikanja bogamiuser posted image


user posted image Ajoooj, i meni se čini. Ali da pokušam bar. user posted image Ako ne upali idem na kratko, samo mi treba neko da me ošiša prema mom licu.

_____________________________

Boj se ovna, boj se govna, pa kad ću onda živjeti?!

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Najbolji frizerski saloni
23.9.2012 22:57:37   
hapymum
Ej vjeruj upravu je Hnady,ovo je samo za slikanje,meni je to nagore sto kad stranka dodje u salon i nadje u casopisu zeljenu frizuru(a pritome prvo se gleda da li je model na slici lijep,ruzan,mrsav ili debeo,pjegav,spicast itd) jer htjeli to priznati ili ne to je opticka varka koja nam prva privlaci paznju,zato nam se i svidi neka frizura,eh kad tako izabere sliku i hoce tako da se osisa,a pri tome nezna da li je njen kvalitet kose dovoljan ili ne za tu frizuru,da li struktura kose odg izabranoj,da li je boja ista,jer vjerujte 1 ista frizura na plavusi,brineti i crnki nije ni blizu.I kad dobije stranka oblik frizure i frizer je isfenira,nakon sto kuci opere kosu dozivi totalno razocarenje,i kazu joj ta i ta frizerka stvarno grozno sisa,Jer htjeli mi to priznati ili ni svi bi voljeli da kad se jednom osisamo i isfeniramo da nam bude takva frizura svaki sljedeci put kad to kuci sami uradimo dok ne odlucimo promjeniti istu.


_____________________________

30.05.2012 02:20 Hana
03.07.2014 07:40 Ejna

(odgovor članu draguljče)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Najbolji frizerski saloni
23.9.2012 23:00:56   
hapymum
uuu koliki mi je post,sad vidjeh,stvarno sto se tice sisanja ja zaista vooooolim dugu kosu i tako mi je zao da je sisam,u sustini kad se moja musterija odluci osisati 2 cm kod mene to uvijek bude 1 cm jer znam da ce se mozda nekad pokajati,a ono sisanje sa skroz duge na skroz kratku stvarno tesko podnosim,,mislim nije da hvalim samu sebe ali moje musterije to znaju.user posted image user posted image

_____________________________

30.05.2012 02:20 Hana
03.07.2014 07:40 Ejna

(odgovor članu hapymum)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Najbolji frizerski saloni
23.9.2012 23:08:32   
draguljče
Ma znam ja sve ovo ogre napisano, i znam da je Hanady u pravu, ja sam svejsna toga, ali moja kosa podnosi baš dosta toga. Imam jako debelu dlaku i oštru poprilično, tako da mi sve frizure stoji dugo, do prvog pranja naravno. I moja kosa je drgi dan upravo tako valovita kao na slici, nekakva u "bičevima", baš sam nekako mislila da bi mi baš ona zbog kvaliteta i strukture dlake odgovarala.
A imala se nekad kosu kao Sara Jesica Parker user posted image . Plačem kao kiša kad god vidim stare slike, prije prvog porođaja. user posted image

_____________________________

Boj se ovna, boj se govna, pa kad ću onda živjeti?!

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

(odgovor članu hapymum)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Najbolji frizerski saloni
24.9.2012 9:33:50   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: draguljče

Ma hapymam, ti mi trebaš kao vazduh.
Kako održavati ovu frizuru, kojim preparatima, način? Kako je ovo ošišano? Treba li se fenirati ako imaš neku polukovrdžavu kosu, tj. neke bičeve koji su u mokrom stanju kovrdžavi onako?

http://www.dodaj.rs/f/j/iV/2wvgV8Go/eva-longoria-1024x768-22.jpg




neko jednostavno ima ovako nestašnu kosu a naravno da frizer istu može napraviti, al koliko će trajati je pitanje


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu draguljče)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Najbolji frizerski saloni
24.9.2012 9:37:48   
draguljče
Vesela, daj frizera koji će me ovako ošišati. Moja frizerka ne zna.
Moja kosa je skoro ista ovakva, malo više kovrdžava pa zato mislim da bi mogla stajati. Samo mi treba frizer da mi napravi ovakav oblik. I da mi objasni ako je odrzavati ukoliko je uopste moguce sam je odrzavati.

< Poruku je uredio draguljče -- 24.9.2012 9:39:11 >


_____________________________

Boj se ovna, boj se govna, pa kad ću onda živjeti?!

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Najbolji frizerski saloni
24.9.2012 9:41:40   
veeseelaa
aj znaj ko bi to izveo, od mm rodica je fizerka, radi u salonu u Merkatoru na Č.vili (Džemala Bijedića), doima se kao stručna
da poneseš sliku i priupitaš dal isto može izvesti?


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu draguljče)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Najbolji frizerski saloni
24.9.2012 9:59:09   
draguljče
Ok, hvala ti. Nadam se da nije sujetna pa da kaže da zna i na kraju to bude ni blizu. Sretala sam se sa takvima i zato mi ne zamjeri, ne mislim ništa loše. user posted image

_____________________________

Boj se ovna, boj se govna, pa kad ću onda živjeti?!

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Najbolji frizerski saloni
24.9.2012 10:01:14   
veeseelaa
ma naravno, ne bih rekla da je takva..... djevojka se zove Alma

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu draguljče)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Najbolji frizerski saloni
24.9.2012 10:03:35   
veeseelaa
i kako vidim fazon je u naravno u dužini kose odnosno stepenovanju iste a i u načinu feniranja, od unutra prema van.... vidi mene stručnjaka user posted image
meni ovaj friz ne djeluje zahtjevan, no bitno je ocijeniti kvalitet kose, dal istu treba stanjiti il ne, kakva je dlaka itd


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *