|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Neugodan miris kod druge osobe
4.4.2012 18:08:24   
ucitelj
kako reci sveki koja zivi s tobom da se cuje tj vonja
joj tema je grozna ali nezz kog pitat mozda ce te i vi mislit da sam luda ali kad ustane ili prodje brte zena se cuje uzas mene podsjeca na miris travuse heheheh je da pusi ali nema love za travusu
aj mi dajte koji lipi savjet kako joj nekako dokazat da se opereuser posted image


< Poruku je uredio Blue rose RR -- 5.4.2012 15:18:44 >


_____________________________

Napokon mama!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:)
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Neugodan miris kod druge osobe
4.4.2012 18:17:53   
Galicia
Ja bih joj fino rekla smireno, na fin nacin. Ili kupi joj neki set_ sampona, krema, parfema, mozda skonta.

< Poruku je uredio Blue rose RR -- 5.4.2012 15:20:25 >


_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu ucitelj)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Neugodan miris kod druge osobe
4.4.2012 18:26:09   
ena23
pa inace je lakse zaliti se na sveki koja se cuje i koja nema para na forumima nego konkretno poduzeti u zivotu nesto, recimo prici doticnoj i reci "majko/mama/ime/svekrvo/kobilo znas, mozda nisi svjesna ali zbilja se cujes pomalo, vjerovatno zbog hormona i starosti, ne kazem ovo da bih te uvrjedila nego eto, cujem ja pa mozda ce i neko drugi cuti. nemoj se ljutiti, bolje da ti ja kazem nego neko drugi".

stvarno ej, sveki smrdi, hajmo pohrlite zene na ovu korisnu temu da olaksamo jednoj snajki u dubokoj nevolji.

a da se ti preipitas? mozda u tebe u nosu nesto smrdi?

hm hm, bas teska tema.  

< Poruku je uredio Blue rose RR -- 5.4.2012 15:20:34 >


_____________________________

Onaj ko hoce- naci ce nacin, onaj ko nece - naci ce izgovor.

lav prvi- 22.08.2009.
lav drugi- 06.08.2011.


(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Neugodan miris kod druge osobe
4.4.2012 18:41:17   
SREĆNA
Joj znate šta, ovo jeste nezgodna stvar, Bogami je teško to reći neka priča ko šta hoća, ma ne znam ja mogu samo sestri to reći, a ima ljudi , ali i žena , onih znate sveznalica, a okupat se ne zna, FUJ.Mi smo kolegi na poslu kupovali set_ove dezodoransa, skretali pažnju onako izokola, ali ne, taj kad uđe u kancelariju, a mi onako pohrlimo van, jedva stigneš do čistog zraka, ljudi stvarno , pa kako sami ne skontaju, ali ne , nikad, još na sastancima šef govorio ( mi mu skrenuli pažnju da opomene) da se na posao dolazi uredan i čist, mislim eto došlo je dotle da se odraslim ljudima moralo govoriti kakav treba doći na posao, ali taj kome je to bilo upućeno nikad se uhavizao, nažalost.Uopšte ne mislim da je ovo jednostavna činjenica za reći nekome.

< Poruku je uredio Blue rose RR -- 5.4.2012 15:21:18 >

(odgovor članu ena23)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Neugodan miris kod druge osobe
4.4.2012 18:50:06   
Nunny
znala sam da mi je ovo poznato...neko je pisao da ima isti problem sa tetom cuvalicom...
stvarno ja nisam neko ko osudjuje...nemora da znaci da je gospodja neuredna...mozda zbog klimaksa, hormona nije ni svjesna da se osjeti... ali moras paziti da joj kazes na najljepsi moguci nacin, ili mozda bi bilo lakse da joj njen sin kaze ili suprug...mislim da je najgore povrijediti neciji ponos i osjecanja...to nijedan dezedorans ne moze prekriti...a kad se izreknu teske rijeci nema povratka....ipak ti najbolje znas kakva je ona zena kako prihvata savjet, kritiku..

< Poruku je uredio Blue rose RR -- 5.4.2012 15:20:54 >

(odgovor članu SREĆNA)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Neugodan miris kod druge osobe
4.4.2012 18:50:20   
ena23
hm, ovo i jeste nezgodno za reci nekome. ali se ovdje ne radi o nekome nego o zeni s kojom forumasica djeli kucu, veceru, halu, a eto ,ne moze se u oci reci sta smeta nego klevetaj gdje te niko ne zna. jos na zasebno otvorenoj temi, kao da je to problem aman-zaman, nema drugog.

< Poruku je uredio Blue rose RR -- 5.4.2012 15:20:59 >


_____________________________

Onaj ko hoce- naci ce nacin, onaj ko nece - naci ce izgovor.

lav prvi- 22.08.2009.
lav drugi- 06.08.2011.


(odgovor članu SREĆNA)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Neugodan miris kod druge osobe
4.4.2012 18:58:24   
SREĆNA
Ja stvarno nemam problem s tim, reći šta mislim bilo kome i uvijek, volim baš onako iskreno pa kud puklo da puklo, ali ovo stvarno ne bih mogla , iamla sam eto slučaj, kolega evo, meni je od tada poremećeno čulo mirisa, mogla sam sve moguće mirise i ne mirise podnijet, ali ot tada ništa , sto posto sam ubijeđena da mi je to pokvarilo njuhuser posted image user posted image user posted image .

A možda je ženi stvarno prekipilo, pa nema načina da joj kaže, džaba nismo svi isti, ja je potpuno razumijem.

< Poruku je uredio Blue rose RR -- 5.4.2012 15:21:13 >

(odgovor članu ena23)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Neugodan miris kod druge osobe
4.4.2012 19:07:22   
MAMA MA
GROZNO.....stidila bih se pisati takve gluposti na forumu ovog tipa...(ono smrad tete čuvalice-negdje procitah,hajmo reci pa mozda i ima veze s forumom)ali smrad svekrve osobe s kojom zivis,najblaze receno nije nesto o cemu trebas raspravljati na ovakvim forumima...jednostavno joj kazes lijepim tihim tonom kao da saopcavas nanormalniju stvar na svijetu(sto i jeste-pa svi se znojimo)
"Primjetila sam da se puno znojis u zadnje vrijeme,jel zbog hormona?Jesi li dobro?Hoces da ti ja kupim ovaj moj roll on stvarno je odlican-i moj problem sa znojenjem rjesava"...sigurna sam da žena neće shvatiti pogresno..a ne ovako....kao neko ti moze dati savjet kako da joj kazes takvu glupost....user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio Blue rose RR -- 5.4.2012 15:21:07 >

(odgovor članu ena23)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Neugodan miris kod druge osobe
4.4.2012 19:22:31   
Galicia
ZZasto napadate forumasicu. Trazila je savjet kako joj fino reci, kako joj se obratiti, a vi tako.

Samo direktno joj reci, ali fino smireno. Eh sad ako je mozda malo opicena zena, onda joj i na opicen nacin i reci.

Moja mama kad je imala problema sa stitnjacom, cesto se znojila. Ona je jadnica se bukvalno svako pola sata tusirala, jer nije mogla podnijeti smrad. Ja licno nikad nisam nista osjetila, ali ona kaze cim pocne da smrdi ona trk u kupatilo. To je trajalo jako dugo. Sad je sve okej.

< Poruku je uredio Blue rose RR -- 5.4.2012 15:21:21 >


_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu MAMA MA)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Neugodan miris kod druge osobe
4.4.2012 21:35:20   
Hanady RR
Najprije nova članice učitelj molim te da ti ne bude mrsko koriti pretraživač u desnom ćišlu i da iščitaš i pravila ovoga foruma...način kako si ga postavila morat će biti korigovan jer je protivan pravilima...ovo je već 5-6 tema da se reagirati po novom nicku mora...


drugo...
ako si dovoljno bliska s anjom reci joj...galicija je u pravu možda žena ima medicinski porblem, štitna žlijezda zna izazivati znojenja jaka...pa da sa njom razgovaraš u smilu brige da je sa njenim zdravljem sve ok
drugo...možda da joj onako nekom bližom prilikom pokloniš kremu lideru uz neki parfem i dezodorans...sa liderom u redovnom korištenju naravno nakon tuširanja redovnih neće imati taj problem...

dosta ljudi...recimo ''''starijih'''' uipće i ne sojete svoj smecifični miris...mleđe generacije su na to osjetljivije...al mislim da ne mora doći do jaza između svekrve i snahe i da ti lijepom riječju možeš ovaj porblem rješiti.
sretno

< Poruku je uredio Blue rose RR -- 5.4.2012 15:21:26 >


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu madam x)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Neugodan miris kod druge osobe
4.4.2012 22:28:37   
salmy
Pa fino,budes kulturna snajkica

Kupis joj jedan onako lijep mirisni sapuncic,dezodorans....i neku kupku za tusiranje

Ubijes jednim pipsom dvije muheuser posted image user posted image
em ce se obradovati poklonu,em nece tuknuti

< Poruku je uredio Blue rose RR -- 5.4.2012 15:21:51 >

(odgovor članu ucitelj)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Neugodan miris kod druge osobe
4.4.2012 22:29:54   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: salmy

Pa fino,budes kulturna snajkica

Kupis joj jedan onako lijep mirisni sapuncic,dezodorans....i neku kupku za tusiranje

Ubijes jednim pipsom dvije muheuser posted image user posted image
em ce se obradovati poklonu,em nece tuknuti


user posted image user posted image user posted image user posted image al ga sroči, svaka ti častuser posted image user posted image

< Poruku je uredio Blue rose RR -- 5.4.2012 15:21:55 >


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Neugodan miris kod druge osobe
4.4.2012 22:40:31   
hatepsut
Stvarno ima zena kojima se previse luce te zlijezde znojnice (jel'' se tako kaze).konkretno ja imam rodicu kojoj su uvijek se cule noge i cula se na znoj,da se razumijemo cura je uredna,ali ...ona je znala plakat,,,uvijek je nosila viska maicu i vlazne maramice.
Kod moje mame je isto bilo pojacano lucenje znoja u pocetku klimaksa,zena dok predje preko kuce znojna.ali se cesto tusira i dobro "naspreja" dezedoransom.
Meni licno ako sam ne daj Boze obukla sinteticku maicu,katastrofa.Da ne bude da "kudim" samo druge.
U biti mozda i tvoja sveki nosi sintetiku i neke materjale koji jednostavno "zatvore" ko u najlonskoj vreci.
Jednostavno pokusaj nabaciti temu o sintetickoj odjeci ,kako koza ne  da "dise" pa se vise znoji.Zenice su napisale kupi joj na poklon neki set_ s gelom za tusiranje i dezedoransom.Mozda ona nema para da to sebi priusti.

< Poruku je uredio Blue rose RR -- 5.4.2012 15:22:00 >


_____________________________

"Ti si moja ljubavna pjesma,moja prva misao.Kad me jutro probudi ti si potreba i smisao"

11.03.2002 Moja ljubav,sreca,zivot...
27.07.2012 Mali Lavic upotpunio sve praznine koje su nedostajele nasoj sretnoj porodici !

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Neugodan miris kod druge osobe
5.4.2012 15:00:58   
veeseelaa
OT pobrisan


kako reći nekome da smrdi??? bilo kome a ne svkervi, kojim pak mnoge od nas ne smiju reći ništa il mnogo toga ne mogu il ne smiju reći????

prosto ne znam, ja bi rekla, da li bi ostale???
al sigurno bi mi bilo jako, jako neugodno, jer tema je zaista opipljiva
da ne žive u zajednici pa hajd, sebi smrdi al ''''vako zaista zaHebano

< Poruku je uredio Blue rose RR -- 5.4.2012 15:28:36 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu ena23)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Neugodan miris kod druge osobe
5.4.2012 15:30:29   
Blue rose RR
Molim nastaviti u skladu sa naslovom teme.

_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Neugodan miris kod druge osobe
5.4.2012 15:51:39   
Rabi
MIslim da ovakvim tipovima nema lijekauser posted image
Ti govorila ili ne govorila....ona ce nastaviti po svom!

Jednostavno navikla je citav zivot da vonja, i ti je neces moci promijeniti!

Mislis da ona nije svjesna svoga smradauser posted image

Ja sam imala radnog kolegu sa istim karakteristikama! Ma nista mu nije moglo dokazati da treba da se kupauser posted image
Direktno i indirektno skretanje paznje na njegov smrad!!! Ma nista!

_____________________________

06.09.2008. Adnan
02.12.2010. Ajša

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Neugodan miris kod druge osobe
5.4.2012 19:33:06   
SailorMoon

IZVORNA PORUKA: ena23

hm, ovo i jeste nezgodno za reci nekome. ali se ovdje ne radi o nekome nego o zeni s kojom forumasica djeli kucu, veceru, halu, a eto ,ne moze se u oci reci sta smeta nego klevetaj gdje te niko ne zna. jos na zasebno otvorenoj temi, kao da je to problem aman-zaman, nema drugog.


Neznam kakav ti problem imas. Pa bas zato sto zivi sa sveki mora dobro da pazi kako da joj kaze da se nebi zena nasla uvrjedjena jer valja njoj i dalje sa njom pod istim krovom ziviti.
Moja sveki ima isti taj problem radi klimaksa. I kad smo jednom bili skupa u bih bas sam primjetila i nisam ja htjela to reci ono bice :jedva snaha docekala" ja sam rekla MM i on je njoj reko. Idem po mojoj mami, valjda bi joj bilo draze da joj ja kazem nego zet!

_____________________________

06.11.2010 mamina i babina dusa se rodila. Volimo te najvise na svjetu.

(odgovor članu ena23)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Neugodan miris kod druge osobe
6.4.2012 11:15:54   
ucitelj
Hvala na savjetima i pokusala sam s dezicima i mm joj je rekao ali nista ne pomaze cak sam kroz pricu spominjala hormone i kimaks i svasta na kulturan nacin ali kako neko od vas napisa nemozes ih mjenajt i gotovo.
eni 23 svaka cast ali ocito da si jos mlada i ne zivis u zajednici pa nezz kako je reci nekom nesto neugodno

(odgovor članu SailorMoon)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Neugodan miris kod druge osobe
6.4.2012 11:36:58   
veeseelaa
Koliko sam shvatila ti si prosvjetni radnik, mozda bi bilo lijepo da promjenis nacin ophodjenja i da zivis svoju profesiju.
Sve najbolje..


a šta će s neugodnim mirisom?
ikakve veze ima sad profesija???

ne kužim što toliko na prosvjetne radnike gledate kao na neke bauke? obični smrtnici, kao svi mi, s problemima kao i svi mi


< Poruku je uredio veeseelaa -- 6.4.2012 11:38:15 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu niki83)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Neugodan miris kod druge osobe
6.4.2012 11:57:48   
niki83
Nista ja ne brkam, mozda bi ona mogla to sa sveki znas da pokusa rijesiti na lijep nacin, sa malo dublje promisljanja, i sigurna sam da ce pronaci nacin. Pomoci ce joj tu i pedagogija i metodika. user posted image
A sto se posta tice, svakako treba imati vise takta kada pise..

_____________________________

N&N

(odgovor članu Rabi)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Neugodan miris kod druge osobe
6.4.2012 12:06:32   
Rabi

IZVORNA PORUKA: niki83

Nista ja ne brkam, mozda bi ona mogla to sa sveki znas da pokusa rijesiti na lijep nacin, sa malo dublje promisljanja, i sigurna sam da ce pronaci nacin. Pomoci ce joj tu i pedagogija i metodika. user posted image
A sto se posta tice, svakako treba imati vise takta kada pise..


Mozda prije psihologijauser posted image

A ne vjerujem ni da ce pomoci ni psihologija ni pedagogija, ao metodama da ne pricamouser posted image
Takvim uhljupima nema lijeka!

I sta ima veze, da neko trazi savjet...Ako je zena trazila savjet, ne treba joj sad glavu razbitiuser posted image

_____________________________

06.09.2008. Adnan
02.12.2010. Ajša

(odgovor članu niki83)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Neugodan miris kod druge osobe
6.4.2012 12:21:13   
SREĆNA
Nikad mi nećemo prihvatiti druge, ni drugačije

Ljudi su različiti

Otkud nekom pravo da nekoga osuđuje kako piše

Da ne povjeruješ

Forum nije privatno vlasništvo, svako ima pravo , apsolutno pravo reći i napisati svoje mišljenje , stavove i podijeliti i zatražiti savjet

(odgovor članu Rabi)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Neugodan miris kod druge osobe
6.4.2012 12:22:01   
hatepsut
Majka moga muza ma kakva bila ne moze biti "uhljup" (ovdje se pisalo o majci forumasicinog muza).Pokusajte sebe staviti s druge strane da vam neko kaze "ti smrdis" ili sl. nema smisla.Kako bi volila da se neko ophodi prema tebi i ti se tako ophodi prema njemu !Ja sam vec napisala da je i moja mama imala problem na pocetku klimaksa ali nikad nebi mogla ni svojoj majci kazati "ti smrdis" nego smo razgovarale o klimaksu ,o tome sta "donosi" klimaks ukljucujuci i pretjerano znojenje i sl.
Na koncu ako ta osoba ne shvati poentu jednostavno se "pomiri" s tim.Mozda neko trpi i tvoje hirove i "gluposti".


_____________________________

"Ti si moja ljubavna pjesma,moja prva misao.Kad me jutro probudi ti si potreba i smisao"

11.03.2002 Moja ljubav,sreca,zivot...
27.07.2012 Mali Lavic upotpunio sve praznine koje su nedostajele nasoj sretnoj porodici !

(odgovor članu Rabi)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Neugodan miris kod druge osobe
6.4.2012 12:31:38   
SREĆNA
Da hatepsut, ja isto ne bih mogla reći, ma ne bih ni najgorem neprijatelju mogla reći '' hajd Bogati okupaj se , namiriši se'' i sl.mogla bih sestri svojoj i to ne znam kako bih, ali na kraju krajeva bolje bi bilo da ja kažem , nego da ljudi pričaju iz leđa.To je stvarno nezgodno i teško.Problem je što žena živi sa tom osobom, ma nije važno jel svekrva, tetka ova ili ona, ako ćemo mak na konac, lakše bi bilo reći nekom tamo ne znam kolegi ili pojma nemam nego svekrvi ili nekom ko živi sa tobom, koga viđaš svaki dan, ko ti je blizak, ma koliko to bilo istinito, mislim da bi to ženu zaboljelo, mislim da bi se osjećala loše, veoma loše.Ne znam.

(odgovor članu hatepsut)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Neugodan miris kod druge osobe
6.4.2012 12:33:29   
chuci

IZVORNA PORUKA: niki83

Nista ja ne brkam, mozda bi ona mogla to sa sveki znas da pokusa rijesiti na lijep nacin, sa malo dublje promisljanja, i sigurna sam da ce pronaci nacin. Pomoci ce joj tu i pedagogija i metodika. user posted image
A sto se posta tice, svakako treba imati vise takta kada pise..

slažem se s tobom.
zamisli učitelja/učiteljicu kojem ne odgovara miris tvog djeteta. i treba sad on po zbornici na ovako ''lijep'' način da pita kolege za savjet kako reći djetetu ili roditelju istog. mislim da se o tome radi kad kažemo da neko u toj profesiji treba imati više takta. mišljenje niko ne osporava, samo način izražavanja istog.



_____________________________

mrvica 22.9.2009.
mravić 4.6.2012.
ako ih ne čujem... u zijanu su garant


(odgovor članu niki83)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *