|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Njega kose
17.10.2009 12:46:42   
reallove
Na koji nacin njegujete svoju kosu,koje preparate koristite i jeste li zadovoljni,farbate li kosu..
volim lijepu i njegovanu kosu,puno paznje posvecujem njezi..koristim LOREAL proizvode(sampon,masku i sprej za njegu kose)i jako sam zadovoljna...

< Poruku je uredio acudesa RR -- 20.2.2010 21:31:59 >


_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: njega kose
17.10.2009 12:50:49   
Hocu bebu
Lijepa tema user posted image
evo meni je kosa jako vazna, zato ulazem u nju vremena i truda...
Zadnjih dana pocela mi je jako opadati, sto me malo plasi user posted image

Za kosu sam probala sve jeftinije i skuplje sampone koje sam mogla naci, ali najbolji mi je Loreal, rozo pakovanje, protiv masne kose.

Ne stavljam lak, pjenu, gel. Kosa mi je farbana, tamnosmedja, i vjecno je
pustam da raste user posted image

Ne feniram je niti peglam cesto, ali najvise je volim ravnu, iako je prirodno malo valovita

_____________________________

Ti si zelja iza koje druge zelje nema

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: njega kose
17.10.2009 12:53:37   
reallove
kod mene je loreal za plavu kosu..i kod mene ja farbana sa malo pramencica

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu Hocu bebu)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: njega kose
17.10.2009 12:55:22   
Hocu bebu
ja sam imala plavu kosu....
mislim da mi je puno bolje stajala, alimi je tesko bilo da je odrzavam...pocela je da puca i bila je suha...
onda sam se prefarbala u tamno. Sad sam se navikla i mislim da mi puno bolje odgovara sto se tice kvalitete kose
ali mi je najljepsa plava kosa i dalje user posted image

_____________________________

Ti si zelja iza koje druge zelje nema

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: njega kose
17.10.2009 12:57:05   
idana_85
IZVORNA PORUKA: reallove

Na koji nacin njegujete svoju kosu,koje preparate koristite i jeste li zadovoljni,farbate li kosu..
volim lijepu i njegovanu kosu,puno paznje posvecujem njezi..koristim LOREAL proizvode(sampon,masku i sprej za njegu kose)i jako sam zadovoljna...


Ja nazalost ne posvecujem puno njege kosi,posebno od kako sam postala mama...iz prakticnih razloga, a nisam ni prije nesto posebno. Svi mi kazu da imam divnu kosu, jaku,zdravu i sjajnu i da mi zavide (eh sad je li tako ili se samo ulizuju, ne znamuser posted image ) Ne koristim nista posebno. Ali sam koristila Kekec sampon dok ga nisu prestali porizvoditi. Onda sam probala Niveu za suhu kosu i nisam bila nimalo zadovoljna. Od tada samo L'oreal i sve je samo tako...Koristim sampon i regenerator, rijetko uzmem kremu. Kosa mi je inace ravna, ne koristim lak, prije sam stavljala po malo voska nekada,sada ni to, bojim je obicnim kolor samponima...susim je fenom, tj cetkom za susenje,ne stedim je....Dakle, moja preporuka samo L'oreal....


_____________________________

R, 08.10.2008....
A, 25.02.2014.


(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: njega kose
17.10.2009 13:08:56   
malena sharena
I meni je bas drago vidjeti njegovanu i prirodnu kosu. Ja se ne farbam, a imam plavu ravnu kosu, koja se brzo masti. Probala sam i najjeftinije i najskuplje sampone i na kraju se vratila najobicnijem Afroditinom samponu od kamilice i zadovoljna sam.

Za njegu koristim domacu masku za kosu. Pomijesam jednu supenu kasiku maslinovog ulja, jedno jaje i supenu kasiku meda. To ostavim barem dva sata na kosi, jednom u dvije sedmice i rezultati su zaista odlicni. Kosa je sjajna, meka i uopste ne puca, sto se tice pucanja nikad je ne bih morala kratiti.

Moj lijek protiv masne kose je lak za kosu koji stavim odmah nakon susenja i poslije toga dobro isceljam kosu.

Hocu bebu - ja sam pila B kompleks kad mi je pocela opadati kosa, Ferrum lek i jela sam hranu bogatiju zeljezom, jer kazu da tome moze biti uzrok manjak zeljeza, pa eto pokusaj i ti user posted image

_____________________________

Ne znas ti majko, kako je dijete roditi

(odgovor članu Hocu bebu)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: njega kose
17.10.2009 13:13:38   
*Seve*
Lijepa i urena kosa je ogledalo svake zene...
Nemora to biti  samo duga kosa,da bi izgledala lijepo..I kratke frizurice uredne lijepo izgledaju...
Imam dugu kosu plavu...Inace sam prirodno vise plava,jednom u 2-3 mijeseca posijetim frizera,za odsijecanje vrhova
te stavim neki color jos plaviji,ili nekoliko meseva plavi  dobro...Koristim Klorane sampon,masku,lak za kosu od Klorane...
Mada mijenjam par mijeseci koristim pa opet drugo....Koristim i Vichy sampon ali njega jednom sedmicno onaj za jacanje korijena jednom godisnje uzmem i ampule od Vichy.

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: njega kose
17.10.2009 15:14:12   
bebbe RR
Trenutno koristim šampon, regenerator i masku Syoss i jako sam zadovoljna. Generalno, imam zdravu, lijepu, sjajnu i gustu kosu, pa se i ne trudim posebno oko nje. Duga je, svaka tri mjeseca skratim vrhove, a inace je perem jednom sedmicno, pa čak i peglam, pa je svjedno dobra. Ne bojim kosu.


_____________________________

26.02.1995. Anja, prva najveća ljubav!
25.11.2008. Ema, mamina šarmerka!

(odgovor članu *Seve*)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: njega kose
17.10.2009 17:30:48   
_melina_
kada je riječ o kosi to je nesto na sto jako pazim...
od sampona koristim Pantene, a subrinu rijetko kad da koristim jer nemam potrebe..
ali zato stavljam masku za kosu Naturals papaja i kivi (Avon)...
ja sam svoju kosu ofarbala tri puta u zivotu i rekla sam vise nikada i nadam se da necu vise...farbanjem sam je unistila totalno, ali srecom povratila sam stari sjaj i zdravlje kosi...



_____________________________

Nase Malo Sunce 1.10.2009.

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: njega kose
17.10.2009 17:56:13   
reallove
i ja sam koristila nekad tu masku i bila je super..odgovarala mi ali ovdje ih nema

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu _melina_)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: njega kose
17.10.2009 17:57:53   
_melina_
IZVORNA PORUKA: reallove

i ja sam koristila nekad tu masku i bila je super..odgovarala mi ali ovdje ih nema


meni je ta maska stvarno super... kosu mogu isfenirati kako god hocu kad je stavim a i kosa mirise poslije maske i dva-tri dana...


_____________________________

Nase Malo Sunce 1.10.2009.

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: njega kose
17.10.2009 18:00:25   
reallove
jest..a inace avon ima dobrih stvari za njegu kose,ja sam svasta njihovo koristila,dobre su bile i one advance tako nekako,samponi,sprejevi,balzami i maske

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu _melina_)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: njega kose
17.10.2009 18:06:22   
_melina_
meni je Avon bolji nego Oriflame... iz avona jedino sto ne koristim su dezodoransi i kreme za lice jer mi nista ne odgovara...
u avonu ima maska za kosu sa maslinovim uljem... ona je fenomenalna za kosu...


_____________________________

Nase Malo Sunce 1.10.2009.

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: njega kose
17.10.2009 18:09:29   
reallove
to je planet spa sigurno e ona je prava avon je dobar za kosu i tijelo a sminka mi se ne svidja nije kvalitetna..ja sam dobila od sestre parfem iz avona litlle black dress bas mi je super

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu _melina_)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: njega kose
17.10.2009 19:39:51   
dina_89
ja sam dosad koristila sampon i regenerator od Loreala ELSEVE rozi za dugu i tanku kosu koja se brzo masti tako nesto, i odgovarao mi je medjutim sad sam primjetila da mi kosa opada pa sam uzela neki od pantena ali kad sam kupovala nisam bas imala vremena tako da sam uzela onako koji mi se svidjeo i kad sam dosla kuci vidim da je za kosu koja je izlozena necistocamauser posted image  trebala sam uzeti neki drugi

a koristila recept koji je  Visnja napisala, protiv opadanja kose i mislim da je pomogao iako sam do sada samo jednom stavljala evo sad cu opet ovim putem se zakvaljujem Visnjiuser posted image

ja jakooooooo volim dugu kosu i lijepu ali nisam ta sretnica koja ima jaku i bujnu kosu, kosa mi je mekana, njezna ma kao kod beba ali sta je tu jeuser posted image

ps.SUPER TEMA

_____________________________

08.06.2009 godine -nasa princeza & Sarah &

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: njega kose
17.10.2009 19:42:41   
_melina_
IZVORNA PORUKA: reallove

to je planet spa sigurno e ona je prava avon je dobar za kosu i tijelo a sminka mi se ne svidja nije kvalitetna..ja sam dobila od sestre parfem iz avona litlle black dress bas mi je super


Ja sam par parfema narucivala i svidjeli su mi se....
Koristila sam Celebre, PurBlanca, a nedavno sam uzela Cristian Lacroix "Rouge" i on mi je dosada najbolji...


_____________________________

Nase Malo Sunce 1.10.2009.

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: njega kose
23.10.2009 9:37:24   
lilith
moja kosa je prirodno suha,duga,plava farbana,valovita i kao svaka frckava neukrotiva...probala sam sve i svasta i ono sa cim sam 1000% zadovoljna su TIGI proizvodi...jesu skuplji ali vrijede svake marke i dugo traju...

(odgovor članu _melina_)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: njega kose
18.2.2010 22:20:01   
acudesa
Post prebačen sa teme "Kokosovo ulje"
IZVORNA PORUKA: larina

je li nekom poznato za sta se sve koristi kokosovo ulje,cula sam da je dobro za kosu tj.za ostecene vrhove kose,pa sam ga kupila i evo 2 puta sam vec mazala kosu prije pranja pa vidjecu sta ce bitiuser posted image je li mozda neko jos to probao?Imam i ricinusovo ulje pa neznam da li bi to smixalauser posted image user posted image mm mi kaze otpasce mi kosauser posted image


_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu lilith)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: njega kose
1.3.2010 17:35:00   
acudesa
Post prebačen sa teme "Revlon preparati za kosu"
IZVORNA PORUKA: sanela22

Da li neko zna gdje u Sarajevu imaju da se kupe revlonovi preparati za kosu jer sam cula da su jako dobri za obnavljanje ostecene kose a moja kosa je plava i jaaako ostecena pa bih htjela kupiti nesto za obnavljanje ostecene kose... i ako neko zna za neki preparat za obnavljanje jako ostecene kose neka napise... unaprijed hvala


_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: njega kose
21.4.2010 2:02:44   
Lalana
Zenice, moram se zaliti, nesto mi zadnja 2 mjeseca opada kosa nenormalno, stvarno bas dosta, i izgubila je volumen totalno.

Evo za ove dvije trudnoce i poroda nisam bila u ovakvoj situaciji.

Ima tu jedna stvar, zadnjih pola godine sam vise puta mijenjala sampon i kao, ali KAO da sam primjetila da mi je od Head&Sholdersa pocela ova kriza, ali nisam sigurna, sada sam opet promijenila samppon cisto da vidim sta je problem.

Cudno mi je sto mi ni u trudnoci a ni tokom dojenja nije opadala ovako, a sad ovaj zadnji mjesec haos, i plus sam skoro prestala biti dojilja, moze li biti da je doslo do nekih poremecaja hormonauser posted image

_____________________________

Moje tri srece...

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: njega kose
21.4.2010 2:16:56   
aicha
IZVORNA PORUKA: Hocu bebu

Lijepa tema user posted image
evo meni je kosa jako vazna, zato ulazem u nju vremena i truda...
Zadnjih dana pocela mi je jako opadati, sto me malo plasi user posted image

Za kosu sam probala sve jeftinije i skuplje sampone koje sam mogla naci, ali najbolji mi je Loreal, rozo pakovanje, protiv masne kose.

Ne stavljam lak, pjenu, gel. Kosa mi je farbana, tamnosmedja, i vjecno je
pustam da raste user posted image

Ne feniram je niti peglam cesto, ali najvise je volim ravnu, iako je prirodno malo valovita


Loreal je zakon. Meni se strasno petljala kosa kad je pustim a volim jako dugu kosu. Samo ako koristim Lorealov sampon mogu je iscesljati, svi drugi mrse..pogotovo schauma...katastrofa

Lalana, hmmm prosla je zima i mozda ti je sletilo zeljezlo, mozda si malo anemicna??? Probaj sa ishranom, a i zara je glavna sada...ima je hvala Bogu, ja se vec najelauser posted image a susim i za caj posto se stalno borim sa anemijom
isperi kosu sa njom

_____________________________

Musliman je brat muslimanu, ne vara ga, ne laže ga, niti ga ostavlja na cjedilu. Svakom muslimanu zabranjeni su čast, imetak i krv drugog muslimana. Bogobojaznost je ovdje (pa je pokazao na svoja prsa), a dosta je čovjeku zla da prezire brata muslimana.

(odgovor članu Hocu bebu)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: njega kose
21.4.2010 2:17:48   
Visnja RR
sve je individulano ali meni je kosa pocela opadati bas kad sam prestala dojiti... imas negdje onu masku za kosu koju sam ja postavila pa probaj...

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Lalana)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: njega kose
21.4.2010 2:25:15   
Lalana
visnja mozes li mi samo malo precizirati, pa da potrazim u pretraznik?

_____________________________

Moje tri srece...

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: njega kose
21.4.2010 2:36:10   
Visnja RR
ima tema "opada li vam kosa" na pdf Bebe ...potrazi ... ako ne nadjes ja cu kasnije pa ti stavim link

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Lalana)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: njega kose
21.4.2010 2:37:41   
Ilhana RR

IZVORNA PORUKA: Visnja RR

ima tema "opada li vam kosa" na pdf Bebe ...potrazi ... ako ne nadjes ja cu kasnije pa ti stavim link


Imas roman te ceka :P

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *