|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Njegovo ime otkriva kakav je u krevetu!
13.6.2012 10:53:56   
bananica
Svakom vokalu (dakle slovima a, e, i, o, u) dodelite određeni broj i saberite. Tako ćete već prilikom upoznavanja moći da otkrijete sa kakvim muškarcem „imate posla“…


A 1
E 5
I 9
0 6
U 3

Najpre zapišite sve vokale u imenu vašeg partnera. Zatim svakom vokalu dodelite određeni broj i saberite ih. Ukoliko dobijete dvocifreni broj, saberite njegove cifre, tako da dobijete jednocifreni. Ovaj broj potom potražite u tekstu.
Marko 1+6=7
Branislav 1+9+1=11=1+1=2
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Njegovo ime otkriva kakav je u krevetu!
13.6.2012 10:58:18   
teacher75
a gdje je text?

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Njegovo ime otkriva kakav je u krevetu!
13.6.2012 10:59:23   
bananica
kakav text? reci ti brojuser posted image

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Njegovo ime otkriva kakav je u krevetu!
13.6.2012 11:01:14   
bananica
Zbir je 1
Nemojte da se uplašite ako vašeg partnera karakteriše broj 1. On je poprilično spretan u krevetu – ali samo kada je raspoložen i kada zaista želi seks. Nažalost, to nije baš često slučaj. „Umoran sam!“, „Imao sam naporan dan na poslu!“, „Ne mogu sada ništa da radim!“ jesu rečenice koje će često izgovoriti. Oko njega ćete zaista morati da se potrudite, sve dok konačno ne pristane na seks. A kada se to napokon dogodi, biće izuzetno nežan i strastven ljubavnik.

Zbir je 2
Za ovog muškarca nikako ne bismo smeli da tvrdimo da je savršen ljubavnik. Naime, on mu „nije ni do malog prsta“. Ovaj muškarac je dosadan, on je samo bleda senka ljubavnika kakvog bi svaka žena volela da ima pored sebe. On voli da se hvali svojim „poduhvatima“, iako su to sve samo obične laži. Ako bi se više posvetio sebi, možda bi tada saznao šta je strast i želja. Stoga mu pomozite da bolje upozna sebe.

Zbir je 3
Ovaj muškarac obožava seks, i to onaj žestok. Ali, pri tom obraća pažnju i na želje svoje partnerke. Pobrinuće se za romantičnu atmosferu i posvetiće dovoljno vremena ženi sa kojom je. Ipak, ovakvo njegovo ponašanje ne deluje nimalo spontano. Posle nekoliko nedelja provedenih sa njim imaćete osećaj da je sve unapred isplanirao i – ubrzo će vam dosaditi sve to. Stoga vam preporučujemo sledeću taktiku: iznenadite ga i učinite sve da se dosada ne bi uvukla u vaš ljubavni život.

Zbir je 4
Sa ovim muškarcem možete da doživite predivan seks – ali samo ukoliko imate ista interesovanja i želje kao i on. On ga se nikada ne odriče, čak će se pretvarati da mu nešto prija iako nije tako. To ipak ne znači da voli SM igre, već da mu možda više prija masaža ili određene poze. A ako se to vama ne dopadne – nadrljali ste!

Zbir je 5
Ovde je reč o jednom izuzetno šarmantnom muškarcu. On zna vaše tajne želje i ume da vas dovede do ludila samo jednim dodirom. Ponekad je i pogled dovoljan da bi vas usrećio. Ipak, nikako ne smete da ga pitate gde i kada je naučio te „cake“ – to može da ga povredi.

Zbir je 6
Iza ovog broja krije se sledeća poruka: on voli seks, ali u sebi nosi i nešto „životinjsko“. Broj 6 je đavolji broj. Kada se opusti, nećete moći da ga obuzdate. Možda vam se upravo to dopada? Odlično! Ukoliko želite da doživite neverovatnu sreću, osetite intenzivna osećanja i strast sa njim, i sigurno se od ovog muškarca nećete odvajati.


Zbir je 7
Nijedan muškarac neće pokazati više saosećanja od ovoga. On ume da sasluša svog sagovornika, veoma je pažljiv i vrlo nežan ljubavnik. Voli da sluša laganu i romantičnu muziku i da uživa „svim čulima“. Da li je to zaista muškarac? Da! Ukoliko vam se upravo to dopada, prepustite mu se i zaboravite na sve oko sebe.


Zbir je 8
Osam je broj beskonačnosti, a vi ste „upecali“ muškarca koji ne zna kada je dosta. On uvek želi seks, i to intenzivan. Zaista će vam biti divno ako ste i vi takvi. U suprotnom ćete morati da ga obuzdate i da zadovoljite njegova čula na neki drugi način. Zašto da ne?! Sve to samo će probuditi njegovu strastvenost. San mnogih žena upravo je da budu sa ovakvim muškarcem.

Zbir je 9
Broj devet simboliše razuzdanost i „divljinu“. A kada ovaj muškarac demonstrira svoju strast, imaćete osećaj da ste dospeli u sasvim drugi svet. Njemu je seks u krvi, a umetnost zavođenja njegovo drugo ime. Jedini problem je taj što mu ništa drugo nije na pameti!



http://www.srecica.com/2009/05/njegovo-ime-otkriva-kakav-je-u-krevetu/#more-5948

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Njegovo ime otkriva kakav je u krevetu!
13.6.2012 11:01:20   
veeseelaa
sabrala sam i šta sad? gdje tekst, koji br koliko sexa nosi?user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Njegovo ime otkriva kakav je u krevetu!
13.6.2012 11:02:19   
teacher75
IZVORNA PORUKA: bananica

kakav text? reci ti brojuser posted image

moj je No.1user posted image i mogu ti reci da su pogodiliuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Njegovo ime otkriva kakav je u krevetu!
13.6.2012 11:03:25   
Hanady RR
e bananice ti se ističeš u testiranjimauser posted image

hajd što sebe nego i njega...
meni bogami ne treba test za njega...bar ne pisameni...ovaj drugi je vrlo verlo pozitivanuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Njegovo ime otkriva kakav je u krevetu!
13.6.2012 11:03:59   
bananica
moj je 5 user posted image

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Njegovo ime otkriva kakav je u krevetu!
13.6.2012 11:04:49   
bananica

IZVORNA PORUKA: Hanady RR

e bananice ti se ističeš u testiranjimauser posted image

hajd što sebe nego i njega...
meni bogami ne treba test za njega...bar ne pisameni...ovaj drugi je vrlo verlo pozitivanuser posted image




reci ti nama jel ono za njega sto napisase istinauser posted image

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Njegovo ime otkriva kakav je u krevetu!
13.6.2012 11:05:31   
bananica
e bananice ti se ističeš u testiranjimauser posted image



nasla sam sebi najkategorijuuser posted image

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Njegovo ime otkriva kakav je u krevetu!
13.6.2012 11:05:51   
Nedi

IZVORNA PORUKA: bananica

moj je 5 user posted image


I mojuser posted image

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Njegovo ime otkriva kakav je u krevetu!
13.6.2012 11:06:15   
bananica

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

sabrala sam i šta sad? gdje tekst, koji br koliko sexa nosi?user posted image




reci nam brojuser posted image da i mi vidimo ima li sexauser posted image

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Njegovo ime otkriva kakav je u krevetu!
13.6.2012 11:07:15   
bananica

IZVORNA PORUKA: bananica


IZVORNA PORUKA: veeseelaa

sabrala sam i šta sad? gdje tekst, koji br koliko sexa nosi?user posted image




reci nam brojuser posted image da i mi vidimo ima li sexauser posted image




mislim dobrog sexauser posted image

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Njegovo ime otkriva kakav je u krevetu!
13.6.2012 11:07:49   
bananica

IZVORNA PORUKA: teacher75

IZVORNA PORUKA: bananica

kakav text? reci ti brojuser posted image

moj je No.1user posted image i mogu ti reci da su pogodiliuser posted image




ma istinit test nema stauser posted image

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Njegovo ime otkriva kakav je u krevetu!
13.6.2012 11:11:43   
Hanady RR
ma kakvi kod mene 1...nije tačan ni sekunde...
gdje škorpija može reć umoran samuser posted image
ma i značenje imen mu je spretan, okretan...
kakvi ovaj test bananice ne valja traži drugi...praksa pokazuje drugačijeuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Njegovo ime otkriva kakav je u krevetu!
13.6.2012 11:15:32   
bellla
Možda vam se upravo to dopada? Odlično! Ukoliko želite da doživite neverovatnu sreću, osetite intenzivna osećanja i strast sa njim, i sigurno se od ovog muškarca nećete odvajati.



auuu,kod mene 100% tacnouser posted image user posted image

_____________________________

Be happy,it drives people crazy!

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Njegovo ime otkriva kakav je u krevetu!
13.6.2012 11:20:14   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: bananica


IZVORNA PORUKA: bananica


IZVORNA PORUKA: veeseelaa

sabrala sam i šta sad? gdje tekst, koji br koliko sexa nosi?user posted image




reci nam brojuser posted image da i mi vidimo ima li sexauser posted image




mislim dobrog sexauser posted image


tri

Ovaj muškarac obožava seks, i to onaj žestok. Ali, pri tom obraća pažnju i na želje svoje partnerke. Pobrinuće se za romantičnu atmosferu i posvetiće dovoljno vremena ženi sa kojom je. Ipak, ovakvo njegovo ponašanje ne deluje nimalo spontano. Posle nekoliko nedelja provedenih sa njim imaćete osećaj da je sve unapred isplanirao i – ubrzo će vam dosaditi sve to. Stoga vam preporučujemo sledeću taktiku: iznenadite ga i učinite sve da se dosada ne bi uvukla u vaš ljubavni život.



_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Njegovo ime otkriva kakav je u krevetu!
13.6.2012 11:20:57   
bananica
eh , nasla sam jedno jako interesantno istrazivanja u vezi hrane koju konzumira/ i kakav je ljubavnik/ljubavnica

(odgovor članu bellla)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Njegovo ime otkriva kakav je u krevetu!
13.6.2012 11:21:37   
bananica

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: bananica


IZVORNA PORUKA: bananica


IZVORNA PORUKA: veeseelaa

sabrala sam i šta sad? gdje tekst, koji br koliko sexa nosi?user posted image




reci nam brojuser posted image da i mi vidimo ima li sexauser posted image




mislim dobrog sexauser posted image


tri

Ovaj muškarac obožava seks, i to onaj žestok. Ali, pri tom obraća pažnju i na želje svoje partnerke. Pobrinuće se za romantičnu atmosferu i posvetiće dovoljno vremena ženi sa kojom je. Ipak, ovakvo njegovo ponašanje ne deluje nimalo spontano. Posle nekoliko nedelja provedenih sa njim imaćete osećaj da je sve unapred isplanirao i – ubrzo će vam dosaditi sve to. Stoga vam preporučujemo sledeću taktiku: iznenadite ga i učinite sve da se dosada ne bi uvukla u vaš ljubavni život.






je li istina?

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Njegovo ime otkriva kakav je u krevetu!
13.6.2012 11:22:06   
Hanady RR
bananice mjenjaj nick u testoranjeuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Njegovo ime otkriva kakav je u krevetu!
13.6.2012 11:22:25   
bananica

IZVORNA PORUKA: bellla

Možda vam se upravo to dopada? Odlično! Ukoliko želite da doživite neverovatnu sreću, osetite intenzivna osećanja i strast sa njim, i sigurno se od ovog muškarca nećete odvajati.



auuu,kod mene 100% tacnouser posted image user posted image




user posted image

Hanady jedina si za sada koje ne vjeruje u istinitost testauser posted image user posted image

(odgovor članu bellla)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Njegovo ime otkriva kakav je u krevetu!
13.6.2012 11:23:21   
bananica

IZVORNA PORUKA: Hanady RR

bananice mjenjaj nick u testoranjeuser posted image




moram li se Visnji za to obratiti ili ce to ona ipak samovoljno ucinitiuser posted image

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Njegovo ime otkriva kakav je u krevetu!
13.6.2012 11:24:56   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: bananica


IZVORNA PORUKA: bellla

Možda vam se upravo to dopada? Odlično! Ukoliko želite da doživite neverovatnu sreću, osetite intenzivna osećanja i strast sa njim, i sigurno se od ovog muškarca nećete odvajati.



auuu,kod mene 100% tacnouser posted image user posted image




user posted image

Hanady jedina si za sada koje ne vjeruje u istinitost testauser posted image user posted image


ma koliko ja vidim žene imaju problem sa garamtikom...
dodaju vokale u ime čojekauser posted image
ja sma ikrena...
test ne valja...user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Njegovo ime otkriva kakav je u krevetu!
13.6.2012 11:25:34   
bananica
Voli li više krastavce ili banane? Kada je riječ o seksu to se može doimati kao nevažno pitanje. Ipak, hrana koju konzumira vaš partner govori vam i kakav je ljubavnik, odnosno kakva ste ljubavnica.

Žene, koje vole krastavce, imaju više sreće u poslovnom životu nego u ljubavi Seks, ljubav i hrana povezani su na više razina

Znamo da ljubav ide kroz želudac. Također znamo da hrana može bogatiti radosti u krevetu, a ima i utjecaja na začeće. A hrana o čovjeku može reći još puno više. Ono što vaš partner rado jede reći će vam ponešto i o tome kakav je kao partner i ljubavnik.

Muškarac koji voli grašak je samouvjeren, a strastveni ljubavnici obično vole mrkvu. No, ako želite obzirnog i strastvenog ljubavnika, potražite onoga koji voli krumpir. Znanost koja se time bavi nazivamo povrtna psihologija i razvio ju je japanski znanstvenik dr. Kiichi Kuriyama. Na temelju analize tvari u voću i povrću stvarao je zaključke o karakteru ljudi i njihovoj prilagodljivosti za život u dvoje ili samački život.

Svoje je konstatacije primijenio i pri savjetovanju. Tako je muškarcu koji je vitalan, propisao prehranu krumpirom, koji navodno vraća vatrenost među plahtama. Provjerite da li je to tako!

Što određeno voće kazuje o čovjeku?

Banane su voće, koje je u spolnosti prilično svestrano iskoristivo. Daje nam puno energije, a također je i oblik ovog voća kao stvoren za eksperimentiranje. A banane također govore o karakteru čovjeka. Ako ih muškarac voli najviše, emocionalan je, strpljiv i strastven.

Razigranost u seksu pripisuje se muškarcima koji vole breskve
Voće, koje ukazuje na strastvenog muškarca su i breskve. Razigranost u spolnosti pripisuje se muškarcima koji vole šljive. A oni koji vole jabuke oprezni su i suzdržani u ljubavi.

Za žene koje vole banane vrijedi da su u ljubavi predane. Ako tražite dobru ženu za brak, potražite ženu koja voli jabuke. Žene koje se u ljubavi podređuju, one su koje vole kruške. Njihova suprotnost su jagode, koje su koketne i vole igru vatrom. Trešnje ukazuju na ženu koja je u ljubavi vrlo nepromišljena i za to često plaća visoku cijenu.

Što određeno povrće kazuje o čovjeku?

Muškarac koji voli jesti grašak, zna što hoće i kako do toga doći. Strastveni ljubavnici se vole okrijepiti mrkvom. Koja bi se žena odrekla takvog ljubavnika koji je strastven, a pun obzira? Potražite muškarca koji voli krumpir.

Hrana koju konzumirate otkriva i vaše ljubavničke sposobnosti Pita od rabarbare privući će muškarce koji nisu vatreni ljubavnici i najradije se posvećuju hobijima. Svestrani, pouzdani i staložen partner je onaj, koji za vrijeme ručka slisti zdjelu zelene salate.

Pravi Casanova, koji voli osvajati i predanost samo jednoj partnerici nije baš na visokom mjestu na njegovom popisu vrednota, muškarac je koji voli jesti celer. Njegova je suprotnost muškarac koji voli jesti šparoge i takvi su muškarci jako emocionalni.

Njihov cilj nije samo vlastita sreća, nego se trude usrećiti i partnerice. Popaj, koji voli jesti špinat, promišljen je u ljubavi. Žene, koje vole krastavce, imaju više sreće u poslovnom životu nego u ljubavi. Idelna udata žena voli krumpir. Vjerna i domišljata je žena koja rado posegne za rabarbarom.

( intimatemedicine )

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Njegovo ime otkriva kakav je u krevetu!
13.6.2012 11:26:10   
bananica

IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: bananica


IZVORNA PORUKA: bellla

Možda vam se upravo to dopada? Odlično! Ukoliko želite da doživite neverovatnu sreću, osetite intenzivna osećanja i strast sa njim, i sigurno se od ovog muškarca nećete odvajati.



auuu,kod mene 100% tacnouser posted image user posted image




user posted image

Hanady jedina si za sada koje ne vjeruje u istinitost testauser posted image user posted image


ma koliko ja vidim žene imaju problem sa garamtikom...
dodaju vokale u ime čojekauser posted image
ja sma ikrena...
test ne valja...user posted image




user posted image user posted image samo se ti izvlaciuser posted image

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *