|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Nova sam na forumu trudilice 😊
18.6.2017 21:50:00   
Farahhh
Pozdrav za sve vas. Ima li jos neka trudilice ovdje da zajedno cekamo i trudimo se. Naime,pokusavam evo vec treći mjesec,ali nema jos nista. Nismo radili nikakve pretrage jer mislimo da je jos rano za to. Pokušavamo,trudimo se pa Vidjecemo. Nakon koliko ste vi ostale trudne i da li ste vi i bas muz pili nesto da pospješite trudnoću. 😊😊😊
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Nova sam na forumu trudilice 😊
6.7.2017 11:31:14   
almasa16

IZVORNA PORUKA: Farahh

Pozdrav za sve vas. Ima li jos neka trudilice ovdje da zajedno cekamo i trudimo se. Naime,pokusavam evo vec treći mjesec,ali nema jos nista. Nismo radili nikakve pretrage jer mislimo da je jos rano za to. Pokušavamo,trudimo se pa Vidjecemo. Nakon koliko ste vi ostale trudne i da li ste vi i bas muz pili nesto da pospješite trudnoću. 😊😊😊


Dobro dosla Farahh. Iskreno moj muz i ja smo sto bi se reklo "iz prvog puta", i hvala Bogu evo sada vec 8 sedmica trudnoce.
Prije svega zelim da ti kazem da se ne obeshrabrujes. Poznajem mnogo ljudi koji su se morali malo "vise potruditi " i malo cekati i opet na kraju sve je bilo ok. Koliko sam citala normalno je da par pokusava najmanje godinu dana .. Ja znam da sam ja sebi odredila kada smo "krenuli" na taj put da cu cekati bar 6 mj prije nego odem kod doktorice.
Moj jedini savjet koji je meni ocito upalio jeste da poslije odnosa dignes noge u zrak sto vise mozek kako bi gravitacija ucinila svoje. Odnos trebate imati ne samo u danima ovulacije vec i prije i poslije .. eto toliko bar znam. sretno i javi ukoliko se sta promjeni!

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Nova sam na forumu trudilice 😊
6.7.2017 13:50:54   
ziel
Mi smo nakon 3 mj.
i to nekako prije ovulacije ja otisla na pregled i kazem doktorici MI BISMO HTJELI TRUDNOCU, ona kaze po izgledu jajnika za 5-6 dana je ovulacija pa da znate... tako da smo je poslusali i uspjelo je tada vec...

_____________________________

novembar 2015 -
decembar 2017 -

(odgovor članu almasa16)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Nova sam na forumu trudilice 😊
6.7.2017 15:08:46   
cauchy
Farah, mi smo uspjeli u prvoj trudnoći drugi mjesec, a u drugoj tek nakon 8 mjeseci i to onda kada sam se uspjela opustiti i ne razmišljati da li će se uhvatiti ili ne... Uglavnom, do godine dana je normalno. Desi se nekada da žena nema ovulaciju taj mjesec ili ako mm npr ima temperaturu treba tri mjeseca da se sperma obnovi....tako da treba puno toga sa se poklopi da bi se "zakačilo"user posted image
Ne brini i opusti se i aBd da se uskoro družimo na temama za user posted image

_____________________________

10.2.2016.-17.2.2016. Emrah - mamin anđeo na nebu...

You never know how STRONG you are, until being strong is the ONLY choice you have...

04.02.2018. - user posted image stigla mamina princeza

(odgovor članu ziel)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Nova sam na forumu trudilice 😊
6.7.2017 15:27:56   
Galicia
Meni 8 godina govore opusti se, nisi dovoljno opustena. 😂😂😂

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu cauchy)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Nova sam na forumu trudilice 😊
7.7.2017 9:17:02   
almasa16

IZVORNA PORUKA: Galicia

Meni 8 godina govore opusti se, nisi dovoljno opustena. 😂😂😂


8 godina? mozda je glupo pitanje ali pretpostavljam da si isla kod doktora?

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Nova sam na forumu trudilice 😊
7.7.2017 14:28:39   
Galicia
Da naravno, na dvije klinike i 6 strucnjaka. Problem je nadjen, nazalost popraviti se ne moze. Bili u vise postupaka, ali ne odustajem, borim se, idemo dalje sa jos postupaka. U mom slucaju ni vrijeme mi nije na ruku, ali da sam pokusavala i sa 20 godina na isti bih problem naisla.
Moj savjet svima, nakon godinu dana pokusavanja, odmah strucnjaku, znaci odmah. Ne gubiti vrijeme na nadanje u prazno, bolje platiti malo novca na testove, nalaze i znati na cemu ste. Svakoj od vas zelim isto sto i sebi.

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu almasa16)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Nova sam na forumu trudilice 😊
6.9.2017 23:24:38   
mina23
Cao drage moje trudilice.
Evo ja i muz pokusavamo vec 4 godine ali ne bas bas aktivno da radimo
na bebi br.2. Uglavnom smo radili nalaze i pretrage da bi se ispostavilo
da mu spermogram nije naj naj bolji. Prepisane su nam neke tablete malo skupljeda koristi (suprug) pa cemo vidjeti. Nadam se da ce napokon uspjeti.
Moji su nalazi svi uredni i imamo sina od 7 godina user posted image

< Poruku je uredio mina23 -- 6.9.2017 23:29:15 >


_____________________________

Sunce mamino stiglo 23.01. 2010 nas mali Saim, Volimo ga puuuuno!

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Nova sam na forumu trudilice 😊
13.11.2017 13:48:28   
Babymama38
POZ CURE ŽENE
NOVA SAM OVDJE PA MI JE DRAG ŠTA SAM SE PRIKLJUČILA I VOLILA BI DA SE DRUŽIMO
OVAKO
MOJ MUŽ I JA RADIM NA DRUGOJ BEBI user posted image OD PROŠLI MJ IMALA SAM ZAD MENST. 14.10, ODNOSE IMALI OKO PLODNIH DANA JER IMAM NERDOVITE CIKLUSE
PAR DANA KASNIJE IMALA SAM JAKO PROBADANJE U LIJEVOM JAJNIKU, A PAR DANA PRIJE GINEKOLOG MI JE REKLA DA VIDI OVULACIJU NA LIJEVOM JAJNIKU, ONDA UMOR , I STALNI OSJEČAJ KAO DA CU DOBITI A NISAM BILA NI BLIZU
EVO SAD SAM REBALA DOBITI 12.11 I SAD SE OSJECAČ ZNAČI KAO DA TREBAM DOBITI , PA ONDA STANE I TAKO OPET I LEĐA ME UBIJAU I TU I TAMO NEŠTO PROBODE, I DANAS MI SE VRTILO
ŠTA VI KAŽETE NA TO IMA KO SLICNA ISKUSTVA A DA JE BILA TRUDNA user posted image

(odgovor članu Farahhh)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Nova sam na forumu trudilice 😊
13.11.2017 17:36:17   
Galicia
Uradi test.

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu Babymama38)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Nova sam na forumu trudilice 😊
13.11.2017 18:57:23   
manuela RR
user posted image

< Poruku je uredio manuela RR -- 13.11.2017 19:01:55 >


_____________________________

A- Februar.2017.
E- Oktobar.2008.

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Nova sam na forumu trudilice 😊
13.11.2017 19:01:06   
manuela RR


Babymama dobro došla na forum..user posted image
Zamolila bih te da ne pišeš velikim slovimauser posted image djeluje kao da galamis ☺

Koliko dugo radite na bebi?

Što se simptoma trudnoće tiče kod mene bar uvijek mi je izgledalo kao da ću svaki čas dobiti a ustvari sam bila trudna...Dosta su slični PMS u .
Najbolje je sačekati da kasni dva tri dana pa uraditi test...
Svakako ti želim da bude trudnoća ☺
Ovdje ima mama koje s e dugo trude za bebicu pa ces sigurno dobiti dobre savjete. ..svakako nam javi rezulat🙂🤗


< Poruku je uredio Visnja RR -- 13.11.2017 20:28:52 >


_____________________________

A- Februar.2017.
E- Oktobar.2008.

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Nova sam na forumu trudilice 😊
15.11.2017 8:00:17   
Babymama38
Hvala Manuela RR
znači prva trudnoca mi je bila dosta teška, i sad sam se napokon odlučila za drugo, moja kraljica ima sad 5 godina kORINA user posted image
Evo stalno mi je kao da trebam dobit i onda stane i tako u krug jutros se probudim nema ničega i onda počne boliti ja reko evo stiže kad ono opet ništa, a mjesečnice su mi neredovite pa mi je sad tek 3 dana kašnjenja ipak bi još par dana pricekala da napravim test jer stalno mislim kak ce doci

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Nova sam na forumu trudilice 😊
17.11.2017 13:20:38   
Babymama38
Ajmeeee ovdje bas nema vas često
Aja bi se tak razgovarala o tim slatkim simptomima
Danas mi kasni 6 dana ssd nezz da napravim test danas ili da cekam ponedjeljak ?
Eto ako tko zeli razgovarati tu sam user posted image user posted image

(odgovor članu Babymama38)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Nova sam na forumu trudilice 😊
17.11.2017 13:28:08   
Visnja RR
Nemaš šta čekati ...Ako si trudna test će pokazati...Clear Blue je sigurna test.... sretno! user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Babymama38)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Nova sam na forumu trudilice 😊
17.11.2017 14:56:22   
Babymama38
Idem onda poslije po test i ujutro ga radim poželite sreću javim se user posted image

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Nova sam na forumu trudilice 😊
17.11.2017 15:48:36   
Galicia

IZVORNA PORUKA: Babymama38

Ajmeeee ovdje bas nema vas često
Aja bi se tak razgovarala o tim slatkim simptomima
Danas mi kasni 6 dana ssd nezz da napravim test danas ili da cekam ponedjeljak ?
Eto ako tko zeli razgovarati tu sam user posted image user posted image


Sacekaj bozic, najbolje je.
Ne znam sto mucis sebe, a i nas. 😂

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu Babymama38)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Nova sam na forumu trudilice 😊
17.11.2017 16:27:37   
manuela RR

IZVORNA PORUKA: Babymama38

Ajmeeee ovdje bas nema vas često
Aja bi se tak razgovarala o tim slatkim simptomima
Danas mi kasni 6 dana ssd nezz da napravim test danas ili da cekam ponedjeljak ?
Eto ako tko zeli razgovarati tu sam user posted image user posted image


Kod neredovitih ciklusa je možda bolje pričekati koji dan više ali tebi sasvim već dovoljno kasni tako da ako je pozitivan rezultat pokazace sigurno. ..
Il još bolje uradi nalaz iz krvi i 100 posto znaces na čemu si. ...
Šaljemo pozitivne vibrice da budeuser posted image


_____________________________

A- Februar.2017.
E- Oktobar.2008.

(odgovor članu Babymama38)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Nova sam na forumu trudilice 😊
17.11.2017 20:19:43   
Babymama38
Galicia
Pa i mogla bi ja ovdje nikog ne mučim dosla sam da razgovaram sa normalnim curama
I da se druzimo a po tvom odgovoru nez sta ti radis tu
Ismijavaš ljude 😂😂😂😂😂

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Nova sam na forumu trudilice 😊
17.11.2017 20:21:10   
Babymama38
Manuela RR
hvala ti sto brineš kupila ga cekam jutarnji urin
Javim se
Kak je kod tebe?

(odgovor članu Babymama38)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Nova sam na forumu trudilice 😊
18.11.2017 13:05:22   
manuela RR
Babymama nema te sa novostima user posted image

_____________________________

A- Februar.2017.
E- Oktobar.2008.

(odgovor članu Babymama38)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Nova sam na forumu trudilice 😊
19.11.2017 2:14:28   
Galicia

IZVORNA PORUKA: Babymama38

Galicia
Pa i mogla bi ja ovdje nikog ne mučim dosla sam da razgovaram sa normalnim curama
I da se druzimo a po tvom odgovoru nez sta ti radis tu
Ismijavaš ljude 😂😂😂😂😂


Uvijek mi je bilo interesantno to “bacanje kasika i mikroanaliziranje sebe i svog tijela”. Ili jesi trudna ili nisi. Uradis test i dobijes odgovor. Eventualno ako ne vjerujes testu, imas opciju vadjenja bete. Ovo mikroanaliziranje mi je potpuno nejasno, iz cistog razloga jer je svaka zena ima drugacije simptome trudnoce, a da ne pisem da isti simptomi trudnoce su isti kao i kod pms. Hajde ti meni objasni kako neki stranac moze bolje poznavati tvoje tijelo od tebe? Ne moze.
Da se ne naljutis, ne mislim nista lose, i zelim ti zaista srecu i da ugledas plus.
P.s i dok sam bila u postupcima, nisam analizirala tijelo. Osim sto sam prvi put uradila 17 testova. user posted image Narednih postupaka sam se pribrala. user posted image

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu Babymama38)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Nova sam na forumu trudilice 😊
19.11.2017 2:55:29   
ziel

IZVORNA PORUKA: Galicia


IZVORNA PORUKA: Babymama38

Galicia
Pa i mogla bi ja ovdje nikog ne mučim dosla sam da razgovaram sa normalnim curama
I da se druzimo a po tvom odgovoru nez sta ti radis tu
Ismijavaš ljude 😂😂😂😂😂


Uvijek mi je bilo interesantno to “bacanje kasika i mikroanaliziranje sebe i svog tijela”. Ili jesi trudna ili nisi. Uradis test i dobijes odgovor. Eventualno ako ne vjerujes testu, imas opciju vadjenja bete. Ovo mikroanaliziranje mi je potpuno nejasno, iz cistog razloga jer je svaka zena ima drugacije simptome trudnoce, a da ne pisem da isti simptomi trudnoce su isti kao i kod pms. Hajde ti meni objasni kako neki stranac moze bolje poznavati tvoje tijelo od tebe? Ne moze.
Da se ne naljutis, ne mislim nista lose, i zelim ti zaista srecu i da ugledas plus.
P.s i dok sam bila u postupcima, nisam analizirala tijelo. Osim sto sam prvi put uradila 17 testova. user posted image Narednih postupaka sam se pribrala. user posted image

user posted image

_____________________________

novembar 2015 -
decembar 2017 -

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Nova sam na forumu trudilice 😊
23.4.2018 14:30:25   
dinanina
❤️

(odgovor članu ziel)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Nova sam na forumu trudilice 😊
22.5.2018 0:04:49   
mala_mrvica
Drage zene... ima li koga na ovoj temi? 🙈 Ja sam nazalost prije 10 dana morala na kiretazu u 4 mjesecu trudnoce jer se beba nije fino razvijala, danas poslije kontrole su mi rekli da cu vjerovatno morati na rekiretazu jer u maternici jos uvijek ima ostataka, naravno poslije izazvanog porodjaja i kiretaze pod “lokalnom” anestesijom nisam odmah pristala na to jer nebih mogla sve to jos jednom da podnesem psihicki, pa su mi dali neke tablete da pokusam to tabletama da izbacim iz sebe i zakazali kontrolu opet za sljedecu sedmicu. A ja sam se bas ponadala da je najgore proslo i da vec kroz mjesec poslije prvog ciklusa mozemo nastaviti raditi na bebici. Da li iko od vas ima iskustva sa kiretazama? I nakon koliko ste ponovo pokusale ostati trudne? Pozz za sve trudiloce i da sto prije sve ugledamo + 🌺

(odgovor članu dinanina)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *