|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Nove farbe bez amonijaka
5.11.2009 10:05:15   
vila_7
Zanima me da li je neko već koristio one nove Garnierove boje za kosu bez amonijaka i kakve su? Da li boje traju kao i kod običnih...prvenstveno me zanima plava!?

< Poruku je uredio acudesa RR -- 10.2.2010 18:23:57 >


_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: nove farbe bez amonijaka
5.11.2009 10:09:09   
Nedi
Farbala se u petak do sada ne primjećujem razliku, djeluje mi isto kao i ranije user posted image

_____________________________

24.12.2007.
24.o9.2013.

(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: nove farbe bez amonijaka
5.11.2009 10:13:11   
vila_7
hvala Nedi, a koja boja?

_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: nove farbe bez amonijaka
5.11.2009 10:23:24   
lilith
ja sam uzimala lorealovu plavu,najsvjetliju i uzasne su...nije mi nista prekrila,nema sjaja,bas bljak

(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: nove farbe bez amonijaka
5.11.2009 10:25:57   
Bubana

I ja sam probala Lorealovu , boja cokolade i uzas jedan !!! Ni blizu boje cokolade , precrveno mi ispalo , tako da vise nemam namjeru eksperimentisati .



_____________________________

Mama sada ima dva mala mirisna cvijeta ... Asju i Dalal <3

(odgovor članu lilith)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: nove farbe bez amonijaka
5.11.2009 10:31:21   
Nedi
IZVORNA PORUKA: helena_7

hvala Nedi, a koja boja?


Indigo crna,  a kako ga vidim sve je isto osim cijeneuser posted image


_____________________________

24.12.2007.
24.o9.2013.

(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: nove farbe bez amonijaka
5.11.2009 10:49:41   
vila_7
znači lorealova nikako.....garnier još ima šanse! user posted image

_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: nove farbe bez amonijaka
5.11.2009 10:56:59   
HanaBana
Ja se redovno farbam Loralovom bez amonijaka i super mi je i jos plus imam minival na glavi bez ijedne ostecene dlake. Vjerovatno sve zavsi od kose. Sada trazim da kupim onaj regenerator sto dodje u sklopu farbe jer je predobar, daje xtra sjaj i extra mekocu kosi.

_____________________________

Hana 26/06/07- mamina najbolja prijateljica

(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: nove farbe bez amonijaka
5.11.2009 10:59:25   
emy

IZVORNA PORUKA: HanaBana

Ja se redovno farbam Loralovom bez amonijaka i super mi je i jos plus imam minival na glavi bez ijedne ostecene dlake. Vjerovatno sve zavsi od kose. Sada trazim da kupim onaj regenerator sto dodje u sklopu farbe jer je predobar, daje xtra sjaj i extra mekocu kosi.


I ja sam ranije koristila smedju - praline (tako nesto) i bila sam prezadovoljna
Daje kosi super sjaj a postojana je kao i sve ostale
A regenerator je odlican, ako ga pronadjes javi

(odgovor članu HanaBana)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: nove farbe bez amonijaka
5.11.2009 11:00:45   
Nedi
IZVORNA PORUKA: HanaBana

Ja se redovno farbam Loralovom bez amonijaka i super mi je i jos plus imam minival na glavi bez ijedne ostecene dlake. Vjerovatno sve zavsi od kose. Sada trazim da kupim onaj regenerator sto dodje u sklopu farbe jer je predobar, daje xtra sjaj i extra mekocu kosi.


Kad bih ja stavila mini val , toliko bi mi oštetio kosu da se morala šišati na 1cm , čak i pramenove ne stavljam jer mi je kosa tanka i mekana da je i oni oštete.
A regenerator sam vidjela u Frizerlandu (valjda se ovako piše) , u Ze možda ima i u Sa?


_____________________________

24.12.2007.
24.o9.2013.

(odgovor članu HanaBana)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: nove farbe bez amonijaka
5.11.2009 12:36:06   
Tidzi
Ja sm isto koristila Lorealove bez amonijaka, ali boja karamele.Prije sam korislila Garnierove, koje su isto jako dobre, ali mojoj kosi bolje pasu Lorealove, nekako mi je kosa meksa i slozenija. Od prosle sedmice sam crna. Nisam primjetila ni na jednoj da ima neke razlike. Samo moram reci da su velike razlike izmedju farbi ovdje i u Bosni. Kada se ofarbam istom farbom u Bosni, bude zivi uzas, a ovdje totalno drugacije. Mislim da nesto ne stima bez obzira sto uzmem istu farbu, istu boju i Loreal. To mi dodje isto kada kupim Pampers u Bosni, svaki put propusti, a ovdje nikad.

< Poruku je uredio Tidzi -- 5.11.2009 12:40:51 >


_____________________________

Adin 12.01.2007
Elma 22.09.2008
Erna 02.08.2010

"Zivot je procitan roman, samo sto se u romanu mozes vratiti na predhodne stranice, a u zivotu nikad na prosle dane!"

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: nove farbe bez amonijaka
5.11.2009 12:46:36   
reallove
ja sam uvijek koristila loreal,inace sve mi je loreal i prezadovoljna sam,samo sam se malo razocarala ovim novim loreal farbama,prije mjesec dana ofarbala sam sestru mm,blue-black i boja jos uvijek spada kad god opere kosu to je uzas,a i boja nije primila lijepo,trebalo je biti blue-black a ona crna skroz

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu Tidzi)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: nove farbe bez amonijaka
5.11.2009 13:06:43   
Nedi
IZVORNA PORUKA: reallove

ja sam uvijek koristila loreal,inace sve mi je loreal i prezadovoljna sam,samo sam se malo razocarala ovim novim loreal farbama,prije mjesec dana ofarbala sam sestru mm,blue-black i boja jos uvijek spada kad god opere kosu to je uzas,a i boja nije primila lijepo,trebalo je biti blue-black a ona crna skroz


I meni je ovako bilo od loreal farbe , koristim blue-black i sve je bilo blue-black i jastučnica i kada i peškiri, češalj, četke, ruke kad prođem kroz kosu


_____________________________

24.12.2007.
24.o9.2013.

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: nove farbe bez amonijaka
5.11.2009 13:16:01   
HanaBana
IZVORNA PORUKA: Nedi

IZVORNA PORUKA: HanaBana

Ja se redovno farbam Loralovom bez amonijaka i super mi je i jos plus imam minival na glavi bez ijedne ostecene dlake. Vjerovatno sve zavsi od kose. Sada trazim da kupim onaj regenerator sto dodje u sklopu farbe jer je predobar, daje xtra sjaj i extra mekocu kosi.


Kad bih ja stavila mini val , toliko bi mi oštetio kosu da se morala šišati na 1cm , čak i pramenove ne stavljam jer mi je kosa tanka i mekana da je i oni oštete.
A regenerator sam vidjela u Frizerlandu (valjda se ovako piše) , u Ze možda ima i u Sa?


Sto se tice minivala imam extra frizerku koja mi to vec drugi put radi na dugu plavu kosu sa velikim viklerima. Nikako nemam vremena da postavim nove slike na FB. Ona to tako profesionalno uradi da mi nikoa ne vjeruje da je minival nego kao moja kosa ili ja to viklere stavljam:)))))
Ej ima i kod nas Frezerland pa cu tamo pogeldati. Hvala ti za ideju.

_____________________________

Hana 26/06/07- mamina najbolja prijateljica

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: nove farbe bez amonijaka
5.11.2009 13:28:45   
reallove

IZVORNA PORUKA: Nedi

IZVORNA PORUKA: reallove

ja sam uvijek koristila loreal,inace sve mi je loreal i prezadovoljna sam,samo sam se malo razocarala ovim novim loreal farbama,prije mjesec dana ofarbala sam sestru mm,blue-black i boja jos uvijek spada kad god opere kosu to je uzas,a i boja nije primila lijepo,trebalo je biti blue-black a ona crna skroz


I meni je ovako bilo od loreal farbe , koristim blue-black i sve je bilo blue-black i jastučnica i kada i peškiri, češalj, četke, ruke kad prođem kroz kosu


ma meni cudno pravo jucer sam ju bas fenirala i sve mi ruke crne poslije..lorealuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: nove farbe bez amonijaka
5.11.2009 15:01:22   
vila_7


[/quote]
Sto se tice minivala imam extra frizerku koja mi to vec drugi put radi na dugu plavu kosu sa velikim viklerima. Nikako nemam vremena da postavim nove slike na FB. Ona to tako profesionalno uradi da mi nikoa ne vjeruje da je minival nego kao moja kosa ili ja to viklere stavljam:)))))
Ej ima i kod nas Frezerland pa cu tamo pogeldati. Hvala ti za ideju.
[/quote]

Voljela bih da mi pošalješ slike kad ih prebaciš, i da mi daš broj i adresu frizerke ako mi se svidi tvoja kosa. Nisam iz Sarajeva ali sam tamo često...


_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu HanaBana)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: nove farbe bez amonijaka
5.11.2009 15:43:46   
HanaBana
evo upravo stavljam na FB:)

_____________________________

Hana 26/06/07- mamina najbolja prijateljica

(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: nove farbe bez amonijaka
5.11.2009 15:45:19   
vila_7
pošali mi na PP onda ime i prezime da te mogu naći.

_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu HanaBana)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: nove farbe bez amonijaka
5.11.2009 16:14:26   
sarayka
upravo sam uzela pepeljasto plavu Garnier bez amonijaka još me strah da probamuser posted image Valjda će biti ok...i mene interesuje gtaj krupni minival kako se održava i koliko je dobar??

_____________________________

Ljube vas Lamija i mama :)

"Kad nam sreća zatvori jedna vrata, često nam otvori i druga, ali mi
ponekad znamo predugo gledati u ona zatvorena i ne vidimo otvorena." - Helen Keller

(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: nove farbe bez amonijaka
5.11.2009 18:44:17   
acudesa
IZVORNA PORUKA: Tidzi

Ja sm isto koristila Lorealove bez amonijaka, ali boja karamele.Prije sam korislila Garnierove, koje su isto jako dobre, ali mojoj kosi bolje pasu Lorealove, nekako mi je kosa meksa i slozenija. Od prosle sedmice sam crna. Nisam primjetila ni na jednoj da ima neke razlike. Samo moram reci da su velike razlike izmedju farbi ovdje i u Bosni. Kada se ofarbam istom farbom u Bosni, bude zivi uzas, a ovdje totalno drugacije. Mislim da nesto ne stima bez obzira sto uzmem istu farbu, istu boju i Loreal. To mi dodje isto kada kupim Pampers u Bosni, svaki put propusti, a ovdje nikad.

moja tidži, to je opće poznato da proizvođači imaju različit kvalitet za različito tržište

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Tidzi)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: nove farbe bez amonijaka
5.11.2009 19:29:37   
sarayka
Ofarbah se ja žene, super boja...ne pecka i fino miriši...
PS: ovu preporuku sam cula pa vam je prenosim- ove farbe bez amonijaka su inače tamnije na kosi nego sto im je naziv na kutiji tako da uzimate svjetlije nego sto inace zelite i bit ce ok boja...
Moja je ok, bas kakvu sam željela!


_____________________________

Ljube vas Lamija i mama :)

"Kad nam sreća zatvori jedna vrata, često nam otvori i druga, ali mi
ponekad znamo predugo gledati u ona zatvorena i ne vidimo otvorena." - Helen Keller

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: nove farbe bez amonijaka
6.11.2009 9:07:27   
vila_7
I ja sam ih uzela ali se nisam ofarbala - Garnierove. Inače sam uzimala 1 izrazito svijetlo plavu i pepeljasto plavu i farbala samo izrastak i super mi je boja ispadala (svi misle da sam prirodna plavuša), sad sam opet uzela iste...valjda će dobre ispasti!

_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu sarayka)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: nove farbe bez amonijaka
6.11.2009 9:40:57   
HanaBana
IZVORNA PORUKA: sarayka

upravo sam uzela pepeljasto plavu Garnier bez amonijaka još me strah da probamuser posted image Valjda će biti ok...i mene interesuje gtaj krupni minival kako se održava i koliko je dobar??

stavila sam sliku na FB profil - Belma Vrco-Alibasic

_____________________________

Hana 26/06/07- mamina najbolja prijateljica

(odgovor članu sarayka)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: nove farbe bez amonijaka
6.11.2009 9:46:14   
tea lana
samo da vam kazem u frizerskom salonu u B fazi je akcija ovaj mjesec farbanje besplatno salon se zove Magnifiko.Naravno morate se uz to osisati ili fenirati to vam naplate.user posted image

(odgovor članu HanaBana)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: nove farbe bez amonijaka
6.11.2009 19:59:48   
larina
nemogu nikako da nadem tu pepeljasto plavu od garniera,mozte li staviti sliku farbe kako izlleda trazila sam na stranici garnijer i u dm-u ali nema.ima samo najsvijetlija plava a ja samo koristim te pepljaste da mi nebi ispalo zuto,je li kod vas plavo malo na sivo ili ipak i ta bude zuta?kod mene izrasta smeda boja a uvijek se farbam u plavo pa tesko dobijem onu zamisljenu boju bez zutok i narandastoog.mozete li mi samo opisati koje probao tu garnijer pepeljasu bez amonijaka kad se tek nanese farba i kad pocne boja djelovati ide li na zuto,smede ili na pepeljastu boju kao ono na tamno-KAKO JA OPISAH DA LI ME UPOSTE RAZUMJESTEuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *