|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Odnos - koliko često?!
21.12.2008 1:24:59   
Golubica
Možda će zvučati smiješno, bar meni jeste ali zanima me koliko često imate odnose u toku sedmice?????user posted image user posted image

< Poruku je uredio bebbe RR -- 28.4.2010 11:57:09 >


_____________________________

Asja, 02. 08. 2008.
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: ODNOS - koliko često
21.12.2008 1:28:02   
majaaaa
user posted image  Hola sugradjanko!

I ti ne spavas?

Uh ,ja ti pitanja:)

_____________________________

Dzana:)
13.09.

(odgovor članu Golubica)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: ODNOS - koliko često
21.12.2008 1:35:19   
mala curica
Zavisi od okolnosti i raspolozenja user posted image

(odgovor članu majaaaa)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: ODNOS - koliko često
21.12.2008 1:36:26   
Ilhana RR
hehe ovi sto rade na pravljenju sigurno vise puta dnevno :P

(odgovor članu mala curica)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: ODNOS - koliko često
21.12.2008 1:37:59   
majaaaa
user posted image user posted image user posted image
slazem se,a mi sto smo frisko rodile se bojimo da se ne omakne:)

< Poruku je uredio majaaaa -- 21.12.2008 1:39:42 >


_____________________________

Dzana:)
13.09.

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: ODNOS - koliko često
21.12.2008 1:40:00   
mala curica
Bez ceste akcije nema user posted image
user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image

< Poruku je uredio mala curica -- 21.12.2008 1:43:57 >

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: ODNOS - koliko često
21.12.2008 1:46:25   
camm
a koliko ti čestouser posted image

_____________________________

Ja tek sada kuzim da ne kuzim, sta kuzim, sta ne kuzim, sta mi je tesko skuziti, sta ne mogu prokuziti, ali jedno kuzim...:D

(odgovor članu mala curica)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: ODNOS - koliko često
21.12.2008 1:49:14   
majaaaa
user posted image

_____________________________

Dzana:)
13.09.

(odgovor članu camm)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: ODNOS - koliko često
21.12.2008 1:50:15   
Anoniman
Ja što ste sve tajanstvene...user posted image user posted image
Sad u trudnoći 2 puta sedmično (nešto nemam želju za češće, nadam se da će se promjeniti) a prije toga svaki, svaki drugi dan.

(odgovor članu camm)
  Neposredna veza do poruke: 9
   RE: ODNOS - koliko često
21.12.2008 2:02:09   
majaaaa
Ma nesto me stid.jer kod mene pravo ime pise,a sugradjanka mi postavila pitanje pa kad me sretneuser posted image user posted image  

Kako sam se porodila ,puno mi je ljepse i lakse.Prije,samo uz dugu pedigru mi je bilo lijepo,a bez nje je bilo kako kad.
Sad,svaki dan,nekad preskocimo:)

_____________________________

Dzana:)
13.09.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: ODNOS - koliko često
21.12.2008 2:19:01   
Ilhana RR
Ja nemam zelju za to nikako odkako sam se porodila... cesce bih mi prahnulo dok sam bila trudna hehehe...

(odgovor članu majaaaa)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: ODNOS - koliko često
21.12.2008 6:54:29   
mamyca
Skoro svaki danuser posted image ,nekad i vise putauser posted image user posted image .Zavisi od situacije i raspolozenja.user posted image

_____________________________

Hamza 11.3.2008.

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: ODNOS - koliko često
21.12.2008 12:23:48   
Virtualna
Ja i moj user posted image  imamo odnose 4-5 puta sedmicno...a pretezno sve zavisi od nase user posted image ... postali smo "robovi" nasoj maloj princezi...

_____________________________

... mamina ljubav ...

(odgovor članu mamyca)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: ODNOS - koliko često
22.12.2008 20:05:15   
nikita
MM i ja nekad vise puta na dan onda nam se desi da se ne keksamo 4 dana i sve tako.Uglavnom kako kad.

(odgovor članu Virtualna)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: ODNOS - koliko često
22.12.2008 20:05:24   
Anoniman
ja sam sa svojim dragim imal odnos skoro svaki dan dok smo radili nauser posted image user posted image user posted image user posted image sad,kad samuser posted image nisam se sex otkako sam saznala za tu vijest nesmijem nestouser posted image user posted image strah me a,i stomak zna zaboliti pa jos vise uspanicim!!Kad odem ginicu na ultrazvuk upitat cu ga smijemli imati odnose!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Virtualna)
  Neposredna veza do poruke: 15
   RE: ODNOS - koliko često
22.12.2008 21:17:35   
andji
Draga Felix ako imaš normalnu trudnoću bez problema,što ne smiješ imati odnose...ma možeš do zadnjeg trenutka pa onda u bolnicu na poroduser posted image user posted image user posted image user posted image naravno moraš pronaći položaje koji ti pašu radi stomaka,ali ima toga tonauser posted image user posted image user posted image ja sam u trudnoći bila još gora nego sada,a opet glupo mi je kad supružnici imaju odnose samo radiuser posted image ,a posle ništa,ja to radim radi sebe,uživam u vodjenju ljubavi ili sexu,i uživala sam i kad smo 'pravili' Sergeja,a on je bio samo logičan slijed naših tjelesnih želja....meni je sex kao šoping,ne znam šta mi je dražeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image pa da,'upražnjavam' ga radi sebe pa tek onda radi mm

_____________________________

E ne trebate više glasati ni na jednom takmičenju,konačno,zar ne???!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: ODNOS - koliko često
22.12.2008 21:20:41   
camm
felix pucaj ako mozes do mile volje
sad ce tebi podivljati hormoniuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ja tek sada kuzim da ne kuzim, sta kuzim, sta ne kuzim, sta mi je tesko skuziti, sta ne mogu prokuziti, ali jedno kuzim...:D

(odgovor članu andji)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: ODNOS - koliko često
26.12.2008 0:39:33   
ruža
Joj ja kako sam se porodila nešto mi nije do toga,kako da to promijenim,MAMYCA koji je tvoj receptuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu camm)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: ODNOS - koliko često
26.12.2008 11:19:45   
mamyca
user posted image user posted image user posted image user posted image Samo se prepusti user posted image user posted image i uzivaj,i ne misli na nista drugouser posted image user posted image ,ili preuzmi incijativu,malo se sredi,mislim na sexy rublje i to je to,to kod mene paliuser posted image user posted image ,a dosta puta pali i bez toga.user posted image user posted image Dovoljan je jedan sexy pogled i vatrica se upaliuser posted image user posted image .

_____________________________

Hamza 11.3.2008.

(odgovor članu ruža)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: ODNOS - koliko često
27.12.2008 19:38:50   
luna77
bar 4-5 puta tjedno a ako sam aj u kranku onda bar oral muzu

(odgovor članu mamyca)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: ODNOS - koliko često
27.12.2008 19:52:43   
emina99
kako radimo na tome da imamo bebu ma koristimo swaki trenutak za to a eto opet od bebe nista mozda da malo ohladimo sta wi misliteuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu luna77)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: ODNOS - koliko često
28.12.2008 11:58:40   
chuci
ja sa svojim mužem kad god mogu. pa se to svede na svaki dan, iako nekad preskočimo kad smo baš umorni jer oboje radimo po dva posla (u ovo ne računam onih 5-6 danauser posted image )

(odgovor članu emina99)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: ODNOS - koliko često
28.12.2008 12:02:10   
chuci
uuu i zaboravih emina99 negdje pročitah, čini mi se na foumu, da je kod muškaraca koji imaju lijene plivače bolje svaki dan pokušavati, a da je kod ovih ''običnih'' dobro nekad i napraviti pauzu. naravno ne predugu, jedan dan preskočiš. eto ak ovo pročita osoba koja je postala taj post sigurno će ti dati više informacija. sretno sa user posted image

(odgovor članu chuci)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: ODNOS - koliko često
29.12.2008 18:01:17   
lejlas30
IZVORNA PORUKA: mamyca

Skoro svaki danuser posted image ,nekad i vise putauser posted image user posted image .Zavisi od situacije i raspolozenja.user posted image


Isto i mi user posted image user posted image user posted image  user posted image

_____________________________

Tri godine u braku
1. ICSI = 0

Gospodaru moj
Podsjećaj me stalno
Da je neuspjeh iskušenje
Koje prethodi uspjehu

(odgovor članu mamyca)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: ODNOS - koliko često
26.1.2009 16:19:03   
Alisa.
joj mamyce i kod mene kao i kod tebe.Od kako sam se porodila uopste mi nije do sexa.Kad citam vase postove pomislim da sa mnom nije nesto u redu.Dok sam zelila dijete to je bilo cesto.a sad se preko dana umorim i na vece mi nije ni do cega.Ali ako nastavim ovako muz ce me zamijeniti.hahaa

(odgovor članu lejlas30)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *