|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  284 285 286 287 [288]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Anksioznost??
19.6.2022 21:54:13   
Mina 09
Znam kako je na antidepresivima i sama sam ih pila prije jedno cc 3 god i zaista mi je bilo mnogo bolje od njih, ali sad kako sam trudna malo me strah ali naravno ukoliko budem morala sve u dogovoru s ljekarom. Hvala vam sto bodrite i na lijepim riječima divno je znati da nisam sama i da nas ima još sto prolaze ili su prolazile kroz slična iskustva,♥️ bas me u zadnje vrijeme uhvatila neka depresivna epizoda, sva sam pogubljena, bez bolje , prestravljena od svega, uzas 😔🫣

(odgovor članu dana123)
Neposredna veza do poruke: 7176
   RE: Anksioznost??
23.6.2022 8:28:25   
Andj
Cao Mina 😻I ja sam nova ovdje, ali moja anksioznost je slavila i rodjendan skoro. Sa mojim drugim porodjajem (sa kratkim razmakom dva carska reza, korona u drugoj trudnoci, pojava neke tahikardije, visociji srcani pritisak, i jako lose opste stanje nakon porodjaja - okidaci vjerovatno za anksioznost). Kraj trudnoce sam provela bezvoljna i u strahu ali doktor je to pripisao svakako navali hormona koji su u trecem trimestru najjaci. Svaki put kad te to uhvati ti reci: Okej, evo sta sad? Ne ustajem mi se, ne hoda mi se, e sad cu namjerno i nece mi biti nista. - Ovo ti je najtezi ali ujedno najucinkovitiji nacin. Ja sam toga svjesna, ali moji simptomi nisu takvi sad evo godinu nakon porodjaja. Ja sam sebi svezala razne bolesti, srce provjerila cca 100 puta... svaki novi simptom vezem za bolest neku. Pojave mi se nesvjestice, omaglice, neki oblici pred ocima, glavobolja, bol u vilici ili vratu- ja letim na google i onda uzas... svi me uvjeravaju da su moji bolovi produkt krive kicme i nepravilnog polozaja u kojem sam stalno, ali ne. Kad boli lijeva ruka i strana to je srce. Ja sam ti najgori oblik anksioznosti. Moji ukucani su izgubili svako strpljenje. Nila sam na terapiji AD ali kod mene je mozak govorio: Pijes te tablete i dalje tako razmisljas to nema efekta, jer kod mene nije realno da imam ove simptome a da mi nije nista i doktori mi ne valjaju jer ne nadju nista, ili im ja ne znam objasniti dobro i tako... i evo svega svjesna, a opet svaki dan pakao. Postala sam nervozna i sebi i svojoj djeci. Ne dopusti da te pobijedi to sto te muci.

(odgovor članu Mina 09)
Neposredna veza do poruke: 7177
   RE: Anksioznost??
25.6.2022 14:52:35   
Mina 09
Hvala ti draga, sretno i tebi u borbi protiv zajedničkog nam neprijatelja 🤣 naših misli. Meni dan dva super, osjećam se kao ona stara, onda naidje dan D i nikakva sam, depresivna, bezvoljna , sve mi mrsko , milion negativnih misli , googlam tjelesne senzacije i još mi gore bude jer na internetu ispada da smo svi teži psihički bolesnici 🫣 čitanje ovog foruma mi zaista pomogne jer nailazim na slična iskustva. Meni se sad pogoršalo zbog trudnoće i navale hormona ali svakako trebam sama s sobom raditi na svojim mislilima i reagiranju na njih, tako da jedva čekam 1.7 og aBd kad mi je iduća psihoterapija . Kako se vi držite ovih dana ? ❤️

(odgovor članu Andj)
Neposredna veza do poruke: 7178
   RE: Anksioznost??
15.7.2022 12:08:11   
Miiiina
Zdravo svima, pretpostavljam da forum nije aktivan toliko zbog toga sto ste sada bolje pa to i meni daje nadu. Ja se borim sa anksioznošću već 6 godina, kad sam tek počela imati napade panike strašno sam smršala i poslije toga se nisam više ni ugojila. Zadnjih 7 dana nakon duuuugo vremena sve se ponovo vratilo i ne sjećam se da mi je ikada bilo gore. Ne mogu da jedem, ne mogu da spavam i sve me strah da ću poludjeti ili umrijeti zbog toga :(( ne znam više sta da radim a termin kod psihoterapeuta sam dobila tek 25.7 😔

(odgovor članu Mina 09)
Neposredna veza do poruke: 7179
   RE: Anksioznost??
21.7.2022 14:01:59   
Mina 09
Zdravo imenjakinjo 😃 samo za početak da ti pošaljem puno potpore i razumijevanja i da kažem da će sve biti OK jer stvarno i hoće , znam po sebi jer i sama prolazim kroz slično ❤️ Strpi se malo još do termina s psihoterapeutom , a do tada radi stvari koje voliš, koje te opuštaju , nažalost anksioznost i depresija su poremećeni koji često imaju recidive, ali ako si ih već jednom pobijedila , ne sumnjaj u sebe , opet ćeš ❤️

(odgovor članu Miiiina)
Neposredna veza do poruke: 7180
   RE: Anksioznost??
13.5.2023 17:07:25   
El.lo
Biba26, jeste li saznali zasto se budite naglo u tom prvom snu? I meni se to događa...i imam i te titraje . Jel to sigurno sve anksioznost ?

(odgovor članu blur 77)
Neposredna veza do poruke: 7181
   RE: Anksioznost??
14.5.2023 20:51:44   
El.lo
LP, jeste ikada saznati zasto vam titraju mišići 

(odgovor članu tanjab74)
Neposredna veza do poruke: 7182
   RE: Anksioznost??
29.5.2023 11:15:49   
Anksiozna
Pozdrav ljudi prvi put pišem ali redovno pratim vaše objave .. meni se anksioznost i pan napadi vratili nakon 6 godina .. simptomi su uglavnom isto kao i kod svih vas .. Nadam se da ćemo jedni drugima biti podrška.. 

(odgovor članu El.lo)
Neposredna veza do poruke: 7183
   RE: Anksioznost??
29.5.2023 11:25:54   
Anksiozna
Da li i vi imate osjećaj da vam napad panike krene iz zeludca? ko da se nešto penje prema gore ne znam kako bih drugacije objasnila  i onda kratak dah lupanje srca .. bez obzira što sam to sve već prošla uvijek me strah jako napad me svaki put iznenadi ... užas jedan 

(odgovor članu Anksiozna)
Neposredna veza do poruke: 7184
   RE: Anksioznost??
29.5.2023 11:28:32   
Anksiozna


IZVORNA PORUKA: El.lo

Biba26, jeste li saznali zasto se budite naglo u tom prvom snu? I meni se to događa...i imam i te titraje . Jel to sigurno sve anksioznost ?
titranje mišića i naglo buđenje iz sna imam i ja ..  Da na žalost to je sve anksioznost 😪


(odgovor članu El.lo)
Neposredna veza do poruke: 7185
   RE: Anksioznost??
29.5.2023 12:00:20   
Anksiozna
Da li ima još aktivnih članova?

(odgovor članu Anksiozna)
Neposredna veza do poruke: 7186
   RE: Anksioznost??
21.6.2023 10:50:38   
Cuses1984

IZVORNA PORUKA: Anksiozna tiny fishing

Da li ima još aktivnih članova?

Mislim da je ova tema gotova

(odgovor članu Anksiozna)
Neposredna veza do poruke: 7187
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  284 285 286 287 [288]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  284 285 286 287 [288]
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *