|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Oktobarski konkurs:Prirodna pomoć za mališane!
1.10.2015 8:43:26   
Visnja RR
PHARMALIFE u mjesecu oktobru nagrađuje tri Ringerajina korisnika paketom prirodnih preparata.

U svakom paketu se nalazi:

APIS GOLA (oralni sprej) - BRZA POMOĆ KOD UPALA GRLA I USNE DUPLJE (od 1 godine života)
Antibiotska terapija u liječenju prehlada nije adekvatna jer antibiotici ne djeluju na viruse pa se preporučuje alt_ernativna terapija (Herbalna i Api terapija) koja brzo, efikasno i bezbjedno može ublažiti ove neprijatne simptome a naročito je pogodna za primjenu u dječjem uzrastu. Kao najpoznatiji predstavnik api terapije i najkorisniji u tu svrhu se već dugo godina koristi prečišćeni ekstrakt propolisa koji dokazano posjeduje antinflamatorno dejstvo (smanjuje crvenilo - upalu), antimikrobno i antifungicidno dejstvo (sprečava rast bakterija i gljivica), antivirusno dejstvo, pospešuje zarašćivanje rana – oštećena sluzokoža (afte) i umanjuje bol prilikom gutanja.

user posted image

Apis gola sprej za grlo sadrži visoko prečišćene ekstrakte: Propolisa + Žalfije + Timijana + Acerole
PROŚITAJ VIĹE ...


FITOBALM (gel) - OLAKŠAVA DISANJE, UMIRUJE KAŠALJ
Bebe odmah po rođenju poseduju imunitet koji nasleđuju od svoje majke, ali nisu potpuno zaštićene od velike grupe virusa (Adeno,Rino virusa ….preko 200 različitih virusa) koji uzrokuju infekcije gornjih disajnih puteva-PREHLADU. To znači da će većina zdravih beba imati šest do osam prehlada prije prvog rođendana. Naučno je dokazano da esencijalna ulja Bora, Srebrne jele, Mirte nanešena na grudi i leđa djeteta isparavaju pod uticajem tjelesne temperature, dijete ih inhalira te uspješno razrjeđuju gustu nagomilanu sluz i opuštaju glatke mišiće bronhija. Na taj način djetetu smiruju kašalj i olakšavaju disanje a pri tome su potpuno prirodni i bezbjedni za upotrebu od rođenja ( od 0 mjeseci) kao i za djecu starijeg uzrasta.

user posted image
Prva pomoć kod bebine prehlade, sadrži esencijalna ulja Bora, Mirte i Srebrne jele
PROŚITAJ VIĹE ...


IMMUNO (sirup sa Cinkom) - PRIRODNO RJEŠENJE ZA JAK IMUNITET
IMUNITET predstavlja odbrambeni sistem organizma. U zavisnosti od njegovog statusa i pravilnog funkcionisanja predstavlja ključ za sve bolesti – od prehlade do težih oboljenja. Međutim, u najranijem uzrastu imunitet nije dovoljno efikasan i razvijen tako da nije spreman u potpunosti da se efikasno bori protiv svih zaraza.

user posted image
Immuno sirup je jedinstvena kombinacija dva neophodna minerala (cinka i bakra), biljnih ekstrakata i vitamina za zdravlje Vašeg djeteta od prve godine.

Kome se preporučuje Immuno sirup ?
- Djeci sa oslabljenim imunitetom
- Kod čestih respiratornih infekcija (virusne i bakterijske)
- Infekcije (uho,grlo,nos )
- Atopična stanja (rhinitis,dermatitis,astma )
- Herpes infekcije (varičele ...)
- Preventivno.
PROCITAJ VISE ...


BRONCAMIL (sirup) - PRVA POMOĆ KOD KAŠLJA (od 1 godine života)
Statistika pokazuje da predškolsko dijete ima 5-8 prehlada u toku godine sa prosječnim trajanjem od 8-9 dana, što znači da je kašalj prisutan najmanje 60 dana godišnje. Takođe, jedan od čestih uzroka nastanka kašlja kod djece je postnazalno slivanje, kao posledica akutnih ili hroničnih upala sluznice nosa, trećeg krajnika ili sinusa. Kašalj je složen kataralni proces koji se sastoji iz više faza (nadražajna faza, inflamacija, produktivna faza). Zbog toga se preporučuje upotreba složenih biljnih sirupa koji sadrže veći broj različitih biljnih ekstrakata koji mogu efikasno pokriti sve faze kataralnog procesa (od nadražajne faze, inflamacije pa do produktivne faze).

user posted image
Broncamil sirup je složenog sastava: 6 komponentni biljni sirup sadrži visokoprečišćene ekstrakte i prečišćena biljna ulja: Timijana+Bokvice+Smilja+Bora+Eukaliptusa+Divljeg suncokreta.
PROŚITAJ VIĹE ...


Pharmalife research je farmaceutska kompanija iz Italije sa dugom tradicijom proizvodnje prirodnih dijetetskih i kozmetičkih preparata namjenjenih djeci i odraslima.
Svi proizvodi su proizvedeni po najvišem proizvođačkom standardu (GMP).
Za sprovođenje farmakoloških analiza i kliničkih studija, saradnja se ostvaruje sa najznačajnijim institucijama koje rade na području fitoterapije (Univerzitet MESSINI, Centar za prirodnu medicinu bolnice u Empoliju, univerzitetski centri u Italiji). Stručni radovi redovno se objavljuju u poznatim farmaceutskim časopisima.

Kako konkurisati za ovaj vrijedan paket?

Objavite na forumu zanimljiv komentar/anegdotu svog mališana ili postavite crtež (fotografiju crteža), rad svog mališana, na temu: „Pharmalife Medo spreman čeka jesen“

A ukoliko želite da provjerite kako naša septembarska inspiracija - PHARMALIFE MEDA izgleda, možete vidjeti u tekstovima posvećenim sjajnim PHARMALIFE preparatima, na sledećem linku PHARMALIFE TEKSTOVI

Postavljanje komentara i crteža smatra se prijavom za konkurs, prijave primamo od 1.10. do 25.10.2015.

Članovi Ringeraje će nakon objave svih radova i komentara, svojim glasovima izabrati tri pobjednika na forumu. Glasanje traje od 26.10. do 31.10. (zaključno sa 31.10.). Po vrijedan paket PHARMALIFE proizvoda osvajaju tri korisnika čije su objave imale najviše glasova! U slučaju izjednačenih glasova pobjeđuje komentar/fotografija koji je ranije objavljen/objavljena. Pobjednicima će nagrade biti poslate u novembru na kućnu adresu (o trošku sponzora).

< Poruku je uredio Visnja RR -- 1.11.2015 12:31:09 >
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Oktobarski konkurs:Prirodna pomoć za mali...
1.10.2015 16:20:30   
mum82
user posted image

znaci ovako moje dijete vidi medu u jesenuser posted image user posted image ,,iz prilozenog se vidi da nismo neki umjetnici,ali se Bilal potrudiouser posted image ,,,i da on tvrdi da je ovo medouser posted image

Medo je ljubicast jer je za tete sa RR,ali je bio nespretan pa se okliznuo na bundevuuser posted image
ovo (cudno) zuto sa strana je suncokret i kukuruzuser posted image ,a iako je jesen sunce bas,bas grijeuser posted image

_____________________________

B -20.11.2010
S -7.7.2012
"Money is numbers and numbers never end.If it takes money to be happy,your search for happiness will never end"


(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Oktobarski konkurs:Prirodna pomoć za mali...
1.10.2015 16:45:20   
marketing RR
Ma ovo je jedan predivan Medo, bravo za Bilala user posted image

(odgovor članu mum82)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Oktobarski konkurs:Prirodna pomoć za mali...
8.10.2015 11:32:56   
pocahontas
Moj prvačić je u fazonu škole pa i njegovo remek djelo Medo..i on je krenuo u školu i ponio je svoju knjigu..user posted image user posted image
user posted image

_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu marketing RR)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Oktobarski konkurs:Prirodna pomoć za mali...
8.10.2015 21:47:56   
Visnja RR
user posted image user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Oktobarski konkurs:Prirodna pomoć za mali...
8.10.2015 22:17:33   
Medić*
Bravo klinci user posted image

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Oktobarski konkurs:Prirodna pomoć za mali...
8.10.2015 22:21:33   
bebaa
user posted image user posted image
Mum naraFno da je to medo..ne vidiš dobro.....user posted image

_____________________________

"U laži su kratke noge ! "

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Oktobarski konkurs:Prirodna pomoć za mali...
10.10.2015 16:49:10   
Cakan
Moj djecak je jos malen za crteze sa nekim smislom,ali za izmisljanje prica je vec strucnjak :) ,tako bih iz mora njegovih bajki izdvojila jednu vezanu za Imuno sirup,koji smo pili prosle godine.Jedno jutro je ustao sav sretan pocinjuci svoju pricu (tacnije san).Navodno je veeeliki zuti medo u sjajnom prsluku dosao da ga spasi od ljutog bagera koji je iskopao rupu i htjeo da ga u nju baci user posted image .Medo je bio strasno hrabar,cak je i poletio i odveo moga malenoga u park na tobogan user posted image .Bravo za medu,osim sto popravlja imunitet,spasava djecicu od zlih stvari i vodi ih na tobogan user posted image

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Oktobarski konkurs:Prirodna pomoć za mali...
11.10.2015 22:16:28   
marketing RR
Bravo mamike user posted image

(odgovor članu Cakan)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Oktobarski konkurs:Prirodna pomoć za mali...
13.10.2015 16:18:31   
mum82

IZVORNA PORUKA: bebaa

user posted image user posted image
Mum naraFno da je to medo..ne vidiš dobro.....user posted image

user posted image user posted image
ma jasta je,,,on citavu pricu meni smislio,skontalo dijete da mora "objasnit" crtezuser posted image

_____________________________

B -20.11.2010
S -7.7.2012
"Money is numbers and numbers never end.If it takes money to be happy,your search for happiness will never end"


(odgovor članu bebaa)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Oktobarski konkurs:Prirodna pomoć za mali...
22.10.2015 10:13:04   
Vanne
Evo ga treca sreca,vise me stid se prijavljivati user posted image
Buduci da smo premali za crtanje ispricat cu jednu anegdoticu sa mojom S...spavaca soba nam je na spratu a dnevni boravak dole,pa moramo proci svako jutro kroz stepeniste a na prozoru stepenista imam velikog keramickog psa i macku..
Sinoc je zaspala u dnevnom boravku i dok sam je nosila kroz stepeniste ona poluotvorenih ociju,onako sanjiva rece papa mata,papa kuko user posted image posla im pusu i zatvori oci ponovo user posted image ja sam se istopila user posted image
Dusa mala samo progledala da ih pozdravi user posted image

_____________________________

02. 07. 2014. 18:56 Sarah.....zjenica oka moga....

(odgovor članu mum82)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Oktobarski konkurs:Prirodna pomoć za mali...
22.10.2015 10:32:46   
malena27 RR
Kako je moj T teski antitalenat za crtanje i tesko ga je takodjer nagovoriti da sam nacrta medu, ispricacu sta nam se desilo po povratku s mora...
Imamo medu u cijem stomaku je termofor. Jednu noc, po povratku s mora, se zalio da ga boli stomacic...
I trazio mi je medu rekavsi: ''Mama, molim te, daj mi medu da me ugrije, niko mi ne izlijeci stomacic kao on! Dusa moja, tako mi je nedostajao.'' user posted image
Zagrio je medu i lijepo spavao s njim...
Kad smo nakon ovoga imali problema sa kasljem, kupili smo Broncamil, pio ga je rado...Dosla ja s posla a on kaze: ''Uuuu mama, kako ovaj sirup dobro mirise i super je ukusan''...Popio ga je bez problema i bilo mu je bolje nakon otrpilike sedmice koristenja... nismo zavrsili kod doktora zbog sirupa Mede user posted image

_____________________________

Beta 05.02.2010. 12,79
Beta 29.12.10. 557,93
Beta 31.12.10 1771,92
09.08.2011. rođen moj dunjaluk
Beta 09.06.15. <5
Beta 12.05.16. 504 i 16.06.16. spontani
27.01.17. vanmatericna

(odgovor članu Vanne)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Oktobarski konkurs:Prirodna pomoć za mali...
22.10.2015 19:14:10   
Visnja RR
user posted image user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu malena27 RR)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Oktobarski konkurs:Prirodna pomoć za mali...
27.10.2015 11:24:41   
bebaa
Mum...
Vanne...
Pocy...
user posted image

_____________________________

"U laži su kratke noge ! "

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Oktobarski konkurs:Prirodna pomoć za mali...
27.10.2015 11:50:59   
ziki
Vanne
Mum
Malena

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu bebaa)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Oktobarski konkurs:Prirodna pomoć za mali...
27.10.2015 12:03:18   
damma
mum
vanne
malena

_____________________________

2004.
2008.

(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Oktobarski konkurs:Prirodna pomoć za mali...
27.10.2015 12:20:55   
Medi_87
Vanne
Pocy
Mum

(odgovor članu damma)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Oktobarski konkurs:Prirodna pomoć za mali...
27.10.2015 12:36:20   
Cakan
Malena
Mum
Pocahontas

(odgovor članu Medi_87)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Oktobarski konkurs:Prirodna pomoć za mali...
27.10.2015 13:07:55   
marinčii
VANNE
POCY
MALENA

_____________________________

Matej 10.7.2009.
Andrej 9.12.2014.
Danas je,možda više nego ikad prije,istina da će način na koji se ponašamo prema djeci odrediti budućnost svijeta!

(odgovor članu Cakan)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Oktobarski konkurs:Prirodna pomoć za mali...
27.10.2015 13:33:38   
jednaa
Malena
Mum
Pocahontas

_____________________________

baby boy se rodio 02.01.2010.
ex jedna2u1

(odgovor članu marinčii)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Oktobarski konkurs:Prirodna pomoć za mali...
27.10.2015 13:43:42   
koka i po
mum,malena,vane

vane sretnouser posted image

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu jednaa)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Oktobarski konkurs:Prirodna pomoć za mali...
27.10.2015 13:53:05   
tinkivinki
mum
vanne
pocy

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Oktobarski konkurs:Prirodna pomoć za mali...
27.10.2015 13:57:42   
vedada
vanne
Malena
Poky

Vane da dobiješ.


_____________________________

A 2012
E .2015

(odgovor članu tinkivinki)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Oktobarski konkurs:Prirodna pomoć za mali...
27.10.2015 14:25:20   
salmy
pocy
malena
cakan

(odgovor članu tinkivinki)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Oktobarski konkurs:Prirodna pomoć za mali...
27.10.2015 14:33:49   
Visnja RR
vanne
Malena
Poky

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *