|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Otkrivanje noću
31.1.2008 10:16:25   
jupajdi
Help.user posted image  

E spava s nama od pola noći, pokriveni smo jako velikom štep dekom i ugodno je, al kad god otvorim oči noću, on je otkriven. Ništa ne pomaže - nogice gole, leđa gola...
Pokrijem ga, a on samo nogama odgurne deku. I onda mi se ne znam spavanje cijelu noć.
Noću nema grijanja - Toplana isključi radijatore, ali mislim da ni grijanje ne bi pomoglo.

Jednodijelne piđamice smo izbacili, a i nema ih njegove veličine.
Vreća za spavanje također nema na tržištu, a i ne znam kako bi podnio vreću i zatvoren prostor. Koristili smo mi vreću do neke dvije godine. 

Što da radim??
Frka mi je stavit ga spavati u čarapicama.

I inače je lak na prehladama. Opet jutros - pun nos i kašlje.

Kako to riješavate? user posted image
_________________
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Otkrivanje noću
31.1.2008 10:53:24   
Blue rose RR
Draga jupajdi dvije stvari mogu da budu:
ili ga vi nehotice otkrijete,
ili što je vjerovatnije, mu bude toplo, pa se otkrije.

Jedno vrijeme sam i ja svoju kikicu toplila previše, i stalno mi se otkrivala, a onda sam smanjila količinu odjeće na njoj, te se onda prestala otkrivati.

(odgovor članu jupajdi)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Otkrivanje noću
31.1.2008 11:32:07   
jupajdi
Ma nipošto ga mi ne otkrivaomo. Još gledamo kako sam nogama gura deku.A pidžamica mu je pamučna, tanka.Sada ga znam i u topliju staviti, jer je stvarno hladno. Ja se smrznem. Privijem se uz muža i omotam dekom, a on...... user posted image

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Otkrivanje noću
31.1.2008 11:32:50   
Monia
I moja djeca su se otkrivala u toku noci,i imali smo dezure,ne spavanja,ustajanja itd.Djeci je generalno uvijek toplo u toku noci,jer su tokom dana aktivni i naravno,uvece se smire i energija izlazi..Ja sam to rijesila tako sto sam kupila pamucni materijal i dala da se sasije pidama iz jednog dijela.Tako su pokriveni i ne brinem(toliko)

(odgovor članu jupajdi)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Otkrivanje noću
31.1.2008 11:44:28   
makana
imam isti problem
ako je dvodjelna pidžama onda je utrpam svu i obavezno male čarapice
ako je ona iz jednog dijela trudim se da ispod ima malo tanji bodić
kada god se probudim ona je otkrivena, ruke ko led, obrazi isto i bojim se da ne počne da šmrca
ne navaljujem previše na nju stvari i šta god sam pokušala čini mi se ne pali
ali akbgd kupiću frotirnu vreću za spavanjebez rukava i neka lomata nogicama koliko hoće, a ni mene neć biti strah da će se zamotati u nju previše


_____________________________

strpljen - spasen

(odgovor članu jupajdi)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Otkrivanje noću
31.1.2008 11:51:50   
hanabanana
Vreća za spavanje sa nogavicama i rukavima rješava ove probleme.
Ima se kupiti na Siranu, na jednom štandu.

(odgovor članu makana)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Otkrivanje noću
31.1.2008 11:59:14   
jupajdi
IZVORNA PORUKA: hanabanana

Vreća za spavanje sa nogavicama i rukavima rješava ove probleme.
Ima se kupiti na Siranu, na jednom štandu.


Super, baš super. Pogledaću ovih dana.

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Otkrivanje noću
31.1.2008 12:11:46   
makana
mi tu
user posted image

_____________________________

strpljen - spasen

(odgovor članu jupajdi)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Otkrivanje noću
6.2.2008 12:39:48   
Aminad
ooooooo ova priča o otkrivanju mi zvuči tako poznato i moji se otkrivaju baš na isti način ja ih pokrijem a oni se automatski nogicama opet otkriju i to definitivno rade nesvjesno jer sam ih znala probuditi i onda reći da ću ih pokrit i da se ne otkrivaju tad bi pristali i trajalo bi to sve dok čvrsto ne zaspu a onda opet  na kraju sam odustalauser posted image user posted image

preko noći i nije strašno hladno obučem im malo topliju odjeću i svi smo rahat
naravno ovaj režim se ne odnosi na one hladne dane s mrazevima ujutro i kad su bolesni

moja mam je imala isti problem s mojim bratom (starija sam od njega 14 god.pa se sjećam) bio je tad i rat pa nije mogla nigdje kupiti ni vreću kako treba ona je uzela neku tanju dekicu i sašila mu vreću ali bez rukava i nogavicama dugim do članaka TO JE UPALILO!!!!!

ja imam još jedan problem naš Imran ne voli čarapice nikako po cijeli dan je bos u kući uspijem mu obući ali to kratko traje sa štramplicama i nekako ima efekta ali čarape NIKAKO ne voli

(odgovor članu makana)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Otkrivanje noću
20.9.2008 11:22:57   
mamsi
I moj Kenan uvijek otkriven spava i vreće i ništa mu ne pomaže na kraju sam više odustala od pokrivanja,jer čim ga pokrijem on zakmeči uzvrti se i otkrije.

(odgovor članu Aminad)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Otkrivanje noću
20.9.2008 12:06:43   
camm
i moja se stalno otkriva.
ja sam se vec navikla na to.






_____________________________

Ja tek sada kuzim da ne kuzim, sta kuzim, sta ne kuzim, sta mi je tesko skuziti, sta ne mogu prokuziti, ali jedno kuzim...:D

(odgovor članu mamsi)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Otkrivanje noću
20.9.2008 12:07:43   
jasmina_mm
moj bebac jos uvijek nosi vrecicu za spavanja tako da sam mirna sto se otkrivanja tice

_____________________________

dusha mamina 11.10.2007.

upravo zato sto je tako topao, osmjeh je ljepsi od bilo kojeg cvijeta na svijetu....

(odgovor članu camm)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Otkrivanje noću
20.9.2008 16:48:25   
Nadi
Moja Kiki se stalno otkriva a ja je pokrivam user posted image

(odgovor članu jasmina_mm)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Otkrivanje noću
20.9.2008 17:18:18   
bebacha
moja user posted image se uvijek otkrivala a jutros se ja probudi ona pokrivena,nisam mogla vjerovat

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu Nadi)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Otkrivanje noću
20.9.2008 19:20:04   
ziki
Tarik sam sebi to regulise, ako je vruce on se otkrije ako je hladno pokrije se, jeste mali ali to zna. Kad smo bili kod muzevih bilo je jako hladno, a mi se ovdje prije kuhali i tamo je sam poceo da se pokriva po glavi. Ja sam ga naucila kako da se otkrije, da rucicama povuce prekrivac sa glave, jer bi se probudio i onda vriska. Sinoc posle kupanja nisam mu fino stavila kapicu posto mi je zaspo dok je dojio i citavu noc se pkrivo po glavi. Oko pola 8 se otkrio do pola grudi.
Ja sam u Ayelu vidjela i velik vreca, misli da bi decko od 4 god mogo da stane. 

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Otkrivanje noću
20.9.2008 21:52:35   
dinaa
I ja borbu vodim sa otkrivanjem,jedno pokrijem i legnem a drugo se otkrije i tako na rede po cijelu noc.

_____________________________

Moja djeca su moje najvece blago!!!

(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Otkrivanje noću
20.9.2008 22:17:56   
RAJA
I ja imam isti problem koji stvarno nemogu da riješim
ništa nepali pa čak ni vreća za spavanje nego se često budim po noći i pokrivam a isto tako obučem malo toplije

_____________________________

MAMINI SINOVI
DŽANIN 08.03.2003.
DINO 21.03.2006.

(odgovor članu dinaa)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Otkrivanje noću
22.9.2008 15:34:16   
batterfly
Ja sam problem rijesila ,takodjer,s vrecom za spavanje,ali kod mene je vreca bez rukava(ko kimono gore) i super je,ali sam uzela pravo velike,znaci da mu je praaavooo siroka(niposto nemojte one uske,jer se djete unervozi i ne moze tako lahko promjeniti polozaj)...

Necete se pokajati ako probate!!!!

(odgovor članu RAJA)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Otkrivanje noću
22.9.2008 15:46:53   
M kao Mama
Joj, đe me nađoste, ovako izgledam moja noć, u WC ustanem najmanje 5 putta (moji bubrezi), Lajla me probudi isto toliko, jer zaplače, a ja sam odmah kod krevetića, zatim zbog njenog otkrivanja ustnam još pet puta, u vrećicu neće ove godine, srklet je fata, koči se, tako da mi je zao, ne daj bože kakva je hirovita može fras dobiti, obučem joj debelu pidžamu, pokrijem je velikom našom dekom i njenom malom plisanom, i opet se otkrije, nekada kada više padnem s nogu stavim je s nama da spava, pa onda Hare i ja naizmjenično cijelu noć otkrivamo,

(odgovor članu batterfly)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Otkrivanje noću
22.9.2008 15:53:49   
majki
Mi smo vreću za spavanje koristili dosta dugo, ali je nju počela skidati i nije više bilo sigurno ostaviti je u njoj. Sada je obučem vrlo toplo, čak joj obučem i štrample jer čarape odmah skine i izbaci ih iz kreveta, a također i pokrivač. Obučem joj bodi dugih rukava i preko pidžamu. Jest da djeluje neugodno za spavati ali nemam drugog načina da je zaštitim od nje same, jer ona nema osjećaja za hladnoću nimalo, kad je najveća zima ona će skinuti sa sebe sve što stigne. user posted image  Ustajem preko noći i provjeravam jel pokrivena i ruke uvjek ko led, a jorgan na podu.

(odgovor članu batterfly)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Otkrivanje noću
29.5.2009 1:00:07   
remzy
 i ja borbu vodim sa pokrivanjem -otkrivanjem nocu!!!
po citavu noc se vrtim u krug ,ja jedno pokrijem ,drugo se otkrije a trece se priprema da se otkrijeuser posted image user posted image ...ali vec se polako navikavam na to ,a i kako sam vidjela da se "vole" otkrivati ja sam sad pocela da im oblacim pamucne pidzame ,onako nit su tanke ,a nit su debele ,pa ih pokrijem i ako se otkriju nece im biti hladno!!!
ma ustvari nije njima hladno ,ali ovaj majcin instinkt neda mira ,sve mislim hladno im...doduse ujutro bude svjeze!!!
ali polako ,sve bude i prode!!!!


_____________________________

Lamija 07.08.2002god
Fatih 07.02.2006god
Ambera 12.08.2008god

(odgovor članu majki)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Otkrivanje noću
29.5.2009 1:08:37   
mu be da
ih evo i ja svog maloprije uspavala,kako je ovo bilo malo vruce nisam ga pokrivala nicim...ustvari laganom dekicom ali  on je svuce nakom  3 minute...i spavao je u bodicu  kratki rukav  bez carapica,a veceras je samo u  laganoj pamucnoj pidjamici i uvijek mu omotam jednu vecu gazu oko stome ispod bodija,i nisam ga prekrila nicim jer je naka sparina i meni...

_____________________________

SULTAN MAMIN ...DAVUD 3.10.2008.

(odgovor članu remzy)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Otkrivanje noću
29.5.2009 1:13:51   
remzy
ma ja sad svoje oblacim u pidzame pamucne ,ali nekako imam osjecaj da im je hladno,jer evo BAS veceras je svjeze,a jutra isto budu svjeza ,pa sam ako nista bas pred jutro u polusnu  i tad ih najcesce pokrijem ,"bacim" na njih tanke dekice!!!user posted image user posted image user posted image
sreca pa ide ljeto i topliji dani!!!!


_____________________________

Lamija 07.08.2002god
Fatih 07.02.2006god
Ambera 12.08.2008god

(odgovor članu mu be da)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Otkrivanje noću
29.5.2009 7:41:23   
mišur
IZVORNA PORUKA: remzy

i ja borbu vodim sa pokrivanjem -otkrivanjem nocu!!!
po citavu noc se vrtim u krug ,ja jedno pokrijem ,drugo se otkrije a trece se priprema da se otkrijeuser posted image user posted image ...


Mogu misliti kako ti je veselouser posted image user posted image user posted image user posted image
Ja muku mučim sa jednim, i njegovim otkrivanjem, a šta bih sa trojeuser posted image
I moj je po cijelu noć otkriven, ali i ja mu obučem tanku pamučnu pidžamicu...
Bar sam mirna da mu nije hladno..
I obavezno ga pred zoru pokrijem, jer je svježe, i tad se lopuža ne brani i ne skida...
Zima guzi..user posted image

(odgovor članu remzy)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Otkrivanje noću
23.2.2015 8:36:29   
bebaa
naletih na pravu temu...
od kako smo proljetos izbacili vreću spavanje s malcem je noćna mora.....on kao da ga ko u centrifugu ubaci,kako se ne umori onoliko se okrećući,nije mi jasno...tako da se moje spavanje uglavnom svodi na pokrivanje,šuškanje...a što je najgore on se tako stručno sklupča preko deke koja mu se omota oko nogu tako da dok ja tu deku izvadim ispod,pa ga pokrijem ja sam se već razbudila.....prebacila sam ga kod sebe na krevet,jer ova avantura me slomi,rebra izubija preko krevetca....user posted image
i nije mi jasno kako se neprobudi kad mu je hladno,ako mu je hladno......ali mene u neka doba uhvati zima ako sam otkrivena,pa kontam i njega garant...ali jok,taj ne registruje ništa.....user posted image

_____________________________

"U laži su kratke noge ! "

(odgovor članu mišur)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *