|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Parfemi
13.6.2007 20:34:56   
Aida
Cure koji parfem vam je najdraži?
 
Ima ih puno, puno dobrih.....Hmmmmm
 

< Poruku je uredio acudesa RR -- 10.2.2010 18:17:21 >
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: PARFEMI
14.6.2007 7:55:59   
Meliha
Dobro si rekla, ima ih dosta dobrih....
 
Vezano za temu PARFEMI, super je stranica www.punmiris.com....
 
Ukoliko je jos uvijek niste posjetili, obavezno to ucinite....ima odlicnih savjeta, nagradnih igrica, itd......

(odgovor članu Aida)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: PARFEMI
14.6.2007 13:41:47   
Aida
Draga Meliha, primijetila sam da si novi član, pa bi bilo lijepo da nam se predstaviš pod temom: Upoznajmo se!!!

Sretno i nadam se da će ti biti lijepo s nama

(odgovor članu Meliha)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: PARFEMI
14.6.2007 14:39:59   
Aida
Draga Meliha,
samo da ti se izvinim za maloprije.Mislila sam da si novi član, ali vidim da si ti tu od 18.04., ali nisi se javljala. Izvini molim te i hvala ti na savjetu da posjetimo stranicu.Ja ću to učiniti.

Nadam se da ćemo se i dalje družiti!!!!

Pozdrav
 
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Meliha)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: PARFEMI
15.6.2007 2:27:56   
AIDA RR
Mmmm...parfemi...meni je najdraži Bvlagari - Omnia, što mi ga je moj najdraži kupio za rodjendan, dok smo još bili prijatelji. Pa da, zna on šta izabrati, da me obara sa nogu! user posted image

Inače se mi takodjer svidja Eden od Cacharela ili od Escade Pacific Paradise, a još bolji je Magnetism. Najtradiconalniji je još uvjek Roma od Laure Biagiotti, koji još posebno daje čar ženama srednjim godinama, jer daje pravu ženskost.

Inače volim više slatke parfeme, da imam osječaj sam slatka! user posted image

A ti curo, koji se tebi sviđa? Pošto si ekstravagantna žena, ni da pogadjam, ne bi pogodila!
user posted image

(odgovor članu Aida)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: PARFEMI
16.6.2007 14:44:12   
Aida
Jesi me našla s Omniom. To mi je najdraži parfem. Stvarno je najbolji.
Nisu mi loši ni Light Blue, By Night (Joop), Code od Armanija. Ima ih stvarno fantasticnih, ali Omnia je jedna! user posted image user posted image  Drago mi je da se i tebi sviđa, jer stvarno je poseban....... (Za posebne žene user posted image user posted image user posted image )
 

(odgovor članu AIDA RR)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: PARFEMI
18.6.2007 13:07:36   
AIDA RR
I meni je najdraži parfem, vidim da nam je ukus sličan. Stvarno ih ima fantastičnih ali Omnia je zakon, za posebne žene kao što si ti posebna. user posted image user posted image user posted image  A koji ti je muški parfem najbolji? Meni je Pi od Givenchy a to sam ja svome dragome uzela za rođen dan i stvarno je prezadovoljan, kaže da još nije imao boljeg parfema.

(odgovor članu Aida)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: PARFEMI
20.6.2007 23:57:33   
Aida
Hehehe.Drago mi je da nam se isti sviđa (parfem naravno) user posted image . Stvarno je poseban. Nevjerovatno dobar.
Hvala ti na komplimentu, a isto i za tebe mislim.user posted image

Muških ima isto tako puno dobrih. Meni je ovaj novi BOSS extre, a i Givenchy je fantazija.


(odgovor članu AIDA RR)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: PARFEMI
30.6.2007 21:08:21   
Kerensa
Definitivno onaj stari Vanderbilt. user posted image

(odgovor članu Aida)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: PARFEMI
1.7.2007 14:10:10   
Yuna
Ja najvise volim stare i zestoke...posebno arpege.

(odgovor članu Kerensa)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: PARFEMI
9.11.2007 17:27:48   
Okarica
Trenutno koristim ESCADA CRISTAL. Predivan je.

(odgovor članu Yuna)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: PARFEMI
9.11.2007 17:45:15   
travnicanka
 ja obozavam parfeme,i mom muzu je lako  obradovati mene,ali bas u pravom smislu obradovati!!!Ja imam par svojih favorita:gucci,trezor,cerruti 1881 i snadbijevam se na brodu kad idemo za bosnu,mogu se kupiti malko jeftinije nego sto inace kostaju jer je to bezcarinska zona.

(odgovor članu Okarica)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: PARFEMI
9.11.2007 18:13:04   
Okarica
Trezor sam nekad jako voljela, medjutim u posljednje vrijeme kao da nije isti miris. Kod nas doduse nikad ne mozes biti 100% siguran je li nesto original. Vjerujem da su tamo gdje ti kupujes sigurno originalni parfemi. Sve u svemu i ja obozavam parfeme, volim kad ih dobijem na poklon i uvijek ih imam nekoliko. Pozdravuser posted image

(odgovor članu travnicanka)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: PARFEMI
9.11.2007 18:21:38   
Suncica*
Ja oduvek koristim cerruti 1881..To je parfem koji mi u potpunosti odgovara i oslikava moju licnost..

(odgovor članu Okarica)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: PARFEMI
10.11.2007 8:27:00   
SMIRI
ANGLOMENIA - VIVIENNE WESTWOOD

Prvi put kad sam mrihnula, zacarao me i sad je gotovo user posted image

_____________________________

SMIJEM SE i kad mi se place ;-)

(odgovor članu Suncica*)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: PARFEMI
16.11.2007 15:39:19   
travnicanka
Trezor ima zaista bozanstven miris!Neznam mozda si se ti malo zasitila samog njegovog mirisa.Recimo ja ti nisam ono tip da jedan parfem koristim jako dug period.Ja volim da promijenim i imam svoje favorite i nekako bas sam primjetila da mi od samog raspolozenja,garderobe pa i od vrste izlaska zavisi koji cu parfem staviti.Nemoj te mi zamjeriti mozda to zvuci glupo ali ja jako puno volim parfeme pa to tako opisujem!!!

(odgovor članu Okarica)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: PARFEMI
16.11.2007 17:02:55   
makana
ćao drage moje
mala crna haljina - avon je moj trenutni favorit
muž puž me je pogodio nedavno sa gabrijelom sabatini - elegance i sa njim sam zadovoljna
nisma vjerna jednom parfemu, ali mi se uglavnom sviđaju oni sa sličnim, gotovo istim notamauser posted image
što bi rekao moj dragi đole ne volem
teške orijentalne mirise niti one previše slatkaste
više sam za lepršave, one tzv zelene, svježeuser posted image

_____________________________

strpljen - spasen

(odgovor članu travnicanka)
Neposredna veza do poruke: 17
   Parfemi
16.11.2007 20:10:12   
Okarica
IZVORNA PORUKA: makana


nisma vjerna jednom parfemu, ali mi se uglavnom sviđaju oni sa sličnim, gotovo istim notamauser posted image
što bi rekao moj dragi đole ne volem
teške orijentalne mirise niti one previše slatkaste
više sam za lepršave, one tzv zelene, svježeuser posted image


Potpisujem!

< Poruku je uredio Mić -- 21.11.2007 20:52:29 >

(odgovor članu makana)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Parfemi
27.11.2007 21:46:55   
amlatifa
Koristim cerruti 1881 od 2000 god i broj 1 je na mojoj listi parfema ma super je

(odgovor članu Okarica)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Parfemi
28.11.2007 8:08:43   
budućamama
Armanijev "zlatni" i Gucci RUSH. Moj prvi parfem je bio Kashmere od choparda i danas me vrati u lijepa sjećanja....

(odgovor članu amlatifa)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Parfemi
28.11.2007 10:38:35   
Monia
user posted image Vec skoro dvadeset godina koristim jedan parfem....Magie noire...I dan danas kad ga osjetim...upiskim se od ljepote.Naravno,s vremena na vrijeme se dogodi i neki drugi,no uvijek se vratim na stari i provjereni.

(odgovor članu budućamama)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Parfemi
11.5.2008 13:53:11   
nikka
 Poison pa onda Pure Poison-Dior

(odgovor članu Monia)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Parfemi
11.5.2008 13:59:37   
nely
Evo da se i ja nadovezem na temu....volim promjene,pa tako i parfeme mijenjam,al trenutnó mi je najdrazi Sarah J.Puser posted image

_____________________________

...edvin...15/6/o8

(odgovor članu Aida)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Parfemi
11.5.2008 15:03:59   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: nikka

Poison pa onda Pure Poison-Dior

ili hypnotic...uh... taj uvijek imam user posted image
user posted image

a koristim i Chanel no.5... extraaaaaaa user posted image user posted image user posted image

user posted image


< Poruku je uredio dina RR -- 11.5.2008 15:04:58 >

(odgovor članu nikka)
  Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Parfemi
11.5.2008 15:08:57   
Amelaa RR
Trenutno koristim....user posted image ali vise ga stavljam navecer kad izlazim...po danu hm..ima ih puno pa covijek ne zna koji da izabere..
user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image ima ih jos...jer ja stvarno volim parfeme i imam ih dosta....ali ovaj chacharel EDEN me uvijek podsjeti na nekog.....nekog davno i on mi je zimi na prvom mjestu.....eto drage moje ..

_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna

(odgovor članu nely)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *