|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Pomozimo jedni drugima
24.7.2009 17:21:12   
bebana27
Nesto sam razmisljala dok sam rucala i dosla sam do jedne ideje koja nije tako losa a jako je lijepa bar meni.
Posto nas na ovom forumu ima mnogo i humane smo pa sam odlucila da pokrenemo jednu akciju u kojoj cemo se medjusobno pomagati.
Radi se o sljedecem:
"Posto ima trudnica koje ce se ubrzo poroditi i nemoguce je da se vidimo i druzimo pa sam mislila da na ovaj nacim obradujemo svaku od nas koja ce se ubrzo poroditi,znaci radi se o tome da svaka od nas na racun trudnice uplati samo 1KM.To je samo mali znak paznje.
Ako ste ZA pridruzite se ovoj akciji.
I mozemo da napravimo spisak svaki mjesec koja se treba poroditi i da svaka od nas na njen racun u banci uplati po 1KM
Nadam se da cete prihvatiti moju akcijuuser posted image user posted image user posted image user posted image
LP

< Poruku je uredio bebana27 -- 24.7.2009 17:28:45 >


_____________________________

20.09.2009 sam postala najsretnija osoba na svijetu jer sam u zagrljaj dobila svoga sina....Vole te mama i tata
06.09.2010 god.dobili smo prvi zubic sedam dana kasnije i drugi zubic
13.09.2011 rodio se drugi sin Adem
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Pomozimo jedni drugima
25.7.2009 10:38:48   
bebana27
drage moje forumasice hocemo li pokrenuti akciju????????????'

_____________________________

20.09.2009 sam postala najsretnija osoba na svijetu jer sam u zagrljaj dobila svoga sina....Vole te mama i tata
06.09.2010 god.dobili smo prvi zubic sedam dana kasnije i drugi zubic
13.09.2011 rodio se drugi sin Adem

(odgovor članu bebana27)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Pomozimo jedni drugima
26.7.2009 14:33:34   
bebbe RR
E, ovo je baš čudno  - baš niko nema mišljenja o ovome!
Hahahahahaha.... Ja sam tek sada pročitala, nisam razmišljala i ne znam šta bih rekla. Na prvu, ne čini mi se najboljom idejom, ali da baš niko nema o tome šta reći... Hahahahaha...


_____________________________

26.02.1995. Anja, prva najveća ljubav!
25.11.2008. Ema, mamina šarmerka!

(odgovor članu bebana27)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Pomozimo jedni drugima
26.7.2009 14:39:42   
teta berta
meni bi bilo malo glupo doci u banku i uplatiti na racun jednu kmuser posted image  sto vi mislite

_____________________________

Imam dva zlata, to su Nika i njen tata -:)

(odgovor članu bebbe RR)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Pomozimo jedni drugima
27.7.2009 21:21:05   
lejlašh
I meni je nešto bezveze uplatiti 1 KM, ideja pomoći je super, ali ne na taj način.


_____________________________

Merjem, 11.11.2007.
mamina sultanija
Arman, 23.07.2010.
mamin pasha

(odgovor članu teta berta)
Neposredna veza do poruke: 5
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *