|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Preminula hrabra Bišćanka Alma Hadžić
25.12.2010 15:02:34   
Nunu 08
  user posted image user posted image
Jutros u pet sati prestalo je da kuca srce 18-godišnje Alme Hadžić, hrabre djevojke iz Bihaća.  Kako je objavio Uskportal.ba, Almi je na klinici AKH u Beču prije nekoliko dana transplantovano srce, ali se njeno stanje nakon operacije zakomplikovalo krvarenjem u predjelu glave.

Tužna vijest o smrti ove mlade djevojke šokirala je Bišćane, ali i sve druge koji su pružali nesebičnu pomoć u akciji pomoći.

sa-x.com


Jutros u 5 stai prestalo je da kuca i novo srce ove prelijepe djevojke.Tako sam tuzna.Boze dragi podari joj lijepi dzenet, a njenim roditeljima snagu da prezive njen odlazak....

< Poruku je uredio Amelaa RR -- 25.12.2010 15:32:08 >


_____________________________

25.07.2008........na ovaj svijet stigao je moj djecak....
Neposredna veza do poruke: 1
   Preminula hrabra Bišćanka Alma Hadžić
25.12.2010 15:03:41   
Mjeseceva Pratilja
Amin. Molim Jedinog i Uzvisenog da joj podari svoju Milost i Oprost, a njenoj porodici veliki sabur i iman.

< Poruku je uredio Amelaa RR -- 25.12.2010 15:33:14 >


_____________________________

A 30.7.2010.

My Ovulation Chart

(odgovor članu Nunu 08)
Neposredna veza do poruke: 2
   [Obrisana poruka]
25.12.2010 15:04:09   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Nunu 08)
  Neposredna veza do poruke: 3
   Preminula hrabra Bišćanka Alma Hadžić
25.12.2010 15:12:05   
Medi_87
Jako žalosno, nažalost još jendo mlado srce prestalo je da kuca, neka dragi Allah dž.š. podari roditeljima sabur,a Almi Dženetske ljepote

< Poruku je uredio Amelaa RR -- 25.12.2010 15:32:53 >

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 4
   Preminula hrabra Bišćanka Alma Hadžić
25.12.2010 15:14:39   
reallove
neka joj dragi Allah podari  lijepi dzennetuser posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio Amelaa RR -- 25.12.2010 15:32:41 >


_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu Medi_87)
Neposredna veza do poruke: 5
   Preminula hrabra Bišćanka Alma Hadžić
25.12.2010 15:15:59   
henna ze
joj jako tužno..ja juče pitam na poslu svoje da li je iko pročitao , da li neko nešto zna..zadnja vijest je bila da je njen organizam prihvatio srce a odmah sutradan da je pukao neki kapilar u glavi..duša mila..neka joj Allah podari džennet..a njenim roditeljima snagu...

< Poruku je uredio Amelaa RR -- 25.12.2010 15:32:30 >


_____________________________

Kad se igra završi, kralj i pješak idu u istu kutiju.

(odgovor članu Medi_87)
Neposredna veza do poruke: 6
   Preminula hrabra Bišćanka Alma Hadžić
25.12.2010 15:17:53   
emi7908
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ne mogu da vjerujem ..... toliko sam tuzna i vjerovala sam da ce uspjeti. Neka dragi Allah podari sabur roditeljima i za ovo ne postoje rijeci utjehe.  Mila roditelima je ostao bol i tuga ali ti si na ljepsem mjestu u bozijim vrtovima.Ostaces nas najveci boracuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio Amelaa RR -- 25.12.2010 15:32:22 >

(odgovor članu Medi_87)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Preminula hrabra Bišćanka Alma Hadžić
25.12.2010 16:14:41   
Crvena
IZVORNA PORUKA: emi7908

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ne mogu da vjerujem ..... toliko sam tuzna i vjerovala sam da ce uspjeti. Neka dragi Allah podari sabur roditeljima i za ovo ne postoje rijeci utjehe.  Mila roditelima je ostao bol i tuga ali ti si na ljepsem mjestu u bozijim vrtovima.Ostaces nas najveci boracuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Volite svoju djecu i kad su kriva, jer će ih život kažnjavati i kad nisu.

(odgovor članu emi7908)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Preminula hrabra Bišćanka Alma Hadžić
25.12.2010 16:16:30   
muaaa
Da joj dragi Allah podari Dzenet a porodici sabur.
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Crvena)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Preminula hrabra Bišćanka Alma Hadžić
25.12.2010 16:28:58   
dinaa
IZVORNA PORUKA: emi7908

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ne mogu da vjerujem ..... toliko sam tuzna i vjerovala sam da ce uspjeti. Neka dragi Allah podari sabur roditeljima i za ovo ne postoje rijeci utjehe.  Mila roditelima je ostao bol i tuga ali ti si na ljepsem mjestu u bozijim vrtovima.Ostaces nas najveci boracuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Moja djeca su moje najvece blago!!!

(odgovor članu emi7908)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Preminula hrabra Bišćanka Alma Hadžić
25.12.2010 16:33:46   
Anoniman
Kako žalosno,duša draga user posted image   da joj Allah dž.š podari Vječni Džennet,a njenim roditeljima sabur.

(odgovor članu dinaa)
  Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Preminula hrabra Bišćanka Alma Hadžić
25.12.2010 16:34:37   
Galicia
Tako tuzna vijest, da ne mogu povjerovati.

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu dinaa)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Preminula hrabra Bišćanka Alma Hadžić
25.12.2010 22:36:50   
taurus
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Preminula hrabra Bišćanka Alma Hadžić
25.12.2010 22:37:39   
Hanady RR
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu taurus)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Preminula hrabra Bišćanka Alma Hadžić
25.12.2010 23:21:45   
Apotekarka
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nase malo zlato Antonio stiglo je 30.06.2009
Nasa mala princeza Ana stigla 14.04.2013

(odgovor članu Nunu 08)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Preminula hrabra Bišćanka Alma Hadžić
26.12.2010 0:17:49   
sunce27
user posted image user posted image user posted image user posted image Gospodaru podari joj dzennet a njenim najblizim snage i sabura da izdrze ovu veliku tugu i gubitak voljenoga bica.

_____________________________

Ti si srebro, ti si zlato i bogatstvo kojeg nema
mog života smisao si moja bebo malena
02.03.2011. Emina

Rijad nam stigao 11.10. 2012 .

(odgovor članu Apotekarka)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Preminula hrabra Bišćanka Alma Hadžić
26.12.2010 0:19:12   
Medić*
da joj dragi Allah podari najljepse mjesto u dzenetu a njenim najblizim sabura i da im olaksa.... user posted image

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu sunce27)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Preminula hrabra Bišćanka Alma Hadžić
26.12.2010 0:21:15   
klemzi
Neka je mir sa njenim najbližima, a njoj Allah dž. š. neka podari lijepi džennet. Uh, sva sam se naježila, ne daj Bože nikomeuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ljubav mamina i babina,16.2.2010 - 10.4. 2010. :(
Uvijek ćemo te voljeti najviše na svijetu ljubavi naša najveća <3
Ljubav drugorođena, ljubav oduvijek,zauvijek... 08.11. 2013.

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Preminula hrabra Bišćanka Alma Hadžić
26.12.2010 9:31:02   
new mama
IZVORNA PORUKA: henna ze

joj jako tužno..ja juče pitam na poslu svoje da li je iko pročitao , da li neko nešto zna..zadnja vijest je bila da je njen organizam prihvatio srce a odmah sutradan da je pukao neki kapilar u glavi..duša mila..neka joj Allah podari džennet..a njenim roditeljima snagu...

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

A&V ~moje sve na svijetu ~


(odgovor članu henna ze)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Preminula hrabra Bišćanka Alma Hadžić
26.12.2010 9:38:56   
riba78
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



_____________________________

To je prokletstvo želje koja se ne gasi, ali se ne ostvaruje."
Meša Selimović

(odgovor članu new mama)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Preminula hrabra Bišćanka Alma Hadžić
26.12.2010 10:36:06   
Leena
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

<3 Ljubičica <3 21. 4. 2010. u 15:10h (3400g, 52cm)

*Pahuljica* 7. 1. 2014. u 20:15 (3450g, 54cm)

Macak mali 23.12.2015. u 21:20 (4100g, 57cm)

All I ever wanted
All I ever needed
Is here in my arms


(odgovor članu riba78)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Preminula hrabra Bišćanka Alma Hadžić
26.12.2010 10:39:16   
anidla
O Boze...user posted image user posted image user posted image user posted image




_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Preminula hrabra Bišćanka Alma Hadžić
26.12.2010 10:41:02   
koka i po
jedni umiru da bi se drugi radjali....user posted image ...to je zivot...ponekad vise surov nego blag...user posted image


_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Preminula hrabra Bišćanka Alma Hadžić
26.12.2010 11:03:39   
chantal
Jao,ne dao Bog nikom!Tuga i žalost user posted image user posted image

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Preminula hrabra Bišćanka Alma Hadžić
26.12.2010 11:14:11   
leli§
dusa dragauser posted image

da joj dragi Bog podari rajske baste  a njenima najblizim snage da prebrode njen preuranjen odlazak

_____________________________

jos uvijek sretno samujemo

"...The future''s in the air
I can feel it everywhere
Blowing with the wind of change..."

(odgovor članu chantal)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *