|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Preporuka za instrukcije
18.6.2013 19:26:26   
Tessy
Drage moje,
Zanima me da li imate neku super preporuku za tetu, uciteljicu u penziji ili nezaposlenu profesoricu razredne nastave koja bi radila sa djetetom od citanja,racunanja, pa do stvaranja radnih navika?
Da li imate iskustvo da vam je neko radi sa djecom?

Sve preporuke mi molim vas saljite na pp, hvala
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Preporuka za instrukcije
19.6.2013 23:25:50   
idana_85
Pozdrav! Moja najbolja prijateljica je to godinama radila. Sada ima zaposlenje,ali ako nisi nasla nikoga mogu je upitati da li ima vremena i za to. Inace ima zavrsen pedagoski fakultet.

_____________________________

R, 08.10.2008....
A, 25.02.2014.


(odgovor članu Tessy)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Preporuka za instrukcije
2.7.2013 12:02:39   
Tessy
Bilo bi supper. Nama treba bas neko da se posveti i da to radi sa puno ljubavi i strpljenja

(odgovor članu idana_85)
Neposredna veza do poruke: 3
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *