|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Pripreme za vjencanje/svadbu
4.2.2010 14:33:02   
HanaBana
Trebaju mi sve informacije vezane za pripremu svadbe. Gdje je najbolje kupiti one cvjetice, pa onda ono kicenje (cvijece) za auta, velike masne.
Zanimaju me i uzivo svirka, rezervacija kafica restorana.
Normalno sve cu obici i isprovjeravati ali ako ko ima kakav savjet ideju, super iskustvo da mi javite. Sigurno sma zaboravila navesti sta mi jos treba ali smao pisite. Treba mi i kamerman i cijena kamermana:)))) Gdje nabaviti pozivnice..
Naime na meni je da spremim vjencanje nekom jako bitnom pa mi treba puno informacija.

_____________________________

Hana 26/06/07- mamina najbolja prijateljica
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Pripreme za vjencanje/svadbu
4.2.2010 14:34:33   
HanaBana
Da dodam da cu za tortu zvati Elmu da mi to pripremi.

_____________________________

Hana 26/06/07- mamina najbolja prijateljica

(odgovor članu HanaBana)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Pripreme za vjencanje/svadbu
4.2.2010 14:37:29   
mamine oci
rado bih ti pomgla al znas slabo sam upoznata sa gradom uopste ali sto neprobas na gogle organizator vjecanja ili tako nesto jer oni sto organizuju svadbe imaju sve te dodatne opreme za svadbe cvijece i ostalo...

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu HanaBana)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Pripreme za vjencanje/svadbu
4.2.2010 14:41:52   
HanaBana
To cu svakako odraditit ali volila bih da vidim mozda neko od nasih forumasica bas to radi:)))Proslo je 4 godine od moga vjencanja i mislim da se dosta toga promijenilo pa eto da vidim sta ce mi nase hanume savjetovati.

_____________________________

Hana 26/06/07- mamina najbolja prijateljica

(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Pripreme za vjencanje/svadbu
4.2.2010 14:46:31   
Suzana
IZVORNA PORUKA: HanaBana

Trebaju mi sve informacije vezane za pripremu svadbe. Gdje je najbolje kupiti one cvjetice, pa onda ono kicenje (cvijece) za auta, velike masne.
Zanimaju me i uzivo svirka, rezervacija kafica restorana.
Normalno sve cu obici i isprovjeravati ali ako ko ima kakav savjet ideju, super iskustvo da mi javite. Sigurno sma zaboravila navesti sta mi jos treba ali smao pisite. Treba mi i kamerman i cijena kamermana:)))) Gdje nabaviti pozivnice..
Naime na meni je da spremim vjencanje nekom jako bitnom pa mi treba puno informacija.


Draga HanaBana, evo ti od mene par informacija, još sam svježa od našeg vjenčanja izgleda, koje je bilo, kažu drugi, kao iz bajke.

- cvjetiće za kićenje sam uzimala u cvjećari AGAVA preko puta caffe-a Havana na Čaršiji, vrlo decentni, elegenatni i lijepi su bili
- tu sam uzela i pozivnice
- svatove nismo imali, sve zvanice su došle na mjesto događaja, tako da nisam kitila auta
- mogu ti dati kontakt za tamburaše, koji su zaista odlični
- sto se tice rezervacije kafica... mi smo bili u hotelu UNA, ali UNE više nema user posted image
- javi se i za kamermana, daću ti kontakt

Ako ti treba još nekih infosa, javni se.



_____________________________

Edi i Mak - DOUBLE BLESSING
27.05.2008.

Moji životi, ljubavi, sreće najveće...

(odgovor članu HanaBana)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Pripreme za vjencanje/svadbu
4.2.2010 14:47:28   
Skvo RR
E, ovako trebas nam reci koliko ce biti zvanica?

Ako je izmedju 20-40 ljudi- Park princeva tu mozete i organizovati dolazak maticara

Cvijece i ostale modne cvijetne detalje, cvjecara Kaktus! Ja dajem ultra pohvalu! A i super je cvjecara Divina!

Pozivnice- Skenderija, kod Coloseuma kopirnica. Ako ides na jednostavniju varijantu, a ako ces prelijepe pozivnice   kontakt telefoni 063 866 749, 030 879659, oni salju u Tursku na stampanje i ispadne fenomenalno, a dosta je povoljnije nego u SA!!!

user posted image







_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Pripreme za vjencanje/svadbu
4.2.2010 14:55:03   
HanaBana
extra ste mi:)))
cula sma za AGAVU da to fenomenalno odradi. Bice do 40 ljudi. Dolaze po mladu kuci i onda negdje se lomi a maticari dolaze na mjesto loma. Bilo bi mi super kada bi mi cijene napisali jer ja to sve trebam vidjeti sa mladencima:)))Joj sto mi muku zadase:))ali neka nije ni to svaki dan.


_____________________________

Hana 26/06/07- mamina najbolja prijateljica

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Pripreme za vjencanje/svadbu
4.2.2010 14:58:37   
Suzana
Cijene...

Nije mi memorija baš tako dobra, ali evo, pokušaću se sjetiti...

Kamerman cca 250 KM
Tamburaši 650 KM

Za pozivnice i cvjetiće se fakat ne mogu sjetiti, ali u moru troškova to je bila sitnica... user posted image



_____________________________

Edi i Mak - DOUBLE BLESSING
27.05.2008.

Moji životi, ljubavi, sreće najveće...

(odgovor članu HanaBana)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Pripreme za vjencanje/svadbu
4.2.2010 15:08:45   
HanaBana
E pa to je solidna cijena svakako.
Ma cvjetici i ostali aranzman je najjeftniji:))))
Sada sma gledala na netu AGAVU-u i odusevila sam se:)

_____________________________

Hana 26/06/07- mamina najbolja prijateljica

(odgovor članu Suzana)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Pripreme za vjencanje/svadbu
4.2.2010 17:23:47   
lilith
nas kamerman je kostao oko15 0tamburasi oko 700 cini mi se,vjencanice sam uzela u salonu sada se nalazi kada se krene iz nedjarica prema dobrinji,iznad doma zdravlja...meni su licno najljepse,nabavlja ih iz amerike i malo su skuplje ali zato kvalitetnije od ostalih,sve su prirodni materijali i prekrasni krojevi...cvjetice za kicenje sam takodjer uzela tu


_____________________________

Tri najneobicnije rijeci Kada izgovaram rijec Buducnost, prvi slog već odlazi u proslost. Kada izgovaram rijec Tišina, narusavam je. Kada izgovaram rijec Nista, stvaram nesto sto se ne smjesta u bilo kakvo nepostojanje.

(odgovor članu HanaBana)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Pripreme za vjencanje/svadbu
4.2.2010 17:40:49   
ivanak
Mi smo jednoga dobroga svirača imali iz hercegovine - Marin iz Kamena. Odlično nam je svirao na svadbi.
Ja bi njih predložila.
Još ti je bitno: posluživanje doma. Znači, hrana i piće - hoće li netko pripremiti ovale, ostala predjela i vaše smecijalitete....
Bitna ti je frizura, ako ćeš uređivati nokte i izbor vjenčanice.
Ja sam u Čapljini iznajmljila vjenčanicu, salon se zove Mia, tako nekako....



_____________________________

-> 17.06.2009. je došao mamin i tatin frajer - mali Antonio

-> 21.07.2010. je mali Antonio dobio sestru Paulu :-)

(odgovor članu lilith)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Pripreme za vjencanje/svadbu
4.2.2010 21:24:50   
mama2009
ja sam vjencanicu nasla u Lukavici...trzni centar TOM.......cvjetne aranzmane za auto, onaj na stolu za mladence, na vrata kuce, cvjetice za kicenje u Vitezu....
moja drugarica mi je napravila one za kicenje auta jako lako se prave nije neka filozofija, za 2 dana je napravila oko 500 "pufnica"

lokacija nama je bila extra avaz biznis centar ......u jednom salonu bilo vjencanje, a u drugom dernek


_____________________________

Princeza dosla 05.02.2010

(odgovor članu ivanak)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Pripreme za vjencanje/svadbu
4.2.2010 21:26:07   
leli§
HanaBana ako trazis nekoga sa foruma jedna nasa forumasica se bavi izradim ukrasa i cvjetnim aranzmanima...samo da jos skontam koji joj je nick:):):) pa ti javnem odoh potraziti

_____________________________

jos uvijek sretno samujemo

"...The future''s in the air
I can feel it everywhere
Blowing with the wind of change..."

(odgovor članu ivanak)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Pripreme za vjencanje/svadbu
4.2.2010 21:28:24   
nikita
IZVORNA PORUKA: leli§

HanaBana ako trazis nekoga sa foruma jedna nasa forumasica se bavi izradim ukrasa i cvjetnim aranzmanima...samo da jos skontam koji joj je nick:):):) pa ti javnem odoh potraziti


zove se koalinarka
http://www.ringeraja.ba/forum/m_275123/mpage_1/key_/tm.htm

_____________________________

Boze hvala ti na ovom najljepsem daru...
EI 16.11.2009.

(odgovor članu leli§)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Pripreme za vjencanje/svadbu
4.2.2010 21:28:55   
Ilhana RR
Hej, sto se tice vjencanica imaju extra jes da su iz kine al iste su kao vjencanice na slavnim glumicama i pjevacicama... ja da sam znala za ovu stranicu kad sam se udavala izabrala bi haljinu samo tu...

http://www.dhgate.com/wholesale/weddingdress.html



_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu leli§)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Pripreme za vjencanje/svadbu
4.2.2010 21:32:13   
leli§

IZVORNA PORUKA: nikita

IZVORNA PORUKA: leli§

HanaBana ako trazis nekoga sa foruma jedna nasa forumasica se bavi izradim ukrasa i cvjetnim aranzmanima...samo da jos skontam koji joj je nick:):):) pa ti javnem odoh potraziti


zove se koalinarka
http://www.ringeraja.ba/forum/m_275123/mpage_1/key_/tm.htm



nisam mila mislila na tu forumasicu...koalinarka se bavi izradom cestitki a ova o kojoj ja govorim se bavi bas cvjecem i ukrasima... pravo ime joj je Rabina a i nick je nesto slicno...i ima malenog djecaka koji se zove Adnan rodjen 2008 godine...

_____________________________

jos uvijek sretno samujemo

"...The future''s in the air
I can feel it everywhere
Blowing with the wind of change..."

(odgovor članu nikita)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Pripreme za vjencanje/svadbu
4.2.2010 21:33:40   
Ilhana RR

IZVORNA PORUKA: Skvo RR

E, ovako trebas nam reci koliko ce biti zvanica?

Ako je izmedju 20-40 ljudi- Park princeva tu mozete i organizovati dolazak maticara

Cvijece i ostale modne cvijetne detalje, cvjecara Kaktus! Ja dajem ultra pohvalu! A i super je cvjecara Divina!

Pozivnice- Skenderija, kod Coloseuma kopirnica. Ako ides na jednostavniju varijantu, a ako ces prelijepe pozivnice   kontakt telefoni 063 866 749, 030 879659, oni salju u Tursku na stampanje i ispadne fenomenalno, a dosta je povoljnije nego u SA!!!

user posted image








Slazem se za Park princeva, mi smo tu napravili malu festicu kad smo se vjencali serijetski...
Sto se tice cvijeca ja bih preporucila moju tetku, ona pravi SAN SNOVA bukete i aranzmane... Ona radi na pijaci na ciglanama u jednoj cvjecari, samo trazi Fahru i kad budes sa njom reci da sam ja preporucila je... ne sto je moja tetka al stvarno pravi extra aranzmane sa cvijecem.

za pozivnice neznam al ima ih sigurno dobri... ako imas gdje jeftino da ih izstampas mozda bih ti mogao moj muz to napraviti a ti da posaljes falj na stampanje...


_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Pripreme za vjencanje/svadbu
4.2.2010 21:34:59   
mama2009
sjetila sam se i ja da sam vidjela da neka forumasica pravi aranzmane za vjencanja, cvjetice, bukete....apsolutno sve

_____________________________

Princeza dosla 05.02.2010

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Pripreme za vjencanje/svadbu
4.2.2010 21:37:30   
leli§
hanaBana poslala sam ti pp sa pravim imenom ne znam koji joj je nick ali eto ako se neko sjeti neka stavi...ja stvarno nisam vidjela njen rad i ne znam sta tacno nudi, ali eto ako si zainteresovana pokusaj je naci mozda preko fb-a...

_____________________________

jos uvijek sretno samujemo

"...The future''s in the air
I can feel it everywhere
Blowing with the wind of change..."

(odgovor članu mama2009)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Pripreme za vjencanje/svadbu
4.2.2010 21:40:52   
Ilhana RR
Ako ti je malo veca svadba onda bih preporucila Hotel Austria neznam jel se sad zovu Hotel Terme na ilidzi, moj brat je tu imao svadbu i extra je.

Mislim da je sa hranom i tortom i sa picem kostalo sve to ukupno 6000 KM, u to je uracunato i jagnjad sto su narucili posebno...

Pice su imali ono koliko popijes toliko platis, oni donesu paletu ako treba a ti platis samo ono sto se popije sa te palete. To nam je preporucio ovaj u hotelu.

Kicenje su takodjer kupili na to, koliko iskorisceni toliko se plati a ostalo vrati...

Od muzike je bio nekakav Amir Zolj i neka pjevajlka, moj babo je zabranio one gole jer je ipak to nesto lijepo. Reko je da u blushalteru nesmije se pojaviti nit u minjaku koji je prekratak. Bila je "solidno" obucena. Bilo je dobro.

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Pripreme za vjencanje/svadbu
4.2.2010 21:52:46   
Hanady RR
Ja mislim da naša forumašica jedna i radi u Agavi, ima na facebook grupa sve mi koje smo imale vildanin ( AGAVA) bidermajer
http://www.facebook.com/home.php#!/group.php?gid=282674033655&ref=mf

meni je definitvno njihov rad fantazija i ja i moja seka i moja zaova kitnju smo radili kod njih. Znači cvjetići, pozivnice, cvjeće za kićenje auta i naravno bidermajer birale a kuma plaćala.

Pozivnice su im fantazija zaista sve na jednom mjestu.





_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Pripreme za vjencanje/svadbu
4.2.2010 21:59:44   
Adana
Na Bascarsiji kod cevabdzinice Zeljo ima mala radnjica u kojoj sam vidjela i kitnju i pozivnice i sve.
Imas i u Skendu, kada krenes tamo gdje je prije bio sajam knjige, ili u suprotnom pravcu od mjesta gdje se ove godine odrzavao. Ja sam tu iznajmljivala vjencanicu i uzela par onih cvjetica, teta je super i ima lijepih fazoncica.
I meni se svidja Park Princeva sto se tice proslave.
Imam komsiju koji je kamerman, radi na TV Hayat, pa ako zelis mogu ga pitati da li radi snimanja svadbi i koliko kosta.
Imas salon vjencanica i u Rajlovcu, pa onda na M.Dvoru iza Hollidey Inn-a, na bascarsiji iznad Begove dzamije, na Ilidzi kod policijske stanice... I vjerujem da kod svih njih mozes uzeti cvjetice i ostalo.
A one masne vjerujem da ih ima po cvjecarama. Vidjela sam u onoj cvjecari u Robotu u Hrasnom.
Imas po oglasima i kamermane i sl. Na PIK.BA imas svakakvih oglasa pa mozes provjeriti.
Jedna poznanica ima agenciju za organizovanje vjencanja pa...
I sto je neso vec rekao mozes proguglati. user posted image
Sretno i lijepo od tebe da pomognes. user posted image


_____________________________

Naša ljubav Asja je došla 17.07.2008.g :-)

The best thing to spend on your children is TIME...

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Pripreme za vjencanje/svadbu
4.2.2010 22:13:22   
nikita
IZVORNA PORUKA: Hanady

Ja mislim da naša forumašica jedna i radi u Agavi, ima na facebook grupa sve mi koje smo imale vildanin ( AGAVA) bidermajer
http://www.facebook.com/home.php#!/group.php?gid=282674033655&ref=mf

meni je definitvno njihov rad fantazija i ja i moja seka i moja zaova kitnju smo radili kod njih. Znači cvjetići, pozivnice, cvjeće za kićenje auta i naravno bidermajer birale a kuma plaćala.

Pozivnice su im fantazija zaista sve na jednom mjestu.






dady joj je nick

_____________________________

Boze hvala ti na ovom najljepsem daru...
EI 16.11.2009.

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Pripreme za vjencanje/svadbu
4.2.2010 23:32:23   
Hanady RR
pošto je kitnja u pitanju pretpoststavljam da će te imati i običaje starog svata...njega kite košuljama i šeškirima al meni je to baš bezeeee  tako da sma ja za svoje vjenčanje pronašla radnjicu u saračima imam kontakt telefon ako želiš...gdje mi je žena sašila lentu od tila na kome je na kraju izvezla bosanki vez i kićanjek od zlatne srme...lenta je 40Km i vjeruj mi baš je super i efektna. i moja seka je to starom svatu stavljala. e sad moj stari svat je tu lentu zamili uokvirio u stakleni okvir sa svojim cvjetićem...a i bilo mu milo na ''funkciji'' te ima divan dar sa naše svadbe. mi smo išli i našerijetsko vjenčanje pa sam ja za svoje kume njih dvije i za sebe na namz bezama isto dala da se na jednom ćošku izveze bosanski vez i pravo je super bilo.

A  pošto je cvijet za kuma, kumu i mladoženju u principu veći meni je pravo super da mladoženji bude samo prirodna crvena ruža sa malo onog bjelog ukrasa. I za cvjetiće bih ti napomenula da je sada hit da su samoljpljivi malo su skuplji takvi ali je puno bolje za sve svatove da ih ne ganjaš sa iglicama dok ih kitiš.

I još nešto...joj mene...mašne za kićenje automobila nemoj kupovat u cvjećarama jer je to bezveze skupo, oni ih tuše po 2 KM a u knjižari su oko 60 pfeninga. Samo ako se oslučiš da im kitnja bude bijele boje mašna moraš na vrijem pronaći knjižaru koja će izvršiti nabavku dovoljnog broja bijelih mašni.


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu nikita)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Pripreme za vjencanje/svadbu
4.2.2010 23:58:59   
myb@by
I ja bi preporucila AGAVU.Pored toga sto super rade posao pravo su ljubazne.

_____________________________

‎"Tri puta vode do mudrosti: razmišljanje - ono je najplemenitije; odgoj - on je najlakši; i iskustvo - ono je najneugodnije."

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *