|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Proslava rođendana starije dječice :)
18.10.2009 12:38:58   
neki
Pisala sam vec negdje da je moj sin izrazio zelju da pozove svoje drugare kuci za svoj rodjendan...On puni aBd 4god. i bice pretezno djeca njeg. uzrasta a i malo stariji...Pripremicemo naravno tortu,grickalice,balone,kapice,razne dzidze-midze i sl.Ja cu napraviti neke sendvice i male pice...Zanima me kakvu zabavu da im priredimo,da im ne bude dosadno...Jedina ideja su mi crtani,muzika sa djecijim pjesmicama...Imate li vi kakvu ideju,sta god vam na um padne,pisite,pleaseuser posted image

< Poruku je uredio Hanady RR -- 17.10.2010 22:01:18 >
Revisions: 1 | Neposredna veza do poruke: 1
   RE: kakvu zabavu prirediti...
18.10.2009 13:21:04   
dinaa
Joj i mene isto ceka sad u novembru,moj sin puni osam godina i pozvace dosta djece kao i prosle godine bilo ih je 22 a sad se broj i povecao,ma da samo vidis na sta to lici haos,bila bi najsretnija da rodjendan mozemo slaviti negdje van kuce ali bas nemamo gdje.Ovo slavlje se pretvori u skakanje,guranje ma cini mi se niko nikog ne cuje,ali sta da se radi sve za nasu djecicu.

_____________________________

Moja djeca su moje najvece blago!!!

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: kakvu zabavu prirediti...
18.10.2009 13:33:27   
neki
user posted image user posted image user posted image Mogu misliti guzveuser posted image user posted image user posted image
Imaju naravno i djecije igraone mada ja ne bih jos organizovala rodjendan u igraoni,nece bas biti puuuno djece.Ali ziva ne znam kako da se djecica zabave u kuciuser posted image

< Poruku je uredio neki -- 18.10.2009 13:34:31 >

(odgovor članu dinaa)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: kakvu zabavu prirediti...
18.10.2009 13:47:59   
Adana
Hej mila, mozes i otici na ove linkove i isprintati ove listove iz bojanke i dati im da boje, da se malo zabave.
Ili uzeti plastelina pa im dati da prave nesto.
Onda, mozes i kupiti ili napraviti sapunicu i dati im da prave balone od sapunice. Ako ih ne kupis, iskoristi plasticne case i slamke pa probaj. user posted image
Mozes ostaviti i pravljenje tih pizza za sami party, pa da ti pomognu. user posted image
Crtani i djecija muzika definitivno su dobra ideja.
Razmisli sta tvoj sincic voli da radi, pitaj ga za ideju, pa onda mozes i to uraditi.
I naravno ako se odlucis na ove "umjestnicke" radove neka se potpisu i ostave ih vama za uspomenu, ili ih mogu i kuci ponijeti.
Uzivaaaaj!!! user posted image

http://disney-stationary.com/coloring-book/birthday/Mickey-Mouse-presents-color.jpg

http://disney-stationary.com/coloring-book/birthday/Minnie-Mouse-Birthday-Cake-Color.jpg

< Poruku je uredio Adana -- 18.10.2009 13:52:19 >


_____________________________

Naša ljubav Asja je došla 17.07.2008.g :-)

The best thing to spend on your children is TIME...

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: kakvu zabavu prirediti...
18.10.2009 13:49:07   
mama_debeljuca
Ma ne sikiraj se, nekiuser posted image Šta god da organizuješ oni su još mali, ne bi to moglo ispasti kako se zamisli. Išli smo na nekoliko rođendana koji su se slavili u kući, kao i na rođendanu mog Ahme, i sve je funkcioniralo nekako slično. Pored svih dječijih pjesama, njima je najzanimljivija bila zmija i žaba, gas-gas,medo brundo,...user posted image user posted image user posted image plesali su, skakali...zabavljali na svoj način.

_____________________________

:-)

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: kakvu zabavu prirediti...
18.10.2009 13:58:18   
dana3
Adana -prijedlog je fantasticannn

a muzika nezaobilazna evo neki mallo trbusnog plesa za mame koje ce doci sa djecomuser posted image user posted image

_____________________________

kisik je pronadjen u 18 vijeku...kako smo do tada disali-nije poznato

(odgovor članu mama_debeljuca)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: kakvu zabavu prirediti...
18.10.2009 17:20:00   
Crvena
Neki, ako imas nekoliko slagalica mogla bi organizirati takmicenje Ko ce brze sloziti slagalicu(neka slazu u manjim grupama).
A onda neka sitna nagrada za najuspjesnije.
Igra Ko ce nas brze nasmijati (nekim simpa forama ili imitacijama) user posted image
Ako ti bude trebalo jos ideja javiuser posted image

< Poruku je uredio Crvena -- 18.10.2009 17:21:56 >


_____________________________

Volite svoju djecu i kad su kriva, jer će ih život kažnjavati i kad nisu.

(odgovor članu dana3)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: kakvu zabavu prirediti...
19.10.2009 1:00:22   
neki
Joj super ste zeneeeeeeeeeeeeeeeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Bas vam hvala na idejamauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Crvena)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: kakvu zabavu prirediti...
19.10.2009 1:01:46   
Ilhana RR

IZVORNA PORUKA: neki

Joj super ste zeneeeeeeeeeeeeeeeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Bas vam hvala na idejamauser posted image user posted image user posted image


jos nisi zaspala?

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: kakvu zabavu prirediti...
19.10.2009 1:06:13   
neki
Nisam draga,a stooooouser posted image

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: kakvu zabavu prirediti...
19.10.2009 1:11:58   
Ilhana RR

IZVORNA PORUKA: neki

Nisam draga,a stooooouser posted image


haj na hanuma grad ;)

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: kakvu zabavu prirediti...
19.10.2009 1:19:28   
neki
IZVORNA PORUKA: Ilhana


IZVORNA PORUKA: neki

Nisam draga,a stooooouser posted image


haj na hanuma grad ;)

Ma koji zeno,ja sad pronadjoh neki,ali zakljucanuser posted image

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: kakvu zabavu prirediti...
20.10.2009 0:48:58   
Anoniman
Neki ne brini njima neće biti dosadno, sami će sebi izmisliti igru, maštoviti su oni...user posted image al poslije možda nećeš moći prepoznati svoju kućuuser posted image ...
Al hajd napisat ću ti par ideja pa možda ih uspiješ zainteresovati:
- tombola - staviš nekih sitnica (olovka, autić, balona, bombona,privjesak ...) u neku šarenu kesicu i neka izvlače... Joj ovo je super za djevojčice za njih ima svega (šnalice, trakice, naruknice, prstenčići...)
- igre prepoznavanja- Nabacaš nekih predmeta u neprozirnu vrećicu, te svako dijete stavi ruku u vreću, dohvati predmet, i treba ga prepoznati ali da ne gleda.
- igra fota- ovu garant znaš- napišeš imena na papirić i izvlačenje šta da radi ova fota.. ti govoriš šta da radiuser posted image ...ova fota neka pospremi  sto, druga fota neka pokupi igračke, treća...Ovo naravno iskoristiš na kraju user posted image

(odgovor članu neki)
  Neposredna veza do poruke: 13
   RE: kakvu zabavu prirediti...
20.10.2009 0:51:31   
neki
Breskva,bas ti hvala,ideje su zaista orginalneuser posted image user posted image user posted image user posted image
A ovo za kraj cu stvarno iskoristitiuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: kakvu zabavu prirediti...
20.10.2009 13:48:20   
denny
ma ne brini se ti za njih...
ja im nisam -dosad-ništa posebno organizirala
glavno da su tu njegovi prijatelji i igračke, a oni sami sebe već zabave
igraju se skrivača, ili se hvataju ili...što već
ja im samo nabacam sve igračke na jednu hrpu u njegovoj sobi user posted image

_____________________________

L 21.12.2004.
L 10.10.2008.

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: kakvu zabavu prirediti...
20.10.2009 13:57:39   
Anoniman
joooj...jos je meni dooooobrooooouser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu denny)
  Neposredna veza do poruke: 16
   RE: kakvu zabavu prirediti...
26.9.2011 21:01:25   
N_N
Molim vas za prijedloge.

Kćerka će, uskoro, proslaviti 9. rođendan user posted image Nedostaju nam ideje kako i gdje da slave. S obzirom da su sad baš u nekakvim "prelaznim" godinama, niti su za igraonica niti za proslavu u kući user posted image (a sve smo do sada iskoristili), danima razmišljam kako i gdje organizovati user posted image Razmišljala sam o kinu, ali šta kasnije, gdje ih voditi iza kina? Rezervacija slastičarne...? Hajde upomoć! user posted image

_____________________________

I nogom u guzicu je korak naprijed!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: kakvu zabavu prirediti...
27.9.2011 8:32:47   
R&T@
U cinema city postoji program za rodjendane...

Ako je desetero djece cijena je 200 ili 300 KM...
Tu je ukljucena i proslava nakon projekcije...

Iako mozes izabrati i da samo gledaju film uz kokice i sok...
to je oko 8 KM po djetetu...


_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu N_N)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: kakvu zabavu prirediti...
27.9.2011 22:30:21   
N_N
Hvala ti tajra!
Jako korisna informacija, zvuči mi odlično user posted image  

_____________________________

I nogom u guzicu je korak naprijed!

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: kakvu zabavu prirediti...
28.9.2011 8:31:54   
Bambi09
N_N a jesi razmisljala da pricas s njom sta bi ona voljela? Ipak S je sada velika curica koja bi mogla znati tacno sta zeli, pa da prvo vidis za sta je ona? Ljubni nam drugaricu veliku (aaa zeno kako djeca brzo rastu masallah 9 godina user posted image user posted image )

_____________________________

25.03.2004. rodila se moja Bini
24.12.2009. rodio se moj Nane
19.08.2014. rodio se moj Mini

(odgovor članu N_N)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: kakvu zabavu prirediti...
28.7.2012 21:24:13   
mamma mumi
Molim vas za pomoc. Sin mi akB u septembru pun 4 god. nisam pametna sta i gdje organizirati. Stan mi je mali, tako da mi to nije pametno, da li ima negdje u gradu nesto gdje veliki i djeca se mogu smjestiti, a da svima bude ok, i da nije puno parauser posted image

(odgovor članu Bambi09)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: kakvu zabavu prirediti...
2.4.2013 10:04:52   
shpagica
Molila bih preporuku za animatore / kaluna koji dolaze na nadresu (nisu vezani za igraonicu) za proslavu djecijeg rodjendana?

Znate li da li se Kike slucajno odaziva na ovakve angazmane i koliko to sve kosta uopste?

(odgovor članu mamma mumi)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: kakvu zabavu prirediti...
2.4.2013 15:14:53   
maja78 RR

IZVORNA PORUKA: shpagica

Molila bih preporuku za animatore / kaluna koji dolaze na nadresu (nisu vezani za igraonicu) za proslavu djecijeg rodjendana?

Znate li da li se Kike slucajno odaziva na ovakve angazmane i koliko to sve kosta uopste?



mogu ti ja pitati kiketa, tj da vidim da ga kontaktiras, vjerujem da nebi odbio

_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu shpagica)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: kakvu zabavu prirediti...
2.4.2013 15:36:41   
shpagica
Ako mozes saznati za koliko Kike nastupa bila bih ti do neba zahvalna!

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 24
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *