|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Prva bracna noc :)
24.1.2010 19:18:28   
Curetak
Drage zene, evo vec dugo vremena citam ovaj forum , onako iz prikrajka, pa hvala bogu doslo je vrijeme da se mogu i aktivno ukljuciti :)
jer ako bog da udajem se za koji mjesec, pa se pripremam fizicki i psihicki.user posted image user posted image user posted image
Hocu da me malo posavjetujete svojim iskustvima, oko prvog sexa, tj gubljenja nevinosti. Naime, ja svome muzu nisam prva, ali on meni jeste ( ja se cuvala za brak user posted image  ) sada me vec malo hvata panika kako ce to izgledati. ali jedva cekam da se udam i da i ja kao i vi okusim  cari zajednickog zivota i ljubavi u punom smilsu rijeci, pa da i ja mogu dijelti svoja iskustva sa vama. vec sam postala nestrpljiva jer se vec dugo cuvaaammm, a boga mi i onuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  preznojavamo se oboje, prituzilo nam vise user posted image user posted image user posted image
ne bojim se eventualne boli tokom samog odnosa, to je valjda neminovno, vise me interesuje sta je poslije toga, jel moguce da odmah sutra dan, ili pak  par sati poslijeuser posted image user posted image user posted image  budem spramna na novu akcijuuser posted image user posted image user posted image . jer planiramo odmah posije vjencanja na medeni mjesec, i ne bi mi bilo nista gluplje ako ja ne bih tada bila sposobna za akciju u 100% kapacitetu user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
onda bih radije pomjerila bracno puovanje jedno heftu poslje vjencanja dok ne budem "prilagodjena"user posted image

takođe me interesuju vasa iskustva oko praktikovanja prekinutog snosaja kao vida kontracepcije. muz buduci mi je vec najavio da ne zeli cuti za kondom, jer je on iskusan i zna sta radi user posted image user posted image u sustini ne sumnjam u njega, i imam 100% povjerenja u njega.
citala sam na forumu da se dosta vas zena u braki tako "stiti", ali one situacije  kad se "omakne" jel to posljedica toga da muskrac ne stigne na vrijeme ubaciti u rikverc, ili sve bude po PS-u ali se opet desi bozijom voljom?????

vec sam se pocela opterecivati tim stvarima, ne bih zaista odmah bebu, hocu malo da uzivam sa  mmuzzeeemmmmmm bez da nam iko smeta, toliko mi je vise prituzilo, i stalno se zezam, kad se udam necu vidjeti ni sunca ni mjeseca user posted image user posted image

vec sam pocela razmilsjati da cu mu narediti da mora koristiti kondom bar onih 4-5 dana oko ovulacije, jer uvijek precizno znam kad mi je, jer me tada boli stomak, valjda jajnik ili sta vec. sve me ovo nervira moja neukost i neiskusnost oko svega jer zelim da uzivamo maksimalo i da to sve bude spontano.user posted image
zene posavjetujte meeee molim vasssss user posted image user posted image user posted image user posted image kako se vi snalazite oko toga
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Prva bracna noc :)
24.1.2010 19:30:58   
leli§
prvo: je li nas neko za....va?

drugo: ja ti garantujem da odgovore na sva relevantna pitanja koja si postavila vec mzes naci na forumu: kontracepcija, ovulacija, itd...

na ostalauser posted image drago dijete koliko je tebi godina?

< Poruku je uredio leli§ -- 24.1.2010 19:36:50 >


_____________________________

jos uvijek sretno samujemo

"...The future''s in the air
I can feel it everywhere
Blowing with the wind of change..."

(odgovor članu Curetak)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Prva bracna noc :)
24.1.2010 19:37:54   
disam
e draga sta si se prepala,
iskreno ne mora ni da boli to nije istina da svaku zenu prilikom prvpg odnosa boli jer ni mene nije bolilo
ustvari to malo pece ali nista strasno,jer mene i sad nakon 6 godina braka ako nemam odnos nekih 15 dana zna malkice na pocetku peckati.nwego ti se samo opusti to ti je nesto najljepse sto mozes dozivjeti jos iz ljubavi kad je i sto se vise opustis bit ce ti bolje i manje ce biti tog peckanja
A sto se tice kontracepcije najbolje se dogovori s muzem pa ako mu vjerujes onda moze i bez zastite ali sve zavisi od tog koliko imas povjerenja u njeg jer ono omaklo se ne postoji jer to oni slazu kad ustvari im se namjerno omakne
Ja sam pricala sa svojim muzem i on kaze da se nemoze desiti da se omakne ama bas nikako i da to muskarci savrseno dobro kontrolisu
Naravno oni koji imaju iskustvo i redovne sexsualne odnose
u svakom slucaju ti savjetujem nikad nemoj raditi ono sto ne zelis jer nemoras

(odgovor članu Curetak)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Prva bracna noc :)
24.1.2010 19:38:14   
Anoniman
lelis, zašto odmah tako oštro?
Djevojka je lijepo i iskreno postavila neka pitanja, ako joj neko može pomoći, neka izvoli, a nećemo sad odmah osuđivati.
Da je došla neka da se hvali svojim sexualnim umijećem, sve bi se sakupile sa svojim komentarima.
Postoje i ljudi koje muče ovakve stvari.
Nakraju, je li bitno koliko ima godina, valjda je zrela čim se upušta u sklapanje braka.

(odgovor članu leli§)
  Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Prva bracna noc :)
24.1.2010 19:43:02   
Curetak
aaaaaaaaaaaaaaa, pa ja dosla fno s pozdvavom odmah me napadose. imam 25 godina, mislim da nisam dijete i da vecina zena u tim godinama stupa u brak. to sto ja nisam zeljela da ima sex prije braka, bez obzira iz kojih razloga, ne cini me budalom, niti osobom podesnom za ponizavanje.
ako neko nije voljan da me posavjetuje, ne mora ni vrijedjati

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Prva bracna noc :)
24.1.2010 19:43:10   
misica
U SVAKOM SLUCAJU SRETNO U BUDUCEM ZAJEDNICKOM ZIVOTU. BITNO JE DA SE VI VOLITE! SRETNOuser posted image

(odgovor članu Curetak)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Prva bracna noc :)
24.1.2010 19:43:26   
disam
nadam se iskreno da sam bar malo pomogla

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Prva bracna noc :)
24.1.2010 19:51:17   
ena23
curetak, nemoj nas pogresno razumite, ovdje smo imale dosta losih iskustava sa zenama kojima prvo javljanje bude neka tema vezana za sex, zato ce se vjervotano i ova tvoja uzeti pod ostru lupu.

eh sad....
sto se tice prvog sexa: nece biti magican. nece biti ni blizu onako kako se to na tv-u prikazuje. to zapamti i pomiri se s tim i prvi sex uzmi kao generalnu probu za sve ostale sex-ove user posted image s tim sto ne mora uopste da boli, ti se samo opusti, a majka priroda ce da se pobrine za ostatak. Takodjer, ne zato sto ce te boliti nego dok se mal oustelite, preporucila bih da na bracno putovanja odete kroz dva- tri- pet dana (nem valja bas ni puno cekati) bas zato da se malo ustelite, ak ovec zelis d ati bude ludo i nezaboravno. Kad budes na bracnom dobro pazi da s ne nahladis dole, ja fasovala upalu mokracnih kanala, nije mi bilo ni do sebe a kamoli do muza, ali eto user posted image

sto se tice kontracepcije: ako vjerujes svom muzu nema problema, prirodno se cuvajte, ali vjeruj najvise RR beba je nastalo tim putem user posted image a ako on ne zeli kondom (a iskreno, ni zene ne vole kondome) imaju tu jos i pilule i spirala (o tome ces dosta naci na netu)

u svakom slucaju draga nemoj se puno opterecivati time, sve to dodje na svoje, bez puno razmisljanja i razglabanja, samo se slegne i tece svojim tokom.

Zelim vam svu srecu ovog svijeta


_____________________________

Onaj ko hoce- naci ce nacin, onaj ko nece - naci ce izgovor.

lav prvi- 22.08.2009.
lav drugi- 06.08.2011.


(odgovor članu Curetak)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Prva bracna noc :)
24.1.2010 19:55:28   
emy24
IZVORNA PORUKA: Curetak

aaaaaaaaaaaaaaa, pa ja dosla fno s pozdvavom odmah me napadose. imam 25 godina, mislim da nisam dijete i da vecina zena u tim godinama stupa u brak. to sto ja nisam zeljela da ima sex prije braka, bez obzira iz kojih razloga, ne cini me budalom, niti osobom podesnom za ponizavanje.
ako neko nije voljan da me posavjetuje, ne mora ni vrijedjati

slazem se u potpunosti sa tobom....imas pravo da pitas i naravno ako se nekome ne sviđa tvoj post ne vidim razlog zasto ga i kometnarise preskocis i ides dalje....user posted image user posted image user posted image user posted image
a sada sto se tice prve bracne noci nadam se da ce ti biti lijepo i da ce ti ostati u sjecanju za cijeli zivot,jer nevinost se samo jednom ima i ja stvarno cijenim i skidam ti kapu sto si svoju najvecu dragocijenost cuvala za svog muza,to je danas rijetkost kad u vom svijetu djeca rađaju djecu....svaka cast,a da umalo da zaboravim vjeruj svome buducem muzu sto se tice cuvanja i kontracepcije,ja sam u braku i cuvamo se prirodno,a to su samo price omakelo se to ne postoji ako on to ne zeliiii...eto nadam se da sam bila od neke pomoci a zelim ti dug i sretan brak,i naravno da uzivas u prvoj i mislim zasluzenoj bracnoj nociii.....sretno
p.s uh sto se ja napisa


_____________________________

Emin & Ejna
23.04.2007.
26.07.2012

(odgovor članu Curetak)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Prva bracna noc :)
24.1.2010 19:59:12   
leli§
IZVORNA PORUKA: Shee

lelis, zašto odmah tako oštro?
Djevojka je lijepo i iskreno postavila neka pitanja, ako joj neko može pomoći, neka izvoli, a nećemo sad odmah osuđivati.
Da je došla neka da se hvali svojim sexualnim umijećem, sve bi se sakupile sa svojim komentarima.
Postoje i ljudi koje muče ovakve stvari.
Nakraju, je li bitno koliko ima godina, valjda je zrela čim se upušta u sklapanje braka.



kao sto rekoh odgovore na sva relevantna pitanja moze naci na forumu... da se neko hvali svojim umjecima ne bih ni komentarisala.... nije tacno da svi zreli ljudi stupaju u brak...i tacno da postoje ljudi koje muce ovakva pitanja ali postoje valjda i ljudi sa kojima mogu otvoreno popricati o tome---eh to je vec znak zrelosti


IZVORNA PORUKA: Curetak

aaaaaaaaaaaaaaa, pa ja dosla fno s pozdvavom odmah me napadose. imam 25 godina, mislim da nisam dijete i da vecina zena u tim godinama stupa u brak. to sto ja nisam zeljela da ima sex prije braka, bez obzira iz kojih razloga, ne cini me budalom, niti osobom podesnom za ponizavanje.
ako neko nije voljan da me posavjetuje, ne mora ni vrijedjati


draga izvini, ja te nisam htjela poniziti ni u kom slucaju... jos jednom izvini ako jesam ali meni ovo zvuci na cistu zajebanciju...kao da se ona anonimna prijavila na forum :) sa druge strane, ne moras biti seksulano aktivan, da bi znao neke stvari. literatura mila, literatura...a tvoje je pravo i odluka (samo tvoja i nicija druga) da li ces da stupis u seksualni odnos prije braka ili ne ... i to svako treba da postuje. i ja ne mislim da si budala niti da te treba ponizavati radi toga. za razgovore kao ove postoje najbolje prijateljice, sestra, mama... a ne forum... na forumu mozes naci odgovore na konkretna pitanja kao sto vec spomenuh vise puta...

< Poruku je uredio leli§ -- 24.1.2010 20:01:37 >


_____________________________

jos uvijek sretno samujemo

"...The future''s in the air
I can feel it everywhere
Blowing with the wind of change..."

(odgovor članu Curetak)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Prva bracna noc :)
24.1.2010 20:04:48   
Curetak
zene drage hvala vam na savjetima, problem je sto imam jaaakkoooo puno drugarica koje su nevine, tako da nemam koga pitati da me posavjetuje, u tome jeste problem, a nesto mi offirno sa mamom pricati, hihiihihihi

(odgovor članu leli§)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Prva bracna noc :)
24.1.2010 20:05:48   
mama2009
IZVORNA PORUKA: Curetak

Drage zene, evo vec dugo vremena citam ovaj forum , onako iz prikrajka, pa hvala bogu doslo je vrijeme da se mogu i aktivno ukljuciti :)
jer ako bog da udajem se za koji mjesec, pa se pripremam fizicki i psihicki.user posted image user posted image user posted image
Hocu da me malo posavjetujete svojim iskustvima, oko prvog sexa, tj gubljenja nevinosti. Naime, ja svome muzu nisam prva, ali on meni jeste ( ja se cuvala za brak user posted image  ) sada me vec malo hvata panika kako ce to izgledati. ali jedva cekam da se udam i da i ja kao i vi okusim  cari zajednickog zivota i ljubavi u punom smilsu rijeci, pa da i ja mogu dijelti svoja iskustva sa vama. vec sam postala nestrpljiva jer se vec dugo cuvaaammm, a boga mi i onuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  preznojavamo se oboje, prituzilo nam vise user posted image user posted image user posted image
ne bojim se eventualne boli tokom samog odnosa, to je valjda neminovno, vise me interesuje sta je poslije toga, jel moguce da odmah sutra dan, ili pak  par sati poslijeuser posted image user posted image user posted image  budem spramna na novu akcijuuser posted image user posted image user posted image . jer planiramo odmah posije vjencanja na medeni mjesec, i ne bi mi bilo nista gluplje ako ja ne bih tada bila sposobna za akciju u 100% kapacitetu user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
onda bih radije pomjerila bracno puovanje jedno heftu poslje vjencanja dok ne budem "prilagodjena"user posted image

takođe me interesuju vasa iskustva oko praktikovanja prekinutog snosaja kao vida kontracepcije. muz buduci mi je vec najavio da ne zeli cuti za kondom, jer je on iskusan i zna sta radi user posted image user posted image u sustini ne sumnjam u njega, i imam 100% povjerenja u njega.
citala sam na forumu da se dosta vas zena u braki tako "stiti", ali one situacije  kad se "omakne" jel to posljedica toga da muskrac ne stigne na vrijeme ubaciti u rikverc, ili sve bude po PS-u ali se opet desi bozijom voljom?????

vec sam se pocela opterecivati tim stvarima, ne bih zaista odmah bebu, hocu malo da uzivam sa  mmuzzeeemmmmmm bez da nam iko smeta, toliko mi je vise prituzilo, i stalno se zezam, kad se udam necu vidjeti ni sunca ni mjeseca user posted image user posted image

vec sam pocela razmilsjati da cu mu narediti da mora koristiti kondom bar onih 4-5 dana oko ovulacije, jer uvijek precizno znam kad mi je, jer me tada boli stomak, valjda jajnik ili sta vec. sve me ovo nervira moja neukost i neiskusnost oko svega jer zelim da uzivamo maksimalo i da to sve bude spontano.user posted image
zene posavjetujte meeee molim vasssss user posted image user posted image user posted image user posted image kako se vi snalazite oko toga


savjeti za sve ovo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image draga moja najbolje je da se opustis i prepustis uzivanj......koliko je to moguce, naravno nece sve biti idealno ....al niti jedna od nas ti ne moze dati pravi savjet


_____________________________

Princeza dosla 05.02.2010

(odgovor članu Curetak)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Prva bracna noc :)
24.1.2010 21:15:28   
idana_85
Curetak, sve je to individualno. To prvo iskustvo ti moze biti divno, ako se prepustis i ne opterecujes se da li ce te boljeti ili ne i ako to jako zelis. U toj strasti sve zaboravis,a boli tek poslije. Ne boli puno, bar nije mene,ali mislim da sutradan i neces bas biti za to. Bolje je bracno malo pomjeri, do 7 dana max ili vidi s muzem pa neka te drugi dan pusti da odmoris :)

Zastita...pa fino uzmi pilulu. Mislim da sada postoje i one koje cim pocnes piti zasticen si. Imaj na umu da pilula se mora poceti s prvim danom mjesecnice. SRetno!


_____________________________

R, 08.10.2008....
A, 25.02.2014.


(odgovor članu mama2009)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Prva bracna noc :)
24.1.2010 21:33:27   
Leva
Curetak u gubljenju nevinosti nema ama bas nista carobno osim mozda cinjenice da ste podijelili dio intime. U uporedbi sa nekim buducim odnosima kada se ustimate i kada naucis uzivati u njima taj prvi sex obicno nije spomena vrijedan.
Sto se tice kontracepcije jako mi je smijesno kada kazete da on zna sta radi i da ce na vrijeme prekinuti odnos. Zasto? Zato sto muskarci konstantno za vrijeme odnosa ispustaju po malo sjemene tekucine u kojoj se nalaze spermatozoidi ali ne u tako velikom broju kao pri glavnoj posiljci. Ova metoda kontracepcije nije toliko sigurna jer na taj nacin od pet parova jedan ostvari trudnocu. I na kraju ne bi bilo lose da naucis malo vise o svom tijelu i o pojmu plodnih dana, ovulaciji, oralnoj kontracepciji...

_____________________________

.-..-.
`·.·´ nakon 5 IUI i 5 ICSI su došla dva sunašca...
?/
/? "Uspjeti znači prihvatati neuspjeh za neuspjehom ne
/ \ gubeći entuzijazam"...
http://sunasce.blogger.ba/

(odgovor članu idana_85)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Prva bracna noc :)
24.1.2010 21:37:19   
teacher75
potpisujem da nema nista carobno, ja sam prvi orgazam dozivjela tek sa svojim muzem a udala se prije godinu i po. prije njega sam imala par kracih veza i jednu dugu od 5 godina ali orgazam nisam bila dozivjela! tako da sve zavisi i od osobe do osobe, treba znati pogoditi:)).

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Leva)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Prva bracna noc :)
24.1.2010 22:00:16   
Mirkica
moj savjet ako ga volis nemoj da brines :) uzivaj u svojoj ljubavi i sve ce biti OK , nece te niko muciti a prvi put nije nesto posebno mislices O ZAR SAM TO CEKALA hahahah al nemoj se zavarati isplati se kasnije :))) jos kad pocne pogadzati  hhahah ko sto teacher rekla , tako mila ne brini i uzivaj .

_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Prva bracna noc :)
24.1.2010 22:05:15   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Curetak

aaaaaaaaaaaaaaa, pa ja dosla fno s pozdvavom odmah me napadose. imam 25 godina, mislim da nisam dijete i da vecina zena u tim godinama stupa u brak. to sto ja nisam zeljela da ima sex prije braka, bez obzira iz kojih razloga, ne cini me budalom, niti osobom podesnom za ponizavanje.
ako neko nije voljan da me posavjetuje, ne mora ni vrijedjati

Ja sam se udala sa 27 i nisam nešto naročito bila upućena u sve to... iako sam dosta čitala o tome na internetu...  I šta se neke kofrče govoreći kako su druge neupućene?!  Eto, one su se rodile iskusne i upućene!!!
Neko će ti reći ovo, neko ono... al' najbitnije je da se opustis i uživaš... Ne mora značiti da se prvi mačići u vodu bacaju i da će prvi odnos biti loš. 
Razmisli još jedanput o kontracepciji... Leva ti je dala fino objašnjenje!

(odgovor članu Curetak)
  Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Prva bracna noc :)
24.1.2010 22:11:03   
anidla
uh, svaka cast na cekanju do 25 god user posted image user posted image user posted image

samo opusteno user posted image


_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Prva bracna noc :)
24.1.2010 22:14:04   
žana o8
Ja nisam imala prvu bračnu noć (mislim bila je noć ali bez sexa) , jer smo se slomili od slavlja , da nam nije bilo ni do čega. Ali prvog sexa se sjećam iako je bilo prilično davno. user posted image . Mene nije puno boljelo, iako nije bilo ko na filmu, ali tako sam i očekivala. Što se tiče nastavka sexa, možeš komotno na medeni mjesec odmah poslije , pa nećeš se operisati user posted image user posted image . Za kontracepciju ti ne bi preporučila prekinuti snošaj , jer je to nesigurno sredstvo zaštie. Posavjetuj se sa ginekologom za neke pilule. Mislim da su ti one u ovoj fazi najbolje rješenje. I sretno i uživaj sa svojim mužem.

_____________________________

nestašni smo strašno, uh, uh, bilo je po guzi

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Prva bracna noc :)
24.1.2010 22:18:56   
aida.
sretno draga u braku i svaka cast svaarno kad si se cuvala za prvu bracnu noc!! danas je to rijetkost user posted image user posted image svakom je to drugacije i tesko se moze reci ovako ili onako.. opusti se i uzivaj sa covjekom kojeg volis-a to je ustvari ono najbitnije.. sto se tice kontracepcije, ako mu vjerujes, prepusti se... ja sam svom vjerovala jer i mi smo koristili "njegovu spretnost" hehehhe... i nije nam se omaklo nego smo sad htjeli bebaca user posted image e sad...da se moze "omaknut", vjerovatno moze..ali kako ko ima srece user posted image user posted image

_____________________________

14.03.2010. :-) Erol

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Prva bracna noc :)
24.1.2010 22:30:10   
Hanady RR
eeeeeeeeeeeeeeeeeeee

ja sam se udala sa 26 i bilo mi prvi put na bračnoj...kad smo otputovali od kuće na bračno putovanje.

imala sam pitanja, strahova, nekako mislila da neću znati šta treba, bojala se razočarenja, eventualne boli...haman bila zbunjena ko i ti...a zbunjena si draga moja vidi se.

Ali sve je bilo OK, on je bio svjestan mene koliko i ja njega, njegova nježnost i spretnost dovele su do toga da ja svom prvi put pamtim po lijepom. Istu noć sam i zanijela a to nam je i bi plan i evo danas nakon nepunih 5 godina kad se sjetim sve mi smejšno...ja mislim da nikad nisma bila nervoznija nego tu noć...al sve bude i prođe. Ako mu dovoljno vjruješ opsti se i uživaj. za sva ostala pitanja malo istraži u pretraživaču ima savšat da se pročita, različita iskustva.

Sretno


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu aida.)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Prva bracna noc :)
24.1.2010 22:37:54   
Apotekarka
Draga ne boj se ja sam isto imala strah od prvog pouta da ce boljeti,te price drugih vjeruj nije nista boljelo,samo vec je neka forumacica rekla u pšovetku to bas nije bajno dok se potpuno ne opustis i predas...Meni je prvi bio moj muz samo sto se nisam cuvala do braka nego sam nakon 2,5 god  veze usudila se da spavam s njim mi smo za prcu bracnu noc brojali pareuser posted image user posted image user posted image (sala za brojanje)...
A za cuvanje od trudnoce odmah porazgovaraj s njim jer ja i mm smo odlucili da prvu godinu nemamo bebu iz raznih razloga(on jos nije bio zavrsio fax,zeljeli smo malo da uzivamo jedno u drugom)
Sretno i opusteno...

_____________________________

Nase malo zlato Antonio stiglo je 30.06.2009
Nasa mala princeza Ana stigla 14.04.2013

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Prva bracna noc :)
24.1.2010 22:40:17   
teacher75
sad se sjetih- 1. put poslije poroda mi je bilo kao 1. put:)) isto sam se tako osjecala, cudno, ukoceno, pa neka neizvjesnost hoce li boljeti... nisam se mogla nikako opustiti,. al je bilo ok, nije boljelo

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Apotekarka)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Prva bracna noc :)
24.1.2010 22:42:49   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: teacher75

sad se sjetih- 1. put poslije poroda mi je bilo kao 1. put:)) isto sam se tako osjecala, cudno, ukoceno, pa neka neizvjesnost hoce li boljeti... nisam se mogla nikako opustiti,. al je bilo ok, nije boljelo


isto tako...baš smo se zezali na taj račun...al mene je za razliku od tebe boljelo...nisam se vala nakon poroda mogla opustiti nema šanse


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Prva bracna noc :)
24.1.2010 22:42:53   
Apotekarka
isto taceher75user posted image

_____________________________

Nase malo zlato Antonio stiglo je 30.06.2009
Nasa mala princeza Ana stigla 14.04.2013

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *