|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Prvi poljubac
23.12.2008 12:48:45   
Ilhana RR
Dali se sjecate vaseg prvog poljubca? Kakav vam je osjecaj bio? Dal vam je se svidilo?

user posted image

Ja se sjecam kao da je juce bilo...za mene je to bilo nesto naj ruznije sto sam ikad uradila hehhee...
to jest zato sto ja nepusim a on bio pusac pa kad sam onaj ukus cigare u ustima osjetila fuuuuuuuj....
pa onda onaj osjecaj tudjeg jezika u ustima... bljeeeeeeeeeeeeeeeeeeh.....
Al sad mi je to nesto najmilije hehehehe =)

Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Prvi poljubac
23.12.2008 13:09:51   
emy
i ja sam jedna od "sretnica" koja se ne zeli sjecati svog prvog poljubca
upravo se pripremala da "prekinem" sa momkom, koji mi se uopste nije svidjao
kada mi je on doslovno uvalio jezik u usta, grozno
plakala danima i stalno prala zube
ali sada kada se sjetim , smjesno je

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Prvi poljubac
23.12.2008 13:11:18   
Mače

Ja se sjecam kao da je juce bilo...za mene je to bilo nesto naj ruznije sto sam ikad uradila hehhee...
to jest zato sto ja nepusim a on bio pusac pa kad sam onaj ukus cigare u ustima osjetila fuuuuuuuj....
pa onda onaj osjecaj tudjeg jezika u ustima... bljeeeeeeeeeeeeeeeeeeh.....
Al sad mi je to nesto najmilije hehehehe =)


Što me nađe!!! Upravo je ovako i moj prvi poljubac izgledao fuuuuuuuuujjjjjj! Ne volim se ni sjećati...Naravno ta veza nije dugo nakon toga trajala-ostatak vremena sam provela izbjegavajući tog momka dok ga se nisam riješila. Iako žao mi je što nisam imala neko lijepo iskustvo kojeg bi se rado sjećala...Ali neće vam mene ti "filmski momenti" u životu! user posted image user posted image user posted image  

_____________________________

Ljubavlju stvaramo život da bi upoznali istinsku sreću...
Naša uskoro stiže...

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Prvi poljubac
23.12.2008 13:26:01   
nikita
Moj prvi poljubac je bio...ne tako los,kad sam osjetila jezik htijela sam josuser posted image ,prvi je bio i tom momku...igrali smo boce (ako znate na sta mislim)

(odgovor članu Mače)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Prvi poljubac
23.12.2008 13:30:50   
neki
Ja se ne mogu pozaliti da je bilo lose,bilo je neobicno,jer je bio prvi poljubac u mom zivotu,ali je ipak bilo lijepouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu nikita)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Prvi poljubac
23.12.2008 13:37:42   
camm
Imala sam momka koji je bio tada veliki zavodnik
pravi macho menuser posted image user posted image user posted image
i mastala sam da budem s njim a o poljupcu da ne pricam.
Ipak hvalla mu dobar je ucitelj bio.user posted image a poljubac ccccc  cccccccuser posted image user posted image




_____________________________

Ja tek sada kuzim da ne kuzim, sta kuzim, sta ne kuzim, sta mi je tesko skuziti, sta ne mogu prokuziti, ali jedno kuzim...:D

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Prvi poljubac
23.12.2008 13:38:52   
Ilhana RR

IZVORNA PORUKA: emy

i ja sam jedna od "sretnica" koja se ne zeli sjecati svog prvog poljubca
upravo se pripremala da "prekinem" sa momkom, koji mi se uopste nije svidjao
kada mi je on doslovno uvalio jezik u usta, grozno
plakala danima i stalno prala zube
ali sada kada se sjetim , smjesno je


Jao i ja sam to vece prala zube jedno 50 hiljada puta hehehe... al nikako nije nestalo.... rodica mi se smijala toliko da se upisala....

(odgovor članu emy)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Prvi poljubac
23.12.2008 13:40:13   
Ilhana RR

IZVORNA PORUKA: Mače
Što me nađe!!! Upravo je ovako i moj prvi poljubac izgledao fuuuuuuuuujjjjjj! Ne volim se ni sjećati...Naravno ta veza nije dugo nakon toga trajala-ostatak vremena sam provela izbjegavajući tog momka dok ga se nisam riješila. Iako žao mi je što nisam imala neko lijepo iskustvo kojeg bi se rado sjećala...Ali neće vam mene ti "filmski momenti" u životu! user posted image user posted image user posted image  


Ja nisam izbjegavala ovoga, bili smo skupa godinu dana... jer kasnije kad sam se vec bila ustelila... onda je bilo super... i izbjegavao je naravno radi mene da pusi kad je samnom... uvijek je pazio na mene, bio je fin momak...

(odgovor članu Mače)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Prvi poljubac
23.12.2008 13:51:50   
Mače
Iskreno mene su i neke druge stvari odbile od ovog momka-jednostavno to nije bilo to! Da je funkcionisalo među nama ispočetka vjerovatno bi poslije i poljupci bili bolji...Ali zato me mm "oborio s nogu" našim prvim poljupcem...e to nikada neću zaboraviti user posted image

_____________________________

Ljubavlju stvaramo život da bi upoznali istinsku sreću...
Naša uskoro stiže...

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Prvi poljubac
23.12.2008 15:31:51   
mamyca
user posted image user posted image Bilo je predivno,i sad se rado sjecam kako sam bila izgubljena nakon togauser posted image user posted image .

_____________________________

Hamza 11.3.2008.

(odgovor članu Mače)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Prvi poljubac
23.12.2008 15:41:59   
HanaBana
Davno je to bilo, ali je bilo kratko i slatko. Mi u kuci a raja vani - gledaju nas sa drveca (vockica). Komedija prava. Sjecam se i ja i sva moja rajauser posted image

(odgovor članu Mače)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Prvi poljubac
23.12.2008 15:52:16   
mala curica
Bilo je kratko ali slatkouser posted image
Sjecam se kada sam se prvi put poljubila s momkom s kojim sam se zabavljala 4 god.
Kada mi se priblizio i savio svoje usne na moje imala
sam osjecaj da mi se tlo pod nogama okrece.
Osjecaj kada sam osjetila njegov jezik bio je fujjjjjjjjjjjjjj

Kada sam dosla kuci cijelu noc nisam mogla zaspati
bila sam sva ushicena user posted image

< Poruku je uredio mala curica -- 23.12.2008 15:53:46 >

(odgovor članu HanaBana)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Prvi poljubac
24.12.2008 10:01:04   
andji
i ja se sjećam....ma ko da je juče bilo....bio je nježan poljubac,a opet u stomaku oni leptirići....kad se sjetim tog bezbrižnog i ludog vremena,izlazaka,diskoteka....ponekad se sjetim toga svega,voljela bi proživit to opet jadan dan i vratit se u svoje toplo porodično gnijezdo...ali šipak,ne može jare i pareuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

E ne trebate više glasati ni na jednom takmičenju,konačno,zar ne???!

(odgovor članu mala curica)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Prvi poljubac
24.12.2008 11:52:20   
ziki
user posted image user posted image user posted image  dobro sam se ismijala citajuci vase postove a i sjecajuci se sebe u vremenu kad je ocekivat da se prvi poljubac desi. Sama pomisao da mi neko gurne usta jezik je bila fuj tako da sam ja to izbegavala ne sve moguce nacine(od svih momaka sa kojim sam se zabavljala prije mm svidjo mi se samo jedan ostale mi je cilj bio mucit i nervirat)tako ba bih dopustila samo cmok u obraz i toliko al zato kad sam dohvatila Emira- muza user posted image  jos je on crveneo.Da vam ispricam jos ovo, moj najbolji drug je bio lud u gimnaziji pa je u jednom svom kreativnom stanju izumeo i vjezbu za poljubac, kako da steknes kondiciju jezika i sl

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu andji)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Prvi poljubac
24.12.2008 12:04:00   
Anoniman
Ja se ne mogu pozaliti da je bilo lose,bilo je neobicno,jer je bio prvi poljubac u mom zivotu,ali je ipak bilo lijepo


Isto user posted image

(odgovor članu ziki)
  Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Prvi poljubac
24.12.2008 12:33:01   
žana o8
IZVORNA PORUKA: enisa_s

Ja se ne mogu pozaliti da je bilo lose,bilo je neobicno,jer je bio prvi poljubac u mom zivotu,ali je ipak bilo lijepo



Isto user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

nestašni smo strašno, uh, uh, bilo je po guzi

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Prvi poljubac
24.12.2008 19:38:23   
juni
Moj prvi france kiss se desio upravo u Francuskoj sa Francuzom user posted image Sjecam se kao da je juce bili, slavili smo njihov dan republike u julu, blizu je bio jedan vocnjak sa puuuno zelenih jabuka, spontano se desilo i bilo je divno, i sad mi leptirici u stomaku kad se sjetim user posted image

_____________________________

EMIL,7.9.2008.

(odgovor članu žana o8)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Prvi poljubac
24.12.2008 19:41:39   
jasmina_mm

IZVORNA PORUKA: neki

Ja se ne mogu pozaliti da je bilo lose,bilo je neobicno,jer je bio prvi poljubac u mom zivotu,ali je ipak bilo lijepouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


potpisujem...

_____________________________

dusha mamina 11.10.2007.

upravo zato sto je tako topao, osmjeh je ljepsi od bilo kojeg cvijeta na svijetu....

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Prvi poljubac
25.12.2008 11:18:40   
dana3
zeneeeeeeeee ja se uopste ne sjecam mog prvog poljupca.ne mogu da se sjetim ni ko mi je prvi momak bio.mozak stao,samo se sjecam ovog preioda u ratu i poslije prebiram po glavi ali ne ide.mora da je bilo nezaboravno kad se ne mogu sjetitiuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

kisik je pronadjen u 18 vijeku...kako smo do tada disali-nije poznato

(odgovor članu jasmina_mm)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Prvi poljubac
3.2.2009 23:11:56   
SelmydZany
Ja sam se prvi put poljubila sa svojim momkom,aBd i suprugom...po prirodi sam sramezljiva,tako da se to desilo tek nakon nekoliko mjeseci od pocetka vezeuser posted image ali kad sam osjetila te najljepse usne na svojima,nisam se htjela odvojiti niti se sad zelim odvojiti od njih...njegove usne su jedine koje su me dotakle i koje ce me dotaci...i sretna sam zbog togauser posted image

_____________________________

Uvijek i zauvijek...
Nasi
Sara i Omar:-)

(odgovor članu dana3)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Prvi poljubac
3.2.2009 23:58:38   
adannn
Moj prvi poljubac je bio sa mojim prvim momkom koji nije moj suprug.To je bilo nevjerovatno iskustvo jer sam bila zaljubljena u njega i bio mi je prva ljubav...Ukratko divno a i svi ostali poljupci se nisu razlikovali...Ali sada samo ljubim svog muža i njegove poljupce ne može ništa zamijeniti...

(odgovor članu SelmydZany)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Prvi poljubac
4.3.2009 9:41:08   
nenica
Ajme meni...kad se sitin odma umren od smija! Moj prvi poljubac je bija sa mojin prvin momkon...koji je bija moja tiha patnja godinama!! I eto tako, završimo mi skupa i sve je bilo super i divno i krasno... Jednu većer šetamo mi po plaži uz more, misec na nebu, bonaca...ma idila, i on mene poljubi... Ajme meni...bija mi je taaako čudan taj osjećaj da nisan znala di bi sa sebon! Ostavila san ga na srid plaže samog i otrčala doma..od šoka! I posli san ga majstorski izbjegavala! Bija je tri godine stariji od mene..i mislin da mu ni dan danas nije jasno šta je krivo napravija! user posted image

_____________________________

"Ne plači zato što je završilo. Smij se zato što se dogodilo."


(odgovor članu adannn)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Prvi poljubac
4.3.2009 11:26:10   
Alisa.
super tema.Zabavljali smo se mjesec dana,a ja sam vjesto izbjegavala taj prvi poljubac,jer nisam znala sta da radim sa jezikom,kako da se ponasam.Par puta nisam ni izlazila sa njim zbog toga.Onda jednu vece mi izadjemo i ja mu kazem da hocu da prekinem sa njim,a on mene poljubi,i ja sve zaboravi.Hehehe.Stvarno mi je bilo lijepo,a tada sam svatila pa ja se znam ljubiti.Onda sam ostalim prijateljicama koje se nisu ljubile rekla da je to nesto super,i da se ne boje kao ja da to nece znati.Hehe,kad se sjetim.

(odgovor članu nenica)
Neposredna veza do poruke: 23
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *