|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Push-up grudnjaci
15.6.2007 2:45:05   
AIDA RR
Drage moje dame,

sve znamo, da se želimo osječati zavodljivo i tako i izgledati. Zanima me, da li koristite obične grudnjace sa žicom, recimo sa čipkom ili slično, ili više volite grudnjace što malo podignu naše bogastvo dekolteja?

Ja volim, da mi je dekolte malo bogatiji ali ne razgaljen, več da su mi grudi nekako prikladne mojim bokovima i guzici, naime veličina grudi odnosno push-up grudnjak (što podiže grudi) nekako učini tjelo simetrično, znači napravi nam žensku silhuetu tjela, kakva treba da ima ženska.

Meni se najviše sviđaju grudnjaci od Victoria's Secret i to baš Push-up grudnjaci, koji više nisu jednolični, več zavodljivi sa predivnim bojama, čipkama, satenom,...

Šta kažete cure na svoj izbor?



< Poruku je uredio Mić RR -- 23.11.2007 20:02:49 >
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: PUSH-UP GRUDNJACI
30.6.2007 21:09:03   
Kerensa
Pa mora bit push-up... da digne ono što nema... user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu AIDA RR)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: PUSH-UP GRUDNJACI
1.7.2007 14:12:12   
Yuna
Volim push-up, ali ne one koji imaju dodatke unutra već one obične.

iako sad je vruće, a i narasle su mi, pa sam kupila obicne.

skinny su mi najdrazi.

(odgovor članu Kerensa)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: PUSH-UP GRUDNJACI
2.7.2007 18:39:17   
Ona
I ja volim push-up grudnjake, a posebno one s gelom unutra. Oni su mi najdraži, jer nemaju nekih posebnih dodataka, jastučića itd......

Slažem se da su skiny super, ali vjeruj mi nisu loši ni no-romeo, a jeftiniji su. Njih sam skontala u Mercatoru i vjeru da sam zadovoljna njima.


(odgovor članu Yuna)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: PUSH-UP GRUDNJACI
2.7.2007 18:55:35   
Man
Hehehehe! Ja mislim da nisam prava osoba za ovo pitanje, ali samo mogu reci da ih ja ne koristim.

user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Ona)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Push-up grudnjaci
23.11.2007 11:46:03   
travnicanka
Eh jadne moje grudi objesile se do koljenauser posted image user posted image user posted image ....to vam je ono kad ja kazem zrtva za dijete!!!Dojila sam prvo djete 9 mj.i evo mali Adi sad ce 10 mj.i jos doji i bog zna kad ce se odvici,ali sta bi vrijedno je za djecu covjek bi ucinio sve!!!Tako da ja zasad biram samo lijepe pamucne grudnjake za dojilje!!!!Neznam kakvo je stanje u Bosni sa tim grudnjacima,ovdje sam ja nasla jako prakticno dizajnirane i jeftine!!!

< Poruku je uredio Mić RR -- 23.11.2007 20:03:09 >

(odgovor članu Man)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Push-up grudnjaci
27.11.2007 12:55:26   
makana
uh
i ja sam još na pamučnim, zbog dojenja, a i nekako sams e navikla na udobnost i sad ako i onaj pamučni ima žicu ona me strašno žulja pa je izvučem
kupila sam dva grudnjaka, pamučna, baš za dojilje, ali se kasnije ispostavilo da su topovi praktičniji i bolje mi drže sike
mada mi već sad nakon godinu dojenja i nošenja topića i pamučnih grudnjaka fali onaj dobri push (nisam baš obdarena user posted image ), sav čipkast i heksi

_____________________________

strpljen - spasen

(odgovor članu travnicanka)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Push-up grudnjaci
27.11.2007 13:13:47   
laracroft
Eh daaa tesko cu se rastati od grudnjaka za dojenje,ali opet super je sto postoje. Ni prije poroda nisam bila ljubitelj cipke,i fakat sam rijetko kupovala takvu vrstu vesa.Meni je pamuk fakat zakon i smatram da zena moze biti izuzetno sexy i u obicnom kvalitetnom pamucnom vešu.Preferiram Skinny,a ni stara dobra Lisca nije za baciti.


_____________________________

Adian 01.02.2007

(odgovor članu makana)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Push-up grudnjaci
27.11.2007 18:49:36   
Monia
Imam od svega po nesto,pa prilagodavam odjeci.No,bez obzira na sve pokusavam nositi udobne i kvalitetne grudnjake.Vazno je da prati normalnu liniju grudi .Udobni i pravilno odabrani grudnjaci su veoma bitni,jer svaki ne pravilan pritisak i podrazaj moze napraviti problem.

(odgovor članu AIDA RR)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Push-up grudnjaci
27.11.2007 18:58:35   
Suncica*
Ja nosim pamucne grudnjake. Oni su mi najudobniji, a jedino kada negde idem onda su tu push up.. mozda nekoga i prevarim da su prave..user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu Monia)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Push-up grudnjaci
27.11.2007 20:39:00   
amlatifa
Ja nosim push-up zbog posla da neiden na posao ne bi ga nosila nikako jer ih i nemam baš baš ali kad dođem kući niko nije sretniji od mene samo da ga se riješim sve me boli od žicauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Suncica*)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Push-up grudnjaci
27.11.2007 20:53:37   
Okarica
IZVORNA PORUKA: suncica

Ja nosim pamucne grudnjake. Oni su mi najudobniji, a jedino kada negde idem onda su tu push up.. mozda nekoga i prevarim da su prave..user posted image user posted image user posted image




Pamuk isključivo. Ostale materijale ne mogu da podnesem. Što kažeš, samo kad negdje idem nosim push up, a onda što kaže amlatifa, jedva čekam da ga skinem kad dođem kući.

(odgovor članu Suncica*)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Push-up grudnjaci
3.12.2007 14:26:28   
sebila
Drage moje imam ti ja toga pofino mislim priroda mi dala ali ko nevoli nekad biti sexi ,uglavnom sam u pamucnom grudnjaku al et nekad volim obuciPush-up....

_____________________________

Voli sam sebe pa ce te i drugi voljeti"
(istina ziva)

(odgovor članu AIDA RR)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Push-up grudnjaci
3.12.2007 14:31:32   
Blue rose RR
Ma bitno je da ih ima što više.
al kada dođem kući .....ODAHNEM.

(odgovor članu sebila)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Push-up grudnjaci
14.12.2007 13:29:25   
Bosanka
Koristim razne vrste grudnjaka izuzev onih sto povecavaju izgled grudi,jer sam prirodno nadarena.

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: PUSH-UP GRUDNJACI
24.12.2007 14:43:43   
kiša
 Slazem se u potpunosti, hajd valjda ce u trudnoci malo nadoci hehehehuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
IZVORNA PORUKA: Kerensa

Pa mora bit push-up... da digne ono što nema... user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Kerensa)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: PUSH-UP GRUDNJACI
26.12.2007 13:58:47   
budućamama
Ma bitno je da ih ima što više.
al kada dođem kući .....ODAHNEM.


user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu kiša)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: PUSH-UP GRUDNJACI
26.12.2007 15:08:12   
Hamos
Jedino vrijeme kada se obradujem '' vjestici '' jeste iz razloga sto mogu da se foliram kako sam '' napredna'' user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu budućamama)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: PUSH-UP GRUDNJACI
26.12.2007 15:09:56   
kiša
Ma ja sto je najgore ni  tad  user posted image user posted image user posted image user posted image  

user posted image  smrc

(odgovor članu Hamos)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: PUSH-UP GRUDNJACI
27.12.2007 9:19:58   
ismihana
Ja nosim pamučni veš isključivo, ali se trudim da ima malo neke čipke i da izgleda lijepo. Uglavnom nosim bijeli, da bih gaćice mogla otkuhavati (radi zdravlja), a za 'specijalne prilike' imam komplete u raznim bojama user posted image  Pošto imam prilično velike grudi (broj 80, odnosno 4), ne trebaju mi nikakvi dodaci, ali moram imati grudnajk sa žicom i sa malo širim bretelama, da bi grudi mogle stajati lijepo...

(odgovor članu kiša)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: PUSH-UP GRUDNJACI
5.1.2008 23:05:39   
Amelaa RR
skinny I LISICA SU ZAKON kad kupis bar nas sto si kupio...i traju...peri deri gazaj ehehehhe

_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna

(odgovor članu ismihana)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: PUSH-UP GRUDNJACI
2.7.2008 17:20:26   
nikka
Push-up obavezno ljeti,pogotovu nakon što sam smršavila, uf trebala bi mi nadogradnja.

(odgovor članu Amelaa RR)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: PUSH-UP GRUDNJACI
3.7.2008 22:48:27   
mamabb
I prije trudnoće nosila sam košarice D br.90 i inače imam jake grudi a sad je isto D samo 95 i već mi postaje tijesan...užas...da su mi manje...da znate koja je to muka naročito po ovim vrućinama i kako nisam mogla spavati od bolova...pa nažuljam.. pa ovo, pa ono..kad mi neka od mojih kaže e da su meni-samo kažem džaba ti ih, rado bih dala, ali..
Izgledam deblja nego što jesam.. nisu one otugnute..lijepo stoje i sve..ali koliko patnje da nađem odgovarajući grudnjak push-ap ne pada mi na pamet..fini pamučni sa žicom koj će da mi ih drži jako


_____________________________

04.12.2008.

(odgovor članu nikka)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: PUSH-UP GRUDNJACI
28.11.2011 14:48:01   
salmy
Eh ovako,

Mene zanima jesam li zena haj huj,ili mozda nisamuser posted image

Koji god kupim grudnjak(cak i onaj sa ful opremom) ja moram izvaditi fisbajn??
Ma mene ubi koliko me zulja,imali neko taj problem ili je do mene,ma smeta mi ubi grebe,zulja...
Ps:kad smo kod push up....kakav sam kupila u lindexu,em podigne em dobro izgleda....ma eto mm pomahnito,mislim mahnitam i ja kad nema sta da se podigneuser posted image user posted image
ali sam izvadila onu zicu(fisbajn) ubi meuser posted image   

(odgovor članu Kerensa)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: PUSH-UP GRUDNJACI
28.11.2011 14:51:43   
bebacha
ja nemam ni jedan grudnjak sa zicom.sve ih izvadim,auu koliko to mene nervira

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *