|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Razvodi- statistika?
15.4.2010 9:55:16   
Okarica
Molim vas, ako neko zna, da me uputi gdje mogu naći statističke podatke o broju sklopljenih i razvedenih brakova u Federaciji BiH i RS-u, unazad tri godine. Može li mi neko prepuručiti dobrog bračnog savjetnika? Radim neko istraživanje pa bih voljela da mi predložite nekog baš dobrog. Još nešto, voljela bih, ako je moguće, da  mi se neka od forumašica koja je putem bračnog savjetovališta spasila brak javi na privatnu poruku. Unaprijed hvala! Pozdrav ženicama!

_____________________________

Mamin najljepši cvijet
IRIS, 01.09.2008
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Razvodi- statistika?
15.4.2010 10:57:39   
taze_mlada
jesi li gledala na stranicama zavoda?

http://www.fzs.ba/

http://www.rzs.rs.ba/



(odgovor članu Okarica)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Razvodi- statistika?
15.4.2010 10:58:20   
taze_mlada
http://www.rzs.rs.ba/SaopstenjaStatStanovnistvaCIR.htm



(odgovor članu taze_mlada)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Razvodi- statistika?
15.4.2010 11:01:19   
taze_mlada
http://www.fzs.ba/saopstenja.htm#INVESTICIJE

dakle pod stanovnistvo gledaj....

a imas i za BH na www.bhas.ba

(odgovor članu taze_mlada)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Razvodi- statistika?
15.4.2010 11:55:12   
Okarica
Mnogo ti hvala taze_mlada. Pozdrav!

_____________________________

Mamin najljepši cvijet
IRIS, 01.09.2008

(odgovor članu taze_mlada)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Razvodi- statistika?
15.4.2010 14:06:40   
mamaajna
kako savjetovaliste ma i ko ima problema nece da se javi tamo,ja sam svog bivseg molila da se negdje posavjetujemo on nije htio,

_____________________________

nedim 23.05.1999
iman 20.09.2009

nedim-drugi put u pubertetu uhhh ovaj je tezi
iman-poceli smo da pricamo uhhh puno da pricamo
trudimo se za trece

(odgovor članu Okarica)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Razvodi- statistika?
15.4.2010 14:21:43   
Hanady RR
koliko znam sada po zakonu se mora proći period tzv. pomirenja koji vodi  socijalni radnik pri opštini stanovanja para. Možda bi bilo dobro da se obratiš nekoj službi u neku od opština.

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu mamaajna)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Razvodi- statistika?
15.4.2010 14:40:46   
Skvo RR
A generalno, mozda nije mjesto tom pitanju, ali ko je u SA dobar advokat za brakorazvodne parnice...nesto, sad me asocira tema, stvarno...mogu nabrojati advokate krivicare, privrednog prava, ali ove iz porodicnog ne znam....user posted image


_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Razvodi- statistika?
15.4.2010 15:31:10   
aazra

IZVORNA PORUKA: Okarica

Molim vas, ako neko zna, da me uputi gdje mogu naći statističke podatke o broju sklopljenih i razvedenih brakova u Federaciji BiH i RS-u, unazad tri godine. Može li mi neko prepuručiti dobrog bračnog savjetnika? Radim neko istraživanje pa bih voljela da mi predložite nekog baš dobrog. Još nešto, voljela bih, ako je moguće, da  mi se neka od forumašica koja je putem bračnog savjetovališta spasila brak javi na privatnu poruku. Unaprijed hvala! Pozdrav ženicama!



Okarice, bas si nas prepala, dugo te nije bilo sad otvaras ovu temu....Ali, srecom ipak ti treba poslovnouser posted image

_____________________________








(odgovor članu Okarica)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Razvodi- statistika?
15.4.2010 20:47:25   
mamaajna
prosla sam ja razvod prije 7g,to pomirenje je samo proforme radi.ma boli nekog cosak hoce te se vi pomiriti ili ne.bitan je regres user posted image

_____________________________

nedim 23.05.1999
iman 20.09.2009

nedim-drugi put u pubertetu uhhh ovaj je tezi
iman-poceli smo da pricamo uhhh puno da pricamo
trudimo se za trece

(odgovor članu aazra)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Razvodi- statistika?
16.4.2010 0:23:02   
Okarica
Još jednom vam hvala na odgovorima.
Hanady, pročitala sam u Zakonu to o pomirenju, pa kontam da bi mi neko iz bračnog savjetovališta mogao dati informacije. Sutra ću se spremiti i otići do najbližeg. Bilo bi dobro kad bih našla nekog ko je to prošao, pa da imam informaciju iz prve ruke kako to funkcionira.
Aazra, vjeruj mi, razmišljala sam dugo o naslovu teme, a na kraju sam je ipak ovako naslovila. Srećom, treba mi poslovno. U frci sam, radim od kuće, pa možeš misliti kako to izgleda pored djeteta. Živi haos. Virnem ja često šta se ovdje dešava, iako nisam aktivna.
Pozdravljam vas sve!

_____________________________

Mamin najljepši cvijet
IRIS, 01.09.2008

(odgovor članu mamaajna)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Razvodi- statistika?
16.4.2010 0:24:42   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: Skvo RR

A generalno, mozda nije mjesto tom pitanju, ali ko je u SA dobar advokat za brakorazvodne parnice...nesto, sad me asocira tema, stvarno...mogu nabrojati advokate krivicare, privrednog prava, ali ove iz porodicnog ne znam....user posted image


najboji Potogija ( najstariji)...kome treba nek se javi


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 12
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *