|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Rezac salame, sira i sl.
12.3.2013 14:01:19   
SdZ
Mm vec odavno zeli da kupi masinu za rezanje prvenstveno salame i dr.
Vi koji je imate je l' je koristite bas cesto ili skuplja negdje prasinu? Je li i to ulaganje novca u glupost?
Ja nisam nikako za to, ali on je lud za tim.
Bojim se da cemo baciti pare i koristiti cemo je na pocetku i poslije necemo znati ni gdje smo je ostavili.
Ako imate tu spravu koje je marke, koju preporucujete?

_____________________________

<3 28.6. <3
Zivot je dobio svoj smisao...
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Rezac salame, sira i sl.
12.3.2013 14:07:35   
Blue rose RR
Mi smo ga imali i u početku sam ga koristila, pogotovu u početku.
Međutim kad smo krenuli sa pranjem onih dijelova - ne isplati se.
Tako da sam proslijedila mami :) 

_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu SdZ)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Rezac salame, sira i sl.
12.3.2013 14:11:21   
malena27 RR
Mi smo ga kupili prije nekih 4-5 godina, stoji u ormaricu...ponekad ga koristimo i to kad smo u zurbi...a nismo ga ni jeftino platili - definitivno se isplati kupiti neki profesionalni dobar noz - manje prostora zauzima i manje prasine kupi... jos ostane koji dinar u dzepu user posted image

_____________________________

Beta 05.02.2010. 12,79
Beta 29.12.10. 557,93
Beta 31.12.10 1771,92
09.08.2011. rođen moj dunjaluk
Beta 09.06.15. <5
Beta 12.05.16. 504 i 16.06.16. spontani
27.01.17. vanmatericna

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Rezac salame, sira i sl.
12.3.2013 14:11:48   
Galicia
Mi smo silne pare platili to cudo. Dok mm nije uzeo nije se smirio. Uglavnom dobra je stvar ako imas goste i ako ti treba puno. Ali nije za svakodnevno rezanje, barem mi ne koristimo.
Ja uglavnom koristim kad mi trebaju gosti doci pa meze narezem. I hljeb na tome sjecem, kao i sir, suhovine itd.

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Rezac salame, sira i sl.
12.3.2013 14:16:24   
mala_sa

IZVORNA PORUKA: Galicia

Mi smo silne pare platili to cudo. Dok mm nije uzeo nije se smirio. Uglavnom dobra je stvar ako imas goste i ako ti treba puno. Ali nije za svakodnevno rezanje, barem mi ne koristimo.
Ja uglavnom koristim kad mi trebaju gosti doci pa meze narezem. I hljeb na tome sjecem, kao i sir, suhovine itd.


Imaju je i moji svekiji; i koriste bas kako Galcija napisa; jednom godisnje. Na njoj rezu takodjer suhovinu i tanke kriske hljeba.

_____________________________

Jednog suncanog, proljetnog dana; mama je u zagrljaj dobila svoga sina (29.04.2011.)

Mama je rodila sebi svoju mirisnu ruzu (19.09.2013.)

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Rezac salame, sira i sl.
12.3.2013 14:19:27   
maja78 RR
ma to je samo kad gosti dolaze, a obzirom da sad u svakom marketu rezu suhomesnate i sir i za tu mezu i rezanje kod kuce nema vise potrebe

_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Rezac salame, sira i sl.
12.3.2013 14:21:20   
Dalil@
Zasto kupovati spravu kada se moze kupiti vec narezana salama/sir/hljeb u trgovini? I to sve bez dodatnog troska, pranja masine i sl . user posted image

_____________________________

I. 01/2008
F. 04/2010

(odgovor članu mala_sa)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Rezac salame, sira i sl.
12.3.2013 14:22:02   
SdZ

IZVORNA PORUKA: maja78 RR

ma to je samo kad gosti dolaze, a obzirom da sad u svakom marketu rezu suhomesnate i sir i za tu mezu i rezanje kod kuce nema vise potrebe


I ja to kazem, ali mm navalio k'o da se ima danas para viska. user posted image

_____________________________

<3 28.6. <3
Zivot je dobio svoj smisao...

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Rezac salame, sira i sl.
12.3.2013 15:23:36   
bambi1
Joj mi smo bas bacili pare na to, stoji i skuplja prasinu a bas smo je fino platili, gorenje.

(odgovor članu SdZ)
Neposredna veza do poruke: 9
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *