|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Rowenta-rotirajuca cetka
20.2.2012 23:11:44   
D_K
Cure, da ne trpam postove na BB prenosim temu..
Neka moderatori odluce hoce li je prikljuciti temi 'frizure za sve prilike'..
Moja draga frizerka mi je preporucila ovu cetku za lako pravljenje frizure.. Kaze da je za moju frizuru (vidljivu na avataru) ova cetka odlicna..
Calahoe je napisala da je kupila u Merkatoru i da je kostala oko 110 km..
Molim vas za jos iskustava i tips gdje se moze kupiti i koliko kosta user posted image user posted image .. Bas sam se nalozila na nju..

Nasla sam i ovaj snimak.. Otprilike joj je oblik frizure kao kod mene..

http://www.youtube.com/watch?v=Pr3H5gdcElw


_____________________________

Onaj pogled :))))
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Rowenta-rotirajuca cetka
20.2.2012 23:13:34   
animagical
mozes je upravo sada ugrabiti novu na baby bazar temi u pola cijeneuser posted image

(odgovor članu D_K)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Rowenta-rotirajuca cetka
20.2.2012 23:14:40   
animagical
IZVORNA PORUKA: mama alma RR

Ja ima roventinu rotirajuču četku, novu uporabljena tri puta, mojoj kosi čičkavoj ne godi, odnosno ne znam sama s njom da vladam, ako je neko mušterija bujrum, 109, km, ja je dajem u pola cijene


(odgovor članu animagical)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Rowenta-rotirajuca cetka
20.2.2012 23:15:20   
bambi7
imam je stoji nova, par puta iskoristila. Mislim da ce tebi dobro doci jer imas kratku kosu, feniranje za sekundicu.
Meni je sad narasla kosa pa i nemam vremena za feniranje al je dobra stvar.
Kupila prije dvije god u Roboru, bila 99km

_____________________________

Ljubi mama princeze
L-23.02.2007
I-09.06.2011

"Žena nikad ne moze biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela!!!"

(odgovor članu D_K)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Rowenta-rotirajuca cetka
20.2.2012 23:22:31   
D_K

IZVORNA PORUKA: animagical

IZVORNA PORUKA: mama alma RR

Ja ima roventinu rotirajuču četku, novu uporabljena tri puta, mojoj kosi čičkavoj ne godi, odnosno ne znam sama s njom da vladam, ako je neko mušterija bujrum, 109, km, ja je dajem u pola cijene




pa daj da se dogovorimo - sto sutis zeno :)))

_____________________________

Onaj pogled :))))

(odgovor članu animagical)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Rowenta-rotirajuca cetka
20.2.2012 23:24:39   
D_K

IZVORNA PORUKA: animagical

mozes je upravo sada ugrabiti novu na baby bazar temi u pola cijeneuser posted image



hvala na poruci user posted image user posted image
srce si user posted image

_____________________________

Onaj pogled :))))

(odgovor članu animagical)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Rowenta-rotirajuca cetka
20.2.2012 23:25:59   
draguljče
Ovo je dobro za nekoga ko već ima prilično ravnu kosu. Dok to frizerka dobro ne izvuče rukom nema ništa od toga. Inače, da su ove četke toliko dobre onda frizeri ne bi imali potrebu nikoga fenirati.

_____________________________

Boj se ovna, boj se govna, pa kad ću onda živjeti?!

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

(odgovor članu D_K)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Rowenta-rotirajuca cetka
20.2.2012 23:27:31   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: draguljče

Ovo je dobro za nekoga ko već ima prilično ravnu kosu. Dok to frizerka dobro ne izvuče rukom nema ništa od toga. Inače, da su ove četke toliko dobre onda frizeri ne bi imali potrebu nikoga fenirati.


istina...
ja kupila...ja je poklonila...
samo me nervirala...
mojoj kosi bez frizerke da j dobro ''izvuče'' nema spasauser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu draguljče)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Rowenta-rotirajuca cetka
20.2.2012 23:28:59   
D_K

IZVORNA PORUKA: draguljče

Ovo je dobro za nekoga ko već ima prilično ravnu kosu. Dok to frizerka dobro ne izvuče rukom nema ništa od toga. Inače, da su ove četke toliko dobre onda frizeri ne bi imali potrebu nikoga fenirati.


ma ima i toga ali cura mi je preporucila jer kaze da imam bas kosu i frizuru za ovu cetku.. kako me vec poznaje i moje 'frizure' citaj repice svezane svaki dan, kaze da bi mi jako pomogla.. ona je spomenula ovu i neku sa Topshopa koja je mnogo jeftinija - znaci nije me navlacila na ovu.. vjerujem da je savjet bio dobronamjeran..

_____________________________

Onaj pogled :))))

(odgovor članu draguljče)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Rowenta-rotirajuca cetka
20.2.2012 23:35:18   
draguljče
Ma ok, ne kažem, ali recimo moja kosa je jako oštra i imam debelu dlaku. Dok mi je bila duga frizerka me fenirala po sat vremena i preznojavala se svaki put. Tako da mislim da ova četka pomaže nekome ko ima tanku dlaku i kraću kosu. Svakako bi ti bilo dobro da prvo probaš, mada nije skupa kod mame alme pa neće biti neka šteta iako ti ne bude dobra. user posted image Šalim se, ma ženo ti najbolje znaš. user posted image Iako ima dosta pozitivnih iskustava.

_____________________________

Boj se ovna, boj se govna, pa kad ću onda živjeti?!

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

(odgovor članu D_K)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Rowenta-rotirajuca cetka
20.2.2012 23:38:43   
D_K

IZVORNA PORUKA: draguljče

Ma ok, ne kažem, ali recimo moja kosa je jako oštra i imam debelu dlaku. Dok mi je bila duga frizerka me fenirala po sat vremena i preznojavala se svaki put. Tako da mislim da ova četka pomaže nekome ko ima tanku dlaku i kraću kosu. Svakako bi ti bilo dobro da prvo probaš, mada nije skupa kod mame alme pa neće biti neka šteta iako ti ne bude dobra. user posted image Šalim se, ma ženo ti najbolje znaš. user posted image Iako ima dosta pozitivnih iskustava.


ufff - ne volim promasene kupovine user posted image user posted image
zato se nadam da ce mi odgovarati user posted image

_____________________________

Onaj pogled :))))

(odgovor članu draguljče)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Rowenta-rotirajuca cetka
20.2.2012 23:46:51   
animagical
meni je ova cetka dobra a kosa mi je prirodno valovita...doduse ako hocu bas ravnu poslije vrhove predjem kratko peglom

(odgovor članu D_K)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Rowenta-rotirajuca cetka
20.2.2012 23:48:48   
draguljče
Naravno, a ko voli. Nego ti probaj pa ako ne bude valjala ti je odmah stavljaj na BB. user posted image Mada, moja frizerka kaže da je ona dobra upravo za kraću i malo ravniju kosu kojoj treba dorada. A ti, čini mi se, nemaš baš neku debelu i oštru dlaku koliko se sjećam (a prilično sam ja senilna)user posted image

_____________________________

Boj se ovna, boj se govna, pa kad ću onda živjeti?!

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

(odgovor članu D_K)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Rowenta-rotirajuca cetka
21.2.2012 0:11:22   
D_K

IZVORNA PORUKA: draguljče

Naravno, a ko voli. Nego ti probaj pa ako ne bude valjala ti je odmah stavljaj na BB. user posted image Mada, moja frizerka kaže da je ona dobra upravo za kraću i malo ravniju kosu kojoj treba dorada. A ti, čini mi se, nemaš baš neku debelu i oštru dlaku koliko se sjećam (a prilično sam ja senilna)user posted image


taman tako user posted image

dobro se sjecas - memorija user posted image


_____________________________

Onaj pogled :))))

(odgovor članu draguljče)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Rowenta-rotirajuca cetka
21.2.2012 0:19:49   
Leena
meni je ova cetka zamijenila fen za kosu. Dobila sam je na poklon i prepreprezadovoljna sam. Imam jako cickavu kosu i kada saberem koliko sam davala na feniranja, bas mi se isplatila. Pri tome, nisam bila kod frizera duze od pola godine, nisam stigla nikako otici, a nije mi uopste ispucala kosa, ne isusuje kosu kao fen

_____________________________

<3 Ljubičica <3 21. 4. 2010. u 15:10h (3400g, 52cm)

*Pahuljica* 7. 1. 2014. u 20:15 (3450g, 54cm)

Macak mali 23.12.2015. u 21:20 (4100g, 57cm)

All I ever wanted
All I ever needed
Is here in my arms


(odgovor članu D_K)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Rowenta-rotirajuca cetka
21.2.2012 0:20:56   
Leena
Naravno, a ko voli. Nego ti probaj pa ako ne bude valjala ti je odmah stavljaj na BB. Mada, moja frizerka kaže da je ona dobra upravo za kraću i malo ravniju kosu kojoj treba dorada. A ti, čini mi se, nemaš baš neku debelu i oštru dlaku koliko se sjećam (a prilično sam ja senilna)

_____________________________


Ja imam kosu do pola leđa dugu, debelu dlaku, jako cickavu i jako gustu i valja miuser posted image

_____________________________

<3 Ljubičica <3 21. 4. 2010. u 15:10h (3400g, 52cm)

*Pahuljica* 7. 1. 2014. u 20:15 (3450g, 54cm)

Macak mali 23.12.2015. u 21:20 (4100g, 57cm)

All I ever wanted
All I ever needed
Is here in my arms


(odgovor članu Leena)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Rowenta-rotirajuca cetka
21.2.2012 0:21:36   
D_K

IZVORNA PORUKA: Leena

meni je ova cetka zamijenila fen za kosu. Dobila sam je na poklon i prepreprezadovoljna sam. Imam jako cickavu kosu i kada saberem koliko sam davala na feniranja, bas mi se isplatila. Pri tome, nisam bila kod frizera duze od pola godine, nisam stigla nikako otici, a nije mi uopste ispucala kosa, ne isusuje kosu kao fen


user posted image user posted image
super za cuti..

_____________________________

Onaj pogled :))))

(odgovor članu Leena)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Rowenta-rotirajuca cetka
21.2.2012 0:31:16   
napolitanka
ja imam istu tu cetku, meni treba malo previše vremena jer mi je duga kosa, da je onako po ps-u isfeniram, al za krajeve je super, a mojoj drugarici koja ima na paž frizuricu je zamijenila fen, tako da nije je loše imati, jer nekad se ne stigne u frizerski, a kosa izgleda baš uredna poslije feniranja...

_____________________________

Čovjek samo srcem dobro vidi...Suština se očima ne da sagledati.....Mali Princ :-)

(odgovor članu D_K)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Rowenta-rotirajuca cetka
21.2.2012 8:09:52   
Mala Selma
Moja zaova ima ovu cetku i neki dan sam se isfenirala sa njom ( a imam kratku kosu i valovitu, tanka dlaka) i super jeuser posted image .Nisam mogla da vjerujem.I ja sam se nalozila da je kupim, ali sad ce mi u martu rodjendan, pa mozda mi je neko pokloniuser posted image user posted image .I da ona je kupila u merkatoru 110KM

_____________________________

Ljubav se zove imenom tvojim 28.04.2009.


(odgovor članu napolitanka)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Rowenta-rotirajuca cetka
21.2.2012 9:36:53   
M kao Mama
Ja evo da se javim, ova četka je zaista super, mene preznoji da bih opet mogla da se plaknem, hahaha,

ja sam svekrvu jenom isfenirala ekstra, ali za moju kosu koja je ni kovrđava, ni ravna, i za moje ne vješte ruke nije,

ali zaista uzela sam je jer sam vidjela barem 10 žena koje imaju frizure ko pod čekić, tako da sam bila zaista zagrijana,

eto ako ima neka mušterija bujrum

(odgovor članu Mala Selma)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Rowenta-rotirajuca cetka
21.2.2012 9:44:14   
draguljče
Mama Alma, hajde ponesi je na BB pa ako D_K ne bude htjela ja bih je uzela. Hoće moja zLaova. Koliko para?

_____________________________

Boj se ovna, boj se govna, pa kad ću onda živjeti?!

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Rowenta-rotirajuca cetka
21.2.2012 9:48:10   
M kao Mama

IZVORNA PORUKA: draguljče

Mama Alma, hajde ponesi je na BB pa ako D_K ne bude htjela ja bih je uzela. Hoće moja zLaova. Koliko para?



rekla sam 55 Km, ali ne mogu na ovaj BB doći, ako bude ovako nema šanse, jer ne smijem nigdje hodati,

(odgovor članu draguljče)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Rowenta-rotirajuca cetka
21.2.2012 9:51:00   
draguljče
Ok, ti si ono trudnjača? user posted image Važi, dok vidim da li hoće D_K, i dok se moja zaova smisli (to je jedno čudno stvorenje da čudnije ne može biti), pa ti se javim da se dogovorimo oko preuzimanja.

_____________________________

Boj se ovna, boj se govna, pa kad ću onda živjeti?!

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Rowenta-rotirajuca cetka
21.2.2012 9:53:47   
bellla

IZVORNA PORUKA: mama alma RR

Ja evo da se javim, ova četka je zaista super, mene preznoji da bih opet mogla da se plaknem, hahaha,

ja sam svekrvu jenom isfenirala ekstra, ali za moju kosu koja je ni kovrđava, ni ravna, i za moje ne vješte ruke nije,

ali zaista uzela sam je jer sam vidjela barem 10 žena koje imaju frizure ko pod čekić, tako da sam bila zaista zagrijana,

eto ako ima neka mušterija bujrum



e sad nisam upratila, dal je netko prije mene pitao,evo ja sam zainteresirana,kakva je,imas sliku,link....i how much?user posted image

_____________________________

Be happy,it drives people crazy!

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Rowenta-rotirajuca cetka
21.2.2012 10:04:19   
M kao Mama
Prva je D-K, pa onda draguljče, roventina četka, ona standardna, nema link Boga mi

(odgovor članu bellla)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Farbanje u trudnoći
vila_7

Da li ste se farbale u trudnoći?

Da, kao i uvijek (54%)

Da, ali nakon prva 3 mjeseca (17%)

Ne jer mislim da steti (29%)


Broj svih glasova: 123

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *