|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Sakupljac vlage (vlaga u kući)
15.1.2010 19:35:59   
mama2009
user posted image

Hitno mi treba info dal neko koristi spravicu za sakupljanje viska vlage u kuci......kad operem ves uzas jedan od isparavanja, s obzirom da ako Bogda ubrzo mi dolazi bebica zanima me koliko je funkcionalna ova spravica i imal efekta

thnx

< Poruku je uredio acudesa RR -- 1.8.2010 14:23:50 >


_____________________________

Princeza dosla 05.02.2010
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Sakupljac vlage
15.1.2010 21:12:19   
mama2009
niko nista ne zna user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Princeza dosla 05.02.2010

(odgovor članu mama2009)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Sakupljac vlage
15.1.2010 22:56:51   
vodolija
i mene to interesuje i gdje se to ima uzet?

(odgovor članu mama2009)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Sakupljac vlage
15.1.2010 23:09:54   
Anoniman
Znam da je moja kolegica skoro kupila i ništa user posted image Nema efekta kako je prikazano na reklami. A kupila ga u OBI-u.

(odgovor članu vodolija)
  Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Sakupljac vlage
15.1.2010 23:39:18   
Apotekarka
Ja isto kontam da nabavim jer za zime mi uzasna vlaga,a prijatelji od svrekra i svekrve imaju to i kazu da ima ucinka ne prevbise ali poboljsanje se vidi...

_____________________________

Nase malo zlato Antonio stiglo je 30.06.2009
Nasa mala princeza Ana stigla 14.04.2013

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Sakupljac vlage
15.1.2010 23:47:16   
Hanady RR
I moja kolegica je uzela baš iz istog razloga radi kominiranja veša i bebe, efekat nije primjetila. 

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Apotekarka)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Sakupljac vlage
17.1.2010 0:22:04   
muby
Ja imam ovaj sakupljac vlage.
Vala bacene pare.
Tu ide neka tableta koja se meni brzo potrosila a nisam primjetila da je bilo manje vlage u sobi.
Inace ves susim u maloj sobi (u kojoj trenutno niko ne boravi) i uzasno se skuplja vodena para na prozoru (ne mogu nabrisati), a primjetila sam i crno po zidovima pa sam sad malo odmakla krevet od zida pa cu na ljeto morati prije krecenja poprskati nekim sredstvom koje ubija te gljivice.
E sad mozda je problem sto je meni u toj sobici bas previse vlage.
Moj brat to isto koristi ali oni drze sva vrata otvorena i kaze da je manje pare po prozorima od kad koristi taj sakupljac vlage.
On kosta oko 20 KM i uz njega dodje jedna tableta koja traje najvise 2 mjeseca.
Same tablete kostaju dvije 20 KM.


_____________________________

HARIS, 9.8.2009.

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Sakupljac vlage
17.1.2010 14:42:43   
milenium
kako izgleda taj sakupljač vlage?

(odgovor članu muby)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Sakupljac vlage
17.1.2010 19:30:02   
pjenica mala
I mi smo ove zime nabavili sakupljač vlage, nakon što smo vidjeli koliko učinka je imao kod naših rođaka.
Bilo im je sve crno po zidovima, i zamagljeni prozori i vrata, a sada kako koriste odvlaživač, sve im je to nestalo, baš sam se iznenadila kada sam vidjela.
Samo je ovaj sakupljač puno skuplji nego što je to muby pomenula.
Mi smo svoj korišteni platili oko 190,00 KM, a nov je sve zavisi od kapaciteta od 350,00 KM pa dalje. Naš je kapaciteta 120m2.
Stvarno za nepovjerovati koliko vode se nakupi u spremniku, a ta voda je destilovana, pa se može koristiti za peglanje.
Pozz

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Sakupljac vlage
18.1.2010 1:05:39   
lely
Kako izgleda taj sakupljac,bas me interesuje i gdje se moze kod nas kupiti.

(odgovor članu pjenica mala)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Sakupljac vlage
18.1.2010 1:07:18   
Anoniman
lely ne da mi se sliku postavljati, ukucaj na google sakupljač vlage, idi na slike.... to je taj a imaš kupiti u OBI-ju.

(odgovor članu lely)
  Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Sakupljac vlage
18.1.2010 1:10:39   
lely

IZVORNA PORUKA: enisa_sara

lely ne da mi se sliku postavljati, ukucaj na google sakupljač vlage, idi na slike.... to je taj a imaš kupiti u OBI-ju.


Jel mislis na ovaj od 350 km...user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Sakupljac vlage
18.1.2010 11:19:41   
Atarka
Vlaga je nama bas bila veliki problem otkako smo stavili plasticnu stolariju, a ves susili u stanu. Mi smo kupili Henkelov sakupljac vlage u Mercatoru, kostao je oko 25 KM. Za mjesec dana se nakupio vodom, ali nisam primjetila da je manje vlage na prozoru. Jedino rjesenje je kupovina susilice za ves. Otada nema vise mokrih prozora.

_____________________________

30.09.2009

(odgovor članu lely)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Sakupljac vlage
18.1.2010 11:39:42   
acudesa
Ja imam problem sa vlagom, drveni su prozori, ali opet, jedino gdje je nema u prostoriji gdje je često otvoren prozor...mrzim vlaguuser posted image
Ima li kakvo rješenje bez ovog aparata...nešto prirodno

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Atarka)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Sakupljac vlage
18.1.2010 11:48:46   
Atarka
Cesce zraci prostorije. Otvori prozore sirom, ali samo na par minuta.

_____________________________

30.09.2009

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Sakupljac vlage
18.1.2010 16:48:36   
muby
IZVORNA PORUKA: Atarka

Vlaga je nama bas bila veliki problem otkako smo stavili plasticnu stolariju, a ves susili u stanu. Mi smo kupili Henkelov sakupljac vlage u Mercatoru, kostao je oko 25 KM. Za mjesec dana se nakupio vodom, ali nisam primjetila da je manje vlage na prozoru. Jedino rjesenje je kupovina susilice za ves. Otada nema vise mokrih prozora.


I ja govorim za ovaj henkelov.
Kod mene potpuno ista stvar, plasticna stolarija, susenje vesa u stanu.
Preko ljeta nije problem zbog otvorenih prozora ali zimi da poludim.
I mi razmisljamo o susilici kao o jedinom rjesenju.

E sad ovaj skuplji sakupljac vlage mi poskup.
Dodam jos malo love i kupim susilicu :)


_____________________________

HARIS, 9.8.2009.

(odgovor članu Atarka)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Sakupljac vlage
18.1.2010 16:52:18   
muby
A ovaj henkelov na reklami izgleda boli glava.
Ono kao dok gledas skluplja paru sa prozora i kuca nije vise kao spuzva.
A u praksi vala nikakva korist. Skupi on neku vodu u sebe ali ja opet duplo vise obrisem sa prozora.


_____________________________

HARIS, 9.8.2009.

(odgovor članu muby)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Sakupljac vlage
20.1.2010 17:46:25   
nensi b
za veću vlagu na u uglove sobe staviti posudicu sa živim krečom(to ako je puno vlage) a ako su zidovi malo crni može se staviti i jedna školska kreda u taj ugao..
probajte djeluje sigurno...isprobana metodauser posted image

(odgovor članu muby)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Sakupljac vlage
20.1.2010 19:36:22   
malaaaa
tri put na dan otvoriti prozore sirom 5-10 min da udje suhi zrak a istjera vlazni naj bolje rjesenje za to imam isti problem i vlaga se povlaci

(odgovor članu mama2009)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Sakupljac vlage
24.1.2010 15:11:15   
milenium
IZVORNA PORUKA: Atarka

Cesce zraci prostorije. Otvori prozore sirom, ali samo na par minuta.


zašto samo na par minuser posted image zar nije bolje što više da se zidovi suše ako su mokri i da iziđe vlaga.ja svaki dan zračim sve prostorije bar 3 satauser posted image

(odgovor članu Atarka)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Sakupljac vlage
24.1.2010 15:13:19   
milenium
IZVORNA PORUKA: nensi b

za veću vlagu na u uglove sobe staviti posudicu sa živim krečom(to ako je puno vlage) a ako su zidovi malo crni može se staviti i jedna školska kreda u taj ugao..
probajte djeluje sigurno...isprobana metodauser posted image



kod mene isto malo zidovi počeli pokazivat crne točkice,nije nikad do sad to mi bilo.
nensi kako ću stavit kredu u ugao ako mi zid vlaži na vrhu a ne odozdol.jedino da nekako kredu zalijepim na plafonuser posted image a?

(odgovor članu nensi b)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Sakupljac vlage
24.1.2010 15:27:58   
Romali
IZVORNA PORUKA: nensi b

za veću vlagu na u uglove sobe staviti posudicu sa živim krečom(to ako je puno vlage) a ako su zidovi malo crni može se staviti i jedna školska kreda u taj ugao..
probajte djeluje sigurno...isprobana metodauser posted image



Ni ja nisam znala za ovo, a i kako bih, ovo je prva put da su nam se zelene tačkice pojavile user posted image Sutra će škola ostati bez kredeuser posted image .
Kupit ćemo i taj gel kojim se premažu zidovi,a prozore držim otvorene, osim kad spavamo.




_____________________________

23.4.2008. A.O. promijenio moj svijet :)
14.4.2014. Z. promijenila našu planetu :)




(odgovor članu nensi b)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Sakupljac vlage
24.1.2010 15:42:53   
Atarka
IZVORNA PORUKA: milenium

IZVORNA PORUKA: Atarka

Cesce zraci prostorije. Otvori prozore sirom, ali samo na par minuta.


zašto samo na par minuser posted image zar nije bolje što više da se zidovi suše ako su mokri i da iziđe vlaga.ja svaki dan zračim sve prostorije bar 3 satauser posted image


Zato sto za nekoliko minuta sirom otvorenih prozora vise vlaznog zraka izadje van, nego da drzis 3 sata prozore na kip. A vise energije onda trosis na zagrijavanje.

_____________________________

30.09.2009

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Sakupljac vlage
24.1.2010 15:50:51   
milenium
ne na kip!ja držim širom otvorene 3 sata.user posted image

(odgovor članu Atarka)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Sakupljac vlage
24.1.2010 20:56:04   
misica
Evo da i ja koju o toj strasnoj vlazi.Ja dok nisam uradila toplotnu fasadu imala sam horor po zidovima. Prije toga problem sam resavala tako sto nekom pamucnom krpom skinem prvi sloj zelenog a zatim razblazim domestos sa vodom u pumpicu od steleksa i poprskam po zidovima i ostavim otvoren prozor par sati da se osusi zatim uzmem krec malo obicnom cetkom prekrecim njcrnije dijelove ako nisu izbjedili i opet osusim. Tako sam bila mirna najmanje tri sedmice. Sad sa fasadom nemam problem jer ves koji tek izbacim iz masine ostavim malo napolju da ona prva para izadje.

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *