|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Saobraćajne kazne
30.1.2009 14:40:17   
Zoe
Unaprijed izvinjenje ako je tema bila user posted image

Ljudi moji, ja sam povilenila user posted image  što bi se reklo..
Ljetos nas policija zaustavila zbog svjetala i pojasa, eto nekako su nam prešli preko toga pa nismo platili kaznu user posted image
Prije par dana mm zaustavila policija, upalio poziciju a ne kratka svjetla, i platio kaznu.
Evo sad ga zovem, otišao na put, i rekoh da vidim gdje je, šta je, kaže policija ga zaustavila zbog prebrze vožnje, opet kazna i to sad popriličnauser posted image user posted image user posted image

Toliko sam ljuta, da jedva čekam da dođe kući user posted image user posted image

Čovjek bi dosad naučio lekciju, ali ne i mm.
E sad sam donijela odluku, i to retroaktivnu user posted image user posted image
svaki put kada ga kazne, hem što će platiti policiji, hem što će ih meni izbrojati na sunce, pa da vidim hoće li više napraviti i jedan prekršajuser posted image user posted image


_____________________________

Strpljenje je moć. S vremenom i strpljenjem i dudov list postaje svila.
Mudar čovjek s podjednakom mirnoćom prima pohvale i podnosi uvrede.
Naša mala slatka krofnica Farah došla mami i taji 30.04.10...a pahuljica Asli se pridružila 05.12.11.
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Saobraćajne kazne
30.1.2009 14:42:48   
D_K
eh - mi smo bas jutros skontali da nam je grad pun saobracajne policije - valjda im zafalilo za platu..
hajde nemoj biti prestroga - ma bole i njega te pare sto mora izbrojati.. svako odmah skonta sta je sve mogao kupiti za njih a ovako otisle u havu :((

(odgovor članu Zoe)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Saobraćajne kazne
30.1.2009 14:44:27   
riba78
kraljica si user posted image user posted image user posted image

MM je isti ,samo ima tu sreću pa nije nikad platio kaznuuser posted image


_____________________________

To je prokletstvo želje koja se ne gasi, ali se ne ostvaruje."
Meša Selimović

(odgovor članu Zoe)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Saobraćajne kazne
30.1.2009 14:44:30   
lamka
Mislim da je to problem sa vecinom muskaraca jer oni vole brzu voznju. Al mene u tim stvarima najvise nervira sto takvi vozaci ne razmisljaju o posljedicama vec je kod njih uvijek ona nece meni nista biti a sto time ugrozavaju i druge ucesnike u saobracaju to ih nije briga. I sama sam imala jednog takvog al sad se mal smirio jer je vecinom dijete s nama u autu pa ako brzo vozi zna da mu slijedi sat vremena zvocanja s moje strane tako da mu j bolje da vozi kako treba. Iako moj ima srece po tom pitanju nema bas nesto puno kazni
kad smo sad prevodili auto od svoh nakupljenih iznos je bio 120 km a ja mislila da ce sigurno biti puno pno veci.



_____________________________

Lamija duša duše moje
21.08.2006

(odgovor članu Zoe)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Saobraćajne kazne
30.1.2009 14:49:15   
Zoe
IZVORNA PORUKA: D_K
ma bole i njega te pare sto mora izbrojati..


e moja D_K, da ga bole, ne bi radio to što radi, kad god smo u autu, ja ko pokvarena ploča, samo govorim -uspori, uspori, ama to isto ko da pričaš zidu..
al brate svako nauči kad ga pljeseneš i to dobro po džepuuser posted image ,
pa ubuduće će dobro razmisliti..  

_____________________________

Strpljenje je moć. S vremenom i strpljenjem i dudov list postaje svila.
Mudar čovjek s podjednakom mirnoćom prima pohvale i podnosi uvrede.
Naša mala slatka krofnica Farah došla mami i taji 30.04.10...a pahuljica Asli se pridružila 05.12.11.

(odgovor članu D_K)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Saobraćajne kazne
30.1.2009 14:51:31   
Blue rose RR
Ja sam za rigorozne mjere kada se tiče prekršaja u saobraćaju, neovisno da li ih pravili građani, ljudi na vlasti, sa imunitetom ili sami policajci.
Narod je navikao samo kada ih po džepu opali, da se uhavizaju.
A uhvati me muka i tuga kada svaki dan slušam kako je ovaj ili onaj izazvao udes, i ljudi poginuli, ali što mi je veća nepravda (Bože oprosti) vazda ginu oni nedužni, a čovjek koji je izazvao udes preživi.



_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu lamka)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Saobraćajne kazne
30.1.2009 14:54:24   
D_K
ja ti imam iskustva sa tim jer je moj svekar naplacao kazni i kazni - neki dan kaze svekrva mogla sam srediti kucu od A do Z.. I nikad nije on kriv :)))
draga Zoe, ko zna, mozda ce bas zbog te kazne sporije voziti i mozda izbjeci nekad neku ozbiljnu nesrecu.. tako da moze iz toga i neko dobro izaci..
ali samo se ti sa nama ispusi i razradi taktiku :))

(odgovor članu Zoe)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Saobraćajne kazne
30.1.2009 14:59:57   
Zoe
Možda bih trebala reći, dobar je vozač i pažljiv iznad svega, ali brzu vožnju preferira samo gdje vidi da može, da je "čisto" i gdje se "pruža"pravac, ponekad i kad je ispred njega neko"spor", ali baš tu negdje "škilji" policija i on nadrapa..a meni zbog toga ide na živceuser posted image user posted image

_____________________________

Strpljenje je moć. S vremenom i strpljenjem i dudov list postaje svila.
Mudar čovjek s podjednakom mirnoćom prima pohvale i podnosi uvrede.
Naša mala slatka krofnica Farah došla mami i taji 30.04.10...a pahuljica Asli se pridružila 05.12.11.

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Saobraćajne kazne
30.1.2009 15:00:39   
andji
Zoe ti si meni kraljica,crkla sam od smijeha tim tvojim smajlijima...pa gdje ih samo nadješ,tačno ću ih skinuti sebi.....ja sam na to oguglala,kazni je platio bruku....ja više ne brojim,već što ti kažeš odmah u visini te kazne 'zatreba' i meni za nešto...dadne i šuti,konta šta je upitanju......ali ne smije pisnuti.....jer zna da ću mu bukvicu očitati...pokušaj i ti taj metod,možda upaliuser posted image user posted image user posted image user posted image i ko ih šiša,nemoj se sikirati....ja sam vazda trabunjala i vilenila po kući,kad mi poštar donese plavu kovertu...sad je samo odložim.....i kad dodje kažem mu' evo ti ovo stiglo'....treba mi novčanica za to i to,moram vani da se ispušem.....majke mi....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image (a nije mi dugo došao poštar,što jest jestuser posted image user posted image user posted image )

_____________________________

E ne trebate više glasati ni na jednom takmičenju,konačno,zar ne???!

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Saobraćajne kazne
30.1.2009 15:03:08   
Zoe
i kad dodje kažem mu' evo ti ovo stiglo'....treba mi novčanica za to i to,moram vani da se ispušem.....majke mi....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image (a nije mi dugo došao poštar,što jest jestuser posted image user posted image user posted image )


user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Strpljenje je moć. S vremenom i strpljenjem i dudov list postaje svila.
Mudar čovjek s podjednakom mirnoćom prima pohvale i podnosi uvrede.
Naša mala slatka krofnica Farah došla mami i taji 30.04.10...a pahuljica Asli se pridružila 05.12.11.

(odgovor članu andji)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Saobraćajne kazne
30.1.2009 17:37:36   
dina_89
ne znam zasto meni te kazne ne smetaju,(vjerovatno sto ne znam kako je zaraditi i platiti)user posted image user posted image user posted image  redovno ih dobijamo i to obavezno brza voznja ali to nam je u krvi sta cu user posted image , mi samo pamtimo gdje su nas zaustavili i onda slijedecu put tu oprezno, kazne i kaznene bodove skupljamo oboje pa ne znam dokle cemo.....nekad nam i uzmu vozacku na mjesecuser posted image

_____________________________

08.06.2009 godine -nasa princeza & Sarah &

(odgovor članu Zoe)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Saobraćajne kazne
30.1.2009 18:15:24   
Mrva
U zadnja 3 mjeseca 2x me uhvatila kamera :( Jednom na Stupu, a jednom na Pofalicima! Oba puta sam samo 1km/h prekoracila brzinu...na Stupu ogranicanje 60 (dozvoljeno 80), ja vozila 81! Na Pofalicima ogranicenje 40 (dozvoljeno 60), ja vozila 61! :(
Uglavnom ukupna kazna 100 km!

Sta sam sve sebi mogla kupiti u victoriassecret za 100 km!  user posted image

Inace, vozacku imam od 18te godine i uzivam u voznji, mada, ako me jos jednom uhvati kamera, sama cu u MUP predati vozacku! user posted image


_____________________________

Lovely

(odgovor članu dina_89)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Saobraćajne kazne
30.1.2009 22:01:20   
Ilhana RR
Ja sam bila zaustavljena od policije dva puta, ali obadva puta rutinska petkom i subotom... tako da sam puhala balon, pokazala vozacku i uredu... ovaj drugi put kad su me bili zaustavili meni stomak do zuba... i ja kad sam bila gotova sa puhanjem balona pitam policajca "pa zar mi nevidis stomak" on se nasmija i rece "Jao to moramo poceti da gledamo, vec nam je jedna djevojka to isto rekla"...

jedino sto sam dobila kaznu je za parkiranje... ali imala sam karticu za odobreno parkiravanje tu samo sto se nije vidjela citava... 30 eura al od tada nikad neparkiram a da neplatim pa bar jedno 20 extra ili da nepogledam karticu jel se citava vidi...

A dole obavzeno mog babu zaustave ili mene (kad vozim sa stranim tablicama) ali uvijek me puste... mada vole da peglaju... samo od mene sipak dobise... ako nesto izmisle odma im trazim da mi napisu kaznu da imam potvrdu... nista u padze neide kod mene... a takav je i moj svekar....

jao sad se sjeti neceg sto se desilo mom svekru...

Vozio on u RS sa Ladom Niva... i zaustavi ga policija i pocnu da ga peglaju kako on nema dozvole da vozi to auto ovo ono... a moj svekar pita kako to da nemam, kaze mu policajac "vidis da ti na dozvoli nepise da smijes da vozis teretska auta." a moj svekar da vidi jel taj reko tacno ponovo ga upita "kako mislis" a on kaze "Pa fino, da bih mogao voziti ovo auto morate imati vozacku za teretsko auto" a moj svekar ce ti njemu "Znas sta decko, daj ti meni moju vozacku i saobracajnu i nemoj nikom pricati da si me zaustavio vec zaboravi na to jer u saobracajnoj nepise da je auto TERETSKO vec pise TERENSKO"... policajac se samo pokupi i rece "haj prodji"

joj jesmo se valjali od smijeha.... katastrofa majke mi.... a posto je on cesto na putu takvi gluposti se njemu cesto desva...... nepismeni ljudi...

(odgovor članu Mrva)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Saobraćajne kazne
3.2.2009 10:12:33   
leli§
Drgaga Mrvice nisi samo 1 prekoracila nego 21 od ogranicenjauser posted image user posted image user posted image user posted image


nevezano... moj dragi uvijek placa "kafe" i mandatne policiji... katastrofa... a najtuznije u svemu je sto se obavezno kazna zaradi ovako:

JA: uspori moze biti policije
ON:mhmuser posted image (prevrce ocima i stisce gas---to kao neki refleks na ono moje uspori)
policija: lizalo vani i zaustavljaju
ON:user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
JA:user posted image user posted image
obavezno se dogovaraju (on bi radije dao na kafu nego mandatnu platio)
vraca se dragi u auto
JA:user posted image user posted image user posted image user posted image
ON:user posted image dodji ljubim i opet na gasuser posted image user posted image user posted image

katastrofa



_____________________________

jos uvijek sretno samujemo

"...The future''s in the air
I can feel it everywhere
Blowing with the wind of change..."

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Saobraćajne kazne
23.3.2010 22:51:02   
goranaiilija
E drugari,imam veliki problem,imam dosta ne placenih kazn,oko 2 000,da li mi moze neko dati odg da li te kazne mogu zastariti ili nesto uradim da mi tu sumu malo spuste.Jedan policajac mi je dao savjet da mogu preko suda da kazem da sam kao neki socijalni slucaj i da bi mi oni tako malo spustali sumu.

(odgovor članu leli§)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Saobraćajne kazne
23.3.2010 22:56:43   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: goranaiilija

E drugari,imam veliki problem,imam dosta ne placenih kazn,oko 2 000,da li mi moze neko dati odg da li te kazne mogu zastariti ili nesto uradim da mi tu sumu malo spuste.Jedan policajac mi je dao savjet da mogu preko suda da kazem da sam kao neki socijalni slucaj i da bi mi oni tako malo spustali sumu.


nema šanse...ono što znam sigurno kazneni poeni ti ne ginu....a automobil na svoje ime nećeš više registrovat dok ne platiš sve kazne. elem još ti se sa tim brojem kazni može desiti da te pošalju da ponovo polažeš vozački. Žao mi je što ti ovako pišem ali istina je ...nisma ti pomogla ali tako je kako je.


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu goranaiilija)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Saobraćajne kazne
23.3.2010 22:57:02   
Anoniman
mozda ne bi bilo lose da kupis

user posted image

(odgovor članu goranaiilija)
  Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Saobraćajne kazne
23.3.2010 22:57:35   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: dadada

mozda ne bi bilo lose da kupis

user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 18
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *