|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Sjećanje na Olimpijadu
8.2.2011 15:11:37   
M kao Mama
Na današnji dan, tačno prije 27. godina otvorene su XIV. Olimpijeske igre. Ja sam tada imala nepunih četiri goidne, ali nekih momenata se jako dobro sjećam. Sjećam se malim, mljušnih limenki kole i fante, više ih ikada nisam vidjela,mora da je to bilo neko limitirano izdanje, sjećam se da sam dosta vremena provodila u Zetri da sam pratila klizanje, i sjećam se da me tata vodio na Trebević da vidim kako se vučko spušta niz bob stazu.

Danas,kada gledam snimke i neke priloge iz tog perioda, obuzme me sjeta, bio je to veliki događaj za BiH. Voljela bih da nam se opet dei Olimpijada. Volje bih.
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Sjećanje na Olimpijadu
8.2.2011 15:18:21   
henna ze
ja sam bila velika curica imala sam 6 godina skoro...ali ničeg se ne sjećam..možda jer sam zivjela u Zenici..jer sam živjela kod nene i dide nekim drugim životom..jedino čega se sjećam da sam te godine u paketiću dobila Vučka slagalicu..svi dijelovi su mu bili na onoj tankoj gumi...imala sam ga negdje ..baš ga trebam potražiti....
ali voljela bih da se nešto slično desi...

_____________________________

Kad se igra završi, kralj i pješak idu u istu kutiju.

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Sjećanje na Olimpijadu
8.2.2011 15:39:12   
Malenaoduvijek
kako ste vi mlade, ja sam imala 8 i po godina i znam da sam isla na igman na skokove i da so sa skolom isli na zetru iz nekog razloga ali nemam pojma radi cega.
a lijepo je to sve bilo, sarajevo je procvjetalo i izgradilo se zahvaljujuci olimpijadi, zamislite sta bi bilo da ni olimpijade nismo imali

_____________________________

Ne pokusavaj me shvatiti samo me voli!

(odgovor članu henna ze)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Sjećanje na Olimpijadu
8.2.2011 18:12:23   
Adana
IZVORNA PORUKA: henna ze

ja sam bila velika curica imala sam 6 godina skoro...ali ničeg se ne sjećam..možda jer sam zivjela u Zenici..jer sam živjela kod nene i dide nekim drugim životom..jedino čega se sjećam da sam te godine u paketiću dobila Vučka slagalicu..svi dijelovi su mu bili na onoj tankoj gumi...imala sam ga negdje ..baš ga trebam potražiti....
ali voljela bih da se nešto slično desi...


I ja sam imala ovakvog Vucka. Ne znam da li je jos u zivotu. user posted image

Olimpijade se ne sjecam puno jer sam poput Mama Alme imala nekih 3.5 godine...
Sjecam se nekih kao kovanica sa likom Vucka, guzve na Skenderiji, i te neke euforije zbog Olimpijade.

I bilo bi lijepo da se opet dogodi Olimpijada u lijepom nasem Seheru. user posted image

_____________________________

Naša ljubav Asja je došla 17.07.2008.g :-)

The best thing to spend on your children is TIME...

(odgovor članu henna ze)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Sjećanje na Olimpijadu
8.2.2011 20:40:42   
M kao Mama
Ja, se eto sjećam i imala sam sreću da budem počesto na Zetri i na trebeviću jer su tata i dajdža radili u SUP-u pa su me švercali, nana i dan danas priča kako je moja mama pitala koliko popije kola , a nana kaže p ajedno 10 15, moja mati u bandak pala, a nana kaže, ja ti pustila vidim voliš, hahahaha, pa nana podiglča na neku komodu, a ja privukla stolicu, pa na t. sto pa još jednu stolicu i na komodu se popela i dočepala se kola ali nisam znala limenku otvoriti. Sjećam se da su bile i neke Coca cola flaše, od stakla uvijene, baš simpa. Baš je bilo lijepo

(odgovor članu Adana)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Sjećanje na Olimpijadu
8.2.2011 20:47:02   
Anoniman
Sjecam se dobro mnogih dogadjaja iako sam imala nepunih 6 godina, guzvi, olovaka sa likom vucka, salveta, podmetaca za case, paketica i sjecam se dobila sam velkog plisanog vucka....Znacki sa likom vucka i dan dans imam tih sitnica....Tad smo imali puno gostiju iz Njemacke koji su dosli sa rodbinom koja je tamo vec zivjela...Dobila sam cak i one kockice slagalice na kojima su sa svake strane bile slicice....Na jednoj puzli vucko, na drugoj olimpijski znakovi, na trecoj nasa jugoslovenska zastava itd...Zao mi je sto su te kockice pogubljene dala bih ih mom sinu da se igra...

(odgovor članu Adana)
  Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Sjećanje na Olimpijadu
8.2.2011 20:49:54   
M kao Mama
A, ja se sječam i Zagija, samo ne mogu da skontam jel i on vezan za Olipijadu ili, bijela neka vjeverica ili slično sa šeširićem na glavi,

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Sjećanje na Olimpijadu
8.2.2011 20:52:54   
N_N
Ja sam imala 6 mj. ničega se ne sjećam user posted image


_____________________________

I nogom u guzicu je korak naprijed!

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Sjećanje na Olimpijadu
8.2.2011 21:09:13   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: mama alma RR

A, ja se sječam i Zagija, samo ne mogu da skontam jel i on vezan za Olipijadu ili, bijela neka vjeverica ili slično sa šeširićem na glavi,

Univerzijada bila u zagrebu 87 ili 88 nisma sigurna sada...
zagi je bio maksota...
imama ja igračku zagija tata mi donio iz zagreba...
a Vučka imama svega i svačegauser posted image user posted image user posted image tata bio direktor u onome faktu pa sa firmom neko učešće imao...moglo se...uh svakojakih džidža sa maskotom vučko imamuser posted image user posted image

ja se jećam otvorenja olimpijade, bila sma mala ali sam sa mamom sjedila ispred TV...ko sad se sjećam gdje sam sjedila i gledala otvoronje putem TV-a.user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Sjećanje na Olimpijadu
8.2.2011 21:23:37   
Visnja RR
ja sam vježbala za završni dio u Zetri.... user posted image user posted image

uz pjesmu
" Lijepo je bilo u Sarajevu
doviđenja u Kalgariju! "

čitavo polugodište u drugom srednje nisam imala tri časa svaki dan zbog tih vježbi .... user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Sjećanje na Olimpijadu
8.2.2011 21:25:09   
maja78 RR
sjecam se kako da ne, sjecam se da je tata radio nesto za pripremu olimpijade  i mislim da sam tad prvi put pila coca-colu on je donosio u limenkama
onda se sjecam olimpijske vatre koja je prosla ispred moje zgrade i imam i sliku kako doticem baklju (komsinica je bila vrsna kosarkasica i nosila je jednu dionicu i prosla ispred zgrade i stala jer i njena kcerkica je bila tu)
onda se sjecam sa tv-a otvorenja i sjecam se da sam isla gledati umjetnicko klizanje, deda me redovno vodio jer to i dan danas jako volim
tad sam imala 5,5 godina

_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Sjećanje na Olimpijadu
8.2.2011 21:25:50   
M kao Mama
Pa, otplesali li Višnja ili ste onako vježbali, ali veličanstvena je ona slika djevojke obučene u bojama olimpijskoh krugova, sve pleču kao jedna, evo sva sam se naježila

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Sjećanje na Olimpijadu
8.2.2011 21:26:50   
Anoniman
ja imam amneSTijuuser posted image user posted image ja se niceg ne sjecam...a imam tanjure.. oslikane...svi zimski sportovi...njaki je to poznati valjda umj. radio...imam znacke i knjige

mislim da je razlog moje amnezije to sto je tada moja nana bila pred smrt...bas moram mamu pitati sutra...nisam sigurna je li umrla dan nakon otvaranja ili zatvaranja

(odgovor članu Hanady RR)
  Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Sjećanje na Olimpijadu
8.2.2011 21:26:54   
Visnja RR
i
"volimo Jureka*  više i od bureka "

* Jure Franko - srebro u veleslalomu user posted image


_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Sjećanje na Olimpijadu
8.2.2011 21:28:25   
koka i po
IZVORNA PORUKA: dadada

ja imam amneSTijuuser posted image user posted image ja se niceg ne sjecam...a imam tanjure.. oslikane...svi zimski sportovi...njaki je to poznati valjda umj. radio...imam znacke i knjige

mislim da je razlog moje amnezije to sto je tada moja nana bila pred smrt...bas moram mamu pitati sutra...nisam sigurna je li umrla dan nakon otvaranja ili zatvaranja




ti si jedan od razloga sto sam jos uvijek tu....user posted image

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Sjećanje na Olimpijadu
8.2.2011 21:29:14   
Visnja RR
IZVORNA PORUKA: mama alma RR

Pa, otplesali li Višnja ili ste onako vježbali, ali veličanstvena je ona slika djevojke obučene u bojama olimpijskoh krugova, sve pleču kao jedna, evo sva sam se naježila


5 dana pred nastup mama mi dala VETO za nastup... user posted image  čula žena da će biti bombašski napad na zetru...luda žena user posted image

al mi je ipak ostao kostim ljubicastotirkiznozeleni minjak od vražije kože i bez čizmice... user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Sjećanje na Olimpijadu
8.2.2011 21:30:10   
koka i po
IZVORNA PORUKA: Visnja RR

IZVORNA PORUKA: mama alma RR

Pa, otplesali li Višnja ili ste onako vježbali, ali veličanstvena je ona slika djevojke obučene u bojama olimpijskoh krugova, sve pleču kao jedna, evo sva sam se naježila


5 dana pred nastup mama mi dala VETO za nastup... user posted image  čula žena da će biti bombašski napad na zetru...luda žena user posted image

al mi je ipak ostao kostim ljubicastotirkiznozeleni minjak od vražije kože i bez čizmice... user posted image


jos jedan od razloga--user posted image

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Sjećanje na Olimpijadu
8.2.2011 21:31:40   
esmina i bebina mam
Ja sma tada imala 6 godina i imam dosta slika u glavi iz tog perioda
Snijeg koji je pao pred samu olimpijadu je bio jako veliki na radopst djece a Boga mi i organizatora
Vucka koji je isao na turneju po gradovima pa je dolazio i u nas Kakanj
Naravno sve je bilo u znaku Vucka e trebam vidjeti kod mojih da li imam u podrumu slikovnice user posted image user posted image user posted image da se Esma malo zabavi


_____________________________

Esma 12.06.2007
Salko 24.11. 2010

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Sjećanje na Olimpijadu
8.2.2011 21:33:34   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: koka i po

IZVORNA PORUKA: dadada

ja imam amneSTijuuser posted image user posted image ja se niceg ne sjecam...a imam tanjure.. oslikane...svi zimski sportovi...njaki je to poznati valjda umj. radio...imam znacke i knjige

mislim da je razlog moje amnezije to sto je tada moja nana bila pred smrt...bas moram mamu pitati sutra...nisam sigurna je li umrla dan nakon otvaranja ili zatvaranja




ti si jedan od razloga sto sam jos uvijek tu....user posted image
ja ili vuckouser posted image user posted image user posted image user posted image ...user posted image

(odgovor članu koka i po)
  Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Sjećanje na Olimpijadu
8.2.2011 21:34:55   
koka i po
nisam citirala vucka nego tebeuser posted image

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Sjećanje na Olimpijadu
8.2.2011 21:38:09   
M kao Mama
Joj, Višnja had pronaži tu odoru pa nam slikaj, ja bih tako to voljela da vidim, stvarno,

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Sjećanje na Olimpijadu
8.2.2011 21:40:38   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: mama alma RR

Joj, Višnja had pronaži tu odoru pa nam slikaj, ja bih tako to voljela da vidim, stvarno,
ma nek je obuceuser posted image user posted image

(odgovor članu M kao Mama)
  Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Sjećanje na Olimpijadu
8.2.2011 21:44:05   
M kao Mama
pa, vjerujem da joj može, suknja može, samo neznam da joj nonara nije narasla, hahaha

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Sjećanje na Olimpijadu
8.2.2011 21:44:08   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: koka i po

nisam citirala vucka nego tebeuser posted image
namuser posted image

(odgovor članu koka i po)
  Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Sjećanje na Olimpijadu
8.2.2011 21:44:47   
esmina i bebina mam
IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: mama alma RR

Joj, Višnja had pronaži tu odoru pa nam slikaj, ja bih tako to voljela da vidim, stvarno,
ma nek je obuceuser posted image user posted image


Onda ce nam opet dati organizaciju Olimpijade user posted image

< Poruku je uredio esmina i bebina mam -- 8.2.2011 21:45:03 >


_____________________________

Esma 12.06.2007
Salko 24.11. 2010

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *