|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Sreća ili nešto drugo u nagradnim igrama
22.6.2010 22:00:45   
M kao Mama


Jutros sretnem kolegicu kaže, dobili smo plazmu na jednoja nagradnoj igri, pišem o njoj, jer ona i njen suprug, šta god da igraju dobiju barem nešto simbolično, u zadnje vrijeme dobili su LCD, LAptop, mobitel, paketa i paketa sa hranom, novčane nagrade, putovanje, uh, nemogi se više sjeti, a o kaldionici da ne pričam, i tamo svaki dan dobiju nešto.

Ja nikada ništa, a igrala i sakupljala svašta, i kada je neka igra npr. sakupi pet kesica os supe, dobit ćeš kecice,mene obavjeste nestalo kecelja ili zagubila se koverta.

Ima te li Vi sreće sa nagradnim igrama, da li je to zaista sreća ili nešto drugo.

Ja sam prije godinu i po obišla cijelu bih u svakom selu i gradu kupila Bingo, u Akka Borića u zenici čekala sat ma, ni tricu nisam mogla sastaviti i od tada ja i nagradne igre na Vi.
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Sreća ili nešto drugo u nagradnim igrama
22.6.2010 22:06:56   
Visnja RR
user posted image

ja cesto igram Bingo i samo jednom dobila oko 900 km ...al cesto onih simbolicnih 5 - 6 km

meni se obicno desi da ja nesto adresiram na sebe i na MM i on dobije a ne ja... ali nikad to nisu neke extra vrijedni pokloni...obicno oko 100 km



_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Sreća ili nešto drugo u nagradnim igrama
22.6.2010 22:08:10   
M kao Mama
Ma, ja adresiram i na MM, svekrvino, bratovo, L, ali beli je ruka pogrešna, hahahaha

nego tema nam se ne vidi nikako

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Sreća ili nešto drugo u nagradnim igrama
22.6.2010 22:08:41   
Anoniman
Sreća! user posted image


Rijetko igram pa tako se zna desiti da dobijem neku simboličnu nagradu user posted image  Sad sam igrala jednu "veliku" pa eto, vidjet ćemo..... user posted image

(odgovor članu M kao Mama)
  Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Sreća ili nešto drugo u nagradnim igrama
22.6.2010 22:12:13   
IvanaTz
Taman napisah odgovor i nesto nece user posted image ...
Evo opet user posted image :
ja neki dan na CocaColi dobila 100 KM user posted image ! Dobijem, cesto nesto sitno, jednom mobitel, karte za koncerte, nagradne pakete i slicno, na bingu peterac vrh (al' onaj od 20 KM user posted image )... Inace sam veliki fan nagradnih igara i cesto ucestvujem, ko ne igra ne moze ni dobiti user posted image .
Sretno nam svima!


_____________________________

9.9.2009. :-)))

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Sreća ili nešto drugo u nagradnim igrama
22.6.2010 22:13:58   
Visnja RR
ako se sjecate one nagradne igre sa dorinom od kooooookooosa ...e kolko sam ih pojela...3 kg se udebljali i ja i MM i sipak dobili (osim kilograma )user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu IvanaTz)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Sreća ili nešto drugo u nagradnim igrama
22.6.2010 22:16:44   
Ilhana RR

IZVORNA PORUKA: Visnja RR

ako se sjecate one nagradne igre sa dorinom od kooooookooosa ...e kolko sam ih pojela...3 kg se udebljali i ja i MM i sipak dobili (osim kilograma )user posted image


hahha uhar i to....

Mislim da nikad nista vise od vrijednosti 20 km nisam dobila =)

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Sreća ili nešto drugo u nagradnim igrama
22.6.2010 22:17:34   
Ilhana RR
ps. mozda uz vasu pomoc sada pobjedim ovo putovanje ;)

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Sreća ili nešto drugo u nagradnim igrama
22.6.2010 22:18:19   
neki
Mama Alma,haman smo iste,pogresna rukauser posted image user posted image user posted image
Ja da posaljem 99 koverti,a neko drugi onu stotu,tu stotu bi izvukli,a ne mene user posted image user posted image user posted image

Ma sreca je to,a ja je ocito u nagradnim igrama nejmamuser posted image Na kladionici jednom dobila 70KM i to je to,Bingo sam jedno vrijeme igrala i samo se nervirala,pa sam ga prestala kupovatiuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu IvanaTz)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Sreća ili nešto drugo u nagradnim igrama
22.6.2010 22:19:10   
Nanica Sarajevo
Ja dobijam samo neke glupave majice i poneki kacket.... user posted image
Dok, moj tata je 3 puta do sada u Interexu dobio nagradni bon na kasi kao "ne znam koji po redu" kupac u vrijednosti od 100 ili 200 KM...
Moj rodjak je u zadnjih 5 godina dobio: stan u Sarajevu, plazmu, 3 putovanja u italiju i ne znam gdje jos, zlatni privjesak kokoske (Argeta) user posted image  (ovaj mi je najjaci poklon), bicikl, masinu za ves Candy, i Bog te dragi pitao koliko pegli... Ali, on samo to i radi, sve zivo kupuje i salje, ima i neki sistem slanja koverata, ne sve odjednom, pa mala koverta, pa velika...

Ja da stavim ljepilo na kovertu (ne bi li se onom ko izvlaci zaljepila za ruku) mozda bih dobila neku majicu ili kacket user posted image

_____________________________

Mamin život - Naida se rodila 19.12.2008. godine....
Mamina radost - Adi se rodio 08.07.2010. godine.
“Good children make good mothers.”

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Sreća ili nešto drugo u nagradnim igrama
22.6.2010 22:22:27   
lillyy85
Hej Višnja- znaš kako kažu: stoja po stoja...user posted image

ja samo jednom igrala nagradnu igru "čokoladne kornjačice" user posted image ,ko je poguzija zna šta suuser posted image  i niđe veze a jednom sam igrala i kladionicu,sve prošla-samo pala zadnji par i od tad ne igram ništauser posted image

Al' isto imam prijatelje koji konstantno dobivaju na kladionici a jedni su haman cijeli stan opremili namještajem od nagradnih igara...Sve je to sreća

_____________________________

mama je glagol od glagola RADITI ;)

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Sreća ili nešto drugo u nagradnim igrama
22.6.2010 23:04:39   
M kao Mama
Ma, vala to ko igra i dobija, u mom slulčaju ne vrijedi, kada je bila dorina i ja sam poslala 10 koverti, ono žimu to je preko 4 kg čokolade, koverti bilo svakakvih, jedna je bila haman pola metra, žena u posšti me ispod cvika gledala, pa sa cjetićima, pa ofarbane u više boja, pa slova ogromna, ali ni privjesak, nemam sreće, pa hajde. 

(odgovor članu lillyy85)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Sreća ili nešto drugo u nagradnim igrama
22.6.2010 23:07:53   
neki
Ja neki dan u DM-u kupovala pelene,ja na kasu da platim kad mi ona prodavacica dade nekakvu grebalicu,kao svaka grebalica je dobitna,izgrebem ja 3.nagradu,kontam sta li je,kad ono hemijska olovka sa znakom DMuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Sreća ili nešto drugo u nagradnim igrama
22.6.2010 23:11:02   
Medić*
Isto se nama desilo u Merkuru, dobili neke grebalice, izgrebemo user posted image  kad ono DVD Odbjegla nevesta film, inace ne igramo nikakve igre na srecu.

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Sreća ili nešto drugo u nagradnim igrama
22.6.2010 23:15:48   
mala86
nisam nesto previse ni igrala ali sam jednom u srednjoj dobila VHS neki film,i na tv Zenica-srebrnu narukvicu i ogrlicu,i to oboje telefonski

a Bingo joj ono me samo sikira,nikad nista user posted image user posted image user posted image !one grebalice-ako uspijem vratit marku-opet igram pa i nju izgubim

a ovo sa dm-om mi je zakon,bas su se pretrgli sa kemijskom user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Dijete uvijek može odraslog naučiti trima stvarima:
Da bude veseo bez razloga, da bude uvijek nečim zabavljen i da se zna svom snagom zauzeti za ono što želi

moje sunce 19.09.2009 ¦ ¦






(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Sreća ili nešto drugo u nagradnim igrama
23.6.2010 0:51:19   
Anoniman
Eh,nemam ni ja neke sreće u tim igrama...doduše ni ne igram često...sve se nadala da ću dobiti od Cole 100 KM,hahaha...poslala 1 sms i naravno ništa.
E da,u Dm-u sam dobila tu grebalicu,hajd rek´o evo došlo je i mojih 5 min.user posted image kad ono 20 dm papirnatih maramicauser posted image to je čini mi se prvi put da sam nešto dobila,bingo i sl.nisam nikad ni igrala,samo slala kovere i nikad ništa!

(odgovor članu mala86)
  Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Sreća ili nešto drugo u nagradnim igrama
23.6.2010 1:00:37   
milenium
ne sjećam se da sam ikad išta slala.em skuljat,em se mučit slat,ić u poštu bla...bla...jedino sad ovaj kinder pa ćemo vidjetuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Sreća ili nešto drugo u nagradnim igrama
24.6.2010 13:26:07   
Nana84
Ja sam neki dan bila u DM-u i par ispred mene dobio da grebe neki tiket, kad nagrada hemijska, kontam bezeeee, cccc sve cijene digli i ti kupiš pa dobiješ hemijsku user posted image

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Sreća ili nešto drugo u nagradnim igrama
24.6.2010 13:35:58   
henna ze
dobro ste me napomenule...da ponesem koverte kući..imam da ubacim za nescaffe skupila sam 20 onih prutića...ja kad igram često i dobijem..jednom sam dobila bicikl...jednom paket od arixa..jednom u životu igrala bingo i dobila 10 KM...hahahah...i da još jednom sam dobila na bingu al tad nisam ni igrala user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Kad se igra završi, kralj i pješak idu u istu kutiju.

(odgovor članu Nana84)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Sreća ili nešto drugo u nagradnim igrama
24.6.2010 13:42:52   
klemzi
hena ze, de nemoj poslati taj nescafe, ja poslala već, sedam koverti, pa daj da i ja nešto dobijem, makar onu korsicuuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ljubav mamina i babina,16.2.2010 - 10.4. 2010. :(
Uvijek ćemo te voljeti najviše na svijetu ljubavi naša najveća <3
Ljubav drugorođena, ljubav oduvijek,zauvijek... 08.11. 2013.

(odgovor članu henna ze)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Sreća ili nešto drugo u nagradnim igrama
24.6.2010 13:56:11   
henna ze
ma klemzi..ako JA dobijem bi-bi..obećajem..evo javno prodaću ga i sve pare sebi uzeti..nemoj se ništa sikirati..jel važi???

_____________________________

Kad se igra završi, kralj i pješak idu u istu kutiju.

(odgovor članu klemzi)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Sreća ili nešto drugo u nagradnim igrama
24.6.2010 14:18:59   
klemzi
Ako je tako, važiuser posted image user posted image user posted image  Hej a zamisli da dobiješ, to bi baš bilo ludilo, maksuz bih došla u Zenicu (valjda),da me ručkom častišuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ljubav mamina i babina,16.2.2010 - 10.4. 2010. :(
Uvijek ćemo te voljeti najviše na svijetu ljubavi naša najveća <3
Ljubav drugorođena, ljubav oduvijek,zauvijek... 08.11. 2013.

(odgovor članu henna ze)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Sreća ili nešto drugo u nagradnim igrama
24.6.2010 14:28:51   
henna ze
ma klemzi bujrum...naravno da može ručak...kupim ti četvorku u četvrtini lepine kod bešlića i eto ti ručka...haha šalim se...ako ja dobijem..javiće na dnevniku...pa ti prati..

_____________________________

Kad se igra završi, kralj i pješak idu u istu kutiju.

(odgovor članu klemzi)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Sreća ili nešto drugo u nagradnim igrama
24.6.2010 14:44:41   
klemzi
IZVORNA PORUKA: henna ze

ma klemzi bujrum...naravno da može ručak...kupim ti četvorku u četvrtini lepine kod bešlića i eto ti ručka...haha šalim se...ako ja dobijem..javiće na dnevniku...pa ti prati..
  user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ljubav mamina i babina,16.2.2010 - 10.4. 2010. :(
Uvijek ćemo te voljeti najviše na svijetu ljubavi naša najveća <3
Ljubav drugorođena, ljubav oduvijek,zauvijek... 08.11. 2013.

(odgovor članu henna ze)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Sreća ili nešto drugo u nagradnim igrama
24.6.2010 14:50:45   
Hannica
Ja uvijek kazem da meni nema hljeba bez motike. user posted image user posted image user posted image
Nikad nist nisam dobila,doduse nisam ni igrala al' bez obzira.

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu klemzi)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *