|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Sta pravite kada vam se najave gosti?
21.8.2011 20:43:57   
Neky
Znaci,kao zakuska. Nedavno smo se vjencali,i svi najavljuju "eto nas cim Ramazan prodje". Pa ako imate nekih finih recepata za preporuciti,pucajte!:)
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Sta pravite kada vam se najave gosti?
21.8.2011 21:42:57   
Hanady RR
uu Neky...ima recepata more ma šta more okean....user posted image
Tih za goste posebno...
ček dok se kontituišemo paćemo ''pucat''user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Neky)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Sta pravite kada vam se najave gosti?
21.8.2011 21:54:28   
palachinken
Ako mislis onako neko grickanje, ne prava vecera, ja onda idem na varijantu tzv finger food-a
Pravim kanapeiće sa krekerima (slani kreker premazem dukatelom sa zacinima, zabodem cackalicu pa redam kockice sira, komadice salame, suhovine, paprike, masline itd isl - preukusno i jako dekorativno), uvijek mogu štapici od piletine - pileća prsa narezana na štapiće, uvaljaju se u smjesu za pohovanje i u susam), mogu pizzete (sve isto kao pizza, samo što tijesto, kad razvaljam, kruzim časom i onda filujem). Dobar je i hladan rolat, piletina ili puretina sa surom i suhim mesom ili zeljem unutra. Napravim neku salatu, francuska, ruska ili meni najdraza, sa tjesteninom i sjemenkama. Ako mi jos sta naumpadne, napisat cu.
A kad mi se ne da ili nemam vremena, posaljem muza u konzum da mu nasijeku svega za mezu, fibo to dekoriram na onom rotirajucem pladnju i bujrum izvolite user posted image

_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Sta pravite kada vam se najave gosti?
21.8.2011 22:13:20   
manuela RR
he mene naziv teme asocirao na nešto brzinsko tipa kad se neočekivano pojave gosti...user posted image user posted image
Ja ću ti u tom stilu odgovoriti,meni su spas ove maggi vrećice u njih lijepo stavim batkove (krilca,karabatak-ja sam stavljala i teletinu) i krompir(a može i razno povrće),te pravac pećnica...sve bude brzo gotovo servirano direktno iz pećnice i mljac ukusnouser posted image uz to naravno neku laganu salaticu i kakav sočan desert.user posted image

< Poruku je uredio manuela -- 21.8.2011 22:25:41 >


_____________________________

A- Februar.2017.
E- Oktobar.2008.

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Sta pravite kada vam se najave gosti?
21.8.2011 22:25:52   
ElRa
najcesce pravim neku krem juhicu, francusku salatu i cevape
francusku i cevape kupim zaledzeno, francuska bude kuhana i gotova za 15 minuta dok isprzim cevape francuska se ohladila i to je to


(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Sta pravite kada vam se najave gosti?
21.8.2011 22:30:59   
Visnja RR
sace tebi nase zenice dati odlicnih savjeta ...
a moj savjet je da se ne umaras previse...nesto lagano i brzo za napraviti da budes odmorna za svoje prijatelje...user posted image
cestitke za pocetak zajednickog zivota s tvojim voljenim bicem user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu ElRa)
Neposredna veza do poruke: 6
   [Obrisana poruka]
21.8.2011 22:38:34   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Visnja RR)
  Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Sta pravite kada vam se najave gosti?
21.8.2011 23:09:43   
veeseelaa
nakon udaje gostima koji su nam dolazili čestitati pravila sam uvijek večere koje su podrazumijevale čorbu ili neku supicu, glavno jelo + desert (kupovali smo torte), voće, piće razno  i meza je išla obavezno, nekada bi pravila i palačinke



_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Sta pravite kada vam se najave gosti?
21.8.2011 23:12:58   
Amam
Ja cesto znam napraviti maslenjak od crnog brasna koji polijevam kajmakom,uz to nekog saftali mesa(piletine,teletine) i salata.
Ili pilece filete u bijelom umaku,riza prilog,neke supice i naravno desertici (vocna salata,puding,ako vec nemam kolac ).
Magi vrecice su isto cudo,unutra batkovea za prilog napravim krompir s vrhnjem i zacinima.
Uz to jos posluzim koju grickalicu...



_____________________________

Cvjetak<3curetak A-2005.
Mamina maza E-2011

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Sta pravite kada vam se najave gosti?
21.8.2011 23:18:16   
Hanady RR
u zavisnoti od gostiju i vrmena dolaska...
ako su to popdnevni sati servirala bih ručak aond abih za nastav sjedlejke pripremila nešto za grickanje tip meze u vidu malih zalogaja...

no za one koji dolaze u večernjim satim samo...

slani rolati ( zeleni i bijeli obavezno)
slane torte
filete pileće
teleće šnicle
kockice do palente
masna pogača
rolovana teletina
riblji fileti
kanapei (losos, susžuka, suho meso goveće., pureća salma, malsine, mali paradjz itd)
jaja s ahenom
razne salate...pileća sa tjesteninom, mimoza salata, ruska, francuska, jonatan itd
ranžirane suhomesnate porizvode
mocarela, paradajz, malsine sa marinadom pirkladnom
hamburgere,
pomfrit
rizi bizi u loptama
njemački prepečen hljeb
marinirani krompiri
krompirići sa palentom
integrallne zemičke
srdele


eto tako...svega kako kome i kako kaduser posted image




sad ti znaj koji bi ja recept stavila...a da ga već na RR nemauser posted image

i da nikada iz moje kuće gosti izašli nisu bez nekog deserta...a sad koji...e to je tek poezija od recepata...al imama ih dosta brzih...napravljeni i ohlađeno za 30-40 minutauser posted image

< Poruku je uredio Hanady RR -- 21.8.2011 23:19:36 >


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Sta pravite kada vam se najave gosti?
21.8.2011 23:24:16   
muaaa

IZVORNA PORUKA: Hanady RR

u zavisnoti od gostiju i vrmena dolaska...
ako su to popdnevni sati servirala bih ručak aond abih za nastav sjedlejke pripremila nešto za grickanje tip meze u vidu malih zalogaja...

no za one koji dolaze u večernjim satim samo...

slani rolati ( zeleni i bijeli obavezno)
slane torte
filete pileće
teleće šnicle
kockice do palente
masna pogača
rolovana teletina
riblji fileti
kanapei (losos, susžuka, suho meso goveće., pureća salma, malsine, mali paradjz itd)
jaja s ahenom
razne salate...pileća sa tjesteninom, mimoza salata, ruska, francuska, jonatan itd
ranžirane suhomesnate porizvode
mocarela, paradajz, malsine sa marinadom pirkladnom
hamburgere,
pomfrit
rizi bizi u loptama
njemački prepečen hljeb
marinirani krompiri
krompirići sa palentom
integrallne zemičke
srdele


eto tako...svega kako kome i kako kaduser posted image




sad ti znaj koji bi ja recept stavila...a da ga već na RR nemauser posted image

i da nikada iz moje kuće gosti izašli nisu bez nekog deserta...a sad koji...e to je tek poezija od recepata...al imama ih dosta brzih...napravljeni i ohlađeno za 30-40 minutauser posted image


E pa zaista te odsada zovem Hanady( GROM ili ti MUNJA)user posted image user posted image

_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Sta pravite kada vam se najave gosti?
21.8.2011 23:28:55   
veeseelaa
user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu muaaa)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Sta pravite kada vam se najave gosti?
21.8.2011 23:31:50   
Hanady RR
muaa dodaj pakao i samo će se kastiuser posted image user posted image user posted image

pa pita šta pravimo ja evo ovo pravim...

sad će mi 6 godina braka...e vala ko ima i jedna d asu joj 3 miksera pregorila u 6 godina braka nek s ejavi...

al ovo nije pohvalno ovo čuči ''budala'' u meniuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Sta pravite kada vam se najave gosti?
21.8.2011 23:36:06   
muaaa

IZVORNA PORUKA: Hanady RR

muaa dodaj pakao i samo će se kastiuser posted image user posted image user posted image

pa pita šta pravimo ja evo ovo pravim...

sad će mi 6 godina braka...e vala ko ima i jedna d asu joj 3 miksera pregorila u 6 godina braka nek s ejavi...

al ovo nije pohvalno ovo čuči ''budala'' u meniuser posted image


Ma ja neznam sta cuci u tebi user posted image user posted image user posted image  ali sam mislila na brzinu razmisljanja i postiranja tog istog,pa rekoh grom....a to za 3 miksera nije do tebe nego do proizvodjaca mikserauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Sta pravite kada vam se najave gosti?
21.8.2011 23:41:07   
dada83
Hanady kako pravis taj rizi bizi u lopticama. Kad god sam tako nesto pokusala ni nalik nije bilo lopticama, riza se sva raspadneuser posted image

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Sta pravite kada vam se najave gosti?
21.8.2011 23:46:10   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: dada83

Hanady kako pravis taj rizi bizi u lopticama. Kad god sam tako nesto pokusala ni nalik nije bilo lopticama, riza se sva raspadneuser posted image


300 gr riže...sluhaš u vodi slanoj i malo pouljenoj..omjer 1:3 ( riža:voda) procjedi i porperi pod hladnom vodom
posebno skuhaš grašak oko 150 grama....

pomješaš i još začiniš po želji, ja stavim često mažurana i kpra malo , biber i ako treba još soli

kad to promješaš lagano slažeš uvatrostalnu zdjelu red toga pa naribaš sira trappisat...najbolje hvata edamer ons etopi fino...ili čak onaj pizza sir...može i livada al nije uspješan ekseprimen kao osa drugim...

pa opet red mješavine i pet narednaš sira...

na ovu mjeru to treba oko 250 gr sira

zapečeš na 200 stepeno oko 15 minuta

vadiš sa kašikom i pomažeš si drugom da dobiješ lopticu...

eto...

ja naslažem piramidu pa sve još popem parmezanom...svako po loptu i eto mu pirloga

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu dada83)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Sta pravite kada vam se najave gosti?
21.8.2011 23:49:24   
dada83
Hvala puno. sutra imam goste na iftaru i eto mi priloga .. jupiiiiuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Sta pravite kada vam se najave gosti?
21.8.2011 23:50:54   
veeseelaa
sad će mi 6 godina braka...e vala ko ima i jedna d asu joj 3 miksera pregorila u 6 godina braka nek s ejavi...


user posted image user posted image ima moja snaha hahahah i ja se sve ibretim šta radi s mikseromuser posted image user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Sta pravite kada vam se najave gosti?
21.8.2011 23:52:54   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

sad će mi 6 godina braka...e vala ko ima i jedna d asu joj 3 miksera pregorila u 6 godina braka nek s ejavi...


user posted image user posted image ima moja snaha hahahah i ja se sve ibretim šta radi s mikseromuser posted image user posted image


kunem se životom da postupam prema njima sa posebnom pažnjomuser posted image
marke iskra, gorenje i philips.....

danas sam od muža dobila beko...kaže ženo kad pregori bar mi nije žao parauser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Sta pravite kada vam se najave gosti?
22.8.2011 0:07:06   
Neky
Hvala cure, super ste.. ma sve ste gromovi user posted image user posted image user posted image Pomogle ste mi jakouser posted image

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Sta pravite kada vam se najave gosti?
22.8.2011 1:23:13   
Anoniman
ranije sam ja na pocetku isto rucak pod obavezno , pravila slatko, voce  i ostalih slatkisa i slanisa , sokova gomilu , kifle, mesne rolade ma kolace obicno bombice jer mi najbrze ma svasta
a sad se mnogo ne stresiram sta se ima iznesem ,  nekad nema nista osim cokoladica uz sok i  kafu i toliko user posted image

(odgovor članu Neky)
  Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Sta pravite kada vam se najave gosti?
22.8.2011 9:18:38   
D_K
IZVORNA PORUKA: Iman83

Šta pravim kad se najave gosti?
Pravim se da me nema kod kuće!user posted image user posted image user posted image ...šalim se!

Trenutno mi je hit kiflice punjene sirom + mezica, pahuljicina pita s piletinom, gljivama i sirom i francuska salata.
Dobar kolač i kafica, sokići, grickalice....i dosta od mene!



o jeee user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Onaj pogled :))))

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Sta pravite kada vam se najave gosti?
22.8.2011 9:54:55   
Anoniman
lako, brzo i ukusno- pile na soli (mi iz Tuzle ne štedimo souser posted image )
prilog uz to je krompir (pire ili prženi)

a kad imam vremena i kad sam raspoložena onda:
begova čorba
lazanje
pite (sirnica, burek)
razne šnicle
umak od šampinjona
ruska salata
ražnjići
slani rolati
pizze
riba
kolači



(odgovor članu D_K)
  Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Sta pravite kada vam se najave gosti?
22.8.2011 11:03:38   
Cenzura
pahuljicina pita s piletinom

Može li neko dati link sa receptom?

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Sta pravite kada vam se najave gosti?
22.8.2011 11:44:40   
SailorMoon
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

muaa dodaj pakao i samo će se kastiuser posted image user posted image user posted image

pa pita šta pravimo ja evo ovo pravim...

sad će mi 6 godina braka...e vala ko ima i jedna d asu joj 3 miksera pregorila u 6 godina braka nek s ejavi...

al ovo nije pohvalno ovo čuči ''budala'' u meniuser posted image


Zeni kao tebi, koja jako voli i mnogooooo kuha, pece, pravi kolace je potrebno ovo: http://www.qvc.de/dedetail/ViewOptions.aspx?viewOption=zoom&item=874189&country=DE

Njoj sigurno smrti nema!!!

_____________________________

06.11.2010 mamina i babina dusa se rodila. Volimo te najvise na svjetu.

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *